Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu baska bir forumda sponsor olan firma degil mi? Bence 2000 ancak var kotu olmus!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehademir10

Bu kafaya 3500 greft ekildi ddediler.bana pek inandırıcı gelmedi.siz ne dersiniz?

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Abi sen belge aldin mi 3500 dediler diyorsun?

• dehademir10 D kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, saçların kendisini beli etmesi en az 150 gündür merak etme bakalım nasıl olucak ? Bende ektirdim ama bu kadar temiz değildi, temiz alışmışlar. Ekimi nerde yaptırdın? İzmir Likya diyorlar? Benim arkadaş orada ekim yaptırmıştı başarılı sayılırdı. dediğim gibi bekleyip görmek gerekli
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık özellikle doyc nickli arkadaş çok terbiyesizdi
  • hasa69 H kullanıcısına yanıt
    abi özel hastanelerdeki ekimler pek güven vermiyor bana istersen parasını vermediysen bir daha düşün derim ;)
  • ahmettamer74 A kullanıcısına yanıt
    Kardes ben ilhan ve zekeriya kul a resimlerimi gonderdim 1800 maksimum 2000 greft dediler ama ayni resimleri alper ve alp aslana gonderdim 3500 greft diyolar minimum ben hesaplamayi anlamam yani sagol

• Merhaba,
    12.02.2015 tarihinde İlhan Serdaroğlu'na saç ekimi işlemimi gerçekleştirdim. Uzun bir süre kendisi ile mail yoluyla yazıştık. Karar vermem zor oldu ama en sonunda 40 gün sonrasına anca randevu alabilmiştim. Farklı yerlerle de görüştüm ama İlhan Bey'i tercih ettim. Operasyon saat 2 gibi başladı, iğnelerden çok korkan birisiyimdir. Evet iğneler acıtıyor biraz, ama dayanılmayacak kadar değil. Ön tarafa vurulan iğneler arkaya göre biraz daha acıtıyor. Greftleri İlhan Bey'in kendisi aldı. 2-2,5 saat kadar sürdü. Normalde 3500 greft alacaktı ama arka tarafımdaki saçların sık olmasında dolayı 3800 aldığını söyledi. Tabiki ben saymadım, kendisi 3800 dedi. Greft alımından sonra yemek molası verdik, yemekten sonra 2 tane asistanı ekim işlemini gerçekleştirdi. Saat 8 gibi operasyon bitti. Operasyon sonrası herhangibir ağrı ,şişlik v.s. anormal bir durum yaşamadım. ekte ekim öncesi ve sonrası resimleri paylaşıyorum. Süreçle ilgili yardımcı olabileceğim konular olursa lütfen yazın. Bu forumdan çok şey öğrendim, bende tecrübelerimi paylaşmak isterim. Belli aralıklarla yeni resim yüklemeye çalışırım.

• Üst üste mesaj atmayınız, mesajınızı editleyiniz.
    Belge almadım.belge ne işe yarar ki belgeye de ayni sayiyi yazacaklar.

• Stones S kullanıcısına yanıt
    uyarınız için teşekkürler henüz forumda yeniyim. üst üste msj atılmadığını şimdi gördüm. kusura bakmayın lütfen. iyi akşamlar.
  • berenko B kullanıcısına yanıt
    Lıkya estetik

• quote:

Orijinalden alıntı: Muho7

Kardes ben ilhan ve zekeriya kul a resimlerimi gonderdim 1800 maksimum 2000 greft dediler ama ayni resimleri alper ve alp aslana gonderdim 3500 greft diyolar minimum ben hesaplamayi anlamam yani sagol

abi sen resimlerini gönder foruma ben bakıp sana hesap çıkartayım ;) komik oldu lokantacı gibi hissetirdin bana kendimi :) ya abi çok basit gir siteye istiyorsan gör kendi kafanı oradaki açıklık ile eşleştirecen hepsi bu. yapamıyorsan gönder abi özelden veya genelden resimlerini ama tepeden ve arkadan mutlaka olsun. ben sana kaç greft gerekir söyleyecem, o kadar basit ki çocuklar bile yapar. bekliyorum resimleri ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muho7

bir de ikisi aynı söylemiş neden az olandan eminsin belki doğrusu 3500 olan sen hem bilmiyorum diyorsun hem de az olandan eminsin niye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem_aygun

Merhaba,
    12.02.2015 tarihinde İlhan Serdaroğlu'na saç ekimi işlemimi gerçekleştirdim. Uzun bir süre kendisi ile mail yoluyla yazıştık. Karar vermem zor oldu ama en sonunda 40 gün sonrasına anca randevu alabilmiştim. Farklı yerlerle de görüştüm ama İlhan Bey'i tercih ettim. Operasyon saat 2 gibi başladı, iğnelerden çok korkan birisiyimdir. Evet iğneler acıtıyor biraz, ama dayanılmayacak kadar değil. Ön tarafa vurulan iğneler arkaya göre biraz daha acıtıyor. Greftleri İlhan Bey'in kendisi aldı. 2-2,5 saat kadar sürdü. Normalde 3500 greft alacaktı ama arka tarafımdaki saçların sık olmasında dolayı 3800 aldığını söyledi. Tabiki ben saymadım, kendisi 3800 dedi. Greft alımından sonra yemek molası verdik, yemekten sonra 2 tane asistanı ekim işlemini gerçekleştirdi. Saat 8 gibi operasyon bitti. Operasyon sonrası herhangibir ağrı ,şişlik v.s. anormal bir durum yaşamadım. ekte ekim öncesi ve sonrası resimleri paylaşıyorum. Süreçle ilgili yardımcı olabileceğim konular olursa lütfen yazın. Bu forumdan çok şey öğrendim, bende tecrübelerimi paylaşmak isterim. Belli aralıklarla yeni resim yüklemeye çalışırım.

geçmiş olsun kardeşim. biraz kanlı bir işlem olmuş sanırım. koyu kabuklar çok fazla daha önceki 3500 ekildiği söylenen arkadaşın ekimi daha temizdi sanki!
    Eyvallah saol. Vallalha kardeşim kanlı veya kansız oldu artık. Şimdi amacım bu
    kanlı bölgeyi bir an önce temizlemek. Sonucun nasıl olacağını da bekleyip göreceğiz.
  • muharrem_aygun M kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun muharrem
    alnini yukarida tut devamli yoksa yüzün gözün şişer.

• 19.gün
  • dehademir10 D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim saol tavsiyen için. Yukarıda tutmaya çalışıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehademir10

19.gün

bak burada daha güzel gözüküyor kardeşim bence hiç kafana takma hayrını görürsün inş.
  • Teşekkürler Ahmet bey eksik olmayınız
  • 
Sayfa: önceki 16131614161516161617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.