Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salarili

dün arkasım bir soru sordu. şöyleki :neden saç ektirenler saçını kısa tutmuyor. hiç görmedim kısa tutanı diye. söyleyene kadar hiç dikkat etmemiştim. evet hakkaten saç ektirenler neden kısa tutmuyor. kötü mü gözüküyor. oysaki ilk işlem fotolarında 3 numara çok tarz duruyor herkeste. sebep nedir acaba??

Hocan saç ekimi yaptrıp 3 numara gezmen için işçiliginin güzel yapılmıs olması iğneyle ekşlmiş dibi cukur olmaması lazım tr de bunu yapan 3 5 dok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın işte norwood 3 1250 graft ekilms
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Arkadaslar fotom linkteki karanlikta flasli cektim aradaki bosluklara sac ekerlermi
    Sizce ektirsem kac paraya gelir tahminen ??? Beyaz isin altinda falan bakinca isik tepede oldugu zaman ozelliklere magazalarin giyim kabininde saclarima bakinca kendimi kel gibi hiseediyorum ?
    http://hizliresim.com/27jM2v

• saç ektirmeyi artık kafama koydum.
    bir süredir araştırıyorum.kafamda az çok görüşmek istediğim bir iki yer var.
    bana kaç greft gerekir birde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?????????
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • arkadaşlar Cenk Eren geçen hafta okan bayülgenin programına çıktı.

Normalde Cenk Eren

Geçen hafta Cenk Eren

Sizce bu adam ne yaptırdı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LahmacuN38 -- 6 Mayıs 2014; 2:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

gökhan kardeşim istegin üzerine degişik fotalar hepsini flaşlı çektim bi arkadaş sormuş minoksile 21,gün başladım ve solgar biotin kullandım takviye olarak
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Arkadasim cik guzel olmus cok sevindim

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritaufe

160. Gün, flaşsız. 152. Gün minoxidil'i bıraktım. Haziran'da kontrole gideceğim. Arada minoxidil'in çıkarttığı saçlarla doktor bana hava atsın istemiyorum. Zaten çok da bi işe yaramadı.

Ekilen greft sayısı > 4500. Operasyon öncesi kafa komple kel. Norwood 5 derecesinde.

Ekim bölgesinde uyuşukluk neredeyse hiç kalmadı. Kaşıntı devam ediyor. Bazı greftlerin dibinden yeni saç geldiğini görüyorum. Aralardan yeni çıkan ise hemen hemen hiç yok. Ön saç çizgimden bile hala saç üretmeyen çok yer var.

Omega 3, C vitamini, multimineral ve 5m biotin kullanıyorum. Şampuanlar, GNC Biotin, Vichy Aminexil, kaşıntı için de Konazol. Güçlenmesine yardımcı olmak için Vichy Energy Sprey kullanmayı düşünüyorum bir şişe. Ama önce çıkış tamamen bitsin..

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Ilk resim fena degil brazda toppik super olur kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

arkadaşlar Cenk Eren geçen hafta okan bayülgenin programına çıktı.

Normalde Cenk Eren

Sizce bu adam ne yaptırdı?

hocam bunu bilmeyecek ne var? lamba gibi belli, protez saç taktırmış.
    hafta sonu Kaptan Amerika - Kış Askeri filmini izledim. orada baş rolü oynayan Chris Evans da protez saç takmıştı.
    protez saçı anlamak için usta gözlere ihtiyaç var. ben hemen anlarım mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salarili

dün arkasım bir soru sordu. şöyleki :neden saç ektirenler saçını kısa tutmuyor. hiç görmedim kısa tutanı diye. söyleyene kadar hiç dikkat etmemiştim. evet hakkaten saç ektirenler neden kısa tutmuyor. kötü mü gözüküyor. oysaki ilk işlem fotolarında 3 numara çok tarz duruyor herkeste. sebep nedir acaba??

kimse kısa tutmak için saç ektirmez kanımca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • b55can B kullanıcısına yanıt
    Daha 5 ay olmuş gerisi gelir bu başlangıç
    O açıklığa gidişat ıyı
    Uyuşukluk dediği hissetme olayı her yer 3-5 ay diyor

• Sadece sac ekimi yapanlarin cevabini bekliyorum.3 numara tras olunca kotu mu gozukuyor.neden?

• Bu şok dökülme genelde nezaman başlıyor ?

• aladdin1453 A kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞIM ASLINDA SENİN BU SAÇMALIKLARINA CEVAP BİLE YAZMAYACAОIMI SÖYLEMİŞTİM DAHA ÖNCE. AMA SENİN İNSANLARI YANILTMAMAN ADINA
    SON KEZ SANA CEVAP YAZIYORUM.UMARIM ANLARSIN.SEN HERHALDE RESUL YAMAN LA KAFAYI SIYIRMIŞSIN İŞİN GÜCÜN ÇAMUR ATMAK .
    BURDAN SENİN BİRİLERİ TARAFINDAN PARAYLA TUTULDUĞUN ANLAŞILIYOR.
    BANA GELİNCE ; BENİ HERGÜN RESUL YAMAN AMETHİYE DİZERKEN Mİ GRÜYORSUN Kİ BÖYLE SAÇMA YORUMLAR YAPIYORSUN.
    BEN DE OKAJA DA; İNSANLARA EKİM SÜRECİNİN NASIL OLACAĞINI GÖSTERMEK VE EKİM SONUÇLARIMIZIN NASIL OLDUĞUNU ÖĞRENMEK AMACIYLA
    UZUN SÜRELİ, ARADA BİR RESİM PAYLAŞIYORUZ .YANİ SENİN HER GÜN RESUL YAMAN DÜŞMANLIĞI YAPTIĞIN GİBİ BİZ AVUKATLIĞINI YAPMIYORUZ.
    EKİM SAHTE DİYORSAN EĞER , ÇALIŞTIĞIM OKULDA BENİM ÖNCEKİ HALİMİ BİLEN YÜZLERCE ÖĞRETMEN ARKADAŞIM VE BİNLERCE ÖĞRENCİM VAR
    GELİRSİN ONLARA SORARSIN EKİM SAHTE Mİ, GERÇEK Mİ DİYE ONLAR SANA CEVAP VERİR. BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?
  • LahmacuN38 kullanıcısına yanıt
    tolga karel gibi protez saç yaptırmış olabilir
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adler64 -- 6 Mayıs 2014; 21:05:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adler64

quote:

Orijinalden alıntı: adler64

Arkadaşlar Artık yeter herhalde araştırdıgım yeter zaten araştırdıkca insanın kafası iyice karışıyor... Allah nasip ederse Mayıs Ayında İLHAN SERDAROĞLU da ekim randevusu aldım ilhan hoca ekimi gercekleştırecek ...Gelismelerden sizleri foto larla birlikte haberdar edecegim...SU ANKI SAC DURUMU RESIMDEKI GIBI

Selam arkadaşlar nihayet ekim yaptırdım bugün oldu 6 saat sürdü 3300 gref alındı şimdilik bir sıkıntı yok her şey yolunda

Hayırlı uğurlu olsun
  • [...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adler64 -- 6 Mayıs 2014; 21:08:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Winston

saç ektirmeyi artık kafama koydum.
    bir süredir araştırıyorum.kafamda az çok görüşmek istediğim bir iki yer var.
    bana kaç greft gerekir birde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?????????

Arkadaşlar biraz kendimce araştırdım.
    3 yer kafama biraz yattı.
    -ESTEWORLD
    -DR. RESUL YAMAN
    -ESTEPOL
    Bu yerler hakkında bilgisi olan varsa bana yazabilirmi?
    Yardım bekliyorum!!!!!
  • İtalya ROMA'ya yeni ekilmiş saçlarıyla giden arkadaş bu konuda mı acaba?
  • goldheart G kullanıcısına yanıt
    teşekürler kardeşim ALLAH razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.