Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ATA3467

orası öylede can sıkıyor :))

İsin sakasi bir yana doktora gozukun hocam ilac falan verir ne olur ne olmaz ihmal etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfa

benim ekimlerimi 1 temmuz 2013 de esteworlde dr emirali yaptı ,kendisi dedi yok böyle dogal da yok söyle daha iyi olurda neyse 2300 kök ekti, ya dedim hocam benim yanlar açık kalmıyormu yok çok ekersek cocuk gibi olursun böyle iyi,bizde sözüne güvendim yaptık,ekmez olaydı,olan saçımın sadece 1 santim aşağısını sıklaştırdı ve biraz tepe 5000 tl verdim,harram olsun,ama 3 beş aya istanbulda yakasına yapışayım bakalım kendisinin kafasında kaç tel saç varmış sayacağı,ben parasında değilim yıllık izinimi bu iş için ayırdım,bir kaç arkadaşım dr.alpasalan demişti hikayedir edeim,bak esteworld bir daha kurumsal diye ama naifile sadece reklamını iyi yapıyorlar,haaa bu arada 2300 kök ektiklerinede şüpeliyim onu söyleyeyim benim ense saç bölgesi kalın zaten,benden alnı geniş adama benden fazla saç ekiyorsunuz ve aynı parayı alıyorsunuz ,ben bir istanbula gideyim o zaman konuşurum.resim ekliyeyim öncesi ve 1bugün çektiklerim,bu arada ünlülere esteworld bedava ekiyor ki reklamı olsun,adamlar reklama parayı harcıyorlar[
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

hocam 1 temmuzda ektirdim diyorsun ama masallah hic yara iz yok ? benim bildigim kizariklik 1 ay kadar sürüyor senin daha 20 gün olmamis ben resimlerden birsey anlamadim, yakindan bir tane cekebilirmisin rica etsem, ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp39

ve arkadaşlar, ay sonu yurtdışına gideceğim. kullanılacak ilaçları gitmeden buradan temin etmem gerek. şimdi ilk yıkamayı burada yaptıracağız, doktor'un verdiği ilaçlar var, ağrı kesici, ödem önleyici vb. bunlar önümzdeki 10 günlük için. sonrası için tavsiyeleriniz nelerdir ? deli gibi fforumu okudum kafam karıştı.. mesela bu şok dökülme olayını minimum zarar ile nasıl atlatabiliriz ? neler kullanmam gerekir ? hadi şok dökülme oldu, sonrası için yine hangi ilaç, şampuan vb. kullanmalıyım. zaten saç tel yapım çok ince. minimum kayıp ile atlatmak en iyisi olacak benim için. alkol ve sigara kullanmıyorum. bu konuda tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. saç ekim öncesi ve sonrası resimlerini 6 ay sonra geri geldiğimde paylaşacağım. yurtdışına gidiyorum ve 6 ay sonra geri geleceğim. bu yüzden ne varsa gerekli buradan giderken yanımda götürmek en mantıklısı. şimdiden tşk.ler. not alın. 6 ay sonra resimleri paylaşacağım. öncesi ve sonrası. şimdi herşey için çok erken, forumdan edindiğim tecrübe ile...

geçmiş olsun alp ekim nasıl geçti ağrı falan varmı ya hocam 6 ay demiş sin çok merak ediyorum mümkün se foto nu koyar mısın bugün ben tekrar uğradım doğan hastahanesine dediğin gibi 2 seans yapmış doktor kendine .

• quote:

benim ekimlerimi 1 temmuz 2013 de esteworlde dr emirali yaptı ,kendisi dedi yok böyle dogal da yok söyle daha iyi olurda neyse 2300 kök ekti, ya dedim hocam benim yanlar açık kalmıyormu yok çok ekersek cocuk gibi olursun böyle iyi,bizde sözüne güvendim yaptık,ekmez olaydı,olan saçımın sadece 1 santim aşağısını sıklaştırdı ve biraz tepe 5000 tl verdim,harram olsun,ama 3 beş aya istanbulda yakasına yapışayım bakalım kendisinin kafasında kaç tel saç varmış sayacağı,ben parasında değilim yıllık izinimi bu iş için ayırdım,bir kaç arkadaşım dr.alpasalan demişti hikayedir edeim,bak esteworld bir daha kurumsal diye ama naifile sadece reklamını iyi yapıyorlar,haaa bu arada 2300 kök ektiklerinede şüpeliyim onu söyleyeyim benim ense saç bölgesi kalın zaten,benden alnı geniş adama benden fazla saç ekiyorsunuz ve aynı parayı alıyorsunuz ,ben bir istanbula gideyim o zaman konuşurum.resim ekliyeyim öncesi ve 1bugün çektiklerim,bu arada ünlülere esteworld bedava ekiyor ki reklamı olsun,adamlar reklama parayı harcıyorlar[
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

inşallah sonuç istediğin gibi olur
  • Sn memnun olmuşsun, Kaç ay geçmiş bir resim ekle forma, öncesi ve sonrası olarak bir degerlendirelim, benim kafa arkası kızarıklık hala var ama az kaldı,kabuklar bende 10 gün döküldü zaten,ben öncesi ve sonrası olarak ekledim resimleri,

• randevu ücreti alıyorlar mı? bende zaten 2 ay sonra falan ektirmeyi planlıyorumda araştırdıkca içinde boguluyoruz resmen canlı örnek de görmek de istiyorum işin açıkcası. bi tanıdıgım var oda ankara marmara hair da ektirmiş 2 yıl önce ama planlaması iyi yapılmamıs gibi geldi bana önleri açık üstlerde dökülürken ektirmiş (benim su anki hali gibi iken) sadece önlere bosluk yerlere ekmişler şimdi üstlerle tepeleri açılıyo iyice seyrekleşmeye başlamış önlerde saç var ancak üstlerde ve tepede olmamsı çok kötü bir görüntü olusturur o da o duruma gidiyor gibi. bende bir doktora sormustum saç planlamasının iyi yapılması gerekiyor yasın genc beklersen döküldükten sonra ektirirsin ama suanki görüntümden kurtulcam diyorsan mutlaka doğru planlama yapan doktora git dedi yani dökülecek olanları da tespit edip oralara da ekim yapsın ki sonrada pişman olma dedi. ne yapacağımı bilmiyorum işin açıkcası d beklemek istemiyorum. f Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px Direkt
    Link
    Önizlemeli
    240px
    Önizlemeli
    480px
    Albüm şeklinde gösterotolarda aşagıda yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Sn memnun olmuşsun, Kaç ay geçmiş bir resim ekle forma, öncesi ve sonrası olarak bir degerlendirelim, benim kafa arkası kızarıklık hala var ama az kaldı,kabuklar bende 10 gün döküldü zaten,ben öncesi ve sonrası olarak ekledim resimleri,

Benim fotolarimi gordunuz mu hocam ?

• Yok kardeş tekrar yüklersen bakayım,işallah iyi olmuştur,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 47muhammed47

sana ıyı kazık atmıs serdar bey arkadsım tepesnı hepsnı yaptı 3500 tane ancak sıgdı senınkıne 600 tane bıle yeter sende kellık yokkı az bişey ıyı kazık yemmısın valla

hocam serdar hocanın tüm 3000 ekimleri benim gibi öyle 600 falan yetme olayı yok o ayrı da Dün başka arkadaşların saçlarınıda inceledim benim gibi şakak bölgesine saç ektirenlerin neredeyse hepsine 3 bin 2750 denildiği halde benden daha az ekilen bir çok kişi var yani bu konuda içim rahat kazık yeme gibi bir durum oldugunu düşünmüyorum keşke üslup olarak biraz daha güzel şekilde söyleseydiniz ama hepimiz insan olamıyoruz ki iyi akşamlar dilerim
  • quote:

Yok kardeş tekrar yüklersen bakayım,işallah iyi olmuştur,

bir önceki sayfada mevcut hocam sizin dökülmenizle benzerlikleri var belki fikir sahibi olursunuz iyi olur.
  • Arkadaslar şaç ektirdikten sonra 5 ay dan itibaren dökülme yaşayan varmı?Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederim..
  • arkadaşlar herkeze selam

forumu 2008 yılından beri takip ediyorum . bu başlıktaki tüm sayfalardaki tüm yorumları ezbere bilirim :) artık kayıt olup tecrübelerimi paylaşmak istedim
    ilk saç ekimimi 26 mayıs 2008 de 2. saç ekimimi 28 haziran 2013 tarihinde yaptırdım
    her 2 saç ekimimide ankarada yaptırdım 1. si marmarahair 2. si emc klinkde plastik cerrah doç dr serdar gökrem e yaptırdım
    burdan tüm yorumları takip ederek kime saç ekimimi yaptıracağıma karar verdim. Çok ince eler sık dokurum
    ankaradaki tüm saç ekimi merkezleri ile görüştüm 2008 yılında ilk ekimimi yaptırdığım için 2 .kez yaptırmaya karar verdiğimde çok iyi bir araştırma yaptım ve fiyat kalite performansını değerlendirdim.
    2. saç ekimimde gün gün tüm aşamaları çektiğim 400 ü aşkın fotoğrafım var neredeyse an an saniye saniye gelişimimi çektim :)
    kısaca özetlersek
    *yaşım 30
    *dr serdar beye 3000 greft ekim yaptırdım
    *ekim yapılan klinik çok temiz tam bir hastane ve ameliyat ortamı var gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun kaldım.
    *operasyon saat 11:00 da başladı ve akşam 18:20 de bitti
    *operasyon süresinde bile yaklaşık 30 foto çektim hepsini ekleyeceğim.
    *ekilmeden önce greftleri toplama aşamasında gfretlerin toplandığı bir kap var tüm kapların fotosunu yüksek çözünürlüklü makinam ile çektim.
    *1 kap da 300 greft var ve toplamda 11 kap gfret çıkartıldı .1 kapın fotosunu da ekliyorum ordan detaylı yüksek çözünürlüklü olarak inceleyebilirsiniz.
    *1 gfret 1.2 tl yani 3.600 tl nakit para verdim
    *gfretlerin alımını serdar bey kanal açma ve yerleştirme işlemini ekibi yapıyor ( bu zaten %90 heryerde böyledir 2008 de de böyleydi)
    *operasyondan 2 gün sonra çok hafif alın bölgemde şişlikler oldu buz ile kompres yaparak 30 dk içinde şişlikler indi
    *operasyon sonrası ilk 10 gün gerçekten çok önemlidir ben yaklaşık 20 gündür sigara içmiyorum zaten alkol kullanmıyorum
    *vücuttaki kan dolaşımının daha iyi sağlanması iyileşme sürecini hızlandırır
    *kendi yaptığım araştırmalar sonucu ( isterseniz siz kullanmayabilirsiniz ) yeşil çay - kuru siyah üzüm kuru kaysı ve kuru incirin doğada bulunan
    en iyi antioksidanlar olduğunu öğrendim ilk günden beri bunların tümünü eksiksiz kullanmaktayım
    *bu kullandığım antioksidanlar sayesin de daha çabuk bir iyileşme gösterdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim
    *yine herkezin bildiği solgar biotin 5000mcg ilk günden beri kullanıyorum
    *şok dökülmeyi azalttığı düşünmekteyim çünkü ilk ekimimde 16. günde başlayan dökülme 2. ekimimde 22. günde olmama rağmen çok az gerçekleşti
    hafif bir dökülme şuan da da devam ediyor ileleyen günlerde şok dökülme ile ilgili bir gelişme olursa yazarım burdan.
    *çalıştığım için 10 gün yıllık izin aldım ve bu süre içinde evde dinlendim ve iyi bir bakım gerçekleştirdim
    *10. gün de kafamdaki tüm kabuklar gitti ve işe gittiğim de hiç kimse saç ektirdiğimi anlamadı
    28 haziran dan bugüne kadar hiç kimse anlamadı desem yeridir ( kardeşim ve en yakın arkadaşlarım bile )
    *kanka senin saçların çıkmış lan dediklerinde söyledim saç ektirdiğimi :)
    şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım tabi ilerleyen zamanlarda da tüm ilerleme sürecimi paylaşacağım ve olumsuz birşey olursa yine sizlerle payalaşırım
    * 1. ekim işleminden tecrübem olduğu için 2. ekim işleminde daha titiz davrandım
    *saçlarımızın dökülmesinde en büyük sebeplerden biri biotin eksikliğidir eğer küçük bir araştırma yaparsanız biotin içeren gıdaları bulabilirisiniz.
    *ben ilk günden beri özellike biotin içeren gıdaları yüksek seviyede kullanıyorum
    *kafam da 7. günden itibaren kabuklar çıkmaya başladıktan sonra hiç kırmızılık kalmadı 10. günde herşey çok normaldi ve kızarıklık yada kabuk olmadığı için
    işyerim de kimse çakmadı :) en iyi saç ekim merkezi neresidir

Tüm bu yazdıklarım kendi deniyimlerimdir yukarda bahsi geçen gıda takviyelerini içerikleri ilaç olmadığı için kullandım siz istemiyorsanız kullanmayabilirisiniz :)

2011 yılında 1 yıl propecia ve 1 yıla yakın rogain kullandım ilaçlardan hiç ama hiç fayda görmedim. o yüzden 2. saç ekimimi planladım ve uyguladım

deniyimlerimi aktarmaya çalıştım lütfen reklamcı yada başka bir sıfat takmamanızı rica ederim . çünkü amacım bu süreçte benim en yakın destekcim olan bu forumdur (saç ekimimden sonra evden çıkamadığımız için bu forumu okuyarak zaman geçirdim :) )
    forum için bilgilerimi paylaşarak bu foruma saç ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlarım için biraz yardımcı olabilmek amacındayım

buyrun hepberaber resimlerime bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eri06kud -- 21 Temmuz 2013; 22:31:50 >
  • resimler eklenmemiş di şimdi oldu :)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • bu resimler de daha detaylı incelememiz için
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • daha çok fazla foto var sayfayı çok meşgul etmiyeyim benden bukadar arkadaşlar
    hepinizin psikolojisini çok iyi anlıyorum.deneyimlerime dayanarak söyleyeiblirim ki 10 gün zamanınız varsa gidin yaptırın ne acı ne ağrı ne sızı ne de başka birşey hepsi bu işin ufak çilesidir. bu resimleri ekleyerek bu foruma olan vefa borcumu da birazcık ödemişimdir .
    HEPİMİZE BOOOL SAÇLI GÜNLER İNŞALLAH :)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • merhaba arkadaslar bu saç ekim merkezlerinde ucret peşin mi veriliyor. bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  • arkadaşlar mrb 21.gün oldu ama gözle görülür bir şok dökülmeye rastlamadım..şok dokulme ne zaman başlayacak bılgısı olan varmı..saçların uzadıgıın gözle gorulur sekılde fark edıyorum..ağrı sızı kabuklanma fılan kalmadı bende..ama herhangı bır ılaca fılanda baslamadım..sok dokulme ne zaman baslar tecrubelı arklar anlatırsa sevınırım..ayrıca benı tanımayıpta saçlarn ekım oldugunu fark eden olmadı daha...
  • ŞAİRKRONİK Ş kullanıcısına yanıt
    benim 3. haftam doldu. şok dökülme 11. gün başladı ve devam ediyor. saçlarıma elerken döküldüğü belli oluyor....saç kırıkları gibi eline geliyor.
  • Bugun sac yikamam yapildi. Bandajsiz gercekten cok guzel durdu baya hosuma gitti . Bildiginiz uzere serdar hocada ekim yaptirmistim diger bir cok arkadas gibi kafamda 3000 greft oldugunu dusunmedigimi yazmistim . Velhassil dun gece bir arkadas greftlerin oldugu kabin resmini cekmis 11 kap oldugunu soyledi bende 11 kap oldugunu saymistim ama fotograf cekmemistim . Bugun hemsireye kafamda 3000 greft yok gibi dedim bana fotografini cekebilecegimi herkesin cekip saydigini soyledi . Sayanlardan biri ekim yaptiran bir arkadasimdi ve dun resimlerini paylasan arkadasti. Bende bunun uzerine resim cekme imkani oldugu halde hoca riske girip eksik kok ekmez diye dusundum . Dedigim gibi bugun kafamda 3000 kok plduguna emin gibi bir seyim haa diger arkadaslar gibi 3000 kok oldugu belli olmuyor ama hocanin bu riske girecegini dusunmuyorum kimseninde gunahini almak istemiyorum ve doktoruma guvenmek istiyorum

Bu arada ben hastaneden cikarken hastaneye giren eskisehirli arkadas ne yaptin forumdaysan bir alinti yapiver

• Hocam foruma yeni baktm resmleriniz duruyosa pm atabilir misiniz? @Tuğsan

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.