Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (550. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alvi armani ekimleri gibi türkiyede yapılan ekim var mı gerçekten sık ve doğal bunu çok merak ediyorum ve herkez bu doğrultuda hareket etmeli....bilenler cevaplasın sorumu
  • arkadaşlar 30 ekimde saç ekimim gerçekleşecek.aralık 12 de askerim kısa dönem.doktora defalarca sordum,hocam askerde sıkıntı olurmu diye.olmaz dedi.çünkü orda makineyle kesiyorlar saçları bildiğim kadarıyla.ektiren abiler arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.sıkıntı olurmu.
  • eyvalla kardeşim ben cumaya gün aldım ama iptal ettireceğim çünkü daha olumlu bi tane yorum almadım burası ile ilgili çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden ve ilgilenen tüm arkadaşlardan.Ben ekimi yaptırdıktan sonra surekli fotolarla arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağım çünkü bu si,tenin çok yardımını gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edip8em

Selam dostlar, benim adim edip ve yurtdisinda yasiyorum isvecde, ben 24 yasindayim. Simdi arastirma yaptim sac ekim icin google de ama pek iyi birsey bulamadim, tavsiyede buluncak bir yer ariyorum simdi istanbulda. Bir senedir ariyorum ve az dahahttp://www.sacekimturkiye.com/ zaman ayirdim ama sonra kararimi degistirdim, kimse orada sac ektirdi mi? Sizler nerede yaptirdiniz? Memnun musunuz? Fiyet ne kadardi? Zaman ayirmak icin cok beklediniz mi? Öyle gibi sorular var bende. Yardimci olursaniz cok sevinirim, gelecek senenin ocak veya subatta ektirmeyi dusunuyorum, ona göre information ariyorum.

Mail adresime de yazabilirsiniz

edip.m@hotmail.com veya edip.e.m@gmail.com

Resimde ekledim durumum böyle!

en iyi saç ekim merkezi neresidir

edip kardeş senin açıklığın biraz fazla
    donör alanından alınacak saçlar acıklığı tam kapatmaz
    sana sakal ve göğüs v.s.. yerlerden kök alımı yapan dr. hakan doğanay ı önerebilirim antalyada
    fakat fiyatı biraz tuzludur...
  • arkadaslar ben de uzun suredir takipteydim, gecen hafta ankara ecm doktor sedat beye gittim muayene icin, burada yazilanlar iyi gibiydi, neyse ilk intiba olarak hayal kirikligina ugradim cunku kendi saclari dokuktu, bu isle ugrasan bi doktor, kendi umursamasa bile sirf bu isle ugrastigi icin kelligi yendigini gostermesi gerkir gibi dusunuyorum, ayrica hani tuttugunu koparan bi tarzi, sorun olsa ilgilenicek bi tarzi yoktu, pasif duruyodu, cok canim sikildi bu duruma cunku ankarada ektirmek istiyorum fakat yer bulamiyorum, lutfen biraz yardimci olun arkadaslar, ozelden cvpta atabilirsiniz, bu arada doktor sedat bey kredi karti taksit yok pesin aliyoruz pazarlik yapmiyoruz dedi, grefti1.1 lira demisti yanlis hatirlamiyorsam, sedat bey hakkinda yazilanlardan sonra umutla gittim hayalkirikligi yasadim:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edip8em ;
    Ekim için ideal bir aday sayılmazsın, arkadaşlar yazmış sakal ve eğer uygun olurlarsa vucut ile destekleyerek düşünmelisin kesinlikle.
    İşin matematiğine bakarsan önden genişlik 10-12 cm, 16-18 cm de derinliği var açık alanın yani 160 ile 200 cm kare açık alan var başında.

Kel görüntünün ortadan kalkması için 1 cm karede ki saç kökünün 30-40 olması gerekiyor. Senin durumunda 5.500 - 7.500 kök gerekiyor.
    En zorlanmış haliyle donör alanından 3.500 - 4.000 kök çıkar, sakaldada durumun kötü değil 1.000 de oradan çıkar (belki daha fazla)
    Bu sonuçla başının ortasına belki ortanın biraz daha ötesine kadar bir alan kapanır.
    Kök başına tel ortalaması yüksek olursa, doktor iyiyse, güzelde planlanırsa şimdi ki halinden de iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edip8em

Selam dostlar, benim adim edip ve yurtdisinda yasiyorum isvecde, ben 24 yasindayim. Simdi arastirma yaptim sac ekim icin google de ama pek iyi birsey bulamadim, tavsiyede buluncak bir yer ariyorum simdi istanbulda. Bir senedir ariyorum ve az dahahttp://www.sacekimturkiye.com/ zaman ayirdim ama sonra kararimi degistirdim, kimse orada sac ektirdi mi? Sizler nerede yaptirdiniz? Memnun musunuz? Fiyet ne kadardi? Zaman ayirmak icin cok beklediniz mi? Öyle gibi sorular var bende. Yardimci olursaniz cok sevinirim, gelecek senenin ocak veya subatta ektirmeyi dusunuyorum, ona göre information ariyorum.

Mail adresime de yazabilirsiniz

edip.m@hotmail.com veya edip.e.m@gmail.com

3 seansa ihtiyacin var normal sartlarda
    aciklik benimkisi gibi genis oldugu icin önceligi öntarafa verebilirsin
    görüntüde en önemli yer ön taraf sacin
  • Arkadaşlar ilhan serdaroğlundan sikayeti olan veye memnun olan var mı yazarsa çok büyük sevaba girer.Birbirimize destek olalım arkadaşlar kimse kandırılmasın hem paralar hem saçlar boşa gitmesin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raif07

http://www.imagesaving.com/images/12341.jpg

http://www.imagesaving.com/images/123413.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12346.jpg

http://www.imagesaving.com/images/resim2032.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12349.jpg

http://www.imagesaving.com/images/201204jyj.jpg

http://www.imagesaving.com/images/a7e8288114.jpg

http://www.imagesaving.com/images/kaleici.jpg

ikinci yılıma girmek üzereyim arkadaşlar.

10 yaş civarı gençleşmişsin sayın hocam, geçmiş olsun darısı başımıza , imzanıza ya da buraya bir yere ekim yeri fiyatı kök adeti vs bilgi verebilirseniz aramayalım bir sürü mesaj içinde.
  • ayşegül sevinç hakkında yorumlarınızı öğrenebilir miyim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalova merkezde "Nazomed"kuaför ve güzellik salonu var,randevu ile gerçekten çok iyi saç ekimi yaptırabilirsiniz,yurtdışında eğitim almış özel bir doktorla çalışıyorlar,işini gerçekten çok iyi yapıyor,bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsercan

Arkadaşlar ilhan serdaroğlundan sikayeti olan veye memnun olan var mı yazarsa çok büyük sevaba girer.Birbirimize destek olalım arkadaşlar kimse kandırılmasın hem paralar hem saçlar boşa gitmesin!

kardeş herkes sevaba girmek isterde , bence sen biraz bu forumu gezmen lazım ,
    o dr hakkında zaten yeterli kadar görüş ve resim var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Arkadaşlar ilhan serdaroğlundan sikayeti olan veye memnun olan var mı yazarsa çok büyük sevaba girer.Birbirimize destek olalım arkadaşlar kimse kandırılmasın hem paralar hem saçlar boşa gitmesin!

Kardeş okudum baya bi bulamadım saatlerimi alıyo forumuda emin ol 1 yıldır takip ediyorum kardeşim ama hep hakan doğanaya ektiririm diye düşündğümden ilhan serdaroğlu olan mseajlara dikkat etmemiştim şimdide bulamıyorum.senin bi fikrin varsa soylersen çok sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Kardeş okudum baya bi bulamadım saatlerimi alıyo forumuda emin ol 1 yıldır takip ediyorum kardeşim ama hep hakan doğanaya ektiririm diye düşündğümden ilhan serdaroğlu olan mseajlara dikkat etmemiştim şimdide bulamıyorum.senin bi fikrin varsa soylersen çok sevinirim

NT7 ve erken57 isimli arkadaşlaar ilhan beye ekim yaptırdılar
    onların yorumlarını okuyabilirsin
  • quote:

NT7 (178.syf.) ve erken57 isimli arkadaşlaar ilhan beye ekim yaptırdılar
    onların yorumlarını okuyabilirsin
  • Herkese merhabalar, foruma yeni uye oldum ama herkesden ozur dileyerek cok negatif bir mesaj yazarak basliyorum. Umarim sac ekimi yaptiracak arkadaslara faydali olur.

Mega Hairtrans'da kimse sac ektirmesin!

Anlatacagim hikaye gercektir ve eger ki bu mesaj dolayisiyla hakkimda islem yapilacaksa simdiden soyluyorum elimde bunlarin kliniginde ekim yaptirdigima dair belgeler ve resimler var.

Ben bundan birsure once Izmir'deki Mega Hair'de sac ektirmistim ve sonuc cok kotu olmustu berbat bir sac cizgisi kocaman ve uzun dikis izi ve tepeye hic ekim yapilmamasi, tabii beni kandirmislardi soyle guzele olacak boyle guzel olacak her tarafa ekicez tepedeki kel kisma kadar ekicez, cok ufak bir dikis izi olacak onu da sac kapatacak vs. Tabii ben de burdaki arkadaslar gibi onden arastirma yapmadan sorp sorusurmadan saf sa saf fiyatin da cazibesine kapilip atladim. Sac ekimi "uzman" doktor ve onun yamagi ondeki sac cizgisine 3lu 4lu 5li graftleri doldurunca ekecek sac kalmadi sadece on kisma doldurup biraktilar, yani neyse tecrubeli aakdaslar anliyordur zaten olan biteni fazla detaylara girmeyelim olan oldu. Ben ekimden sonra ne kadar isyan ettiysem de hicbir sonuc alamadim, acilan kanallarda cok kanama oldugu icin 3lu 4lu graftler ektik gibi sacma sapan bahaneler duyduktan sonra o sinirle Istanbul'a Mega Hair'in Etiler'deki merkez klinigine gittim (simdi websiterine baktim ama Izmir'i kapatmislar sadece Istanbul var)http://www.megahairtrans.com/mega-hair-hakkimizda.html burdan da okuyabilirsiniz Izmir subelerinin oldugunu.

Istanbuldaki yerlerine gidince, Mega Hair'in sahibi (eski hemsire) Gulten Unveren ile gorusmek icin odasini girdim, nerde ektirdigimi soylemek istemedigimi belirterek, basarisiz bir sac ekimi yaptirdigimi kendilerinin bana yardimci olup olamayacaklarini, ve duzeltme operesyonu yaptirmanin olabilirligini sordum. Sapkami cikardigim zaman kendisi de ekimin cok kotu yapildigini gordu ve "uzman edasiyla" donor bolgeden alinan greftlerin hemen hemen hepsinin on kisma 3lu ve 4'lu hatta 5li greftler ile son derece amatorce ve estetik goruntuden uzak sekilde yanlis ekildigini ve bu insanlarin ekim yapmasini bilmedigini soyleyip yapan doktor icin de verdi veristirdi. Beni de, yeteri kadar arastirma yapmadan siradan bir ekim merkezine gidip boyle bir duruma sebep verdigim icin ustu kapali olarak sucladi. Kendi doktorlarinin konusunun uzmani oldugu, kendi operasyonlarinda kesinlikle boyle kotu sonuclar cikmadigini soylererek halen yeterli donor oldugunu, benim otu sac cizgisini duzeltmek icin yeni bir operasyon yapabileceklerini ama bu tip duzeltme operasyonlarinin normal ekimden daha pahalliya mal oldugunu aciklayip hesap makinesiyle "klasik esnaf hesaplari yapip" bana bir fiyat cikardi.

Ben de tam bu sirada operasyonun kendi doktoru tarafindan Mega Hairtras Izmir'de gerceklestirildigini soyleyip faturayi cikarttim ve parami iade etmesini istedim, kendisi sok oldu, yuzundeki ifadeyi halen unutamiyorum. Ama hayatimda hic de gormedigim bir piskinlikla 1 dakika once soylediklerini hemen unutup, yapilan ekimin aslinda o kadar da kotu olmadigini Izmir'deki doktorlarinin cok iyi oldugunu, bugune yuzlerce basarili operasyon yaptigini ve kimsenin daha once "benim gibi" sikayet etmedigini soylemeye basladi. Eger kendimi daha iyi hissetmeme faydali olacaksa laser epilasyonla on cizgiyi "hediye olarak yari fiyatina" yakabileceklerini belirtti. Buarada normalde sac cizgisi laser epilasyonu bir seans icin 200 dolarmis da benim icin 100 dolara olurmus, bunu da jest olarak soyluyor tabii. Ayrica "sac cikaran" Rogaine isimli bir ilaci Amerika'dan ozel olarak getirtiklerini, yine kendilerinden indirimle satin alabiliecegimi soyledi. Kendisine Rogaine'nin sadece tepe bolgesindeki dokulmeyi yavaslattigini herkesin bildigini ve eczanelerde satildigini soyledigim de eczanaelrde satilanin sahte kendilerinde satilanin orjinal oldugunu soyledi. Ben de asil kendisinin de doktorunun da sahtekar oldugunu soyleyip ordan ayrildim.

Bu konuyu buraya getirmemin nedeni biraz once internette karsima cikan Mega Hair Trans reklami banneri oldu websitelerine gittim oraya youtube videolari koymuslar aslinda buraya yazdiklarimi o videolarin altina yazacaktim ama videolara yorum yapmayi yasaklamis bu Gulten Hanim, tabii kendisi de biliyor musterilerinin neler yazacaklarini. Ben de Turkiye'de sac ekim konusunda en ciddi mesajlasmalarin bu forumda yapildigini tespit ettim ve konuyu buraya getirmeye karar verdim. Tekrar belirtiyorum bu yazdiklarimin eksigi yok fazlasi var belki doktorlarini degistirmislerdir belki burda orda ekim yaptirip iyi sonuclar alanlar da olmustur ama ben simdi gordum ki oranin sahibi halen ayni kadin ve siz de takdir edersiniz ki balik bastan kokar. Benim basima gelen felaket baskalarinin basina gelmesin, kimse Mega Hair Trans'da sac ektirmesin. Tek tavsiyem herkes iyi arastirsin, fiyatin cazibesine kapilmadan iyi karar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Velv -- 19 Ekim 2012; 8:01:54 >
  • Velv kardeşim çok geçmiş olsun bende ektirmeyi düşünüyorum böyle bilgilendirici mesajları görünce bir kez daha ince eleyip sık dokumaya karar veriyor insan inşallah istediğin sonuçları alırsın ikinci ekiminde
  • kötü yerlerin afişe edilmesi saç ektirmek isteyen insanların mağdur edilmesini asgariye indirecektir.Samsun fbm aynı türden bi yer tek hücreye 4, 5 gerft koyuyorlar ve saçlar çim adam gibi çıkıyor sakın kanmayın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: delfino33

Velv kardeşim çok geçmiş olsun bende ektirmeyi düşünüyorum böyle bilgilendirici mesajları görünce bir kez daha ince eleyip sık dokumaya karar veriyor insan inşallah istediğin sonuçları alırsın ikinci ekiminde

hocam; çok geçmiş olsun öncelikle... çok sıkıntı verici bir durum bu... nacizane size bir iki şey sormak istiyorum... öncelikle; kanuni yollara başvurdunuz mu? yani bulunduğunuz idari sınırlar içerisindeki Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı gibi... eğer başvurmadıysanız lütfen başvurunuz... ayrıca siz; saç ekimi için ekim merkezine gittiğiniz an; siz ve karşı taraf karşılıklı iradelerinizi beyan ederek bir sözleşme kurdunuz. bu sözleşme uyarınca karşı taraf edimini kötü ifa ettiği için Borçlar Kanunun 112. maddesindeki "borca aykırılık" hükümleri gereğince (zararın öğrenilmesi üzerinden 10 yıl içerisinde) tazminat davası açabilirsiniz diye düşünüyorum... unutmayın ki bunun aksini; yani olayda kusurlu olmadıklarını kanıtlamak; karşı tarafa düşüyor...
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.