Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu resmim 5 sene evvelki halim...5 sene içinde çok daha fazla saç kaybına uğradım.Operasyon öncesiki resimerim diğer bilgisayarımda kaldığından yükleyemedim.1-2 gün içinde yüklemesini yapacağım....

• Bu resmimde önden görünüşüm......

• Yükleme de bir hata oluştuğundan dolayı tekrar yüklüyorum...

• zafka kardeşim bu gördüğüm en iyi ekimlerden birisi.Ekim öncesi net resimlerini eklersen sevinirim .Acaba saçlarının kaç günlük hali?Fiyat hakkında bilgilendirebilirmisin?Geçmiş olsun
  • selam arkadaşlar Edd41 sorularınıcevaplamaya çalışayım ENSAR HASTANASİNİN FİYATI 2500 TL Öğretmen evin de kaldım geceliği 40 tl Hastahaneden yana benim beklenti içinde olduğum herhangi bir hizmeti yoktu.Benim için en önemli olan şey ekimin kalitesiydi ondanda çok şükür memnun kaldım.Saçlarım çıkmadanda kimseyi göklere çıkaramam.Ancak iyi samimi insanlar olduklarına kanaat getirdim.Saç ekiminde ense bölgesi çok önemli olduğunu beklirtmek isterim. Ancak şunu da belirtmek gerekiyor ;Kendim şahit oldum hüseyin bey diye bir arkadaş ense bölgesi tabircaizse fırça gibiydi ve iri bir insan olduğu için ense bölgesi baya genişti 3400 greft alabildiler.Ben buna şahit olduktan sonra tek sefere 4000 gerf 4500 gerf 5000 gerf söylemlerini samimi bulmuyorum.Herkese selam

BİR DE ÖNCEDEN EKİM YAPMIŞOLAN ÜSTATLAR BENİM BAZI SORUNLARIM VAR TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

1- 33 gün oldu ve ekim bölgesinde hala hisizlik var ve sanki sıvı var bu urum normal mi?
    2-Şakalarda ve önde önceki saçlarımda beyazlamalar arttı sizde oldumu?
    3-Bir arkadaş 3-4 haftadan sonra biyotin gibi ilaçlar vesayre önerdi sizin bir öneriniz varmı?
    Vesselam...
  • selamlar,

bugün 10. günüm. daha önce ektiren arkadaşlara sorum olacak:

yıkamalara hala devam ediyorum..önce taraf daha bugün biraz daha haşin yıkamam sonucu dökülmeye başladı:9
    yalnız kabuklarla birlikte yeni ekilen saç telleri de dökülüyo. bu durum normal dediler ama çok da inandırıcı gelmedi bana.
    deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

teşekkürler
  • ensar hastanesinde ekim yaptıran arkadaşlar cevaplayabilirmi acaba, taksit imkanı varmıdır yoksa peşinmi çalışıyorlar
  • Ensar hastanesi peşin çalışıyor 2500 tl.

Saç telleri yıkama sonucunda dökülmesi normaldir.Daha sonra çıkacaklardır.

Ekim bölgesindeki hissizlik 3-4 ay daha azalarak sürecektir.

Şakak bölgesinde beyazlamalar oldu ama yaş itibarıyla normal artık benim, kişiye yaşa göre değişir bu durum.

Eğer greftlerinizin kalitesi iyiyse,saç telleri kalın ise ilaca gerek olmayabilir, ama doktor karar verir buna başkası karar veremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasmeric

zafka kardeşim bu gördüğüm en iyi ekimlerden birisi.Ekim öncesi net resimlerini eklersen sevinirim .Acaba saçlarının kaç günlük hali?Fiyat hakkında bilgilendirebilirmisin?Geçmiş olsun

teşekkür ederim.bende çok memnunum.ekim öncesi net resimlerimi bugün yarın eklicem.şunu söylemek istiyorum.bu gerçekten iyi bir araştırmadan sonra kalkışılabilecek bir olay.tabiki zaman dikkat ve sabır olmazsa olmaz.ben işim dolayısıyla hemen işe dönmek zorunda kaldım.peki neden ektirdin diyen olursada hemen söyleyeyim.ekimden 3 gün sonra bir ameliyatım vardı,fırsat bu fırsat diyip ikisini bir araya getirdim.şuan evdeyim ve raporluyum,keşke hiç ameliyat olupta rapor almasaydım ama insanın başına herşey geliyor.ameliyat için gittiğim hastahanedeki birçok doktor ekimin çok kaliteli olduğunu söylediler.hatta anestezi uzmanı mükemmel olmuş dedi.sabah hastane odasına gelen birkaç doktor beni epey bir inceleyip,sorular sordulardoktorların beğenip bunu bana söylemeleri hoşuma gitti.sonuçta babamın oğlu değiller.ama bugün başımı çarptım ve azda olsa kanadı.nazarmı acaba eksik bilgi verdiğim için söylediğim greft sayısı gerçekçi gelmemiş olabilir ama eksik bilgiden olabilir diye düşünüyorum.çünkü alım sadece enseden değil,yanlardanda alındı.ben saydım.saymasam tahmini derdim.ama 4550 grft alındı.5 kişi 10 saat çalıştı.az bir sürede değil..fiatınıda söyliyim benden bu işlem için 2900 tl aldılar..alsınlar helal olsun.işçilikte ortada samimiyette,insanlıkta..mutlumuyum mutluyum.yanlız bi hata ettim kafamı öne eydim.alın göz bölgem şişti.ektirecek arkadaşlar aman bu konuda dikkatli olsunlar.saçlarımdaki kabuklanma geçsin fikir sahibi olmanız için yeni resimlerde eklicem.yüzümü kafamı aslanlar gibi koydum oraya,buda samimiyetimi gösterir.bunlar benim tecrübelerim.herşeyi tüm kalbimle ve samimiyetimle yazdım.nereye giderseniz gidin önce iş kalitesi,naturellik,ve verilen sözün yerine getirilmesi....görüşmek üzere arkadaşlar....
  • arkadaşlar resimlerime bakarak ekim işemi sonucu nasıl bir sonuc cıkabilir yorumlarınızı bekliyorum.....

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/10/8776.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/5/3494.jpg

http://i1012.hizliresim.com/2010/12/5/3501.jpg
  • selamlar..
    11. gün resmidir paylaşayım dedim.

• Merhaba arkadaslar, bende 10 gun once saç ektirdim, bugun 8. yikamayi yapmama ragmen, kafamda çok fazla kabuklanma var, bu durum normalmi ? Tecrubeli arkadaslar beni aydinlatirsa sevinirim (sebamed losyonu 1 saat bekletip yikiyorum)

tesekkurler.
  • 10 gunluk resımlerı paylasan arkadaslar 1 yıl sonra 10gunluk fotolarıyla-1 yıllık fotolarını yanyana koysunlar buraya.insanları gaza getirmeyin.adam sacını aldı ensenden sakaldan ektı kafana tabıkı guzel gorunecek ılk basta.hepsının cıkacagını, alın cızgınızın aynen oyle olacagını zannedıyosanız yanılıyosunuz.(ozellıkle alanı genıs arkadaslar)topık kullanan arkadaslar dermatch dıye bı dalga var birde ona baksınlar topıkten daha ıyı suda flan gıtmıyor.1 sene de rahat yetıyor hatta daha fazla
  • merhaba arkadaslar 9 nisana gun aldım sakak bolgelerimde acıklık var dr. hakan doganay ile randevulastım.Telefonda gorusmemiz gayet samimi hakan doganayı tercihim cm2 ye daha cok ekim yapabilmesi ve diger sac ekim merkezlerindeki gozunu para burumus insanlar gibi olmaması size foto atacagım
  • Arkadaşlar 17 marta boğaziçinde gün almıştım. Ancak cumartesi yani 19unda yaptırmam gerekiyor ve 19u değil 31e kadar alamayacaklarını söylediler. Günde 6 ekim yaptıklarını belirtmişlerdi. Bu da beni biraz ürkütmüştü ama pek araştırmaya sağa sola muayene olmaya fırsatım yok şu durumda. 19-20-21 günlerinden birine gün almam lazım. Hangisini tavsiye edersiniz. Yarın estetica istanbul, çevre hastanesi ve ensar hastanesi ile görüşeceğim. Artık beni belirttiğim tarihte hangisi kabul ederse mecburen yaptıracağım. Eğer onlar haftaya alamayız derse ayvayı yedim demektir. Bir de 15 günlük tayin iznim sebebiyle 15 gün sonra ektirdiğim anlaşılmamalı, en azından şişkinlik, yara izi kalmamalı. Yani 04 nisana kadar normal bir insan haline gelmeliyim, izsiz, yarasız beresiz şişliksiz vs. Bu arada belirtmeliyim 3binin üstüne şu an için çıkamıyorum.
  • arkadaşlar sac ekimi yapıldıktan kac gün sonra işe gidilebilir,su anlamda soruyorum kırmızılık olmadan kabuk olmadan,kac gün sonra operasyon izleri ortadan kalkar?
  • Bugün bir Tv kanalında dr alp arslan vardı, epey bir konuştu anlattı yalnız anlattıkları içinden bir şey çok ilginç geldi, dedi ki ekim için saç alınan bölgeden yani enseden tekrar saç çıkmaz. Bu konu hakkında ektiren arkadaşların (özellikle moy) yorumlarını bekliyorum
  • merhaba arkadaşlar.
    esteworld de saç ektirdim. Fotoğraflarımı paylaşıyorum . 3. fotoğraf ekimden 10 gün sonraki fotoğrafım . benim kafama takılan bir şey var . ön saçlarımda sağ ve sol taraftaki saçların uzama yönü simetrik olmadı gibi . 4. fotoğrafta işaretlediğim kısım fazlaca yana doğru ve yatık oldu sanki . yıllardır saçlarımı ortadan ikiye taradığımdan dolayı olabilir mi ? kontrol de sorduğumda önce normal çıkıyo dediler, bir daha ki kontrolde de sorunca bulunduğu bölgedeki saçların şekli ile aynı yönde olduğunu söylediler. kafamdaki soru işareti kalkmadı . bunlar döküldükten sonra çıkan saçların uzama yönü şimdikiler gibi mi olur ?
    bu arada ekimden önce bana cep telefonunu veren, kafana ne takılırsa beni ara diyen uzmanı aradım.müsait değildi , müsait olunca beni arayacaktı . farklı bir göz olması açısından ona da gösterecektim ama sanırım fazla meşguller!!

toplam 3600 greft ekildi .

fotoğraflar :
    http://imageupload.org/?di=712998824009
    http://imageupload.org/?di=112998824676
    http://imageupload.org/?di=2129988251010
    http://imageupload.org/?di=1112998831512

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
  • Camel_filter arkadaşım 1-2 sayfa önce 2 ay önce ekim yaptıran biri olarak herşeyi paylaştım. Normal bir insanın başında ortalama 110 bin saç teli mevcut bu miktarın ortalama 30 bin kökü başın arka kısmında bulunuyor burdan alınan 3000-4000 vs kökler açık bölgelere naklediliyor tabiki alınan yerden tekrar saç çıkmıyor o bölgesi iyi durumda olan kişiler bu konuda daha şanslı çünkü alınan kökler belli olmayacak şekilde saç o açıklığı kapatıyor ama asla alınan kökler çıkmıyor.
    Arkadaşlar içinizde saç ekiminde 6. ayını yada 1 yılını doldurmuş arkadaşlar yokmu resimlerini ilk andan şuan ki görüntülerine kadar eklesinler.Beninm 2.ayım hala tık yok eski görünümümdeyim ne zaman çıkar çıktı an farkediliyormu tecrübeli arkadaşlardan bilgi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2828

Camel_filter arkadaşım 1-2 sayfa önce 2 ay önce ekim yaptıran biri olarak herşeyi paylaştım. Normal bir insanın başında ortalama 110 bin saç teli mevcut bu miktarın ortalama 30 bin kökü başın arka kısmında bulunuyor burdan alınan 3000-4000 vs kökler açık bölgelere naklediliyor tabiki alınan yerden tekrar saç çıkmıyor o bölgesi iyi durumda olan kişiler bu konuda daha şanslı çünkü alınan kökler belli olmayacak şekilde saç o açıklığı kapatıyor ama asla alınan kökler çıkmıyor.
    Arkadaşlar içinizde saç ekiminde 6. ayını yada 1 yılını doldurmuş arkadaşlar yokmu resimlerini ilk andan şuan ki görüntülerine kadar eklesinler.Beninm 2.ayım hala tık yok eski görünümümdeyim ne zaman çıkar çıktı an farkediliyormu tecrübeli arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

Cevap için teşekkür ederim..Bu noktada merakım saçı kısacık kestirdikten sonra ense kısmının görünümü nasıl olur acaba? Yani alınan bölgelerin açıklığı çok belli olur mu? (Kısa saç kullanma niyetindeyim de) Bu sebeple ekim yaptırıp saçını kısa kestiren arkadaşların yorumlarını bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.