Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (484. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence de uzatılacak bir şey yok.. sen likya ekim merkezinden mağdur olmuşsun.. başka bir arkadaş çok iyi diyor burda tartışılacak bi şey yok..ama açıkçası bana yıldo adlı arkadaş daha inandırıcı geliyor.. kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak söylüyorum..
  • Saç ekimi sonrası Arkadaşlar Saçlarınızın daha hızlı büyümesi ve çıkışını sağlamak için 6 ay medobiotin alın , minoxidil herdoktor önermiyor bilginiz olsun.

Saç kökleri enseden alındığı için fayda verir kendi düşüncem daha hızlı çıkması ve saç köklerine yararı için, Şampuanlar ise Her merkezin farklı uygulaması var Kullanabiliyorsanız Doğal ürün zeytinyağlı sabun kullanın. Belki saçınıza iyi gelmeyebilir , o zamn Doğal içerik sahip şampuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

hey69, ekim için mi gideceksin yoksa görüşmek için mi?

sitede bir çok üye ekim yaptıracaktı ancak onlardan ses yok?

görüsmek icin degil, yurt disinda yasiyorum .
    ben ekim icin gidiyorum. planda 4500 greft var. 3 gün de yapilacak. 3ncü günde sakaldan alinacakmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan1987

ben Övmüyorum arkadaşım ben Saç ekimi mi İzmir likya saç ekim merkezi yaptı Resimlerim ortada herkes görüyor mutluyum seviniyorum, senin 5.5 beşbucuk yıl önce olmuş o zamanlar ekimler yeni yeni oluyordu O zamanlar ekenler şuan düzelttirmedeler Senin Düşüncen 5.5 yıl önceki halin . Eskiden 5 yıl önce kim ektirdiyse %80 ni 2. seans veya 3 4 seansa gittiler Düzeltme işlemi yapıyor çoğu merkez Uzmanların açıklamalarını dinle.....

Ben İse Şuanki durumdan bahsediyorum gayet başarılılar En azından benim saç ekimi mi görüyorsun...Gayet Güzel ve daha güzellerinide gözümle gördüm ...

İstediği kadar uzasın ben sohbet etmeyi konuşmayı seviyorum Bende bu alışkanlık oldu.

Doğru birdir bildiğimden şaşmam.

5.5 Yıl önceki Muhabbetle burda cirit atıyon. bense 1 yıl önceki saç ekimimle gerçeklerle cirit atıyorum.

yinede Saç ekimimi beğendiğin için teşekkür ederim.

karahan o kadar belliki yapmaya çalıştıgın inan dünyada tek likya kalsa sanırım orayada gitmeyip kel kalacagım. hem diyorsunki ben övmüyorum kimseyede gidin demiyorum. sonra diyorsunki şuan gayet başarılalar. ve kaç kişi gördüm hepsi güzel. bırak buna bizler karar verelim. sen sadece paylaşımını yap. savunuyorsun belkide haklısın kendine göre ama bence yanlış yapıyorsun ayrıca bir arkdaşımız ordan magdur oldugunu belirtince diyorsunki önceden durum öleydi şimdi herkez böyle. oldu bizde zaten deney fareyiz. bir 5 yıl sonrada senin gibi birisi çıkar likya 5 yıl önce böleydi ama şimdi şöyle der. hem demişsinki 2008 den önce herkezin öleydi. öyle olsa inan şuan kimse saç ektirmeye cesaret dahi edemezdi. ama şu var sizin kasaplar 2008 den öncede vardı hala var. ve sayenizde ilerde de varolcak. ayrıca saçlar ıslak ftgrf paylaşmışsın teşekkürler bunun için. aynısını birde flashlı çeksen yada gün ışıgında o zaman anlaşılır senin asıl saç durumun bence şuan itibariyle bile o kadar küçük bir alana kim ekse zaten en kötü aynı sonucu alırdın. bizlerde bunun daha iyisini araştırıyoruz. ve bulacagız...
  • Bende sunu diyorum,5,5 önce Yalanci olan Insan benim gözümde hala Yalanci ve Sahtekar.Mahmut Kök niye ayrildi oradan saniyorsun?Bak Kardesim,senden 15 Yas kadar büyügüm.Yinede Abilik yapiyorum ve diyorum ki bu Konuyu kapat.Onlarin Ekimlerine 2000 Euro harcadim düzelttirmek icin.Greftinede 1 Euro ödedim.Bana artik onlari anlatma,rica ediyorum bak.Saclarin iyi olmus ve onlar artik iyi ekim yapiyor.Fakat Doktorun olmadigi bir yerde Ekimi kimseye tavsiye etmiyorum.Sonucta bir Ameliyata giriyorsun.Zerrin Kara Bashemsire ve Mpminede Hemsire.El aliskanliklariyla bu isi yapiyorlar.Bilgili olduklari icin degil.
  • Biraz daha kurcalarsan,orayi Sikayet ederim.Yanlarinda Calisan Doktor sadece Doktor "olsun" diye orada.Apartman katinda Ekim yapiyorlar.Eger orasi Ay'da 50 Ekim yapsa,Solarium ve Permanent Make-up icin zaman ayirmazlardi.Herneyse,Sen bildigini kendine oku.Beni burada bilen bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildo74

Bende sunu diyorum,5,5 önce Yalanci olan Insan benim gözümde hala Yalanci ve Sahtekar.Mahmut Kök niye ayrildi oradan saniyorsun?Bak Kardesim,senden 15 Yas kadar büyügüm.Yinede Abilik yapiyorum ve diyorum ki bu Konuyu kapat.Onlarin Ekimlerine 2000 Euro harcadim düzelttirmek icin.Greftinede 1 Euro ödedim.Bana artik onlari anlatma,rica ediyorum bak.Saclarin iyi olmus ve onlar artik iyi ekim yapiyor.Fakat Doktorun olmadigi bir yerde Ekimi kimseye tavsiye etmiyorum.Sonucta bir Ameliyata giriyorsun.Zerrin Kara Bashemsire ve Mpminede Hemsire.El aliskanliklariyla bu isi yapiyorlar.Bilgili olduklari icin degil.

ben de shora mağduruyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 11 Haziran 2012; 21:18:12 >
  • SOLGARBİOTİN yarın bende alıcam abi ilk 1 ayımın bitmesini bekledim keşke beklemeseydim biotini kullanmak için neyse yarın bir çırpıda alıp kullanmaya başlayacağım, minoxilinde etkileri malum bırakınca saçlar tekrar eski alışkanlıklarına devam ediyor o yüzden uzun süre kullanın ve yavaş yavaş bırakın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murii.34 -- 12 Haziran 2012; 13:25:33 >
  • Saç ektiren arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ekimden sonra 8. Yıkamayı bugün yaptım. Çok az kabuk kaldı. Sormak istediğim şu;bazen dökülen kabukların arasında saç teli görüyorum. Bunlar ekilen kökle birliktemi çıkıyor yoksa kök derinin altında kalıyorda saç telimi düşüyor:) biraz karışık oldu ama idare edin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

Saç ektiren arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ekimden sonra 8. Yıkamayı bugün yaptım. Çok az kabuk kaldı. Sormak istediğim şu;bazen dökülen kabukların arasında saç teli görüyorum. Bunlar ekilen kökle birliktemi çıkıyor yoksa kök derinin altında kalıyorda saç telimi düşüyor:) biraz karışık oldu ama idare edin artık.

Kök derinin altında kalıyodur aga , saç telleri düşüyodur. benimde oluyordu öyle medobiotin kullanmanı tavsiye ederim saç çıkışın güzel olur.

Testasteron orani Vücudu yüksek ise Vücudunuzda,hicbir Vitamin fayda etmez.Minoxidil kis bir süre,yani 6-12 Ay icinde faydasini kaybeder.Tek faydali Hap Proscardir.Onunda yan etkileri belli.Ben Apartman katindan bahsediyorum.Simdiki hallerdinden degil.Halen savunuyorsun.Ben kendimi,gecmisi Yorumluyorum.Yani bilki nasil sartlar altinda ekim oldu.

PEKI,DOKTOR KATILIYORMU EKIME.BÜTÜN GÜN BOYUNCA???

SACINIZI KESINLIKLE DOKTOR OLMAYAN YERE EKTIRMEYIN!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildo74

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

Saç ektiren arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ekimden sonra 8. Yıkamayı bugün yaptım. Çok az kabuk kaldı. Sormak istediğim şu;bazen dökülen kabukların arasında saç teli görüyorum. Bunlar ekilen kökle birliktemi çıkıyor yoksa kök derinin altında kalıyorda saç telimi düşüyor:) biraz karışık oldu ama idare edin artık.

Kök derinin altında kalıyodur aga , saç telleri düşüyodur. benimde oluyordu öyle medobiotin kullanmanı tavsiye ederim saç çıkışın güzel olur.

Testasteron orani Vücudu yüksek ise Vücudunuzda,hicbir Vitamin fayda etmez.Minoxidil kis bir süre,yani 6-12 Ay icinde faydasini kaybeder.Tek faydali Hap Proscardir.Onunda yan etkileri belli.Ben Apartman katindan bahsediyorum.Simdiki hallerdinden degil.Halen savunuyorsun.Ben kendimi,gecmisi Yorumluyorum.Yani bilki nasil sartlar altinda ekim oldu.

PEKI,DOKTOR KATILIYORMU EKIME.BÜTÜN GÜN BOYUNCA???

SACINIZI KESINLIKLE DOKTOR OLMAYAN YERE EKTIRMEYIN!!!!

Saç dökülmesi testesteron oranıyla değil, testesteronun Dihidrotestesterona(DHT) dönüşümü ile ilgili dostum. Hatta; proscar gibi finasterid etken maddeli ilaçların testesteron oranını %15 arttırdığı, onunla birlikte DHT baskılandığı için östrojen seviyesini yükselttiği söyleniyor ve malum bazı yan etkiler doğuruyor. Bu sebeple en az 3 kere düşünülüp öyle kullanılması gerek.

Biotin ise saç tellerini kalınlaştırdığı ve saçların uzama hızını arttırdığı için ekim sonrası bazı doktorlar tarafından tavsiye ediliyor. Saç dökülmesini engelleme, yeniden saç çıkartma falan gibi bir özelliği yok. Süreci hızlandırıyor ve zaten hali hazırda büyümekte olan kökleri güçlendirdiği düşünülüyor. Olmayan saçı biotin çıkartmaz tabi. Kullanılmasının yararlı olacağını, en azından hiçbir zararının olmadığını düşünüyorum.

Minoksidil ise 6-12 ay gibi sürede etkisini tamamen yitirmiyor sadece döngüye giriyor. Etkisini kaybetme olayı ilacı bıraktıktan sonra oluyor. Yıllardır kullanan insanlar var bu şekilde. Minoksidil'in özeliği damarların genişlemesini sağlaması. Yine kısa vadede ekim sonrası bazı doktorlar tarafından mevcut köklerin güçlenmesi amacıyla veriliyor olabilir.

Bu yazdıklarım saç çıkartıcı, yoktan var edici ilaçlar değil, zaten ben de doktor değilim Ekim sonrası takviye olarak kimilerinin tavsiye ettiği, kimilerinin gerek duymadığı yöntemler.Ufak birkaç araştırmayla daha ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir internette.
  • @karahan
    kardeş direk mevzuya gireyim.reklam yaptığın o kadar belliki bunu yaşına yada tecrübesizliğine veriyorum.her mesajında likya şhora likya saç estetik diye birkaç defa geçirirsen,insanlarla ölümüne savaşırsan adreslerini detayına kadar verirsen,ve yetmedi saçımtedavisi.com adresinde adminliğe varan yazılar yazarsan,birkaç sitede ısrarla resimlerini yorumlarını paylaşırsan bu kendini ister istemez belli ediyor.şimdi bu yazımı görüp kendi saç ekim yaptırdığın merkezi aylarca övmedinmi,ölümüne savunmadınmı diye soranlar olacaktır.tabiki sorsunlar.çünkü sonuna kadar haklılar..
    evet dürüst olmak gerekirse bende saç ekimimi yapan yeri aylarca övmedimmi,uğruna resimler paylaşımlarda bulunmadımmı?övdümde bulundum da..ama bunu biraz abarrtım.ekim yapan doktor değil hemşire ,hastanede değil apartman dairesinde ekim yapıyorlar.bu konuda tartışmalar çıktı.herkes kendine göre haklı.etiktir değildir hijyendir değildir orası yoruma açık ve ilgili kurumları ilgilendiri ama işlerini yapıyorlarmı yapıyorlar.saçım çıktımı,çıktı..ama her ne olursa olsun bu kadar üstüne düşmemem,ölümüne savunmamam lazımdı.herkeste böyle düşünüyor biliyorum.ekimi yaptırdın burada ne işin var diyenler oldu.onlarda haklılar.bu kadar yanlı yazan insan tabiki kafada soru işaretleri oluşturur.oluşturdu da.bu kadar niye californiadream.la tartışıyodum?çünkü adam haklıylı bi yerde..işi abarttım.son iki ay yazmadım.o zaman olaya objektif bakma fırsatı buluyor insan.hakikatten işin b,kunu çıkarmışım.zaten dikkat ederseniz son 2 3 aydır da foruma yok denecek kadar az giriyorum.bundan böylede böyle olacak.ya girerim ya girmem hesabı..
    sonuç itibariyle bir yeri bu kadar ölümüne öven,uğrunda aylarca resimler paylaşan,birden fazla sitede görünen insan reklammı yapıyordur?malesef durum bu.bende aynısını yaptım.kim üzerine alınırsa alınsın ama mantığı olan her insan bunun böyle olduğunu anlar..ben yine diyorum.üstüne basa basa diyorum.saç ekimimi yaptırdığım yerde saçlarım çıktımı,çıktı,memnunmuyum Allah için memnunum ama bu kadar üstüne düşmemem lazımdı.yok öyle oldu yok böyle oldu öyle yorumlar yapmışızki gören saç ekim uzmanı sanır biz gibileri.tabiki kendimize göre bilgilerimiz var ama bir doktor gibi olamayız..resmen reklama girdi olayımız.birkaç arkadaş özellikle benim durumumda ve kendi saç ekim yerlerini bu şekilde övüyor.isme cisme gerek yok.üzerine alınan zaten balıklama atlar mevzuya.o zamanda anlarsınız kimmiş bunlar..bu zamandan sonra bu forum olayı benim için son buluyor.
    sizlere elimi geçte olsa vicdanıma koyarak diyorum ki,saç ekim merkezlerini seçerken en büyük referans saç ekimi yaptırmış arkadaşlarınızdır.illaki herkesin çevresinde saç ekimi yaptırmış bir iki kişi vardır.yoksa böyle forumlarda fotoğrafta herşeyi net göstermeyebilir.ne bileceksiniz o fotoğrafta ışık gölge oyunu olmadığını?ben kendim fotoğrafları eklerken kendime göre iyilerini ekliyordum.bu birazda insanın ego tatmininden kaynaklanıyor.istiyor ki insanlar beğensin.hepimizde yokmu bu?
    sonra ne malum o resimde toppic denilen ıvır zıvırın olmadığını?kim aksini ispat edebilecek?.ha bende toppic varmıydı?yoktu..çünkü zaten saçlarımın dibi görünüyor.ortalama memnuniyette bir ekim benimkisi.ahenkle dansetmeye başlarsa saçlarım onuda hak yemeden bildiririm..bire bir canlı örnek görseniz bile o vatandaşın eski halini bilebilirmisiniz?düşünün..
    ben günahmı çıkarıyorum?.evet bu kadar uzun aylarca gereğinden fazla yazdığım için evet.çok şükür kimseye ne dediysem hep arkasında oldum.kimsede aksini iddia etmedi.ama bundan sonra yazmanın alemi yok..bir nevi alışkanlıktı reklama girdi benim olayım.bundan böyle saç ekimi yaptırdığım yerin adını anmayı düşünmüyorum.gerekte yok.zaten dediğim gibi yaza yaza boku çıktı..
    kim hakkımda ne düşünürse düşünsün ama ben elimi vicdanıma koyup objektif düşünerek bukez yansız olarak bunları tüm samimiyetimle yazıyorum..asla ve asla polemiklere girmem.çünkü herşeyi şeffafca yazdım..söyleyeceklerim bu kadar.
    ölümlü dünya kimsenin hakkı kimsede kalmasın,Allah herkesin gönlüne göre versin..
    herkese selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

selamlar zafer bey içtenlikle yazdıgınız yazı için öncelikle teşekkürler. ayrıca yazınızdaki karahan arkdş hakkındaki bahsettiklerinize sonuna kadar bende katılıyorum. tamamen likyanın reklamı bencede. fakat birşey duydum dogrudur yada yalandır bilemem. kimseninde günahına girmek istemem. o yüzden dogrudan size yada ektiren başka kim varsa ondan duymak isterim. sizin ektirdiginiz yer bir müddet hastahanede ekmiş ve şimdi yine kendi yazanelerine geçmiş. günde yine iki farklı ekiple iki ekim oluyrmuş. fakat kim kimdir belli bile degilmiş. mesela ekenlerin hemşire oldugu kesin degilmiş. ayşegül hanım doktor değilken birçok insan yasak olduğunu bildigi halde ekimini begendigi için kendisine yöneldi ama her ne hikmetse kendisi doktor edasına bürünüp , ki doktorlar bile böyle yapmıyor her ekime kendisi girmiyormuş.zaten mantıken de giremez. iki tane olması lazım aynından girebilmesi için ama bırak birini bazen iki ekimede sadece gözüküyormuş öylesine baştan sona ben ekcem demesine karşın. ve gündeme daha önce geldigi halde hala hijyen olayına önem vermemişler. mesela içeriye birçok insan girip çıkıyormuş. mesela ekimi görmeye gelen ahmet abi tuvaletten çıktı ellerini bile yıkamadı belkide, canlı ekim izleyebilirmiyim tabiki buyrun şeklinde. bunları bana bir arkadaşım anlattı çok şaşırdım. bunlarıda duyunca iyice artık eksilere düştü o merkez gözümde .neden hala olumsuz yanlarını olumluya çevirmediler anlam veremedim. şuan mesela ücretleri 3bin TL olmuş 5 bin alsada keşke şu olumsuzlukları kaldırsa. günde iki hasta olacagına tek hasta olsun kendisi girsin bizzat ilgilensin A'dan Z'ye sonra hijyen olayı tam saglansın. insanlara gittiklerinde kalacak yer yemek vs gibi şeyler için ekstaralar çıkarılmasın bakın nasıl artış olcak. ucuz ama iyi yerler olsun derken biz bunları kastetmiyormuyuz zaten. iyi derken bu olumsuzluklar olmasın diyoruz. yasak olarak yapmasına ragmen bu işi bari birşeyleri düzgün yapsa keşke de bizlerde desekki doktor degil hastahanede ekmiyor ama ekimleri güzel ortam iyi ve kendisi herşeyle baştan sona kadar ilgileniyor. forum konusuna gelince zaten okuyorlardır. yada en azından yazılarımız kendilerine bir şekilde iletiliyordur bunu geçmiş yazılarda gördük.bunlar okunurken dikkate alınarak okunsada şu problemler aşılsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king... -- 13 Haziran 2012; 1:19:44 >
  • Merhaba arkadaslar. En basta herkesin gönlüne göre olmasi dileklerimle basliyorum soze. Benim ekimimin hemen hemen 55.gunu. Saclar hala bi yandan dokulmeye ve cikmaya devam ediyor. Dokulme cok cok azaldi. Bi kere sunu net soyleyim sac ekim isi ole 15 gunluk bi olay degil sabir ve dikkat gerektiren zor bi surec. Ense bolgesi tahrip oluyor. Yani sacinizi 3.numara kestirmeyi unutun. Ekim yaptirdigim yeri su asamada soylemeyecegim. Sacin durumu belli olmadan kimsenin ahini alamam acikcasi. Ama bundan.bi 4 au sonra oldugu gibi soyleyecegim. Ama 2 aylik surecten memnun musun derseniz. İlk 20 gunluk surecten sonra asil stresi yasamaya basladim. Ki pek takintili bi adam olmamama ragmen boyle. Bi bolge cikti bi bolge az cikti. Cook zor mevzu cok. Ektirmeyi dusunen kimseyi etkemek istemem ama sabir gerektiren psikolojik sureci kesinlikle goze alin derim. Mikro motor bilmem ne bilmem ben oyle aynada baktigimda kendimi iyi hissediyorsam banane doktorun. Ya da hemsiren tekniginden ;) ozellikle talebim bazi malum arkadaslar bana sarmasin. Ben reklam yapmadan sadeci sureci yazdim. Bunun da sebebi bnm bilgi amacli girdigimde hep klinik reklami ve tartisma gormemdir. Herkese bol sans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan doğanay saç sıklaştırma 2000 greft
  • sakaldan 2000 greft bugün 20 gün oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 13 Haziran 2012; 15:14:33 >
  • bu sıklaştırmadan önceki halim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 13 Haziran 2012; 15:44:32 >
  • ...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 13 Haziran 2012; 14:55:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_resat

hakan doğanay saç sıklaştırma 2000 greft

kardeş hayırlı ugurlu olsun umarım herşey gönlünce olur. az daha net çekilmiş fotograf atsan dahada aydınlanırız aslında.
  • .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 13 Haziran 2012; 22:50:53 >
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.