Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat206

bugrahan18 peki sende acık konuşsan daha iyi olmazmı isim ver ozaman kim bu sahtekar kimin yüzü ortaya çıkmış kim yalan yanlış yapmış bizde bilelim isim ver

resat arkadasim senden boyle bir reaksiyon gelecegini tahmin etmistim heralde baskalari ile ilgili oldugunu anlamissindir.
    seninle bir problemim hic olmadi yazdiklarininda yasadigin seyler oldugunu inaniyorum.olay su;
    adamin biri bundan 4-5 ay once
    quote:

bilmem nere cok iyi size orayi tavsiye ediyorum
    diye mesaj atmis.
    sonra dun aksam gelip
    quote:

arkadaslar ben sac ektirecegim arastiriyorum burasi hakkinda bilgisi olan var mi
    diye sormus.
    bende yakalayinca durumu forum karisti gitti. olay bu hersey bir saatte oldu, o arada okuyanlar anlamistir. sayfalar karisti mesajlar silindi bazilari bir daha girmemek uzere defolup gittiler falan filan
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:48:29 >
  • yalniz bundan sonra karismayacagim kim ne yaparsa yapsin, kim ne yazarsa yazsin.
    sadece uzaktan takip edecegim, herkese iyi forumlar dilerim..
  • obaaa burası nolmuş ya
    Bende tam resim ekelyecektim ama sanırsam pek önemi yok amacının çok dışına çıkmış konu
  • Arkadaslar yararli paylasimlariniza aksatmadan devam ediniz.
    burayi karistiran adamlar zaten kimse birsey bilmesin, herkes aptal olsun, gelsinler kucagimiza düssünler diye bekliyorlar.
    cikari olmadan is yapmak her insan evladina nasip olmaz.
    iyi paylasimlar..
  • Merhaba arkadaşlar bende ektirmeyi düşündüm bir kaç yere mail atttım verdiği fiyat ve cevapları sizlerle paylaşıyorum.

Estehair : 2500 greft fiyat 4.200 tl
    Saçekim Turkiye : 3200-3700 greft fiyat 3000 tl
    Transmed : 2500-2700 greft arası fiyat 3000 tl ile 9000 tl arası
    magic sac ekim 3000 ile 3500 greft arası fiyat 3500 tl

bakalım bir kaç yere daha gönderdim saç ektireceğim alanın fotogrıfında yayınlıyorum. sizce hangisin greft miktarı doğru

• Selam arkadaşlar 2 gün yoktum piyasada ,,çünki Istabuldaydim
    ,,en sonunda bende yaptirdim ,,ve çok memnunum ,daha bir sey gözükmesede,......memnum olmamin sebebi ,,,,kaldigim yer,,,, (Hotel +service)
    ,yada eken Hocalarin ciddiden kendilerinin yapmasi ve tecrübeli olmasi..... bunu ( kendisinin ayda yaptigi Ameliyat sayisi,, ve kaliteli olarak yapmasi..
    vede hele ve hele memnum kalan kişilerin agiz propaganda ile işinini artirmasi vede yapilan yer , Istanbulun en sayilan Hastanelerinden Taksim Alman Hastanesindeydi ...
    çok ama çok şansli imişim ,,nedenmi?? ameliyattan önce Photoraflara bakarken yaşadigim kente tanidigim çok iyi bir arkadaşi görünce şaşirdim kaldim.. çünki yaptirdigindan haberim bile yoktu görünce dedim şu,,,, falan isimli biri mi diye sordum ??Hocam da ürkerek ,, sen nerden taniyorsun? dedi ,,az şaşirmadim ,,çünki ben bile anlamamişim arkadaşin saç ektirdigini ....buda beni ikna eden sebeblerden biri oldu ....

,blu kaan arkadaşim senin halin,, benim ameliyattan önceki halime çok benziyor, ama,, benim dahada açikti ,,vede tabiki senin saçlarin daha kalin ve açiklik o kadar büyümemiş bendeki gibi
    ensenin tam altina kadar resimini çekersen daha iyi yorum yapilir,,, bende çok ögrendim şu iki günde
    transmedin fiyatlari şaka olsa gerek 9000 tl imkansiz bir yanlişin var çok ama çok yüksek ..

( ben doktor degilim, kendi düşüncemi yaziyorum,, hemen başlamayin kavgaya gürültüye[:) sen ne anliyorsunda burda Rakam veriyorsun diye
    saçlarin kalin, yani benimki gibi ince degil, sana ortalama 2000 geht ile 3000 arasi perfekt olur ön taraf için,, benimde ikinci seansa ihtiyacim var fakat tepeme 500- 1000 herhalde yeterli olur ..

çünki yazdigim gibi , benim dahada açikti ve 3450 greft ekildi öne,, ikinci seansi ....ya, yarim sene sonra,, yada,, 1 sene sonra ektirecegim, tam perfekt olmasi için..
    kendileri sana zaten fotolarini gönderdinmisen , yazarlar kaç tane ihtiyacin oldugunu )
    Ben şahsen çok pipirikli oldugumdan az ugraştirmadim onlari eger gidecek olursaniz bir gün deyin Pipirikli Teknisyen hemen anlarlar zaten ,,hehe az çektirmedim
    binbir soru,,, ispat istegim ( yapilan kisilerle görüşme ) çünki daha önce korkutmuşlardi beni yok efendim , 3000 greft derler ama 2000greft ekerler gibi ,,
    şahsen Photo Cameram ile petrileri kendim çektim ve saydim ,,Petri.... alinan köklerin koyuldugu tabak diyeyim [simage][/simage] greft

enseden alinan kökler bir petrinin ikinde 250 -300 greft vardir,, belki başka Doktorlarda degişiktir Rakamlar ..,,kendi tecrübemi yaziyorum
    30 kere 10 eşittir 300 greft petri başina bilmem kaç Petri kere 300 greft kendiniz hesaplayin resimlere bakin anlarssiniz kaç Petri var orda
    buda diger arkadaşin ....yazdigim gibi çok pipirikliyimdir hesap ve karar gene sizin...
    hem merakli hem her şeye cabuk inanmiyan biriyimdir her nedense
    ,,, ama özellikle Doktor bey istedi çekmemi Resimleri çünki sonra demesinler 3000 yada fazla greft bir günde olmaz diyen Uzmanlara yada Arkadaşlara
    bu nasil olur?
    diyenler olacak evet bende inanmadim hatta ayni anda benimle diger odada başka Arkadaş ( Patient ) vardi ,,onada ayni zamanda 4000üstünde greft ektiler nasilmi ??

2 Doktor 6 ekip Assistenti etti 8 Personal iki ayri odada .... ikişer kişi kök alip,,, diger iki kişi kökleri siralayip sayip buzun üstüne koyulardi ve gene iki kişi alinan kökleri ekiyorlardi , gene ikisi lazim olan her yardim igneler vs vs ,, zaman zaman, kendimi Formale 1 arabasi gibi hissettim valla Doktor Bey kendisi kök aldi ve ekti bende
    ..cevrem ekip ile dolu ari gibi calişiyorlardi hepsi ,, saat 10.00 başlayip saat 19.30 ta ameliyat bitti,, ikimizinde ,,,,zekin müren şarkilari söyleyerek çok muhtasem şekilde geçti ... hatta diger arkadaş,, o kadar yorulmuş olacakki yolculuktan ,, Ameliyatta 2 saat uyudu digerleri tepesinle ugraşirken .... gülermisin aglarmisin ,,
    fiyatlar her yerde greft basina 07 cent ile 2 euroya kadar degişiyor araştirmalarima göre... ögrendigim kadar,, sadece istanbulda 150 tane saç ekimi yeri var arkadaşlar,tabiki yalan dolan doktorum deyip diplamasiz Doktor olmiyan,,yada yapildigi yerin, Hastane olmamasi hijenlik bakimindan
    ama yapan kişiler ve ekip çok ama çok önemli ,,
    onu kendileri bilir.... Doktorlarin dürüstlügüne kalmiş bir şey .. yani ok ama çok araştirmaniz lazim
    saçlarin dik dik çikmamasi ve dogal görünümü için,, Tecrübe ve Kalite,, benim için en çok önemli bir noktalardan biri idi ,bende 7 sene boyunca ,,, ektirecegim ,,, ektirmecegim off off ne yapacagima,
    karar veremiyordum..
    .bazen ,,okuduklarim,, gördüklerim,, çok ürkütmüştü beni ,,fakat şimdi her şeyi geride biraktim,, artik günleri sayiyorum degişiklikleri ,,görebilmem için.
    ,

Ameliyattan önceki halim

ve

Arkadaşlar,,,, ister inanin ister inanmayin .....daha yeni girdim içeriye yolculuktan,, hiç bir şey yapmadan ,,,, sizlerle hemen paylaşmak istedim
    ,,bende zamaninda çok aramiştim.... ama, böyle Siteler yoktu,,,, insani korkutmayip,, ,cesaret verecek ,,ve karar verdirecek ...
    çok ama çok araştirdim ,,kendim çok memnun oldugum işin ,,sizlerle paylaşmak istedim ,,karar tabiki sizin,,,, ve tabiki başka memnun olan Arkadaşlarda vardir ,,kesinlikle ,,,,,
    her kes paylaşsin ,,iyi yada kötü,,
    diger Arkadaşlarin ileideki,,kararlari için ,çok önemli böyle forumlar..... ama yalan dolanla degil ....şahsen fotolardaki benim... ve her ekledigim resimler kendim çektigim Photolardir,,,,
    çok yardimci olur böyle paylaşimlar..keske daha öncede böyle yerler olsaydi ,,,,şimdiki Arkadaşlar şansli, böyle yerler var...
    kimbilir daha önce saç ektiren ve memnum kalmiyan , Arkadaşlarin, ne işine yaradi böyle forumlar zamaninda olsaydi ..

darisi,, sizin başiniza 2 ci hafta ve daha sonra 4 haftada bir Photolarimi sizinle paylaşacagim gelişim ve görünteleri icin
    Eger, merak edip soran olursa ,, yaptirdigim Dr ve yeri ...

Op.Dr. Alp ASLAN. Rumeli Cd. Matbaacı Osman Bey istanbul

http://www.istanbulestetiksacekimi.com/index.php?sa=icerik&mn=10

ve 3400 üstünde greft sayisina 2300€ verdim ,,tabiki bunu dahada ucuza yapan Hocalarimiz vardir ,,ama ben..
    çok ama çok iyi araştirin, derim... yapacaginiz bu işlem hayatta bir kere olacak ,sonra parasi az olsun ,,,diye ömür boyu ...keşke .... demeyin.... anliyan anlamiştir beni ben illa burda yaptirin demiyorum sadece yaşadiklarimi paylaşiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 29 Aralık 2010; 12:27:58 >
  • orinoco hayırlı olsun arkadaşım,
    inşallah istediğin sonucu alırsın.Alp aslan adını duydum.. seni ekimini doktor bey kendisimi yaptı acaba yada hangi aşamasında bulundu..Yani 2 ayrı ekimi aynı anda yapamayacağına göre ?
  • Ilk önce ,, çok teşekkür ederim güzel dileklerin için cenk_3406
    inşallah cümlemizin,, her saç ektiren arkadaşlarin sonuşari umduklari gibi olur ...

Evet ..yazdigim gibi 2 doktor ayni anda,, ayni Ameliyata idiler ,,kendisi ve eşi Sevda Hanim ,,her aşamada,,, tabiki çesitli görevlerde ama agirlikta kök alma ve eklemede
    Dün Ameliyatta iki ayri patient oldugumuzu unutmayalim,, yazdiklarim,,,,, biliyorum çok uzun oldu kariştirabiliriz çabuk okudunmu yazilari
    ,fakat yazdigim gibi ,toplam 8 kişi idiler...
    Doktor bey ve Doktor Hanim 2 patientle iki ayri odada,, hatta ayni anda oldugu da oldu bir ara.. kritik yerlerde fikir alişverisi için..nasil daha iyi olur falan filan .. ugraşiyorlardi bizimle
    Diger Arkadasimiz ile yanyana olan odalarda birbirimizi duyuyorduk,,, ve baştan sona kadar her ikiside yanimizdaydi,,, ve kendileri ameliyataydi..
    hatta Ameliyat sonrasi bizi Hotelimize bile kendi arabasi ile götürdüler,, şahsen ... ,,

Doktor beyde dedi zaten ,,, nasil olsa ,ikinci seansa geleceksin ,çünki çok memnum kalacaksin diye ,,o zaman Tam perfekt olur zaten dedi ..tepe kismi da kapaninca ,,
    kendinden emin olarak ,,sen,, ilk ve son Patient olmiyacaksin dedi bana ( bu ara da yazayim... o iki günde Hocamiz sanki samimi bir arkadaşiniz gibi benimle konuştuklari ve yaptigi şakalar ile Hiç yabancilik hissetmedim yaninda )

Saç ekiminden sonra ekim yapılan alanda ilk 7-10 günlük zamanda kabuklanma oluşurmuş. 10 gün sonrasında kabuklar döküldüğünde doğal halini alır ve iz kalmazmiş.
    Asil tam sonuç 12 ay sonra imiş ( Sabir Allahim sabir)

"Alinti"
    Fue yöntemi ile saç ekimi yapıldıktan sonra kafanızdaki kabuksu görünüş yavaş yavaş geçmeye ve saçlarınız çıkmaya başlar bu arada yeni ekilen saçlar ilk dökülen saçlardır fakat panik yapmayın. Ekilen saçlar tam görünürken bi anda dökülmeye başlar ve bu kişide paniğe yol açabilir. Yoksa yinemi saçlarım dökülüyo diye. Ama aslında Fue nin doğal ilerleyişidir bu. 2 ay sonra saçlar tekrar dökülür ve tekrardan çıkmaya başlar 6 ay sonunda bariz bir şekilde ekilen saçlar kendisini gösterir ve 8 ay sonra berbere gittiğinizde hiç bir şekilde saçınızın ekim olduğu anlaşılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 16 Aralık 2010; 21:38:26 >
  • görmemişim kusra bakma 2 doktor 6 asistn yazmışın onu görmedim ..
    güzel görünüyor şu kanlı kabuklarda gitsin ozaman daha net olacak heralde... sonuç 5-6 ay sonra alınıyormuş ben de araştırıyorum...
    dediminşalhaaa güzel sonuçlarınıd a paylaş arkadaşım ..... darısı bizlere..
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:49:01 >
  • orinoco istediğin gibi olur inş.ama sana söyleyeceğim bir şey var kafanda olan saçlarda dökülecek onlar döküldükten sonra ektirmeyi düşünseydin daha iyi olurdu bana göre .ayrıca verdiğin paraya kalma,yemek vb.şeylerde dahil mi?
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:49:14 >
  • @resat206
    tesekkürler resat ustad
    sevinme olayina şöyle yazayim , 7 sene sonra hele şükür yaptigima seviniyorum,,, tam sonuç hatta ,,malesef 12 ay sonra imiş tabiki 6 -8 ay sonra bayaği güzel sonuç gözükmeye başlasada
    ama şimdi ameliyat olacağimmi?? böyle kalacakmi ??diye şüphe değilde , sonuç için bekleme olacak ,,onada katlanacağiz elbet

@sweet_hasan Arkadaşim ,
    yok ,,ben belirli bir yaşi geçtiğim için ,,,saçlar zaten dökülseydi şimdiye kadar dökülürdü,, sonra tam kel olmak istemedim ,, ekinen saçlar ömür boyu kalici olduğundan,
    hiç olmassa,,diğerleri dökülse bile, tam kel olmiyacağim buna seviniyorum para işine gelince o paranin içinde,,
    Ameliyat ..2 gün Süper Hotel ve kahvaltı var,,, öğlen ve aksam yemekleri için Hotelin saği, solu her tarafi Taksime yakin olduğu için ucuza yemekhaneler var,,
    yani Hotelde yemek istemiyorsan,,,, tabiki gerçi hotelin yemegide çok güzel ,,zaten alt tarafi ustad 2 gün ,, ameliyatta bile mola verdiler orda yedigin yemek bile tabiki dahil ,gerçeği söylemek gerekirse ben Ameliyattan önce heyecandan ,,
    sonrada yanliş hareket edipte ekilen saçlara zarar vereceğimden korktuğum için yemek 2 ci siradaydi hehe ama alta tarafi 2 günde kaç defa yemek yenir? ben 2 günde Hotelde kahvalti ve ameliyatta yediğim yemek sayisi 3 ,,onlar da içindeydi zaten ,,hadi diyelim akşam yemeğinide ben ödedim ,,25€ euro yemek ve içecek pro person yani 50 TL onuda ödiyebiliriz sanirim,,oda doğru dürüst yemek istersen bazilarimiz 2 dönerle bir ayranla,,, karin dolduruyorlarmiş,, o zaman maliyeti 20 TL yapmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 19:44:49 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:49:27 >
  • oronico
    Kardeş hayırlı olsun yeni saçların bende şuan araştırma aşamasındayım. ya şimdi yaşım 33 acaba dahada açılma olurmu onu bilmiyorum şimdi ektiririm sonra yine açılma olur ekilenler hariç bir daha ektirme masrafı çıkar birde Op.Dr.İlhan Serdaroğlu diye bir doktor var sizce nasıl arkadaşlar bu doktor hakkında fikri olan varmı. Şimdiden tekrar saç ektiren arkadaşlar yeni saçlarında mutluluklar dilerim. Darısı bizim başımıza :)
  • orinoco merhaba

foruma tekrar canlılık kattın, tşk.ler, umduğun sonucu alman için dua edicem. Yalnız kafama takılan bir şey var ekim öncesi halini içeren resimlerde kafa arkasında döner bölümde de seyreklik mevcut, ekim sonrasına baktığımda bu bölgede ameliyat izi yok doğru mu? O bölgeye sonra mı yaptıracaksın yoksa yaptırmayacaksın?
  • @blue_kaan sagolasin

yas 33 ise çogu gitmis az kalmiş ,,saçlar genelde, 33 yaşina kadar tam kel olmadi isen ,daha fazla dökülecegi sanmiyorum .( şahsi fikrim ) dökülse bile her kesin genetik olarak belli yerlerde kel olacagi zaten ilk zamanlarda belli, Baban ,Deden gibi yakinlarina bakildinmi anlaşiliyor ...yani senin dökülecegin yer belli gibi ,,,,o kisimlara önlem alirsan diger yerlerden korkmana gerek yok derim.
    Bende Babamdan almişim kelligi,, Babamin ve benim başim sanki birebir aradaki fark onunkiler çok daha hizli dökülmüş,, söyledigine göre
    ( kendi tecrübemi yaziyorum cünki ben 42 oldugum için, yani biliyorum 33 den bu yana ne oldu tepemde çevremde bazi Arkadaşlar ve yakinlarimdan 18 de bir başladi 4-8 sene içinde tam kel olanlar vardi ,
    ama, seninde benim gibi ,belirli bir yer, açilacagi kadar zaten açilmiş,, az, yada çok ta olsa, senin neresi kel yada kellik olacak belli.
    Arka ve yanlarda hiç problem yok benim gibi tam ön ve tepe kismi kellik olan,, yada tam kel olacak yer
    tabiki daha dökülecek,,50 - 70 yasina kadar bu dogal,, olabilir,,, ama Ameliyatta öyle yapiliyorki şu anki açik olan ön bölge ve tepe kapanir ,
    digerleri dökülse bile ,,ekinenler hiç ölmiyen kisimdan alindigi için kökler , görüntü şok edici olmaz ,

Bilgi hakkinda
    şimdi yazdigim gibi sadece Istanbulda 150 Saç ekimi yeri oldugu için, hepsi hakkinda duymak imkansiz ,
    sadece tesadüf orda biri yaptiran ve burasini okuyan bir arkadaş Doktorun servis Kalite ve Fiyat hakkinda bilgi verebilir , inşallah öyle biri çikar yazina cevap verebilir.Bol şanslar

@erdemmli arkadaşim,, güzel dileklerin için teşekkürler

bu ilk seansti,,, yani hepsini bir seansta yapmak imkansizdi benim problemimde,, yani açik yerler çok oldugu için bu ilk olan Ameliyat zaten 10 saat sürdü
    yazimda yazmiştim ama uzun oldugu için yazilarim ,,gözünden kaçmiş olacak,, bana iki seans lazim ,,,
    oda ya 6 Ay yada 12 Ay sonra tavsiye ediliyor doktorlar tarafindan
    bu birincisi idi ,,benim Ameliyatta , sadece ön taraf yapildi,,, arkadaki izler köklerin alindigi yerler .
    Bende paylaşiyorumki , yani forumu canlandirmaya çalişiyorum... benim gibi, senelerdir tereddüt eden kişilere, verecegi kararlarda, yardimci olabilirsem, Ne mutlu bana
    ,sebebi ,,,
    inan, şimdiye kadar böyle forum yoktu, bize yardimci olacak ... bizim zamanimizda,,
    siz gençlere yaziyorum,,,burda 20-30 yasinda kardeşlerimiz var ,,,
    resimleri inceleyip ,,,yazilanlari, okuya okuya,, araştira araştira ,,, Tavsiye ettigim Dr. Alp Aslan ,,ameliyat yaptigi kişilerde gördügüm sonuçlar,,beni ikna etti ,,
    bende senelerdir tereddüt ettigim Ameliyati sonunda yaptim
    bende zaten söz verdim sizlere devamli degişikleri burada sunacagim,, iyi yada kötü,,,, karar ,,,,gene sizlerin,,,sizlerde,
    inşallah, bir gün bir doktora yaptirirsiniz,, memnun kalirsiniz ve diger arkadaşlara sonuçlari benim gibi paylaşirsiniz ki ,, yardimci olalim ,,çünki ,,,,
    bu kellik ,,galiba devamli olan bir kompleks ,, kalacak ,,bir ilaç çikacagi zamana kadar ,,
    o zamana kadar ,kellik yüzüncen ,,üzülenler olacak ,,onlara yardimci olalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 19:46:45 >
  • cevabın için tşk. orinoco darısı başımıza o zaman :) Peki İstanbul'a gittim dediğine göre farklı bir şehirdesin galiba?? Dönüşte uçak yolculuğu mu yoksa arabanla mı döndüğünü ve hangi şehirde olduğunu öğrenebilir miyim acaba? Soru konu dışı gibi gözüksede Almanya'dan dönerken havalimanında bir bey vardı ve o zaman bu forumdan haberim bile yoktu. Yeni ameliyat olmuştu ve başında sargı yoktu. (doğal olarak) Çok dikkat çekiciydi ve bir çok kişi ona bakıyordu, ben de asla ameliyat olmayacağıma karar vermiştim. Bilmiyordum tabi ki kafa derisinin tekrar iyileşme sürecine gireceğini. O yüzden sordum bu soruları.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.