Şimdi Ara

Firefox 4.0, 2010 sonu için planlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.6 versiyonu kullanıcılar tarafından merakla beklenen Firefox'un radikal yenilikler içermesi beklenen 4.0 sürümü için Mozilla'nın yol haritası detaylandı. Gelen bilgilere göre Firefox 4.0 önümüzdeki yılın son çeyreğinde, Ekim veya Kasım ayları için planlanıyor. Mevcut yol haritasına göre çıkması için henüz bir yıldan daha uzun bir süre bulunan Firefox 4.0'ın, Google Chrome benzeri yeni bir kullanıcı ara birimine sahip olacağı ve yapılacak yenilikler ile Windows 7'nin grafik özelliklerine daha iyi entegre olacağı ifade ediliyor. Tabii 4.0 sürümünden önce yayınlanacak 3.6 versiyonu için de bazı bilgiler mevcut.

Namoroka kod adını taşıyan ve henüz Alfa 1 aşamasında olan Firefox 3.6'nın mevcut sürüm olan 3.5x ile kıyaslandığında daha hızlı Javascript motoruna, daha hızlı açılış süresine ve 1.9.1'den 1.9.2'ye güncellenmiş Gecko motoruna sahip olması bekleniyor. Tüm bu detaylara ek olarak Firefox 3.6'nın awsomeformcomplete adı verilen geliştirilmiş form tamamlama özelliğini sahip olması da bekleniyor.

• 2010 mu
  • Chorme göre çok yavaş yayımlıyor yeni sürümlerini. Elbette bunun nedeni Google gibi bir uluslararası firmadan ziyade vakıf olmasından kaynaklanıyor. Ama ne demiş atalarımız geç olsun güç olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Chorme göre çok yavaş yayımlıyor yeni sürümlerini. Elbette bunun nedeni Google gibi bir uluslararası firmadan ziyade vakıf olmasından kaynaklanıyor. Ama ne demiş atalarımız geç olsun güç olmasın.

Şuanki haliyle bile gayet yeterli nede olsa senelerin programı, chorome daha yeni yeni oturuyor.
  • chrome da eklenecek düzeltilecek şeyler var daha
  • 3.5 yeni updateler cikar herhalde ??

3.5.001
    3.5.002
  • Çok geç değil mi?
  • ben 3.5.2 kullanıyodum
    4. sürüme daha çok var 3.6 tam srüm ne çıkar acaba
  • Bay Edepsiz in dediği gibi geç olmasın güç olsun zaten yapıncada en iyi şekilde sunuyorlar beklemeye değer sanki biraz uzun gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Chorme göre çok yavaş yayımlıyor yeni sürümlerini. Elbette bunun nedeni Google gibi bir uluslararası firmadan ziyade vakıf olmasından kaynaklanıyor. Ama ne demiş atalarımız geç olsun güç olmasın.

kesinlikle

adam gibi yapsınlar da 2010 da çıkarsınlar
  • firefoxun bence 2 kötü özelliği var
    1.ilk açılışta geç açılması
    2.çok ram harcaması

bunları düzeltirlerse süper olur
  • 1 sene var ama olsun mutlaka kaliteli birşey çıkacaktır ortaya
  • 2010 çok geç değil mi?
  • şimdi bile gayet güzelken 4.0 da neler olur acaba :)
  • çökmesin yeter
  • Beklemeye değicek kadar güzel olur inş.
  • Söylemeseler çıkacağını.. Download day de FF 3.0 ı indirememiştim ne kudurmuştum evde ya..
  • 2010 sonu muÇok geç
    Forever Opera
  • quote:

Orijinalden alıntı: NemesisR3

firefoxun bence 2 kötü özelliği var
    1.ilk açılışta geç açılması
    2.çok ram harcaması

bunları düzeltirlerse süper olur

O zaman get fasterfox

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/12878

Ayrıca x64 desteği 3.6 da gelir mi yoksa 4.0 mı bekliycez?
  • chorome , firefox , opera , safari ve ie vs. çoğu tarayıcı kullandım fakat bana en kolay ve güzel gelen ie nedense ama en yavaşıda ie bakalım gelsin 2010 da da bir de ona bakarım :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.