Şimdi Ara

Modern Family (2009)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
3
Favori
21.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Frasier ve Just Shoot Me'nin yapımcılarından 3 farklı ailenin hayatlarını ele alan sözde belgesel . Başrollerden birinde Al bundy olarak gönüllerimizde taht kurmuş olan Ed O'Neill yine bir baba rolünde.

Resmi Web Sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 9 Mayıs 2012; 8:55:11 >

• Just Shoot Me izlerdim,güzeldi...Bu da güzel olucaktır.
  • Edward Norton, Taze Komedi “Modern Family”nin Konuğu

Yeni sezonun iddialı görünen yeni yapımlarından biri olan mockumentary tarzı komedi “Modern Family“nin Kasım ayında yayınlanacak bölümlerinden birinin konuğu, iki kere Oscar’a aday gösterilen başarılı oyuncu Edward Norton olacak. Norton, bu bölümde Claire’in (Julie Bowen), kocası Phil (Ty Burrell) için hazırladığı sürpriz yıl dönümü partisinde sahne alan grubun basçısını canlandıracak. Norton’un konuk oyunculuk teklifini kabul etmesinde dizinin yıldızlarından Ty Burrell ile yıllara dayanan dostluğunun hatrı olduğu söylenmekte. Ünlü yıldızın, dizinin pilot bölümü defalarca izlediği ve repliklerini bile ezberlediği de biliniyor. Üç farklı ailenin sıra dışı maceralarını konu alan “Modern Family“nin fragmanını yazının devamında izleyebilirsiniz.

• Modern.Family.S01E01.HDTV.XviD-2HD

İlk bölümü 12.7 milyon kişi izlemiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Modern.Family.S01E01.HDTV.XviD-2HD

İlk bölümü 12.7 milyon kişi izlemiş..

İlk bölüme göre güzel bir rakam.İzlenmeye değer bir yapım gibi duruyor...
  • Bir bölümü var değil mi şimdilik? İndiriyorum şuan ama altyazı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Bir bölümü var değil mi şimdilik? İndiriyorum şuan ama altyazı bulamadım.

Dün düştü zaten. İngilizce altyazı çıkınca çevirmeye başlarlar.
  • Bikaç sezon ilerleyince deneyebilirim
  • Al Bundy oynuyorsa izlerim, ama biriksin biraz

Bu arada Al Bundy baya yaşlanmış ya. Peki o sağda ki çift ne öyle? Gay mi? :D
  • Altyazı çıktı mı?
  • beklediğimden çok daha iyi çıktı. polisiye ve doğa üstü konulu dizilerden gına gelmişken böyle komedilerin çıkması iyi oluyor. 3 farklı ailenin hayatını anlatacak derken tek ailenin olduğunu gördük harbiden modern aileymiş
  • Dizinin ilk bölümünü beğendim. Modern Family, bana birazda Arrested Development tadı verdi. Al Bundy'i ise öyle görmek biraz tuhafıma gitmedi değil ama yanına her zaman olduğu gibi çok güzel bir eş vermişler. Dizide en komik olanlarda üç çocuklu aile ve çocukların babası.
  • dizi çok güzel olmuş.. komedi efekti de yok.. zach braff da beğenmiş diye izledim ve ben de beğendim..

bu arada 2. bölüm altyazısı düştü haberiniz ola.
  • İleride belki denerim
  • yorumlara bakılırsa herkes beğenmiş gibi...
    ben de mi izlemeye başlasam acaba...
  • Bende beğendim ilk bölümü.

2.bölümüde bu akşam izlerim.Daha açık bir fikre sahip olabilirim o zaman.
  • Ben de beğendim. Kaliteli bir yapıma benziyor.
    Kilolu gayin bebek ile gelmesi çok güzeldi
  • Dizinin ikinci bölümünüde seyrettim ve bu bölümüde beğendim. İlk bölümde olduğu gibi üç çocuklu ailenin babası Phil Dunphy(Ty Burrell) dizideki bana en komik role sahip eleman ve rolünün hakkınıda iyi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Dizinin ikinci bölümünüde seyrettim ve bu bölümüde beğendim. İlk bölümde olduğu gibi üç çocuklu ailenin babası Phil Dunphy(Ty Burrell) dizideki bana en komik role sahip eleman ve rolünün hakkınıda iyi veriyor.

harbi çok orjinal olmuş o karakter. baya güldürdü beni:)
  • Bende de geçer not aldı dizi, ilerki bölümlerde daha da açılırlar...

Babanın oğluyla basket oynayışına koptum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.