- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
CS 1.6 LAN KURULUMU
14 Cevap45909 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ağustos 2009; 16:55:01 

Arkadşlar nasıl kuracağız.PC Ler aynı modeme bağlı.

bir kuramadık gitti

Yardımcı olursanız sevinirim.

1304 Mesaj
25 Ağustos 2009; 17:11:52 

New game diye bir sekme var ordan kurabilirsin.
Oda olmazsa dosya konumundan "dedicated server" bölümünden kurup arkadaşına ip verebilirsin.

Onu Özlüyorum. Aslında onu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü, çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 71 yıl sonra onunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. Onun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. Onu arıyorum..

1881 - ∞

1367 Mesaj
25 Ağustos 2009; 17:18:46 

Dedicated'a gerek yok ya
Biriniz New Game' den oyunu kursun diğeride Find Servers'ın LAN tabından bağlansın.

2956 Mesaj
25 Ağustos 2009; 17:19:12 

sabit ip yapın tcp/ip ayarlarından otomatik olmasın yaniozaman kurarsınız

258 Mesaj
28 Haziran 2010; 13:42:15 

Aynı sorun bendede war siz böyle anlatmışsınız ama ben bilgisayardan o kadar anlamıyorum (mesela ip adresını en kolay yoldan nerden bulabiliriz?)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
28 Haziran 2010; 13:52:27 

aynı modeme derken Ethernet kablosuyla mı yoksa Wireless agından mı ?

258 Mesaj
28 Haziran 2010; 14:12:25 

Benimki wireless agından (acil bir çözüm bulun ya! )

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
28 Haziran 2010; 14:35:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

Benimki wireless agından (acil bir çözüm bulun ya! )

Hamachi Programını indirin. netten nasıl kurulur ve kullanılır ögrenin.karşılık lı kurup ayarları dogru yaptınız zaman ikiniz arasında ag olusacak.Cs ye girip 1 kişi server kurar diger kişi LAN GAME e baktıgında kuran kişiyi görebilir.ve servera girip oynarsınız.

Eger Class C hatası verirse onuda netten ögrenmen gerek.

258 Mesaj
30 Haziran 2010; 12:19:42 

Sorunu çözdum arkadaslar daha once denedıgım halde (ki denedigimde olmamıstı) konsola "connecet XXX.XXX.X.X" (yani ip adresini) yazınca oldu.Yalnız şimdide masaüstünden kurdugum oyuna laptoptan girebiliyorum (yani tam tersını yapamıyorum) gercı o kadar buyuk bı sorun degıl

4712 Mesaj
30 Haziran 2010; 16:44:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

Sorunu çözdum arkadaslar daha once denedıgım halde (ki denedigimde olmamıstı) konsola "connecet XXX.XXX.X.X" (yani ip adresini) yazınca oldu.Yalnız şimdide masaüstünden kurdugum oyuna laptoptan girebiliyorum (yani tam tersını yapamıyorum) gercı o kadar buyuk bı sorun degıl

tam tersi niye olmuyor ki hey Allahım

,                   Osmanlı İmparatorluğu,

258 Mesaj
30 Haziran 2010; 17:33:54 

olmuyor çunku ben v23 ü yüklemıstım laptopa digerinde yoktu ama o sorunuda cozdum digerinede yukledım demekkı olmuyor olabiliyormus cok bılmıslık yapma

536 Mesaj
1 Eylül 2010; 8:23:43 

Oyundan anlayan bütün arkadaşlardan rica edeiyorum .
ben iki bilgisayra da "Counter Strike 1.6"kurdum.işte en sıkıntılı yanım burası .bende ip adresi 192.168.1.2 diğerinde 192.168.1.3 görünüyor..
şimdi her ikisindeki oyunlardan mı bir birimizn ip adresine girecek.yoksa yalnız 1 bilgisayra oynun yüjklenemsi yeterli oluyor mu?

2311 Mesaj
1 Eylül 2010; 8:41:26 

her iki bilgisayara da oyun yüklenmeli mi ?bir yanıt veriirmisiniz

47 Mesaj
31 Ağustos 2011; 13:59:30 

arkadaşım elbette ikisindede yüklü olması lazım...bende de 1.6 yüklü bi ara oynuyordum 1 modem vardı ve ikisi de wirilwnss le bağlanabiliyordum ama sonradan oynayamadım nedeni nedir bilmiyorum.yardım edecek olan varsa buyursun..konsola o uygulanması gereken işlemi uygulayacağım

Teknolojiyi seviyorum ama öğrenme aşamasındayım :D

2417 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:03:36 

bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bir pc'de windows 7 diğerinde xp yüklü
kablosuz modemim var her iki pc'dede oyun yüklü ama nasıl oyundan bağlanacağız nasıl rakip olacağız ?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375