Şimdi Ara

Guitar Hero 3 Custom Song ! - Orjinal GH Metallica Şarkıları + Death Magnetic

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
59.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öyle dosyalar buldum ki sormayın.
    Adamlar edinmiş didinmiş mükemmel dosyalar hazırlamış.

Gitar , Bass ve şarkı sesi ayrı [ üçü ayrı , yani anlatmak istediğim aynı GH3 orjinal şarkıları gibi gitar sesi ayrı , şarkı sesi ayrı , bass ayrı ].

Custom Song Tutorial [Türkçe] : BURADAN İZLE !

İşte o link : http://www.fretsonfire.net/forums/viewtopic.php?f=5&t=37128
    [üyelik istiyor bi zahmet alın ]

Hem gitar , hem de bass gitar çalabilirsiniz.

Ayrıca şarkılar sadece expert seviyesine göre değil , her seviye için hazırlanmış.
    Yani bizzat GH Metallica oyunundan aktarılmış şarkılar.

İndirdikten sonra bize lazım olmayan dosyaları silebilirsiz yani ''Prewiew.ogg '' ile resim dosyasını.

Ekleme :

rhytym dosyası bass oluyor onu bass seçeneğine ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 1 Aralık 2011; 23:04:56 >

• Güzel hazırlanmış
  • aslında torrenti olsaydı
  • Ne zaman GH 3 costum işine kalkışsam hep bir sorunla karşılaşır dururdum.En son denediğim ve bir daha denememeyi karar verdirten sorun senkronizasyon sorunuydu, mp3'ler ile şarkıyı hazırlayan adamların dinledikleri farklı olsa gerek notalar ya geç ya da erken gelirdi.Sanırım tekrar deneyeceğim siz denediyseniz sorayım;
    Yukarıdaki gibi problemle karşılaştınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkar

Ne zaman GH 3 costum işine kalkışsam hep bir sorunla karşılaşır dururdum.En son denediğim ve bir daha denememeyi karar verdirten sorun senkronizasyon sorunuydu, mp3'ler ile şarkıyı hazırlayan adamların dinledikleri farklı olsa gerek notalar ya geç ya da erken gelirdi.Sanırım tekrar deneyeceğim siz denediyseniz sorayım;

Bendede o sorunlar çok olurda denemedim bunu ama. Custom songlara güven olmaz en iyisi oyunun kendi yapım şarkılarıdır bence.
  • quote:

Ne zaman GH 3 costum işine kalkışsam hep bir sorunla karşılaşır dururdum.En son denediğim ve bir daha denememeyi karar verdirten sorun senkronizasyon sorunuydu, mp3'ler ile şarkıyı hazırlayan adamların dinledikleri farklı olsa gerek notalar ya geç ya da erken gelirdi.Sanırım tekrar deneyeceğim siz denediyseniz sorayım;

Kesinlikle ve kesinlikle öyle bir sorun yok zaten şarkının kendisi paketin içinden çıkıyor , elinizdeki şarkıyı yüklemek zorunda değilsiniz ( zaten ondan senkronizasyon sorunu çıkıyomuştur eskiden).

Kesinlikle güvenilir.
    Daha önce denedim harika.

Gitar ve bass sesleri ayrı olarak hazırlanmış.
    Başka yerlerde bulunması imkansız muhteşem bir fırsat bu.

Edit : Mad_Jak

bu şarkılar direk olarak GH:Metallica 'dan senkronize edilmiş yani GH:Metallica daki notalarla birebir aynı.
    4 zorluk seviyesi de cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 18 Ağustos 2009; 11:18:30 >

• Şarkıları videodaki anlatıma göre yüklüyorum ama iki sorunum var: Oyunu her açtığımda hasarlı içerik mesajı çıkıyor ve kayıtlı oyun siliniyor (yüklediğim şarkılar aynen duruyor) çok büyük sorun değil ama her seferinde bonus şarkıları açmak ve yeni profil oluşturmam gerekiyor. İkinci ve daha az önemli sorun: Bonus listesinde yaklaşık 10 tane slowride oldu
  • O zaman bi yerde yanlış yapmışsın demektir , şarkının numarasını seçerken hata yaptığın için 10 tane slow ride olmuştur.
     Guitar Hero 3 Custom Song ! - Orjinal GH Metallica Şarkıları + Death Magnetic

Quickplay 'i tercih ederim.

hasarlı içerik mevzusu için de her zaman seçtiğin seçenek değil , diğerini seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 18 Ağustos 2009; 11:38:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ßoost

iki seçnekte de siliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

quote:

iki seçnekte de siliyor

O zaman silineceği varmış demek , o kısmı bilmiyorum.

Ama neticede custom song dosyası oluyor mu ona bakmak lazım.

Videoya bir daha göz attım , herşeyi açık açık anlatmışım.

Song per tier kısmını bir arttırmak falan diye anlattığım yerler önemli.

• quote:

quote:

Kesinlikle ve kesinlikle öyle bir sorun yok zaten şarkının kendisi paketin içinden çıkıyor , elinizdeki şarkıyı yüklemek zorunda değilsiniz ( zaten ondan senkronizasyon sorunu çıkıyomuştur eskiden).

Kesinlikle güvenilir.
    Daha önce denedim harika.

Gitar ve bass sesleri ayrı olarak hazırlanmış.
    Başka yerlerde bulunması imkansız muhteşem bir fırsat bu.

Edit : Mad_Jak

bu şarkılar direk olarak GH:Metallica 'dan senkronize edilmiş yani GH:Metallica daki notalarla birebir aynı.
    4 zorluk seviyesi de cabası.

Benim için sadece expert olsa yeterli

• quote:

Ama neticede custom song dosyası oluyor mu ona bakmak lazım.

Tabiki, önemli olan Metallica!
  • OHANNES !

Death Magnetic'i buldum !

http://www.fretsonfire.net/forums/viewtopic.php?f=5&t=15078

Çok temiz.

not : biraz aşağıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 18 Ağustos 2009; 12:18:09 >
  • ekleme :

karar verdim PS2 ye custom song yükleyecem.

Biraz araştırayım.
  • GH:WT'ye göre hazırlansaydı daha sağlıklı olurdu. GH:metallica'da One'ı Expertte izleyin nota düzeninin neden GH III için imkansız oluğunu anlayacaksınız...
    Paylaşım için teşekkürler +rep
  • hardda oynayın canım.
  • quote:

ekleme :

karar verdim PS2 ye custom song yükleyecem.

Biraz araştırayım.

Hiç uraşma ben yapmıştım bir ara ama birşeyi yanlış yapsan dvd yakıyosun o yüzden hiç önermiyorum
  • Neden söyledesin FOF şarkıları olduğunu
  • Vallahi denedim (gerçi bir şarkı ) düzgün çalışıyor.Tek kafamı kurcalayan no leaf clover'da ses kısık geldi biraz sehircilerin sesleri bastırıyor neredeyse.

Bi de acayip bi bug buldum star power yaptım bir kere ve tüm şarkı boyunca bitmedi
  • quote:

Vallahi denedim (gerçi bir şarkı ) düzgün çalışıyor.Tek kafamı kurcalayan no leaf clover'da ses kısık geldi biraz sehircilerin sesleri bastırıyor neredeyse.

Bi de acayip bi bug buldum star power yaptım bir kere ve tüm şarkı boyunca bitmedi

Custom olunca böyle oluyor biraz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.