Şimdi Ara

Guitar Hero 3 Custom Song ! - Orjinal GH Metallica Şarkıları + Death Magnetic (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
59.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

ARkadaşlar şöyle bir şey var yalnız, Metallica oyununda slider notalar var ve bunlarda penaya basmak gerekmiyor hiç. Bu yüzden One'ın solosu rahatça atılabiliyor, çünkü kaçtı mı bir daha basmak gerekmiyor penaya. Ama bu oyunda onlar olmadığı için çok zorlu olur bence.

One evet gerçekten zor olabiliyor.

Gerçi slide notaların yerine parlak notalar oluyor hiç yoktan iyidir.

Az sonra ss çekeceğim , custom songlarımı görün.
  • SS' tazeeeeee

1.1 mb biraz bekleyin.

not : bütün GH şarkılarını yüklemedim , sadece en sevdiklerimi ,

hala yüklemeye devam ediyorum

Guitar Hero 3 Custom Song ! - Orjinal GH Metallica Şarkıları + Death Magnetic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 21 Ağustos 2009; 17:53:18 >

• Bende takılıyorum öyle. Metallica'lar bitti, şimdi radiohead, santana falan yükledim. Ha bir de super mario'yu yükledim. Acayip zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

Bende takılıyorum öyle. Metallica'lar bitti, şimdi radiohead, santana falan yükledim. Ha bir de super mario'yu yükledim. Acayip zevkli.

3 dakikalık olan süper mario 'mu , eğer oysa PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßoost

quote:

Bende takılıyorum öyle. Metallica'lar bitti, şimdi radiohead, santana falan yükledim. Ha bir de super mario'yu yükledim. Acayip zevkli.

3 dakikalık olan süper mario 'mu , eğer oysa PM

Tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

ARkadaşlar şöyle bir şey var yalnız, Metallica oyununda slider notalar var ve bunlarda penaya basmak gerekmiyor hiç. Bu yüzden One'ın solosu rahatça atılabiliyor, çünkü kaçtı mı bir daha basmak gerekmiyor penaya. Ama bu oyunda onlar olmadığı için çok zorlu olur bence.

İçi boş oluyor bi de şeffaf böyle rengarenk oluyor. Kaçırsan bile devam edebiliyorsun ama gh3 de öyle olmuyor kaçırırsan struma basman gerekiyor
  • Abi şimdi pyschobilly Freakout'u indirdim çok oynamak istiyodum Yannız konu Metallica' dan Mario'ya döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Jak

Abi şimdi pyschobilly Freakout'u indirdim çok oynamak istiyodum Yannız konu Metallica' dan Mario'ya döndü

ben de

Godzilla

Cowboys From Hell

Texas Flood

şarkılarını indirdim.

Bunların sesler epey yüksekmiş + DLC - süper

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Jak

Abi şimdi pyschobilly Freakout'u indirdim çok oynamak istiyodum Yannız konu Metallica' dan Mario'ya döndü

ben de

Godzilla

Cowboys From Hell

Texas Flood

şarkılarını indirdim.

Bunların sesler epey yüksekmiş + DLC - süper

Evet Pyschobilly Freakout'unda sesi süper
    Yannız bir şarkı bulmak için imanım gevriyor

• Sadece ben mi yaşıyorum bu sorunu bilmiyorum ama master of puppets'da senkronizasyon kayması var.İlk başta bi sorun olmuyor fakat ortalara doğru iyice karışıyor şarkı.Diğer şarkıları denemedim bakalım onlarda da olcakmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syn*

Sadece ben mi yaşıyorum bu sorunu bilmiyorum ama master of puppets'da senkronizasyon kayması var.İlk başta bi sorun olmuyor fakat ortalara doğru iyice karışıyor şarkı.Diğer şarkıları denemedim bakalım onlarda da olcakmı..

verdiğim linkteki şarkıda oluyor bu sorun öylemi ?

• quote:

quote:

Sadece ben mi yaşıyorum bu sorunu bilmiyorum ama master of puppets'da senkronizasyon kayması var.İlk başta bi sorun olmuyor fakat ortalara doğru iyice karışıyor şarkı.Diğer şarkıları denemedim bakalım onlarda da olcakmı..

verdiğim linkteki şarkıda oluyor bu sorun öylemi ?

Evet.

• Siz bu şarkıları frets on fire forumunda buluyorsunuz değil mi?
  • Şimdi Enter Sandman'i denedim o daha beterli3 saniye erken başlıo şarkı james riffi bitirdi ben hala ortasındayım
  • quote:

Siz bu şarkıları frets on fire forumunda buluyorsunuz değil mi?

Evet Ama başka şarkı bulmak çok zor Yani tek olarak bulmak zor

@Syn*

Blackened indirmiştim ondada kayma vardı biraz ama şarkının ortalarında oluyordu. Customlarda olur öyle ama benimkisi farklı ßoost'un verdiği linkten değil

• Bu arada boost'un verdiği linkteki şarkılar inanılmaz süper senkronlu. fc mi ne onu 2 yapıp sesini biraz açınca hiç fark olmuyor.
  • çok güzel bir konu, mesajım bulunsun bulması kolay olur, ilerde lazım olacak , paylaşımcı arkadaşlara da burdan teşekkürü bir borç bilirim
  • Radiohead severler için benden gelsin:
    http://www.fretsonfire.net/forums/viewtopic.php?f=5&t=37041
  • Tamamdır çözdüm sorunu.Rardaki dosyaları değilde mp3 ü browse ediyodum anca düştü jetonBu arada bu süper paylaşım için Boost a teşekkürlerimi borç bilirim yourock.gif
  • quote:

Tamamdır çözdüm sorunu.Rardaki dosyaları değilde mp3 ü browse ediyodum anca düştü jetonBu arada bu süper paylaşım için Boost a teşekkürlerimi borç bilirim yourock.gif

Önemli değil görevimiz.

Heralde RAR 'ın içinden çıkan song dosyasını yapacan.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.