Şimdi Ara

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)

Konusu

Lucy ve Edmund,Peter,Susan, sevilmeyen kuzen Eustace'le birlikte, Şafak Yıldızı adlı gemiye binip güneşin doğduğu yere doğru yol alırlar; Kral Dokuzuncu Caspian'ın kaybolan yedi dostunu arayacaklardır. Bu sıradışı keşif yolculuğu sırasında bir ejderhayla, bir deniz yılanıyla, bir grup görünmez insanla, bir büyücüyle ve sonunda Aslan'la karşılaşırlar.

THE CHRONİCLES OF NARNİA: THE VOYAGE OF THE DAWN TRADER FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 10 ARALIK 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 28 Kasım 2009; 12:18:47 >

• Çok hızlı konu açıyorsun

İlk 2 filmi de beğenerek izlemiştim.Ama konu sanki bir yerden sonra tekrarlanıyo gibi.Sürekli narnia tehlike altında bizimkilerde kurtarmaya gidiyorlar
  • Family-Fantasy diye geçen türdeki filmleri seviyorum arkadaş.İlk ikiyi izledik; çıksın, buna da bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orgulas

Family-Fantasy diye geçen türdeki filmleri seviyorum arkadaş.İlk ikiyi izledik; çıksın, buna da bakalım.

Aynen. İlk film eh işte de ikinci film ilkinden daha iyiydi. Gelsin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 16 Ağustos 2009; 20:21:11 >
  • İlk 2 film güzeldi umarım bu da güzel olur
  • bu da toplamda 7 kitap ve 7 film olucak

adıda kitaptaki gibi

Narnia Günlükleri 3:
    Şafak yıldızına yolculuk
  • Öncekileri izledim. Bu gelsin bunu da izlerim.
  • Film çekimlerinden ilk görüntüler

• İlk 2 filmi de sinemada izlemiştim.Arşivime de ekledim.Konusu olarak filmler çok hoşuma gitmişti nickden anlaşılacağı gibi
  • Filmde Caspian'ın aşık olacağı aktris de seçilmiş. Avustralyalı bir oyuncu Laura Brent. Oynayacağı karakter:

Ramandu’s Daughter lived with her father Ramandu, a retired star, on an island very close to the end of the world. Her name was not recorded. It was not known who her mother was. When Caspian’s crew landed on this island, they see her before her father, and she was mentioned as being extremely beautiful, quite tall, graceful and has ‘yellow’ hair. Caspian was attracted (also fallen in love with her) to her and told her before they leave that he would be back.

Resmi

• İlk film süperdi 2. film kesinlikle hayalkırıklığı oldu benim için umarım 3. film de 1. film gibi güzel olur...
  • Voyage of the Dawn Treader'dan İlk Fotoğraflar

• The Chronicles of Narnia'dan şimdiye kadar iki filmmi var acaba şimdiye kadar çıkanları indirip bir deneyeyim
  • İlk kitapta Narnia'nın kuruluşundaki olayları anlatıyordu galiba. O yüzden mi film yapmadılar acaba?
    Aslan Cadı ve Dolap güzeldi , Prens Caspian da güzeldi. Aslında ben ilk kitabı , Aslan Cadı ve Dolap'ı , Prens Caspian'ı ve At ve Çocuk'u okudum. Okuduklarımdan sadece 2sini film yaptılar , bütün kitapları yapmıycaklar anlaşılan..
  • 2. filmden hiç tad alamadım. İnşallah diğerleri iyidir. Merakla bekliyoruz.
  •  The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)
  • Aslan hakikaten güzel karakter filmde :)
  • bence mükemmel bir film
  • İlkini izlemiştim..Fena değildi .Çok hoşuma gitmemişti ama o yüzden ikincisini izlemedim..Bakalım 3 güzel olursa izlerim hepsini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Film çekimlerinden ilk görüntüler

splendor hyaline çok güzel olmuş, görkemli. Kitabı okurken çok merak etmiştim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.