Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.008
Cevap
50
Favori
204.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

Yorumları okumadım belki benden başkası da yazmıştır ama, Doctor'un yüzünü nerden aldığıyla ilgili spoiler/teori;

Doktor Clara ile telefonda konuşurken kendi sesini duyunca o zamanda fixed point oluştu, 11. Doctor Clara'ya yaşlı mı/saçları gri mi sorularını sorduğunda Clara da evet dediği için mecburen Doctor yaşlı biri oldu.

Bölüm çok güzeldi bence ama yine de Moffat standartlarının altındaydı, zaten aşağı yukarı bu kalitede bi bölüm bekliyordum ve beklentim de karşılandı. Yeni Doctorumuz da çok iyi, ilk bölümde Matt baya sırıtmıştı ancak Capaldi sanki kaç sezondur Doctor'u canlandırıyormuş gibiydi.

iyi de doktor gri saçlı olmasaydı clara onu o şekilde görüp söyleyemezdi. paradoksa düşer gider böyle.

Hiç kurcalamayın o zaman meselesini. Kendisi açıklıyor.

Bu arada yukarıda yazmıştım iki mekan aynı mı diye. Aynı yermiş gerçekten. Facebook'taki bir Doctor Who grubunda gördüm. Bi bağlantı çıkacak gibi. Oradada robotlar vardı hatırlarsanız.

The Girl Who Waited bölümünde Apalapucia olarak kullanılan yer, Deep Breath'te Cennet olarak kullanıldı.

The Girl Who Waited bölümündeki bu replik ise oldukça ilginç: ''Dünya'dan iki milyar ışık yılı uzaklıkta cennet bir gezegene getiriyorum ve sen twitter'ını güncellemek istiyorsun.''

Doctor Who da aynı setin hatta aynı oyuncuların farklı rollerde oynadığı bile defalarca görülmüştür. Örneğin The Doctor's Daughter bölümünde Jennynin uzay gemisi Asylum of the Daleks deki Oswin'in uzay gemisiyle aynı, Claranın yaşadığı yer ile Rose'un yaşadığı yer aynı ve bunun gibi bilmediğimiz bir sürü . Herşeyin altında birşey aramamak gerek %99 boş çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tardis

Sezon 8 Bölüm 1

Bunlar aptal nefesinizi tutun dediğinde birşey içiyordum Tam o an denk geldiği için etkisinde kalıp ne yutkunabildim nede nefes alabildim :D

nick hayırlı olsun
  • 8.sezon ilk bölümü yeni izledim yeni doctor tabi dogal olarak biraz yabancı geldi benım gözüme üstüne birde diger doktorlara gore yaslı olunca dahada yabancılastı hayırlısı bakalım bunada alısırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

quote:

Orijinalden alıntı: The Tardis

Sezon 8 Bölüm 1

Bunlar aptal nefesinizi tutun dediğinde birşey içiyordum Tam o an denk geldiği için etkisinde kalıp ne yutkunabildim nede nefes alabildim :D

nick hayırlı olsun

Eyv hocam. Tardis nicke baktım adamın biri alıp alakasız bi konu açıp 2 mesaj atmış sadece. Bende direk bunu aldım :D

• şimdi gördüm aklımdan çıkmış hemen indiriyorum
  • izledim. hos bolumdu, psikolojik irdelemeli takilmasini begendim. ama tek sevmedigim sey, su moffat geldi dizide bir yapboz havasi geldi, kopuyorum gidiyorum ben. sherlockla ayni anda yaziyor herhalde:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

şimdi gördüm aklımdan çıkmış hemen indiriyorum

Sen heryerdesin yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk 2 sezonu bitirdim. Runaway Bride'ı izleyeceğim. Ondan sonra Torchwood sezon 1 i mi izlemem gerekiyor 3. sezona geçmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

İlk 2 sezonu bitirdim. Runaway Bride'ı izleyeceğim. Ondan sonra Torchwood sezon 1 i mi izlemem gerekiyor 3. sezona geçmek için ?

Aman hocam Torchwood'u izlemene kesinlikle gerek yok, sadece özel bölümleri atlama yeter.
  • Şu Clarayı beğenmeyen bir ben miyim ya bu kadar salak bir companion daha olmamıştı. Marthayı hiç sevmezdim bundan sonra marthayı arar oldum. Bir de böyle çok önemli yere koymalar, sanki bir şeymiş gibi göstermeler falan. En zorlama en dandik companion ya. O tripleri o hareketleri nasıl gıcık.
    Yeni sezonda da gördük ki hiç ilerleme kaydedememiş hatta daha kötü olma yolunda ilerleyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokomatif Portakal -- 27 Ağustos 2014; 8:47:21 >
  • Aklıma takılan bir şey var
    hani bu ilk bölümde doctor clarayı orada bıraktı ya tek başına orada planlayarak mı bıraktı yoksa direk bıraktı sonra anladı ve geri döndü gibi bir şey mi
  • Docto Who madam vastranın eşi olan Jenny Flint çok tatlı geliyor izlerken çok hoşuma gidiyor resimlerine bakıyorum o kadar etkilemiyor ama oyunculuğu çok etkiliyor

ekleme madam vastrayı oynayan kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tardis* -- 27 Ağustos 2014; 16:27:11 >

• Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    Duygularıma tercüman olmuşsun.Marthayı bende sevmezdim bu marthadan da kötü clarayı gördükçe martha ya ne haksızlık yaptığımı anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

İlk 2 sezonu bitirdim. Runaway Bride'ı izleyeceğim. Ondan sonra Torchwood sezon 1 i mi izlemem gerekiyor 3. sezona geçmek için ?

Aman hocam Torchwood'u izlemene kesinlikle gerek yok, sadece özel bölümleri atlama yeter.

Eyvallah hocam Torchwood'a hiç bulaşmıyorum o halde. Şurada izleyin demişler ondan dolayı sordum

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=150656

Sarah Jane Adventures falan da yazmışlar 3. sezondan önce, ona da bakmıyorum hiç.

• yeni doctor'un yaşlı olması ile alakalı göndermeyi farkeden oldumu ?

gördüğümüz üzere clara doctor'un yeni görünüşünü yadırgıyor biraz madam vastra da diyor ya o senin aşık olduğun genç olana benzemiyor diye onu yargılıyormusun falan filan, sanırsam diziyi sadece david veyahut matt çok yakışıklı bilmemnedir falan diye izleyen genç kızların atarına karşılık yapılmış bişi, twitter da bile bayağı toplanmışlardı gördüğümde şaşırmıştım

o değilde

bölümün sonunda robotun gittiği yer kesinlikle "girl who waited" bölümünde amy'nin kaldığı yere benziyor, acaba ne çok merak ettim, öncesinde şeye benzettim missy'yi the time of the doctor bölümündeki klisedeki hatun yokmuydu dalekler tarafından elegeçirilmişti falan filan onlada doctor arasında bir ilişki var gibiydi neyse bakalım öğreniriz yakında

• Doctor who da arada izlediklerimden bilim kurgu bana göre değil niyeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya nedense ben Peter Capaldi'ye çok yakıştırdım rolü. Doctor olmak ona yakışmış bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: RghyLady

Ya nedense ben Peter Capaldi'ye çok yakıştırdım rolü. Doctor olmak ona yakışmış bence

Aynı görüşte değilim şuan. Belki zaman değiştirecek ama genç ve yakışıklı bir doktor diziye farklı bir hava katıyordu bana göre. Peter sanki biraz haraketsiz kalıyor gibi. Çok ciddi geldi bana. Yaptığı tek espiri böye durumlarda Amy'i özlüyorum'du oda dizinin komik bölümünü doldurmadı bence. Tabi bu şu anlık görüşüm. 8. sezon İlk bölümün sonunda orada clara ile aslında dizi bizimle konuşuyordu hatta fazlasıyla etkilendim o sahneden ama ben hala bir clara olup durumu kabul edemedim. Bakalım belki 2 bölüm beni benden alabilir. Zaten dizinin bu yönünü seviyorum ne olacağı belli değil. :D

• O konuda hak veriyorum işte insan ister istemez David ve Matt'i arıyor zamanla alışıcaz artık
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.