Şimdi Ara

Sınav Dershanesine kayıt oldum..Ne dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
7.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün babam bana sormadan beni sınav dershanesine kayıt ettirmiş öss için.Ortağının oğlu memnunmuş bilmem ne Bakırköy sınav dershanesi şu dershaneler bölgesindeki,ne dersiniz burası için?

• geçmiş olsun derim sınavın test-deneme sınavı-kitaplar daki soruların öss ile alakası yoktur. çok cinstir soruları. uğuru önerirdim ama geç kalmışsın. ben uğurda değil sınavda okudum. yanlış olmasın...
  • Aman allahım eywah
  • Geçmiş olsun.
  • Bu kadar mı kötü yapmayın bir sene daha çekemem ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: alykayhan

Bu kadar mı kötü yapmayın bir sene daha çekemem ben

Seni üzmek ve telaşlandırmak için söylemiyorum. O dershaneye hatta o dershaneler sokağındakine gidipte ben memnunum, diyen kimseyi görmedim henüz. Bu arada babanıda burdan kınıyorum çünkü milletin lafına göre yok benim oğlum memnunda niyetine sana haber vermeden dershaneye yazdırması kötü bir durum. Gidip babana sövebilirsin, izin veriyorum.
  • İçimden sövdüm zaten
  • walla bende sınav dan kazandım. ama sene sonuna kadar sınavlarda bir türlü yeterli puanı yapamamıştım daha doğrusu hiç yapamadım ama çok yaklaştığım oldu. soruları feci kazıktı yaparsın yaparsın bir soru gelir yapamazsın öyle tuhaftır.
  • hayatının en büyük hatasını yapmışın ben 3 yıl gittim soradan en büyük salaklığı yaptığımı anladım ben lise 1 deykenki kalitesinden eser kalmadı kaynakları berbat deneme sınavları yetersiz.Bence vakit varken dersaneni değiştir.. ben ankara merkezde okuyorum orda öyleyse diğer şubeleri düşünemiyorum..
  • bakırköy lisesinden mezun olarak konuşuyorum.Bizim sınıftan bi arkadaş gitti o şubeye.şimdi özel üniversitede
  • Bende Sınav'ın çözümlü ÖSS fizik soru bankası vardı. Hayatımda bu kadar b.ktan bir fizik kitabı görmedim.
  • ya arkadaşlar herşeyi geçtim bi arkadaş geçen yıl 27 bininci oldu çocuk tercih için reh. gitmiş sen bu sıralamayla bi yer yazma hiç bi yer olmaz sen en iisi özel yaz yada bize yeniden devam et gibi çocuğun moralini bozdular adam sinirlendi kendi yaptı tercihi gazi makinaya yerleşti soradan
  • sınav yayınlarından test falan çözme, dersanesi git bişe olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

ya arkadaşlar herşeyi geçtim bi arkadaş geçen yıl 27 bininci oldu çocuk tercih için reh. gitmiş sen bu sıralamayla bi yer yazma hiç bi yer olmaz sen en iisi özel yaz yada bize yeniden devam et gibi çocuğun moralini bozdular adam sinirlendi kendi yaptı tercihi gazi makinaya yerleşti soradan

3-5 tane televizyon programına-dizisine sponsor olarak türkiyenin gözüne girdiler diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

ya arkadaşlar herşeyi geçtim bi arkadaş geçen yıl 27 bininci oldu çocuk tercih için reh. gitmiş sen bu sıralamayla bi yer yazma hiç bi yer olmaz sen en iisi özel yaz yada bize yeniden devam et gibi çocuğun moralini bozdular adam sinirlendi kendi yaptı tercihi gazi makinaya yerleşti soradan

3-5 tane televizyon programına-dizisine sponsor olarak türkiyenin gözüne girdiler diye düşünüyorum

kardeş büyürken fazla açıldılar ve kaliteyi kaybettiler...

• quote:

quote:

Gerçekten ya. Şimdi de Kanal D'deki Çöz Bakalım yarışmasına sponsor olmuşlar.

• İçimden atlamak geliyor anam,bari şunu söyleyin;
    Ortamı nasıldır,insanlar ne tip insanlardır vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: alykayhan

İçimden atlamak geliyor anam,bari şunu söyleyin;
    Ortamı nasıldır,insanlar ne tip insanlardır vs vs

Her türlü insan var.
    Ya şu grup gider Sınav Dersanesine demek mümkün değil.
    Birkaç tane diziye reklam verip ismini duyuruyor ve insanlarda kanıyor.

-Sezon sonuna kadar bir tane sosyal etkinlik yok.
    -Rehber hocası 2 kere, matematik hocası 3 kere değişti.
    -Sınavlar Pazartesi oluyordu, okuldan sonra gitmek zor oluyordu, bazı öğrenciler özel izinle istediği zaman yapıyorlardı sınavı. Sizde yapmak isterseniz bahane saymak çok.
    - Sene başında soru bankası verdiler her ders hakkında, o kadar.
    - Ha birde konular işlendikten 2 ay sonra, o konuya dair fasikül geldi, oda eksik, adama özel veriyorlar.
    - Etütlerde anlamadığınız konuyu tekrar anlamıyorlar. Derste anlasaydın diyorlar, yani o kırk dakika içinde anladın anladın, yoksa yandın.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• quote:

quote:

quote:

kardeş büyürken fazla açıldılar ve kaliteyi kaybettiler...

• Bu konuyu print edip panoya asıcam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.