Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.975
Cevap
31
Favori
83.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Evet öyle. Çünkü erasmusda sadece o dönem derslerini alabiliyorsun. Üstten veya alttan alamazsın.

Anladım hocam saolun :)
  • Bu yemekhane için ne yapacağız ya. Bugün gittik kartı onaylattık. İşlem reddedildi dedi. Sonra tekrar sordum onaylayan adama. Para hesabında mı kartta mı dedi. Bende bilmiyorum dedim. Kartta olması lazımmış galiba. Nasıl yapacağız o işlemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bu yemekhane için ne yapacağız ya. Bugün gittik kartı onaylattık. İşlem reddedildi dedi. Sonra tekrar sordum onaylayan adama. Para hesabında mı kartta mı dedi. Bende bilmiyorum dedim. Kartta olması lazımmış galiba. Nasıl yapacağız o işlemi?

kartı para girişi olan ziraat atm lerine tak. sol üstte karta para yükle diye bir seçenek var ona gir, para yatırarak yüklemeyi seç işlem tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.E

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bu yemekhane için ne yapacağız ya. Bugün gittik kartı onaylattık. İşlem reddedildi dedi. Sonra tekrar sordum onaylayan adama. Para hesabında mı kartta mı dedi. Bende bilmiyorum dedim. Kartta olması lazımmış galiba. Nasıl yapacağız o işlemi?

kartı para girişi olan ziraat atm lerine tak. sol üstte karta para yükle diye bir seçenek var ona gir, para yatırarak yüklemeyi seç işlem tamamdır.

Ya millet kart Güncelleme olayı ne onu yapmadı arkafas 4,5tl düştü ben de yapmadım bende 2 lira normal düştü jesus christ !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Kartları fakülte yemekhanesine gelen banka görevlileri güncelledi, Şu An hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

• H.E kullanıcısına yanıt
    Saol hocam. Peki kartı para yatırdıktan sonra tekrar görevliye güncelletmeme gerek var mı? Dün güncelletmiştim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 18 Şubat 2014; 23:52:18 >
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Dgs ile Sakarya Üniversitesi işletmeye dikey geçiş yaptım fakat burası hiç beklediğim gibi çıkmadı. Puanım o zaman Çukurovaya da yetiyordu yazmayan elime edeyim. Şimdi ise yatay geçiş yapmak istiyorum gano düşük ve 1 tane de ff var. Bu dönem ve gelecek dönem ganoyu yükseltip geçiş için başvuru yapayım diyorum. Başvuru için gereken gano nedir ? DD ve DC'de var bu sorun olur mu ? İşletme bölümü için ders programına baktım da bir dünya 3 kredilik ders var bizde dersler 5-6 kredilik eğer geçiş yaparsam bana alttan, üstten ders vermesinler (yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım)

• Merhabalar, ben İstanbulda yaşıyorum, bilgisayar mühendisliği istiyorum. İl dışıda gitmek istediğimden dolayı Çukurova Üniversitesi bana cazip geldi, tabi daha Lys girmedik ama bilgi için merak ettim, herkes kampüsünü okulu övüyor gerçekten gelmeme değer mi? Birde orada yurt fiyatları ne kadar? İlk sene hazırlık okuyacağım büyük bir ihtimal bölüm ingilizce çünkü.Aklımda çok soru varda yazamadım :D Bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • ron artest R kullanıcısına yanıt
    Ben de İstanbulluyum, iki yıldır da Çukurova da okuyorum. Bölüm de Bilgisayar Mühendisliği.

Kampüs iyi güzel de, şimdilik eğitim namına bir şey göremedik. Kadronun da çok kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim. Özel yurt cemaat düşünürsen uygun fiyatlara bulursun, cemaat olmasın dersen bir seçenek var ve o da çok çok pahalı.

Uzun uzadıya yazamıyorum şuanda. Özetlemek gerekirse, iki yıl önceki ben gibisin. Geriye dönsem kesinlikle burayı yazmazdım diyerek bitireyim.
  • Teşekkür ederim bilgilendirme için, tekrar düşünüyim o zaman :D İnternet sitesinde 2014 güz hedefleri vardı bilgisayar mühendisliği için.http://ceng.cu.edu.tr/tr/detay.aspx?pageId=1517 şu linkde. 1 sene hazırlık okuyacağım diğer seneye dahada düzelmezmi eğitim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ron artest -- 25 Mayıs 2014; 18:59:04 >
  • ron artest R kullanıcısına yanıt
    Bunları düşüneceğine LYS'ni düşün, daha iyi yerler kazanmaya bak, boşver bunların zamanına daha var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Bunları düşüneceğine LYS'ni düşün, daha iyi yerler kazanmaya bak, boşver bunların zamanına daha var. :)

Doğru diyorsunda abi umudum az, denemelerde 130 135 net yapıp 420 nin aşağısına düşmeyen ben ygsde 320 alınca moralim bozuldu Lysye doğru düzgün çalışamadım. 340 350 anca alırım gibi hayırlısı yinede :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ron artest

quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Doğru diyorsunda abi umudum az, denemelerde 130 135 net yapıp 420 nin aşağısına düşmeyen ben ygsde 320 alınca moralim bozuldu Lysye doğru düzgün çalışamadım. 340 350 anca alırım gibi hayırlısı yinede :)

maalesef ben de pek olumlu şeyler söyleyemeyeceğim üni hakkında. keşke geçmişe dönüp farklı bir tercih yapsaydım diye düşünüyorum zaman zaman. yine de her şey sende bitiyor. bilg. müh okula bağımlılığın çok daha az olduğu bir bölüm. eğer disiplnli, kararlı ve bu bölümü gerçekten isteyerek tercih edecek biriysen hangi üni de okuduğunun pek de bir önemi olmaz.

• Endüstri Mühendisligi hakkinda görüsleriniz nelerdir?

• Cevap verecek kimse yok mu?

• ya balcalı toki de ev tutmayı düşünüyorum bilgisi olan warsa paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: raxto

ya balcalı toki de ev tutmayı düşünüyorum bilgisi olan warsa paylaşırsa sevinirim

balcalı toki den üniversite ye ulaşım kolay ama baraj yoluna veya çarşıya ulaşım çok zor. iyi düşünün bence
  • H.E kullanıcısına yanıt
    Ben çü makine mühendisliği bölümünü düşünüyorum eğitim açısından ne yorum yaparsınız mühendislik fakültesi açısından bir fikriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.E

quote:

Orijinalden alıntı: raxto

ya balcalı toki de ev tutmayı düşünüyorum bilgisi olan warsa paylaşırsa sevinirim

balcalı toki den üniversite ye ulaşım kolay ama baraj yoluna veya çarşıya ulaşım çok zor. iyi düşünün bence

Nasıl zor hocam dakikada 2-3 tane balcalı otobüsü geçiyor oralardan t.özal- kenan evren -100.yıl taraflarından ulaşım zor

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.