Şimdi Ara

The Secret of Monkey Island: Special Edition inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
32.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lucas Arts’ın efsanevi serisi Monkey Island, ilk oyununun yenilenmiş haliyle karşımızda. 1990 yılında tanıştığımız The Secret of Monkey Island, Special Edition sürümü ile bizleri eğlenceli bir maceranın içersine yeniden sokuyor

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: Intel Pentium 4 3GHz veya AMD Athlon 64 3000+

Ram: 256 MB RAM (Windows Vista için 512 MB RAM)

Ekran Kartı: 128MB DirectX 9.0c (Shader 2.0 ya da üstü)

Boş Alan: 2.5 GB disk alanı

• dünyanın gelmiş geçmiş en iyi adventure serisi gözümde. bi oyun bu kadar komik olabilir yani. zamanında kahkalarla oynardım valla eski oyunlarını. bu ilk oyunu o zamanın grafikleri baydığı için tam oynamamıştım bu makyajlı hali sayesinde oynamaya başlarım artık. yeni başlayacaklar için de çok iyi bi fırsat alın bitirin bütün seriyi
  • indiana jones vardı bunun gibi bir adventure oyunu 90 lı yıllarda onu hatırladım şimdi. başından kalkmazdım. Xbox ta bu tarz oyunlar var mı acaba?
  • Ben adventure piyasasında yeniyim.level'ın verdiği broken sword'u oynuyorum şu sıralar ve gerçekten hoşuma gitti.
    Bu oyunuda indireceğim ama bu oyun eski halinin sadece makyajlanmış halimi yoksa eski oyunuda oynamam gerekirmi?
  • @ecelnico

Fate Of Atlantis Ya Hayatımda En Zevk Alarak Oynadığım Oyunlardan Biriydi Hala Dos-Box Kullanarak Arada Girip Bakıyorum.

İnceleme Süper Olmuş Bende İphone'da Oynuyorum. Dendiği Kontroller Çok Zor Olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Ağustos 2009; 17:23:10 >
  • Çok güzel olmuş oyun :)
  • Yeniden yapım oyunlar bu günlerde çok popüler...
    Umarım devamı gelir keşke yeniden çıksa dediklerimden bazıları...
    Phantasmagoria serisi
    Lary eski serisi
    Sanitarium
    @ecelnico
    Bahsettiğin oyun "Indiana Jones and the Fate of Atlantis" olması lazım hiç oynamadım ama ismini çok duydum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: özzer

Ben adventure piyasasında yeniyim.level'ın verdiği broken sword'u oynuyorum şu sıralar ve gerçekten hoşuma gitti.
    Bu oyunuda indireceğim ama bu oyun eski halinin sadece makyajlanmış halimi yoksa eski oyunuda oynamam gerekirmi?

ilk Monkey Island oyununun yenilenmiş hali. Ufak tefek farklar var tabi ama hikaye felan ilk oyun ile aynı.

Broken Sword'ta çok iyidir. Özellikle ilk iki oyunu muhteşemdi.
  • monkey island 1 ve 2 artık bedava internetten indirebilirsiniz.
  • pek sürükleyici bir oyun gibi gelmedi bana, aksiyon oyunlarındaki diyalogları bile dinlemek beni sıkıyor, bu oyun baştan sona diyalog dolu
  • bnce oyun gayet iyi olmuş,ama daha iyi olabilirdi.
  • bu ne yaw bildin atreioyunu istediğisiteme bak osistemle most wanted oynanıyo
  • v'deo izlenemiyor lutfen kontrol ediniz
  • Video'da şu an bir sorun gözükmüyor.

İlkini yaklaşık 15 sene önce oynamıştım. Benim gözümde de insanlık tarihinin en iyi macera oyunudur Monkey Island. Eğer bu zamana kadar oynamadıysanız ve İngilizceniz varsa kesinlikle kaçırmamalısınız.
  • Millet şöyle oyunları Türkçe'ye çevirmesi gerekirken gidiyor GTA'yı çeviriyor.
    Dün birinin "bu ne ya atari grafikli" dediğini duydum gece gece uğraşmak istemedim bugün silmiş mesajını...
  • Ya omrumde oynadigim en guzel oyun kesinlikle tavsiye ederim hemen alicam !!! :D:DD:D COK HEYECANLANDIM YAA!!!
  • bu oyun için ateri bile fazla şuna bak ya bunu kim oynar başka zaman grafikistersiniz gelip bu oyunları oynarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

bu oyun için ateri bile fazla şuna bak ya bunu kim oynar başka zaman grafikistersiniz gelip bu oyunları oynarsınız

Aha yakaladım şimdi birazdan birazdan hiç istemediğin hakaretlere maruz kalacaksın onlarca üye tarafından
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: waltran

bu oyun için ateri bile fazla şuna bak ya bunu kim oynar başka zaman grafikistersiniz gelip bu oyunları oynarsınız

Aha yakaladım şimdi birazdan birazdan hiç istemediğin hakaretlere maruz kalacaksın onlarca üye tarafından

bırakın ilişmeyin crysis oynasın o...
  • Erdinç

İnceleme için teşekkürler.emeğinize sağlık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.