Şimdi Ara

Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
6.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.0 sürüm numaralı versiyonu 9 Kasım 2004'te yayımlanan açık kaynak internet gezgini Firefox, 5. yaş günü öncesinde kutlamalara erken başladı zira Mozilla Vakfı yaptığı açıklamayla Internet Explorer'ın en büyük rakibi olarak gösterilen internet gezgininin, 1 milyar defadan fazla indirildiğini açıkladı. Geçtiğimiz sene yayımlanan 3. sürümü (Firefox 3) ile sadece 24 saat içerisinde 8.002.530 defa indirilerek Guinness rekorlar kitabına girmeyi başaran gezgin, yeni bir başarıya daha imza atarak 1 milyar indirme barajını geçmeyi başardı.

Mozilla Vakfı tarafından 1 milyar defadan fazla indirilmenin şerefine Firefox için yeni bir internet sitesi de hazırlandı: www.onebillionplusyou.com

• Tebrik etmek lazım.
  • Hak ediyor
  • İndirip silmişlerdir belki ne biliyorsunuz Bende Firefox kullanıyorum ama çok ram yiyordu ve ağırdı bende bıraktım. Tebrikler yinede.
  • Bana göre şu anda Firefox'un yerini duldurabilecek bir tarayıcı yok.
  • Sadece ben 5 kere indirmişimdir payım nedir ?

Firefox seviliyorki indiriliyor, indiriliyorki seviliyor
  • yasasin firefox cok buyuk bir faniyim
  • Chorme ne kadar acaba?
  • Sadece ilk açılışın geç olmasından şikayetçiyim yoksa ie'den iyi bir tarayıcı...
  • bencede en iyisi firefox tarayicialar arasinda
    bir defa su addonlari bile mukemmel bir + sagliyor
  • hep kullandığım bir Tarayıcı ve hep öyle kalcak.
  • Yaşasın firefox. Gerçekten hakediyor ya
  • bide neden olduğu belli olmayan çökmeler olmasa.

geçen çıldırdım açılır açılmaz çöküyordu.

son çare ne varsa temizledim öle düzeldi
  • adblock plus ile hazır reklam veritabanları
  • reklam engelleyicisi ve video indiricisi olmasa yüzüne bakmayacağım tarayıcı opera + ie8 kullanır giderdim ama bu eklentiler nedeniyle ie8 +opera +ff yoksa diğer tarayıcılardan hızlı değil..safari + opera daha hızlı ve daha az ram yiyorlar ff dan..

ie8 in en büyük eksisi aşırı ram yemesi manyak gibi ram yiyor..

bide arkadaslar bu firefox bana hata veriyor arada nedenini bilen var mı acaba ..ram 1.7gb dolu ama 300mb bos yer olmasına rağmen bu hatayı veriyor..

Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi
  • Firefox yavaş diyenler fasterfox plug-in ini denesinler
  • Helal olsun.Firefox 4ewa
  • Tebrikler , kurulumunu yaptığım her bilgisayara yüklediğim bir tarayıcı.Uzun süredir kullanıyorum ve neredeyse hiç problem yaşamadım.
  • internet explorer bin basar firefox ...
    helal olsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.