Şimdi Ara

_Samsung i8910 HD Uygulama ve Tema Paylaşım Bölümü_ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
5
Favori
181.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia Photo Browser 0.9.4 sürümü calisiyor düzgünce, 0.9.5 sürümü calismiyor.

Birde imza gereksinimi duyuyor cihaz haberiniz olsun.
  • emegi gecen arkadaşlara tüm paylaşımlar için teşekkürler
  • tesekuurler
  • Denemiştir Sade ve hoş:

Buradan---->

_Samsung i8910 HD Uygulama ve Tema Paylaşım Bölümü_

Buradan---->

• İPUCU

Samsung i8910 HD deki dijital pusulayı kalibre etmek için en kısa yol... Denedim ve sorunsuz çalışmaktadır

Aşağıdaki resimde okla gösterilen rotayı hızlıcana yapmanı kafidir

https://store.donanimhaber.com/2b/76/35/2b76358ceb2b1784298706a09a53d122.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 13 Eylül 2009; 15:49:59 >

• HelloOX2 2.0.2

Program önce imzalanmalıdır... Bu sürüm ile özellikle Samsung i8910 HD çok kolay ve zahmetsizce h@cklenmektedir... İstediğiniz zaman kaldırabilirsiniz de sadece telefona Hard Format atıldığında da h@ckleme işlemi gidecektir ..

http://www.4shared.com/file/128682160/a9ec50af/HelloOX2v202Unsigned.html

Ayrıca bu programa RomPatcher+ de paketlenmiştir... Hello0X2.02 yüklenirken RomPatcher+ de kendiliğindne kurulmaktadır... En sonunda ise telefonun uygulamalar kısmında RomPatcher+ i çalıştırıp karşımızdaki iki seçeneği seçip yeşillendirilir... İsterseniz "Add to Auto" tek tek seçerek işlemi otomatikleştirebilirsiniz... Böylece telefon her açıldığında bu program kendisini otomatik çalıştıracaktır... Gerekli dosyalar RAM e atmaktakdır...

Kolay gelsin...

• evet arkadaslar bi arkadasın ıstegı uzerıne burda paylasmak ıstıyorum... yeni fw yukledigimizde telefon guzellesiyor fakat video cekiminde bir dip ses olusuyor gercekten cok can sıkıcı oluyor forumdan yardım ıstedım sagolsunlar yardımcı oldular bende benım gıbı uzulen olması bostan yere 1 2 gun cabalamasın ben cektım onlar cekmesın dıye verıyorum:)) gercekten cok basit

Yabancı sürümlerin hepsinde var o durum

Çözümü
    *#0002*28346# ile gizli menuye girin
    3 Records
    4 CamcordAMR_AMR
    Default olarak 30 kayıtlı olması lazım onu 12-18 arası bir değere getirin.
    Back
    Back
    6 Back-Up

kaydedip çıkın

eger curnet: eror derse once 0 degerını verın # basarak sonra kaydetın cıkın tekrar gırıp deger verın bukez eror vermıcektır kımısı 24 yapmıs ben 18 yaptım ynı o dıp ses gıdene kadar ındırın sayıyı hadı kolay gelsın

• teşekkürler arkadaşım
  • Göreceli gereksiz uygulamarın kaldırıldığı custom firmware RUSÇA çıkışlı XEII1 üzerinden firmware pişirilmiştir... İngilizce her firmware deortak olduğunu da hatırlatırım... Bataryanın dolu olmasına dikkat edin...

Bu tip LITE sürümlerdeki mantık istenen programlar veya alternatiflerini kendimiz de yer sorunu olmadan yükleyebilmektir... Sonuçta telefonda greksiz birsürü silinmeyen program ve oyun var boşuna da yer kaplamaktadır.... Umarım yakın zamanda hem iş odaklı hem de eğlence odaklı uygulamalar ROM a ekleme imkanı da olacaktır... Anlayacağıız bu iş başlangıç.... Örneğin Nokia JAVA2 güncellemesi çıakrmıştır bu güncelemeyi ROM a gömülmüştür... Gerçi java dakş bağlantı sorunları da devam etmektedir... eminim yakın zamanda bu sorun giderilecektir... Artık 2007 yılına ait FLASH LITE versiyon 3.0 yerine en son çıkan 3.1 (4) 2009 sürümünü kurabileceğiz...

SİLİNEN UYGULAMALAR:
    Fun Club, Chat, Space Me, Explore Me, Wlan Creator, Power Dictionary, uTalk, Asphalt4, Navigator, Smart Search, Print OTG, Podcasts, widget ler, telefona ait standart sesler (mesaj 1 ve Samsung tune sesleri hariç) , Precision ve resimler silinmiştir...

MediaBrowser, Video Player ve RoadSync bu sürümde eklendiğine de hatırlatırım...

Malum standart widget kaynak dosyaları silindiğinden geriye widget in kırıntısı kalmıştır tabiki çalışmıyor zaten o widget ı kullanmayacaksınız ... İstediğiniz widget leri yükleyebilirsiniz de...

Telefonun C sürücüsündeki toplam boşluk 81.2 MB olarak artmıştır... Telefona özgür bu olsa gerek...

Bu işte emek harcayan SymbiX e teşekkürler

13/09/2009 itibariyle V2

İNDİRME adresi:

http://rapid*share.com/files/280076691/i8910XEII1_Minimal_V2.0.exe.html

İndirebilmek için yukardaki rapid share linkini kopyalayın, sonrada aradaki * karakterini silip tarayıcınıza yapıştırarak indirmeye başlayın...

SymbiX rumuzlu yabancı kullanıcı HD için daha yeni sürümlerde çıkarmaktadır... Yeni firmware kapsamlı kullanıldıktan sonra bu başlıkta bilgilendirmeye devam edeceğim.. Şimdilik yukardaki V2 olanı kurun...

Zamanım oldu ve bu mesajımda verdiğim custom firmware i az önce yükledim ... Telefona sorunsuz FLASH atmıştır... Bundan sonra uygulamalar ve ayarlar hakkında fırsat buldukça kişisel yorumlarımı açıklayacağım... Gerçi kendiniz e deneyebilirsiniz... zaten en önemli kısım FLASH ı düzgün atması ve cihazın açılabilmesidir.. Gerçi birçok kişi de denemiştir ve tarafımca da yüklemede sorun olmadığını ifade ederim ...

Telefonun C sürücüsündeki kullanilabilir hafızası 81,4 MB olarak artmıştır 81,2 deniliyordu ama olsun Quick office ve Adobe Acrobat reader yerinde... Zamanım oldukça kapsamlı testlerimi sizlerle paylaşacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 15 Eylül 2009; 16:21:12 >

• kardesım bu verdıgın sey ne işe yarıyo anlamadım:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatik_gara

kardesım bu verdıgın sey ne işe yarıyo anlamadım:S

Samsung i8910 HD nin hafifleştirilmiş firmware i... Sadece İngilizce dil seçeneği var... Diğer tabirle: Customized firmware veya Cooked firmware....
  • Java tabanlı OPERA MOBILE web tarayıcı yeni versiyon 5 BETA...

Resmi sitesinden direk indirme adresi:

http://m.opera.com/global/opera-mini-5.0.15650-advanced-en.jar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 16 Eylül 2009; 13:29:11 >
  • Oyun

Prince of Persia HD

Symbian tabanlı oyun... i8910 HD ve Sony Ericsson Iduo da sorunsuz AKICI oynanmaktadır... Nokia 5800 ve N97 de çok ağır çalıştığını da hatırlatırım...

İndirme adresi 2 farklı indirme sitesinden:

http://rapid*share.com/files/268847841/PrinceOfPersia_Idou_v105-TCT-TH.sis

veya

http://ul.to/nmjknf

Oyunu beğenirseniz lütfen satın alınız...

İyi eğlenceler...

• quake 3 OYUNU VARMI ACABA
  • güzel paylaşımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

Java tabanlı OPERA MOBILE web tarayıcı yeni versiyon 5 BETA...

tavsiye etmiyorum .. aşırı yavaş çalışıyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

Java tabanlı OPERA MOBILE web tarayıcı yeni versiyon 5 BETA...

tavsiye etmiyorum .. aşırı yavaş çalışıyor ..

Hangi firmware yoksa Türkçe mi?...

• bende gayet duzgun
  • emegı gecen arkadaslarada tesekur ederım
  • Hong Kong II1 sürümü ŞİMDİLİK EN SON firmware...

HONG KONG (Generic Unbranded)

PDA : I8910ZXII1 / CSC : I8910TGYII1 / PHONE : I8910XXII1

Firmware indirme adresi:
    http://rapids*hare.com/files/281830503/I8910_Generic_Kong_Kong_ZXII1.rar indirmek için adresteki * karakterini siliniz...

Bu sürüm mecut diğer ülkelere göre 3 boyutlu görev yöneticisi yoktur.. Yani 3 boyutlu görev yönetiicisi için FAZLADAN 20 MB RAM ve işlemciyı az da olsa zorlama bu sürümde yoktur ...

Video ve resim kalitesi diğer İtalyan ve Rus sürümünde bir farkı da yoktur... Fakat bu sürümdeki vide oynatıcısı diğer firmwarelerde yok... Diğer firmware lerde 1. 0.0.89 iken burdakinde 1.0.0.90 dır...

Diğer Italyan ve Rus firmwarelerde var olan müzik ve video oynatılırken ekranı ters çevrildiğinde duraklatma özelliği bunda yok (hareket sensörüyle)...

Telefonun C sürücüsü 51,4 MB tır

Adobe Flash Lite versiyonu 3.0 ... Hala 2007 yılına ait!... Yani h.264 codek desteği yok! Youtube daki videolar kareli izlenmektedir... Adobe Flash Lite 3.1 i Samsung için çıkarmayı planıyor ama ne zaman kimse bilmiyor...

Real Player 21 Mart 2009 tarihli sanırım diğer firmware lerde daha yüksekti... (teyid edilmesi gerekiyor) Nokia 5800 daki Real Player daha günceldi... Bu da bize Samsung'un en spn Nokia firmware ni takip etmediği anlaşılmaktadır...

Adobe Reader LE sürümü de 2.5.395
    Quickoffice sürümü de 4.2.409

Bu iki ofis uygulamasının güncel olanlarını indirebilirsiniz...

Divx xvid vs.. video oynatıcı Arcsoft Video Player 1.0.0.90 (en son sürüm sadece bu firmare de var..)

Görselliği bol içerikli sitelerde gezinmede takılmalar da olmuyor...

İlk gözlemlemelerim böyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 21 Eylül 2009; 4:07:00 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.