Şimdi Ara

Donanimhaber.com haber ve incelemeleri artık Facebook'ta!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanimhaber.com olarak üye ve okuyucularımızın istekleri doğrultusunda sitemize yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. 250 milyondan fazla üyesiyle son dönemin en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, bilindiği üzere üyelerine diledikleri haber, resim veya video'yu paylaşabilme olanağı da tanıyor. Gelen istekler üzerine yaptığımız çalışma sonucunda üye ve okuyucularımız artık sitemizdeki en yeni video incelemeleri, en güncel haberleri ve "özel" içeriği Facebook'ta da paylaşabilecek. Herhangi bir haberi paylaşmak için tek yapmanız gereken haber içerisindeki "F" butonuna tıklamak.

Donanimhaber.com olarak bugünün bizler için ayrı bir önemi daha bulunuyor. Kuruluşumuzdan bu yana editörlerimiz tarafından yayımlanan özgün içeriğin (haber ve incelemeler) sayısı bugün itibariyle 15.000'i geçmiş bulunuyor. Alanında Türkiye'nin en büyük veri tabanına sahip olan Donanimhaber.com haber arşivinde, 2000'li yıllardan bu yana Bilişim dünyasında yaşanan gelişmelere ulaşabilir, ana sayfamızdan da günlük olarak en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu başarımızda kuşkusuz en büyük paya sahip olan DH ailesine yani siz değerli üye ve okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Donanimhaber.com olarak bu özel günde başladığımız yeni hız aşırtma (overclock) yarışmamız TutturMark hakkında detaylı bilgi almak ve katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

• donanımhaber çalışıyor güzel olmuş
  • fakat yahoo twitter digg olsa tabiki daha güzel olur
  • Gayet güzel.
  • @Dante`, Donanım Haber'i bugünlere getiren siz değerli üye ve okuyucularımızdan gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, sitemize yeni özellikle eklemeye devam edeceğiz ;)
  • Forum script'i de değiştirilse keşke!
  • Birşey soracam.Bu kadar mesajı nasıl yazdın fx57 ? 16104 tane mesajı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razercode

Birşey soracam.Bu kadar mesajı nasıl yazdın fx57 ? 16104 tane mesajı ?

Reis-i Eagles...
  • quote:

Sanırım hiç donanım bölümünde takılmadın.fx57 her gün en az 10 tane konu açar haber editörü olduğu günden beri. Bazen mesajda yazar.
  • resmi bir facebook sayfası oluşturup oradan güncelleme yayınlayabilirsiniz.
  • quote:

bedava yazmadıgı kesin
  • Bir de kendiniz üyelik açabilirsiniz.
    Donanım Haber şeklinde.

:)
  • evet, resmi bir donanım haber sayfası açılmalıdır bence.
  • çok güzel sonuna kadar destekliyorum Donanımhaberi Fx57 sen başkasın diğerleri ve diğerleride benim için başka....hepinizin ayrı bir tadı var benim gözümde...
  • Güzel bir adım. Başarılarınızın devamı dilerim.
  • iyiki varsiniz allah sizlerin islerini herzaman acik etsin basirilarinizin devamini dilerim
  • SÜPER Bİ GELİŞME TEBRİKLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli

resmi bir facebook sayfası oluşturup oradan güncelleme yayınlayabilirsiniz.

Aynen şimdiye kadar açılmaması hata.
  • güzel olmus demiycem feysbooqu sevmiyorum girmem bile
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.