Şimdi Ara

Hangi Arabayı Tavsiye Edersiniz...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
28.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12. Sınıfa geçmiş bir lise öğrencisiyim...
    Sınavda Boğaziçi'ni kazanırsam babamdan araba sözü aldım 100bintl yi geçmemek şartıyla iyi bir spor araba istiyorum...

Aklımda Alfa Romeo GT veya BMW 1.20 var bu seviyelerde bana önerebileceğiniz başka arabalar var mı?

Not:Konu'nun yerinin =Araba tavsiye/kıyas= Bölümü oldupunu biliyorum fakat orda en fazla 2 kişi oluyor ve haftada 1 yorum ya geliyor yada gelmiyor...O yüzden buraya açtım...

• off 100.000 ytl sınır azmış ya

tuning çalışması düşünüyormusun ?
  • yuh 100bin YTL

Valla dostum o paraya istediğin arabayı alırsın ztn
  • babanın ne iş yaptığını söyle arabanı söyleyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick:dunkoff

off 100.000 ytl sınır azmış ya

tuning çalışması düşünüyormusun ?

Yok herhangi bir modifiye cinsi şey yapmam yarışa meraklı değilim kendi çapımda binicem :D tabii inş kazanırsam
  •  Hangi Arabayı Tavsiye Edersiniz...?
  • fazla gosteriş budalası olma bence orta karar bişe al ilerde çalışıp para kazanınca hakederek yenisini almak daha çok zevk verecektir sana ama şimdiden 100milyarlık arabaya binersen gelecek için ne amacın kalacak başaracağın? git al ford vW tarzı bi araba kullan ki o yaşta ben araba alınmasınada karşıyım ama imkanınız varmış , ilerde çalışınca kendine en pahalısını alırsın ayrıca 1.sınıfta okula oyle arabalarla gidip gelmende seni pek çok insanın gozunde küçük ve gosteriş budalası konumuna sokacaktır 4.sınıf ogrencisinden oneriler olsun bu da sana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

fazla gosteriş budalası olma bence orta karar bişe al ilerde çalışıp para kazanınca hakederek yenisini almak daha çok zevk verecektir sana ama şimdiden 100milyarlık arabaya binersen gelecek için ne amacın kalacak başaracağın? git al ford vW tarzı bi araba kullan ki o yaşta ben araba alınmasınada karşıyım ama imkanınız varmış , ilerde çalışınca kendine en pahalısını alırsın ayrıca 1.sınıfta okula oyle arabalarla gidip gelmende seni pek çok insanın gozunde küçük ve gosteriş budalası konumuna sokacaktır 4.sınıf ogrencisinden oneriler olsun bu da sana...

Saol...Aslında doğru söylüyorsun 2. veya 3. sınıfta almak daha mantıklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: O SheA

quote:

fazla gosteriş budalası olma bence orta karar bişe al ilerde çalışıp para kazanınca hakederek yenisini almak daha çok zevk verecektir sana ama şimdiden 100milyarlık arabaya binersen gelecek için ne amacın kalacak başaracağın? git al ford vW tarzı bi araba kullan ki o yaşta ben araba alınmasınada karşıyım ama imkanınız varmış , ilerde çalışınca kendine en pahalısını alırsın ayrıca 1.sınıfta okula oyle arabalarla gidip gelmende seni pek çok insanın gozunde küçük ve gosteriş budalası konumuna sokacaktır 4.sınıf ogrencisinden oneriler olsun bu da sana...

Hacı sen al 100 bin TL'lik arabanı keyfine bak, gösteriş budalası falan olmazsın.. Boşuna zarara girme 2 kere alıp.. Almışken iyisini al ve bin.. İkide bir araba değiştirmen asıl seni gösteriş budalası olarak gösterecektir..

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IwillBe -- 4 Temmuz 2009; 17:36:09 >

• ahmet bugünkü sınav nasıldı :P
  • hacı evo 10 al mütiş bir makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxata -- 4 Temmuz 2009; 17:43:24 >
  • Ww Golf en yüksek modelini (full) alabilirsin.. çok konforlu olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: NaTuRaL07

ahmet bugünkü sınav nasıldı :P

İdare eder milletin kötü geçmiş diolar bakalım 1 saat sonra msj gelcekmiş sonuçlar :D
  • Opel insignia OPC 3.8 380hp 120 bin lira zorla biraz arabanı
  • Alabiliyorken şimdiden al derim ben . İşler iyiye gitmiyor çünkü.Baban ne iş yapıyor bilmiyorum ama anlaşılan işleri iyi.. Şuan almazsan ilerde babanın işleri yada ülke şartları vs kötüye gider bi daha istediğin arabayı alamayabilirsin. Kendi kazandığın parayla aldığın arabaya binmek tabiki daha keyifli olacaktır ama kendi kazancınla başka yatırımlar da yapabilirsin arabayı alırsan
  • hadi ya ne zmn okumuslar ya
  • DH konu dışını seviyorum ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: IwillBe

quote:

Orjinalden alıntı: O SheA

quote:

Hacı sen al 100 bin TL'lik arabanı keyfine bak, gösteriş budalası falan olmazsın.. Boşuna zarara girme 2 kere alıp.. Almışken iyisini al ve bin.. İkide bir araba değiştirmen asıl seni gösteriş budalası olarak gösterecektir..

Edit: İmla

Sende doğru diyorsun ama okulda ilk seneden düşman kazanıp kötü duruma düşmek istemem

•  Hangi Arabayı Tavsiye Edersiniz...?

• bence 100 bin tl hiç gerek yok 50bin civarına müthiş araçlar var 100 benim için aşırı fuzuliye girer
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.