Şimdi Ara

M5 e yapılabilecek modifiyeler ne olabilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracıma ne çeşit modifiye yapabilirim diye fikirlerinizi almak istedim. Body olarak pek bir şey yok aslında. E39 kasalar M pake yapılır ama benim araç zaten M kasa. Ama yeni fikirlere açığım.
    Ben motorda ve yürüyen aksamda neler yapabilirizi konuşmak isterim.

• bunu forumda en iyi bilicek kişi Attraction dır....Bu tür modifiye olaylarını fazlasıyla biliyor uygulayacak maddi imkanı var...
    sağolsun bizide yeri geldiğinde bilgilendiriyor....

aracın çıtalarını gövde rengi yapabilirsiniz belki....onun dışında dokunmanıza gerek yok bence araç fazlasıyla güzell...
    bozmayın güzelliğni...
    hatta mavi olduğu için çıtaları boyamak bile gereksiz olabilir.. beyaz olsa isterdi ama...
  • Dediğiniz gibi body de bir şey düşünmüyorum. Çıtalarıda dediğiniz gibi boyatmayı düşünmüyorum. Çünkü geçenlerde maalesef bir araç sürttü, çıta sayesinde kurtardım. Hiç bir şey belli bile olmadı, boyalı olmadığı için.
    Ben sadece aynaları karbon kaplama yapmak istiyorum. Onun dışında motorda neler yapılabilinir?
    Attraction dan da fikirlerini bekliyorum, tabii ki.
  • Hiç fikri olan yok mu?

Peki M5 araçlarda modifiye tecrübeli garaj bilen varmı?
  • www.bmwteam.net
  • orayada üyeyim. Onlarlada görüşüyorum.
    Teşekkürler.
  • attraction arkadaşımıza özelden danışın isterseniz....
    dediğim gibi bu konuda en kalitesini en iyisini neler yapılacağını iyi bilir...yapan insanları tanıyordur
  • M5 zaten kendinden yapılı bir araç. O araç bozulur mu
  • Arkadaşlar, son karar:
    ARACIMI TAMAMEN ORİJİNAL PARÇALARLA (GEREKTİĞİ YERLERDE) YENİLEYEREK, ORİJİNAL HALİNDE TUTACAĞIM.

Bunun için gerekli çalışmalara önümüzde ki ay başlayacağım.
  • http://img75.imageshack.us/i/2007lummadesignclr500rswt0.jpg/#q=bmw%20m5

bu resimdeki gibi bir modifiye yapabilirsin mesela.bu arada dostum araba kaç basıyo en fazla?birde kaç beygir merak ettimde hiç bmw miz olmadı
  • Gönderdiğin resim güzel ama çok abartılı. Ayrıca benimki e39 kasa, gönderdiğin ise e60 kasa.

Aracımın son hızını soruyorsan ben 275 e kadar çıktım ama yol bitti. Son hızını gördüm sayılmaz. Çünkü devam edebilecek gibiydi.
    Beygir gücü ise 400 HP, Tork 500 nm.
    Benimde 45 yaşına kadar olmamıştı. Gençsiniz. İnşaallah Allah gönlüne göe verir.
  • inşallah biz daha öncesinde alırız :)
    45 yaşındada gayet tatmin edebilicek en hızlı aile arabası 5 kasa /\/\\\ serisidir
    güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğimle....
  • İnşallah.
    Bende aynı fikirdeyim. Kesinlikle M5 ama E39 kasa. E60 kasadan çok çok daha güzel.
  • Daha büyük ve güçlü frenler(brembo vs.) takılabilir, komple egzos değişebilir(eisenmann komple egzos kitleri var bildiğim kadarıyla) ve supercharger uygulanabilir heralde.Ama bende orjinal kalmasından yanayım.
  • Bende ilk başta modifiye etmek istedim ama arkadaşlarında uyarıları ile aracımı orijinal olarak bırakmak ağır bastı. Şimdi orijinal jant bakıyorum. Onun dışında gerektiğizaman değişmesi gereken parçaları orijinal ile değiştirerek genç kalmasını sağlayacağım.
    Gerçi bir hafta önce aynalarımı çaldılar. Orijinal almaya kıyamadım. Tekrar çalabilirler diye.
  • Aslında yapılacak okadar çok şey var ki...

Neresinden başlayım bılmıyorum...

KN Air intake
    Fast Emme manifoldu
    Hamann Headers
    Supersprint orta ve son susturucu + güzel bir yazılım

araca arka tekerlekte ilave +60 HP civarı bır guç kazandırır ve kullanmasını daha keyifli bir hale getirir..
    Ama dedigim gibi yazılım cok onemli.
  • Bu dediklerini yaptırabileceğim bir yer tavsiye edebilirmisin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.