Şimdi Ara

LG M227WD lcd tv için gorusleriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
17.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu urunu bp kampanyası verıyormus.Bircok kısıde var.Ve ben bu urunu almak ıstıyorum.Fiyatı yaklasık olarak 450 tl.2.el olarak.Acık ama kullanılmamıs. 1920 1080 full hd 50 hz desteklıyor.Butun cıkıslar mevcut.Odam kucuk oldugu ıcın 22'' yeterli olucaktır dıye dusunuyorum.Normal antenle kullanıcam.Sizce bu ürüne 450 tl vermeye değer mi.Yoksa başka seçeneklere mi yönelmeliyim.İstediğim full hd tv ve 22'' üstü 900 tl altı bütçem var.Nakit olarak alıcam.Evde tv olmadıgı için tv özelliği olmasını cok istiyorum.
    LG M227WD LCD MONİTÖR TV
    PANEL
    Ekran Boyutu 22 inch (56 cm)
    Aspect Ratio 16:9 Widescreen
    Parlaklık 300 cd/m2
    Kontrast 20000:1
    TV System PAL, SECAM
    İzleme Açısı 170 derece
    Tepki Süresi 5 ms
    Panel LCD TN Panel
    ÇÖZÜNÜRLÜK
    Aktif Çözünürlük 1920X1080
    PC Sinyal Algılama
    Video Sinyal Uyumluluğu
    High Definition FULL HD
    GİRİŞ TERMİNALLERİ
    PC Giriş Var (D-sub 15pin)
    HDMI Var (2 Adet)
    DVI Giriş Var
    PC Audio Input Var
    RS232C Giriş Var (Yan Giriş)
    Composite Video Var
    S-Video Var
    Component Video Var
    Scart Var (2 Adet)

Audio In Var
    Tuner Var
    ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
    PC Audio Out Var
    EXTRA ÖZELLİKLER
    Monitör Özelliği Var
    TV Özelliği Var
    Renk Sayısı 16,7 M
    Pixel Pitch 0,282 x 0,282 mm
    Backlight 4 CCFL
    Power Key Var
    OSD Language Var 15 Dil
    sRGB Var
    Pb Free Var
    DDC/CI Var
    HDCP Var
    Uzaktan Kumanda Var
    Hotel Mode Var
    Swivel Alt Ayak Var
    SES
    Hoparlör 2x3 W
    ENERJİ
    Stand by 1 W
    Çalışırken 55 W
    Güç AC 220 - 240 V
    AĞIRLIK
    Ağırlık 4.7 kg
    BOYUTLAR
    Genişlik 500,4 mm
    Yükseklik 419 mm
    Derinlik 193 mm
    Renk Siyah
    AKSESUARLAR
    Uzaktan Kumanda Var
    Enerji Kablosu Var
    Masa Üstü Ayak Var
    PC Audio Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 1 Temmuz 2009; 0:19:15 >

• Bu yada 26'' vestel full hd dusunuyorum buna 1000 tl vermeye degermi?
  • Evet arkadaşlar bende, milletin BP petrolden topladıkları puan karşılığı aldığı ve şu an piyasada gittigidiyor ve sahibinden.com da nakite çevirmeye çalıştığı LG M227WD LCD TV den almayı düşünüyorum. LCD TV kullanmış, iyi kötü tecrübeler yaşamış ve LG M227WD LCD TV yi de birebir izlemiş olan arkadaşlardan bu model hakkındaki yorumlar görüşler alabilirmiyiz?
  • Öncelikle okuduğum kadarı ile ses felaket. Ekran ise iyi diyorlar ama TN panel. Bir de bazı yerde FULLHD demelerine karşın bir çok yerde de HDREADY. ürünün en güzel yanının bağlantılarının olduğunu söyleyenler çok. Konsollar ile arası iyiymiş. Fakat TV yayınlarında bazıları titreme var diyor.
  • kullanan arkadslar var ise, yorumlarınıbekliyoruz.
  • arkadaşlar sıfırı 485 tl den itibaren satılıyor
    2 adet alacağım ama cihaz nasıldır hiç bir fikrim yok
    hiç kullanan yokmu
    cevap bekliyoruz
  • quote:

BP, henüz Türkiye pazarında satışa sunulmamış son teknoloji LG ürünlerini, müşterilerine hediye etmek amacıyla "BP'den Yeni Teknoloji LG Ürünler Kampanyası”na start verdiğini duyurdu

Kampanya kapsamında, BP Club Card sahipleri, topladıkları her "489 puan + 39 TL" karşılığında 1 adet LG GB110 cep telefonu almaya hak kazanırken, her "1799 puan + 69 TL" karşılığında 1 adet LG KT520 cep telefonu, her "4499 puan + 99 TL" karşılığında 1 adet LG M227WD 54 Ekran FULL HD LCD televizyon ve bu opsiyona alternatif olarak da topladıkları her "5499 puan + 29 TL" karşılığında ise 1 adet LG M227WD 54 Ekran FULL HD LCD televizyon almaya hak kazanacaklar.

Bp'nin sitesinde Türkiye piyasasına girmemiş Lg Lcd Tv diyor. Lg böyle birşeyi neden yapsınki diye düşünüyorum. Yani acaba hatalımı çıktı o kadar tv'de daha piyasada satmadan kampanya ile veriyorlar anlamadım. 4449 puan acaba litre başına 1 puanmıydı?

Birde kampanyalar çok saçma. Petrol Ofisi'nde de böyle bir kampanya var. Litre başına 1,5 puan idi sanırım. Bilmem kaç bin puanda philips lcd veriyordu sanırım. O kadar litreyi normal bir kullanıcının tüketmesi mümkün değil. Anca kamyomcu olacaksın, otobüscü yada eşe dosta vereceksin sürekli benimkini kullanın diye vs. Bence araç tanımlı bir kampamya yapmaları daha doğru olur.

• bilgisayar monitörü olarak kullanıyorum gayet güzel bir ürün...
    hdmi olarak seste aldım hoparlörlerinden hiçbir sorunla karşılaşmadım
    analog, dvi, hdmi ayrı ayrı bağladım ve test ettim
    en güzel görüntü dvi bağlantıda bilgisayar için. kullanma klavuzundada yazıyor zaten bilgisayarınızı hdmi ile değil dvi ile bağlayın diye.
    hdmi ile bağlantıda renkler çok patlak göründü. belki bilgisayar harici bir cihaz bağlansa daha şık görünür bilemiyoum.
    bağlantıda otomatik olarak hd4870 ekran kartım 1920x1080 moduna geçti monitörünüz için en uygun görüntü modu budur diyerek.
    zaten monitörde açılırken gelen görüntü çözünürlüklerini yazıyor sağ üst köşesinde.
    başka soracaklarınız olursa pm ile sorabilirsiniz çünkü ben bu sayfalara çok bakmıyorum.
    yardımım olduysa ne mutlu...
    iyi forumlar

• ARKADAŞLAR BEN ALDIM VE ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDERİM... (istanbul-sirkeci ' den 475 liraya aldım)

İşte cep telefonumdan çektiğim bi kaç fotoğraf:
     LG M227WD lcd tv  için gorusleriniz.

ARkadaşlar bilmeden yorum yapmış yorumlara bi açıklık getireyim...

1920-1080 yani full hd dir... Bİr resimde girişler gözüküyor 2 tane hdmi girişi vardır,1 dvi ve 1 analog ve daha fazalası

Monitör TN panel olup(klasik) 5ms ve 20.000/1 konsantrast değerine sahiptir... Ben görüntü kalitesini çok begendim...
    Hoparlör seside gayet tatmin edicidir...

ÖNEMLİ: Herkesin bilmediği bir şey söyliyim... Hem TV(analog), Hemde KARASAL DİJİTAL TV(DTV) özelliğine sahiptir kimse bu ayrıntıyı pek bilmiyor.. yani ilerisi için çok faydalı olabilcek özelliler... Ayrıca menü kullanımı ve seçenekleri çok kaliteli yapmışlar...

HERKESE İYİ GÜNLER...

• quote:

Orijinalden alıntı: aamemo

Bu tv de Teletext yok mu? bazı yerlerde yok diyor?

TELETEXT te var kardeş,herşey var hurafelere inanmayın emin olun herşey var...
  • herşey varda aslında monitör degil tv olan bir cihaz diye düşünüorum kullandım denedim biraz 21.5" 1920*1080 monitöre geçmeye çalışınca 10 sn beklior yazılar çok keskin diil samsung 23" 2333HD gibi bir monitör tv varken bu ürün yalan olur.
  • Bu ürün duvara monte edılebiliyormu * ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertce

almayın derim. TN panel monitörlerin tv ye çevrilmiş halidir. Bildiğiniz gibi TN panellerde görüş açıları dardır. Bu nedenle TV olarak
    kullanmak çok mantıklı değil.

bir bilen yorumu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaraot

quote:

Orijinalden alıntı: mertce

almayın derim. TN panel monitörlerin tv ye çevrilmiş halidir. Bildiğiniz gibi TN panellerde görüş açıları dardır. Bu nedenle TV olarak
    kullanmak çok mantıklı değil.

bir bilen yorumu...

piyasadki 22" mönitörlerlen hemen hemen aynı fiyat.bence ufak bi fark verilerek tercih edilebilir
    ben 23" modelini kullanıyorum beklentilerime cevap veriyor.sahip oldugu girisler cok buyuk artı
    gelelim tn panel olayına millet tutturmus bi tn panel diye.s panel ucuz da biz mi almiyoz
    ben ps3 le kullanıyorum gayet tatmin edici.söyle bi durumuda göz önünde bulunduralım
    koltuga gecip bi tv keyfi yasıyayım dersenız hayal kırıklıgına ugrarsınız.ama pc kullanımında gayet guzel
    karsisına gectiniz mi sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackxx

Bu ürün duvara monte edılebiliyormu * ?

evet dostum duvara monte edilebiliyor fakat kutunun içerisinden askı aparatı çıkmıyor
  • Ürünü yeni aldım.Konsollar için almıştım ve çok memnun kaldım.Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4L1

herşey varda aslında monitör degil tv olan bir cihaz diye düşünüorum kullandım denedim biraz 21.5" 1920*1080 monitöre geçmeye çalışınca 10 sn beklior yazılar çok keskin diil samsung 23" 2333HD gibi bir monitör tv varken bu ürün yalan olur.

sallama ziyaaa ne 10 saniyesi işkembeden atıp tutma en fazla 2-3 saniye bekliyor
  • arkadaslar bende bu tv yi almayı dusnuyorum ama normal televızyon olarak kullanımı nasıl tavsiye edermısınız?duvara monte etsem veya sehba uzerınde cokmu ufak kaçar(odam 4 metreye 5 metre)görüntü netliği nasıl?
    yardımcı olursanız sevınırım
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu monitör, analog yayınları normal üzerinde bulundurduğu sistemle alıyor. Bu zamanda analog yayın mı kaldı? Piyasadaki HDMI girişli FULL HD lcd monitör alsam, hem bilgisayara hem de bir uydu alıcısına bağlasam daha ucuz olmaz mı?
  • lcd monitöre uydu alıcısı baglayarak nasıl tv görüntüsü alcaksın anlayamadım. Boyle bisey var mı? varsa kendimi cok cahil hissettim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.