Şimdi Ara

Türkiye' de 20 mb civari bedava alan veren....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkiye' de 20 mb civari bedava alan veren ve FTP desteği olan hosting varmı varsa adresini yazabilirmisiniz...Türkiye içinde host ediliyor olması önemli..

Kolay Gelsin...

• arkadaşım şimdiye kadar bu tür birşey duymadım hiç ama bazı yerler bir aylık deneme için veriyorlar.
    Daha sonra eğer istersen satın alıyorsun.
    bu tür bir şey duymuştum bir zamanlar
  • Türkide böyle bir ºey yok.Ama ben sanawww.freeservers.com'u tavsiye ederim.Piyasadaki ücretsiz hostlardan bence en iyilerinden biri.
  • Kolayweb 20 MB alan veriyor ama ftp desteği yok. Türkiye dışında ise oldukça fazla var.
  • Kolayweb asp destekliyormu?(Ben desteklemiyor biliyorum ama emin değilim)
  • Ne asp ne de php destekliyor.
  • Gecen gün siteyi tamamladım ama upload edecek yer bulamıyorum.Freeservers çalışmıyor.Kolaywebde de sorun var.Geocitiesde çalışmıyor.Ne yapacağım bilmiyorum.
  • Eğer asp kullanıyorsanız brinskter'ı deneyin. Kullanmıyorsanız php desteği olanwww.portland.co.uk -www.lycos.co.uk oldukça seçim. Ayrıca portland reklam koymuyor. Eğer farklı bir hosting istiyorsanız forumda yeterince bilgi var.

Saygılarımla.
  • Ben brinkster.com'u zaten biliyorum ama orası her asp'yi çalıştırmıyor.Bu yüzden siteyi html kullanarak yaptım.Eğer html destekleyen bir host söylersen iyi olur.
  • Eğer çok uzun değilse portland'ı kullanın. Ya da tripod.lycos.com veya tripod.lycos.co.uk kullanın. Birincisi 20, ikincisi 50MB yer veriyor. Her üçününde ftp desteği var.
  • Tripod ii bence de.
    [url]www.tripod.lycos.com[/url][othr]
  • www.netfirms.com
    burası fena deil
    buraya da bir bak istersen
  • kolayweb'e yönlendirme nasıl yapılıyor ?
    benim tescil edilmiş bir domainim var. buradan sadece hosting kullanmak istiyorum
  • Yönlendirme içinwww.mydomain.com
  • 7Host:50 MB Web alanı,FTP,ASP
    www.7host.com
    Türk değil ama
  • bende arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chop Suey

bende arıyorum.

bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.