Şimdi Ara

Sarı Bayrak Fun Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Önceden Böyle Bir Club vardı Ama Açan Kişi Gitmiş Burdan Alalım

1. ByErgi
    2. .Uğur.
    3. leaderknight
    4.
    5.

İmzA

[center][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_32495989/mpage_1/key_//tm.htm#32495989][image]https://store.donanimhaber.com/35/01/5d/35015df2fb78cb0dcf5089b7c2d7c9af.jpg[/image] 
    [b][color=#CC66CC]Metin2 Sarı Bayraklar[/color][/b][/link][/size][/center]

İmzayı Taşıyanlar Onur Üyesidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByErgi -- 20 Haziran 2009; 18:16:00 >

• Shinsoo 4eveRRR

daha önce hiç chunjo olmadım haritası cok karışık
  • Ben Tüm Bayraklarda Oynadım Ama İlk Chunjoda Başladığım İçin Gerçekten Güzeldi Karışıkta Gelmedi Çabuk Alıştım Yaklaşık 1 Sene Oynadım ve Çarımı Sildim
  • Ekle benide bende sarı bayrakta başladım diğer bayraklara gidiyorum çok karışık geliyor
  • Ekledim
  • benide eklesene
  • imzayı taşısana la
  • Chunjo

İmparatorluğu kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından kontrol edilen teokratik bir imparatorluktur.
    Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur. Yoon-Young Metin Taşlarının tehlikesini önceden keşfedebilmek için karısının devasa büyülü güçlerinden yardım aldı. Defalarca kez Metin Taşlarına karşı bir çözüm arayışının başlatılmasını önerdi ancak her defasında görmezden gelindi. Sonunda eski imparatorluğa karşı asi bir kardeşliğe liderlik etti. Eski imparatorun tahttan indirilmesinden sonra, Chunjo Doğulu ve Güneyli imparatorluklarla hala savaş halindeydi.
    Amaçları: Tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Metin Taşlarının artan gücünü engellemek.

Haritalarımız

İşte O Kutsal 1. Köyümüz Joan Bölgesi

Sarı Bayrak Fun Club

2 Köyümüz Bokjun

Sarı Bayrak Fun Club

Waryong Bölgesi ( Lonca Alanı )

Sarı Bayrak Fun Club

• quote:

Orjinalden alıntı: ByErgi

Chunjo

İmparatorluğu kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından kontrol edilen teokratik bir imparatorluktur.
    Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur. Yoon-Young Metin Taşlarının tehlikesini önceden keşfedebilmek için karısının devasa büyülü güçlerinden yardım aldı. Defalarca kez Metin Taşlarına karşı bir çözüm arayışının başlatılmasını önerdi ancak her defasında görmezden gelindi. Sonunda eski imparatorluğa karşı asi bir kardeşliğe liderlik etti. Eski imparatorun tahttan indirilmesinden sonra, Chunjo Doğulu ve Güneyli imparatorluklarla hala savaş halindeydi.
    Amaçları: Tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Metin Taşlarının artan gücünü engellemek.

Haritalarımız

İşte O Kutsal 1. Köyümüz Joan Bölgesi

Sarı Bayrak Fun Club

2 Köyümüz Bokjun

Sarı Bayrak Fun Club

Waryong Bölgesi ( Lonca Alanı )

Sarı Bayrak Fun Club

oha çakma seni

• Sende Bizde Bakarak Shinsoo Açtın
  • Chunjo lu olarak ekleyin benide

en kolay haritalara sahip krallık chunjo bana göre

ancak ortak haritalara bakıldıgında özellikle Vadide En şanssız krallık da yine chunjo ( vahşi okçu ve vahsi uzmana cok uzak vadi girisi ) Chunjo nun vadi girişinde sadece vahsi deli varken ( shinsoo dada vahşi asker ) bu konuda jinno çok sanslı;

girişlerinde hem vahşi okçu hemde vahşi deli çıkıyor ayrıca vahşi uzmana çok yakınlar.
  • 1. ByErgi
    2. .Uğur.
    3. leaderknight
    4. dium12
    5.

• Ben pek böyle cluplere katılmam yani kişisel olarak algılamayın sadece sarı bayrakta oynamadım genellikle mavi ve kırmızılar güçlü oluyor ama içlerinde köylerini böyle surların içinde olması diğer bayrakları solda sıfır bırakıyor birde 3 serverde oynadım nedense chunjo nun pazarları hep bokjunda oluyor
  • ölümüne shinsoo başka tanımammm en iyisi 4ever shinsooo
  • benide eklersen sewinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.