Şimdi Ara

CX400 Kulaklık [68 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada.com da 174 tlye satılıyor. Bu fiyata bulmak mümkün değil. Ben de almayı düşünüyorum işte link...

http://www.indirimshop.com/pinfo.asp?pid=1131

• sahte olmasın?
  • fiyat mükemmel ama, orjinal ise tabi...bir ara distribütör firma metan'dı (halâ olabilir)...pakette metan logosu varsa sorun olmaz....

Creative Ep630 kullanıyorum (CX300'den bassları biraz daha iyi), ie4 ve CX400'ü denemedim ama forumda ie4'ün ep630'dan daha iyi olduğundan bahsediyorlardı. Bir yerde de CX400'ün ie4 ayarında olduğu okumuştum...bu durumda, bu fiyata kesinlikle alırım, tabi orjinalleiğinden emin olduktan sonra...

sahteleri çok piyasada

http://forum.donanimhaber.com/m_21467713/tm.htm

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 19 Haziran 2009; 3:04:02 >
  • almayı düşünenler metan garantili midir diye mail atsın;evet derlerse alın güzel fiyat ama hayır derlerse kendi ithalatlarımız falan derlerse kesinlikle bulaşmayın.
  • o fiyata orjinal cx400 ü bulmanız imkansız
  • metan garantili değilmiş arkadaşlar. mahmutoğlu kol. şti. olarak garantiyi biz veriyoruz dediler aradım az önce.
    sahte olma olasılığı yüksek
  • Eğer tahtakaledeki mahmutoğlu kol. şti. ise en köklü firmalardan biridir sahte getirip imajı çizdirmezler herhalde esnaf adamdırlar işyerim bir ara sirkecideyken çok mal aldım onlardan
  • evet tahtakalede ama nası anlıcaz orijinal mi diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadays

Eğer tahtakaledeki mahmutoğlu kol. şti. ise en köklü firmalardan biridir sahte getirip imajı çizdirmezler herhalde esnaf adamdırlar işyerim bir ara sirkecideyken çok mal aldım onlardan

Sanırım sorun mahmutoğlu kol. şti'ninde ürünün sahte olup olmadığını anlayamayacak olması.

Garantisi ise tam bir dert olur galiba.
  • Metan garantili sennheiser alıpta bozulunca garantiden değiştiremeyen arkadaşlar forumda var. Yani 2 yıl garantili olduğunu düşünürsek ve bu ürün gerçekten orjinalse 68*2=136 lira ediyor. 1 sene dayansa yine çok ekonomik oluyor.

Orjinalliği konusunda kesin bir bilgisi olan var mı? Varsa bende 1 adet almak istiyorum...
  • CX500 70 tl orjinal ise ondan alalım almışken
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkhnzn

CX500 70 tl orjinal ise ondan alalım almışken

alırsan, görüşlerini de bizlerle paylaş
  • quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

Hocam orjinalse aldım demektir biri bilgi versin lütfen

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

Hocam orjinalse aldım demektir biri bilgi versin lütfen

witness nickli arkadaşın yazdıklarını iyi değerlendirmek lazım....hem temkinli olmak, hem de fırsatı değerlendirmek adına...

http://forum.donanimhaber.com/m_32467391/tm.htm

• o linke de yazdım buraya da ekleyeyim ...

quote:

Siparişi internetten vereceksiniz sanırım , eğer böyleyse 1 hafta içerisinde sorgusuz sualsiz iade hakkınız var , kimse iade edemezsiniz diyemez bu kanunen hakkınız çünkü . Eğer çakma ise iade eder paranızı alırsınız (kredi kartı ile alırsanız banka güvencenizde olur bunu unutmayın) .

Bu fiyata mal etmeleri normal yurtdışından paralel ithalat yoluyla getiriliyor , zor durumda olan firmalardan biri spota yüklü miktarda orjinal ürün satıp , elindeki ürünü paraya çevirme amaçlı bu işi yapmış olabilir , direk çakma damgası vuramayız .

Zaten orjinal sennheiser diye satılan bir ürün (garanti belgesi ve ithalat belge ,izinleri olmak zorunda).Gelen kargoda firmanın tüm bu belgeleri de varsa paralel ithalat sennheiser cx-500'ü 70 liraya almış olursunuz.

Bana göre bu işin herhangibir riski yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaoss -- 19 Haziran 2009; 22:21:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Chaoss

o linke de yazdım buraya da ekleyeyim ...

quote:

Siparişi internetten vereceksiniz sanırım , eğer böyleyse 1 hafta içerisinde sorgusuz sualsiz iade hakkınız var , kimse iade edemezsiniz diyemez bu kanunen hakkınız çünkü . Eğer çakma ise iade eder paranızı alırsınız (kredi kartı ile alırsanız banka güvencenizde olur bunu unutmayın) .

Bu fiyata mal etmeleri normal yurtdışından paralel ithalat yoluyla getiriliyor , zor durumda olan firmalardan biri spota yüklü miktarda orjinal ürün satıp , elindeki ürünü paraya çevirme amaçlı bu işi yapmış olabilir , direk çakma damgası vuramayız .

Zaten orjinal sennheiser diye satılan bir ürün (garanti belgesi ve ithalat belge ,izinleri olmak zorunda).Gelen kargoda firmanın tüm bu belgeleri de varsa paralel ithalat sennheiser cx-500'ü 70 liraya almış olursunuz.

Bana göre bu işin herhangibir riski yok...

teşekkürler

• valla 50 TL ye orijinal metan bandrollu elmasepeti garaj ürünlerinden cx400 aldım ve çok memnunum. güzel ürün
  • ben cx 300 37 liraya almıştım londradan
  • yerinde görmek isteyen tahtakeledeki telekom binasından sonra sola çıkan sonu şark han'a çıkan sokakta bulabilir firmayı, hatırladığım kadarı ile ordaydı.

baya bi elektronik ürün vs var, verbtimin ne olduğunu bilmezken orda koli koli bulunabiliyordu :) orda gidip test edilebilir belki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.