Şimdi Ara

Dragonica -Open Beta- (Gpotato)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
44.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size 10 haziranda open betaya geçmiş olan Dragonica'yı tanıtmak istiyorum . Oyunumuz Maple story tarzında tek farkı 3 boyutlu olması yani sağa veya sola doğru gidiyoruz .

sitesi :http://en.dragonica.gpotato.eu/

birkaç video

dün oyunu indirme fırsatım oldu bikaç saat oynadım lwl 12 magicianım var şu an . oyun gerçekten çok zevkli anime oyun sevenler kaçırmasın derim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogii -- 14 Haziran 2009; 21:02:26 >

• geçen hafta oynadım çok zor kontrolü bence klavyeyle sadece oynanıyor ve çok seri olman gerek,mesela skill bas yere düşünce havata atla başka bi skil bas sonra tekrar yerde farklı filan karıştırdım ben hep basamıyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: nedimkara

geçen hafta oynadım çok zor kontrolü bence klavyeyle sadece oynanıyor ve çok seri olman gerek,mesela skill bas yere düşünce havata atla başka bi skil bas sonra tekrar yerde farklı filan karıştırdım ben hep basamıyom

ona zamanla alışırsın ya skill bardaki skiller tuşlara ayarlı olduğundan bi süre sonra alışır elin . ben sadece auto atack için x e basıyorum her yaratığın üstesinden gelirim
  • Saol bakıcam oyuna
  • oyun hakkında bişey sormak istiyorum oyun bende cok yavas oynuyor sistem şu:SİTEDE YAZILANLARA GÖRE BENİM DONANIMIM BU OYUNA YETİYOR DA ARTIYOR FAKAT DEDİĞİM GİBİ COK YAVAS.
    YARDIM LÜTFEN.

SİSTEM: nvidia5200fx (128MB)
    Celeron(R)2.53
    512mbDDR RAM
  • quote:

Orjinalden alıntı: iidir

oyun hakkında bişey sormak istiyorum oyun bende cok yavas oynuyor sistem şu:SİTEDE YAZILANLARA GÖRE BENİM DONANIMIM BU OYUNA YETİYOR DA ARTIYOR FAKAT DEDİĞİM GİBİ COK YAVAS.
    YARDIM LÜTFEN.

Celeron(R)2.53
    512mbDDR RAM

bu sistemle oynayamazsın . ordaki sistem gereksinimlerine pek aldırma bence .
  • La Tale İ Oynamak İstemiştim Bir Hata Verdi oyüzden Oynayamadım Bunu Bulmam İyi Oldu Maple Story Beni Eğlendirmemişti.......
  • Beyler Oyunu İyi Bilen Birinden Rehber Bekliyoruzzzz........
  • quote:

oyun hakkında bişey sormak istiyorum oyun bende cok yavas oynuyor sistem şu:SİTEDE YAZILANLARA GÖRE BENİM DONANIMIM BU OYUNA YETİYOR DA ARTIYOR FAKAT DEDİĞİM GİBİ COK YAVAS.
    YARDIM LÜTFEN.

Celeron(R)2.53
    512mbDDR RAM

Window mod da oynmayı dene istersen bide
    Bu arada bende başladım oyuna 1senedir bekliyodum zaten Nick PureKerow jester olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerow009

quote:

YARDIM LÜTFEN.

Celeron(R)2.53
    512mbDDR RAM

Window mod da oynmayı dene istersen bide
    Bu arada bende başladım oyuna 1senedir bekliyodum zaten Nick PureKerow jester olucak

Oyundaki nickim Proximity . Bul beni takılırız Oyun acayip sardı beni 20 lwl magician var . Oynayan varsa nicklerini yazsın serverda buluşup bişeyler yaparız guild falan da kursak fena olmaz hani .

• Bende geliyorum. Bakalım nasıl bir oyun? En kısa zamanda rehber bekliyoruz;) Nickim PaiNScReaM olur büyük ihtimal.
  • Bende niyeyse acayip lag var göreve giriyoruz canavarlar 30 saniye sonra görünüyo hep sonuncu oluyorum
  • 30 dk sonra oyundayım :D
  • beklediğimden çok daha iyi çıktı oyun çok zevkli. arkadaşla başladık. nickim Niarai, Warriorum.

Tavsiyem önyargıları bi kenara bırakıp oyuna başlamanız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 15 Haziran 2009; 16:08:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

beklediğimden çok daha iyi çıktı oyun çok zevkli. arkadaşla başladık. nickim Niarai, Warriorum.

Tavsiyem önyargıları bi kenara bırakıp oyuna başlamanız :)

Ilk videoda eglenceli bir oyuna benziyor birazdan bende indiririm herhalde
  • oyun gerçekten güzel ama rakion gibi yani klavyeyi çok iyi kullanmak gerek hızlı düşünen bir beynin warsa süper oynarsın
  • Lvlim 7 oldu. Dungeonları bitirdim 1 tane bile warrior itemi düşmedi
  • Bende warrior oldum. Pt ile olan dungeon var sanırsam onun dışındakileri bitirdim. Bende 7 levelim. Klavyeyi çok hızlı kullanmak lazım bu da çok zor. Ben beceremedim. Ama dungeonlar zevkli.
  • quote:

YARDIM LÜTFEN.

Celeron(R)2.53
    512mbDDR RAM

Ekran karti ile ram tamam ama sitede 2.4Ghz yazisi celeron dan yuksek islemciler icin gecerli herhalde
    Not:Oyunun %88i indi bende buyuk ihtimal warrior olucam

• quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

Lvlim 7 oldu. Dungeonları bitirdim 1 tane bile warrior itemi düşmedi

kendin kullanabileceğin itemler zor düşüyo nedense bende de mage itemi düşmüyo bu arada dungeonlarda rank sistemini görmüşsünüzdür heralde . dungeon bitiminde size bi skor puanı veriyo o puana göre bi de grade veriyo . Mesela A grade ile bitirdiğiniz zaman 3 tane item alabiliyosunuz S ile bittiğinde 4 tane item falan işte .İtemleri tamamne random bi şekilde veriyo herşey düşebilir. O skor puanı da sanırsam bossu ne kadar hızlı keserseniz o kadar çok oluyo . Ya da sağ altta hit , combo , atack , death gibi seçenekler var onlarla da alakalı olabilir mesela ne kadar az damage alırsanız o kadar yüksek te olabilir tam çözemedim yani

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.