- x
755 88 88 TURKCELL KONTÖR HATTI AMAN DEYİM UZAK DURUN ARKADAŞLAR!!!
115 Cevap109521 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

435 Mesaj
10 Haziran 2009; 16:22:51 

Mecburiyetten bu hattan kontör yükledim arkadaşlar.Ben pişman oldum bilmediğim için,belki bilgi sahibi olmayanlarınız vardır diye ve pişman olmamanız için bu başlığı açtım.Siz siz olun 755 88 88 kontor hattından uzak durun.Konu ile ilgili ŞİKAYETVAR'A attığım mesaj...

MOBİLNET üyeliğimin iptalini istiyor,ve haksız yere kredi kartımdan çekilen miktarın iadesini istiyorum!!!

Genelde turkcell kontorlerimi internetten yüklerim.telefonuma devamlı bu kontor hattıyla ilgili mesajlar geliyordu.Birgün mecburiyetten acil kontör yüklemem gerekti,ve aklıma türkcell kontör hattını aramak geldi.Türkcelede güvendiğim için bu kontor hattını aradım.100 kontor yüklemek istediğimi söyledim.telefonun diğer ucundaki şahsiyet bana 1000 kontör yüklemem durunda 3 taksit yapabileceğini söyledi.Bende kabul ettim.Sizi üye yaptık dediler bende tamam dedim.

Fakat kredi kartı ekstremi incelediğimde kontor bedeli haricinde birde kredi kartımdan,kesinlikle benim bilgim olmadan 2 senelik üyelik bedeli olarak 22*3=66 lira daha tahsil edildiğini gördüm.

telefonda bana sadece sizi üye yaptık dediler.Bende kabul ettim.Fakat kesinlikle üyeliğin ücretli olduğuyla ilgili bir bilgi vermediler.Şikayetimi bildirmek üzere bu firmayı aradım.Mobilnet'in türkcelin taşeron firması olduğunuda telefonla arayınca öğrendim.Bana kontör yüklerken telefon konuşmalarının kaydedildiğini ve 5 gün içerisinde döneceklerini söylediler.Eksik ve hatalı bilgilendirmeden ötürü bana üyelik ücretiyle ilgili hiç bir bilgi vermeden kredi kartımdan 2senelik üyelik bedeli 66lirayı 5saniyede çekerken,bana geri dönüş sürelerinin 5gün olması çok manidar ve alakasız geldi.

Kredi kartı bilgilerimin üçüncü sahıslara geçebilecek şekilde alınması nedeniyle hiçbir şekilde kullanmayacağım ve ihtiyacım olmayan üyeliğin iptalini ve üyelik bedeli olarak kredi karımdan tahsil edilen 66 liranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.Talebimin ivedilikle yerine getirilmemesi durumunda,yasal ve meşru hakkımı tükeci mahkemeleri nezdinde arayacağımı beyan ederim...

Turkcell kontor hattı(mobilnet) ile alakalı şikayet mesajları: http://www.sikayetvar.c...hp?ara=mobilnet&loc=ara

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville

1490 Mesaj
10 Haziran 2009; 16:44:15 

bi ara gömlek falanda dağıtıyolardı.Haftada 2-3 kere geliyo mesaj ama artık takmıyoruz.

4925 Mesaj
10 Haziran 2009; 16:49:04 

evet geçende yine sms geldi okumadan siliyorum artık

6894 Mesaj
10 Haziran 2009; 17:00:37 

1 yıldan fazla bir süredir bunlara inanmayın diye defalarca kez söyledim.

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#21588887

1374 Mesaj
10 Haziran 2009; 17:12:16 

bi kere ben aradım kontor yuklemek istiyorum dedim ancak kredi kartım yok banka hesabı ile odeme yapmak istiyorum dedim
onlar kredi kartı olmadan işlem yapamadılar ondan sonra da bi daha uğramadım onlara

www.termalkontor.com

2905 Mesaj
5 Temmuz 2009; 21:02:37 

şimdi de saat dagitiyolar aradim vazgectim 69 lira haşirt the black yapiyolar 2 yill üyesin puan muan

vazgeçtim ısrarla saatler stokla sınırlı dediler yok dedim başka hediye olur kesin bi dahakine lcd filan deyi olmadi ferrari verirsinizz ben o zamn üye oliyim dedim durumurr oldu ..

banada pek mantikli gelmedi .. neyin üyelik ücreti anlamiş degilim

micra>Civic>focus>PoloGTI>Getz

532 Mesaj
6 Temmuz 2009; 9:58:50 

o numara turkcellın kontor yukleme numarası DEGILLL
aman dıkkat yani

turkcellın kontor yukleme numarası 8035 dır nokta

3 Mesaj
29 Kasım 2009; 15:33:19 

bana sımdı geldı bende hemen sıldım sakın aknmayın arkadaslar bunlar kontur ve para avcısı mesajda ucak bıletı alana anında 150 kontur hedıye dıyor :=)

http://www.homesinema.net/

1727 Mesaj
29 Kasım 2009; 17:14:39 

Banada bi mesaj gelmişti bilmem kaç kontöre şu kadar kontör veriyoruz kontörümde azdı dur bi cevaplıyım dedim cevapladım bi mesaj geldi üyelik falan filan diyince o mesajı cevaplamadan bıraktım arada sırada yolluyorlar yine mesaj ama okumadan siliyorum Bilgilendirme için teşekkürler

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

24 Mesaj
18 Aralık 2009; 13:54:01 

Az önce arandım.

100 kontör hediye edecekmiş ben dinledim o anlattı derken kredi kart numaramı isteyince vermedim.

iyi ki vermemişim. sizin bu yazıları görünce kıl payı kurtarmışım meğer.

95 Mesaj
18 Aralık 2009; 14:30:02 

Bana ise şimdi sms geldi aynen aşağıya aktarıyorum

"Herkese uöak bileti ve 150 kontör hediye! 7558888 ! ÜCRETSİZ arayın, üye olun hem bedavaya uçun hem de peşin/taksitli kredi kartıyla kontör yükleyin."

Yahu bunlar beni nereden bulmuşlar ki, hem neden faturalı hattıma kontör yükleyeyim ki? :)

770 Mesaj
18 Aralık 2009; 17:24:31 

Aman arkadşlar sakın inanmayın direk yüzlerine kapatın. Biz düştük sizler düşmeyin bu sahtekarlığa. Bu aşağılık yaratıklar üyelik aidatı ücretini söylemeden kredi kartı bilgilerinizi alıp daha teldeyken 66 tlnizi çekiyorlar. Bu durumda olan arkadaşlar varsa hemen kartlarını iptal etsinler. Allah o parayı yedirmesin. Benimki de işlem sürecinde bankadan iptalini bekliyorum. Bu vicdansızlara o nedenle sakın inanmayın. Ticaret olmuş namusssuzluk. Her türlü oyun oynanıyor. Bİlgi verme aşamasının hiçbir yerinde demiyorlar 66 tl üyelik ücreti alacağız diye. Şu an şikayetvar.com'da tam 185 tane şikayet var hepsi nerdeyse birbirinin kopyası şikayetler. Herkese anlatın sakın inanmasınlar. Ya da açsınlar konuştursunlar suratlarına kapatsınlar bu aşağılık insanların. Burdan para kazanıp evlerine ekmek götürüyorlar bir de. Nasıl boğazlarından geçiyor. Masum insanları kandırarak para kazanmak hangi vicdana sığıyor. Bu durumdaki arkadaşlar kredi kartlarınızı iptal ettrin yeni kartla değiştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisatan -- 18 Aralık 2009; 17:29:36 >

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011

2142 Mesaj
23 Aralık 2009; 19:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

Aman arkadşlar sakın inanmayın direk yüzlerine kapatın. Biz düştük sizler düşmeyin bu sahtekarlığa. Bu aşağılık yaratıklar üyelik aidatı ücretini söylemeden kredi kartı bilgilerinizi alıp daha teldeyken 66 tlnizi çekiyorlar. Bu durumda olan arkadaşlar varsa hemen kartlarını iptal etsinler. Allah o parayı yedirmesin. Benimki de işlem sürecinde bankadan iptalini bekliyorum. Bu vicdansızlara o nedenle sakın inanmayın. Ticaret olmuş namusssuzluk. Her türlü oyun oynanıyor. Bİlgi verme aşamasının hiçbir yerinde demiyorlar 66 tl üyelik ücreti alacağız diye. Şu an şikayetvar.com'da tam 185 tane şikayet var hepsi nerdeyse birbirinin kopyası şikayetler. Herkese anlatın sakın inanmasınlar. Ya da açsınlar konuştursunlar suratlarına kapatsınlar bu aşağılık insanların. Burdan para kazanıp evlerine ekmek götürüyorlar bir de. Nasıl boğazlarından geçiyor. Masum insanları kandırarak para kazanmak hangi vicdana sığıyor. Bu durumdaki arkadaşlar kredi kartlarınızı iptal ettrin yeni kartla değiştirin.

Kredi kartını iptal ettirince kredi kartına daha önceden yansıtılan borç ödenmiyor mu?

Honda Jazz CVT, Asus Eee PC 1005HA, Logitech Anywhere MX, iPhone 4S 64GB, iPad3 64GB, Philips HTR5000, Philips DVP720SA, Philips DVDR3590H, Epson EMP-TW20, WDTV HD Media Player

1 Mesaj
31 Aralık 2009; 12:18:38 

Ben 3 sene daha kaydımı uzattım 4500 tl lik sigortam geldi poliçe numaram elimde vede pegasus hava yollarına ait uçak biletimide telefonla aradım olduğunu söylediler bence hiç bir problem yok herşey normaldir

2 Mesaj
5 Ocak 2010; 17:07:46 

komik mesajlar geliyor.numaradan kontör yükle gömlek hediye:D

17 Mesaj
8 Ocak 2010; 20:43:30 

Bana her gün "şu hediye - bu kampanya" diye defalarca sms geliyor, yasal yollardan soygun yapmaya çalışıyorlar, bilgi vemeden insanların zaaflarından sömürü yapmaya çalışıyorlar, TURKSEL kadar büyük bir firma nasıl bu kadar ciddiyetsiz ve kalitesiz bir taşeron ile adlarına leke sürebiliyor, anlaması zor. Ben gelir gelmez SMS leri siliyorum, hiç bir şekilde kimseye KK no su veya anne kızlık soyadını., TC: numeramı vermiyorum.
Kimse kimseye bilgi vermesin, isteyen olursa da gönül rahatlığı ile sövün.

Ne yazık ki bir yakınımı kandırmışlar, telefonda açık ve net olarak bilgilendirmeden KK ından 59 TL üyelik altında para almışlar. Sonra o da KK ını iptal etmek zorunda kaldı, ama olan oldu bir kere...

Bu devirde artık soyguncular söküdemiri ile hırsızlık yapmıyorlar, teknolojik silahlarla kurbanlarını soyuyorlar.

http://www.haritalar.web.tr

1 Mesaj
10 Şubat 2010; 23:59:42 

sızler hep bolesınızz saten sıze sunulan hıcbır seyın karsılıgı olmasın saten hersey beles ne gusel yaa neyse ogrenmıs oldunuzz evınızee ayagınıza kadar sunulan hızmete saygı duyun sonucta orada calısan ınsanlarda var ve odemıs oldugunuz bedelınde saten karsılııgını alıyorsunuz bızde buna 66 tl lık ınsanlar dıyelım ıcınızde bı paket sıgarayaa 7 tyl verenınız var ve kendınızı zehırlıyorsuunuzz bu rada sadece bıı hızmetten bahsedıyoruz...

5 Mesaj
13 Şubat 2010; 22:58:04 

Bilir bilmez herkes konuşuyor. Arkadaşlar burda karalama yapmayın. Ben 755 88 88 Turkcell Kontör Hattı çalışanıyım.
Kesinlikle illegal işlem gerçekleşmiyor servisimizde. Telefon görüşmesinde anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz sonra benim
haberim olmadan üyelik bedeli olarak 66 TL alınmış diyorsunuz. Kesinlikle üyelik bedeli size aktarılmadan üyeliğiniz başlatılmaz,
Üyelik bedelini aktarmadan sizin onayınız dışında işlem gerçekleştirdiğimiz zaman bize 66 TL'dan daha fazla yaptırımı var merak etmeyin
Memnun olan gelip de buraya yazmaz anlamayan dinlemeyen adamlar gelir burda böyle yorumlar yazar. Eğer mağdur olduğunu düşünüyorsan
üyelik bedeli aktarılmadan senin onayın dışında işlemin gerçekleştiğini düşünüyorsan gerekli yerlere başvurunu yaparsın (Tüketici Hakları Mahkemesi)
"Müşteri Güvenliği açısından sesli kayıt altına alınmaktadır" bunu duymuşsunuzdur telefon görüşmenizde... Ve herşeyin ispatı mümkündür.
Burda yok yere karalama yapmayın..

Saygılar...

7100 Mesaj
13 Şubat 2010; 23:09:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kontorhatti

Bilir bilmez herkes konuşuyor. Arkadaşlar burda karalama yapmayın. Ben 755 88 88 Turkcell Kontör Hattı çalışanıyım.
Kesinlikle illegal işlem gerçekleşmiyor servisimizde. Telefon görüşmesinde anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz sonra benim
haberim olmadan üyelik bedeli olarak 66 TL alınmış diyorsunuz. Kesinlikle üyelik bedeli size aktarılmadan üyeliğiniz başlatılmaz,
Üyelik bedelini aktarmadan sizin onayınız dışında işlem gerçekleştirdiğimiz zaman bize 66 TL'dan daha fazla yaptırımı var merak etmeyin
Memnun olan gelip de buraya yazmaz anlamayan dinlemeyen adamlar gelir burda böyle yorumlar yazar. Eğer mağdur olduğunu düşünüyorsan
üyelik bedeli aktarılmadan senin onayın dışında işlemin gerçekleştiğini düşünüyorsan gerekli yerlere başvurunu yaparsın (Tüketici Hakları Mahkemesi)
"Müşteri Güvenliği açısından sesli kayıt altına alınmaktadır" bunu duymuşsunuzdur telefon görüşmenizde... Ve herşeyin ispatı mümkündür.

Saygılar...

peki bu 66 TL neyin nesi?

net ve eksiksiz bir cevap verin ki, yanlış anlamalar burada noktalansın.

1572 Mesaj
13 Şubat 2010; 23:28:59 

başlığı okuyup forum kullanıcısı gibi görünen fake firma çalışanları gelmiş.
aman bunlara dikkat edin.

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

1614 Mesaj
13 Şubat 2010; 23:32:51 

Bu 66 tl ozel bir kontor yukleme servisinin uyelik aidati. bu bedele degip degmeyecegi konusulabilir. Ancak digiturk aldiginizda sizden aylik istenen ucrete bu neyin ucreti diye soruyor musunuz ? Servisten alinan hizmetleri soyleme sansim yok, hickullanmadim ve de ilgilenmedim, ancak cidden konusmalarin kayit altina alindigi bir ortamda size soylemeden birsey yapilmasi mumkun degil. Elemanlar kredi karti satmak icin calisan banka elemanlari gibi olabilirler, aklinizi celmek icin ballandirip dururlar. ama vaatlere degil, hizmete bakin, hizmet isinize yariyorsa uye olun, yoksa gomlek icin, saat icin, kontor icin filan uye olmayin sakin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimakkaya -- 13 Şubat 2010; 23:34:47 >

7100 Mesaj
13 Şubat 2010; 23:40:08 

quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Bu 66 tl ozel bir kontor yukleme servisinin uyelik aidati. bu bedele degip degmeyecegi konusulabilir. Ancak digiturk aldiginizda sizden aylik istenen ucrete bu neyin ucreti diye soruyor musunuz ? Servisten alinan hizmetleri soyleme sansim yok, hickullanmadim ve de ilgilenmedim, ancak cidden konusmalarin kayit altina alindigi bir ortamda size soylemeden birsey yapilmasi mumkun degil. Elemanlar kredi karti satmak icin calisan banka elemanlari gibi olabilirler, aklinizi celmek icin ballandirip dururlar. ama vaatlere degil, hizmete bakin, hizmet isinize yariyorsa uye olun, yoksa gomlek icin, saat icin, kontor icin filan uye olmayin sakin..

şimdi akla şu soru geliyor.

bir sürü kontör yükleme kanalı varken, insanlar neden bu servise üye olma gereksinimi duyuyor ?

66 liralık ne icraat yapıyor bu servis?

1614 Mesaj
14 Şubat 2010; 1:47:02 

Aynen bu soru sorulabilir, ben acikcasi degecegini dusunmuyorum. Online islem yapma ozurlu insanlar yada bunu tercih etmeyen insanlar icin bir secenek. Ariyorsun, su kadar kontor yukletmek istiyorum diyorsun, ve daha onceden tanimlanmis kredi kartindan otomatik yukleme yaptiriyorsun .. yani herhalde boyle isliyordur. Tabii bizde insanlar ne aldigindan cok yaninda ne hediye aldigina baktigi icin sonradan bunu mu sattilar bana diye dusunup isyan edebiliyorlar :)

2142 Mesaj
14 Şubat 2010; 2:09:18 

3 yıl abonelik için 99 TL alıyorlarmış, yanında pegasus tek yön 1 kişi yurt içi uçak bileti ve 3 aylık ferdi kaza sigortası hediye ediyorlarmış. Aradığımda söylemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 14 Şubat 2010; 2:11:58 >

Honda Jazz CVT, Asus Eee PC 1005HA, Logitech Anywhere MX, iPhone 4S 64GB, iPad3 64GB, Philips HTR5000, Philips DVP720SA, Philips DVDR3590H, Epson EMP-TW20, WDTV HD Media Player

7100 Mesaj
14 Şubat 2010; 9:42:56 

quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Aynen bu soru sorulabilir, ben acikcasi degecegini dusunmuyorum. Online islem yapma ozurlu insanlar yada bunu tercih etmeyen insanlar icin bir secenek. Ariyorsun, su kadar kontor yukletmek istiyorum diyorsun, ve daha onceden tanimlanmis kredi kartindan otomatik yukleme yaptiriyorsun .. yani herhalde boyle isliyordur. Tabii bizde insanlar ne aldigindan cok yaninda ne hediye aldigina baktigi icin sonradan bunu mu sattilar bana diye dusunup isyan edebiliyorlar :)

bu numarayı arayacağıma, kredi kartımın bağlı olduğu bankanın mh numarasını ararım, onlar yükler kontörü, kartımdan tahsil eder tutarı...

7464 Mesaj
14 Şubat 2010; 11:13:49 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

şimdi akla şu soru geliyor.

bir sürü kontör yükleme kanalı varken, insanlar neden bu servise üye olma gereksinimi duyuyor ?

66 liralık ne icraat yapıyor bu servis?

biliyorsun ben yakın zamanda bu hattan ( trkcell kampanya kapsamında , seninde uyarılarına rağmen ) yıllık kontür yükleme ile üyelik yaptırdım

150x 12 : 370 tl ve 250x12 = 617tl gibi bir rakama ( yıl sonuna kadar ZAM YOK + ayda 150 yükleyene 300 kontür ve 250 yükleyene 1500 kontür TRKCELL içi bedava görüşme hediye )

3000 kişi kampamsalı ve kısıtlı süreli bu kampanya benim çok çok işime yaradı. 755 88 88 in normal zamanlarda yaptığı işlemlerden evet üyelik ücreti aldığı doğru, bense hem trkcell + hemde buradan üyelik ücreti alınmamasını kendimse sağlama aldım bakalım OLUMSUZ bir şey olursa yazarım

hesabım söyle 250 kontürü 50 x 5 şeklinde 10 ar tl den satacağım ( rahatlıkla satabiliyorum ) , kontür transfer ücreti bana yüklensede ayda +1 tl cebimden çıkacak ama bana TÜM ÜYELİKLERE abonelik kazandıran + 1500 KONTÜR konuşma hkk. veren bir hatta 1 yıl sahip olacağım ( zam sız ), 39 kontüre SMS olayınıda hemen iptal ettim ( zaten hatta 1500 kontür var neden canlı kontürüm gitsin 39x12 = 500 kontür yani kısaca ) , avea dan 19 kontüre her yöne 500 sms kazandım ona katıldım hemen gerisi ALLAH KERİM

aklıma takılan tek soru 150 kontüre verdiği +50 hediye CANLI kontürü ( 2 saat almak için ) , 250 kontür yükleyenede veriyor mu?

7100 Mesaj
14 Şubat 2010; 12:56:20 

yıllık ücrete değer bir geri dönüş oluyorsa,
bize hayırlı olsun demek düşer.

7464 Mesaj
14 Şubat 2010; 13:39:46 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

yıllık ücrete değer bir geri dönüş oluyorsa,
bize hayırlı olsun demek düşer.

şuan için KESİN yıllık ücreti ödemeyeceğim. ayrıca bugün aradım 150 / 250 yüklemelere +50 kontür canlı kontür hediyemde gelecek 12x5 = 600 yapar bunuda SATARIM ( 2 hat için bu rakam 2 katı )

2918 Mesaj
14 Şubat 2010; 15:29:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

başlığı okuyup forum kullanıcısı gibi görünen fake firma çalışanları gelmiş.
aman bunlara dikkat edin.

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

2170 Mesaj
14 Şubat 2010; 15:53:55 

geçende arkadaşa gelmiş, aramadı ama geri onları, yalan olduğu çok açık zaten

ψ Kimi Raikkonen - Freddie Mercury Ψ

Freddie Mercury : "Müzik aynen resim çizmeye benzer.Resmi çizerken arada neye benzediğini
görmek için bir adım geri çekilmek zorundasındır.Ben de Queen'den bir adım geri çekiliyorum.
Sevenlerimin,müziğimi ebediyete kadar hayatta tutmalarını istiyorum.''

7100 Mesaj
14 Şubat 2010; 21:44:23 

turkcell de yeterince alternatif var:

http://www.turkcell.com...t/nasilkontoralabilirim

1 Mesaj
19 Şubat 2010; 3:48:22 

Uzatmanın alemi yok diye düşünüyorum. Bazı kişiler kurumsal ve resmi yerlerde araştırma yapmadan. Burada bazılarının aklını celiyor ve Büyük bir firmayı kötüleme cabasına giriyor. Bende kullanıyorum bu yelik sistemini adamların yaptığı belli bir hizmet karşılığında ücretini alıyor. Yok bana ücret söylemediler falan yok öyle bişey itiraz ettiğiniz taktirde size ses kaydını dinletiyorlar eğer müşteri temsilcisi ücreti söylemediyse size ücretinizi iade ediyorlar. Hadi beni diyebilirsiniz sen kimsin arkadaşım diye. En basitinden şöyle söyliyim. Türkcell kurumsalın resmi sitesine girin zaten orada mevcut mobilnet firması.

SERVİSLER TURKCELL ANLAŞMALI BANKALAR ANLAŞMALI KURUMLAR
Kısa Mesaj göndererek FaturadanKontör (2797)
KontörSMS (2222)
Yapı Kredi-Hızlı Kontör (4422) -
Çağrı Merkezini arayarak Global Kontör Hattı (8035 ya da 0532 757 8035) Yapı Kredi
Garanti
Akbank
BankAsya
HSBC
DenizBank
TEB Mobilnet Kontör Hattı
755 88 88
Speak Kontör Hattı
755 44 44
*121# tuşlayarak Kontör*121#
- -
WAP'a bağlanarak KontörWAP
(wap.turkcell-im.com.tr)
Yapı Kredi Telemobil
(wap.ykb.com) -

bu yazı türkcell kurumsalın resmi internet sitesinde yazan yazılar isterseniz kendinizde girip bakabilirsiniz.

http://www.turkcell.com...t/nasilkontoralabilirim türkcell in bu sayfaasına girdikten sonra telefon sekmesini acın anlaşmalı kurumların içersinde yazıyor. tel numarası ile birlikte.

hadi bunuda kectim ağzınız var diliniz war. 444 0 535 numarasını arayın sorun bu kadar basit bişey. Biraz detaylı araştırın ondan sonra gelin buraya yazın taşeron firma vs. Araştırdığınız yerlere de dikkat edin taşeron sitelerde araştırmayın. Resmi sitelerde araştırın. Donanım Haber .com site cok geniş ve önemli bi site olduğu için bu sitede böyle bi acıklama yapmayı düşündüm. Herkese kolay gelsin. Cok güzel bi hizmet. 66 lire veriyorsunuz 2 yıl içersinde bu paranın 5 katını zaten cok rahat bir şekilde cıkartıyorsunuz. Türkcell in böyle bi hizmet vermesinden dolayı kutluyorum. Sırf bu kontör hattını actığı Türkcell kullanmaya devam ediyorm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutsal_varil -- 19 Şubat 2010; 3:52:15 >

1881 Mesaj
20 Şubat 2010; 14:20:57 

quote:

Orijinalden alıntı: kutsal_varil

Uzatmanın alemi yok diye düşünüyorum. Bazı kişiler kurumsal ve resmi yerlerde araştırma yapmadan. Burada bazılarının aklını celiyor ve Büyük bir firmayı kötüleme cabasına giriyor. Bende kullanıyorum bu yelik sistemini adamların yaptığı belli bir hizmet karşılığında ücretini alıyor. Yok bana ücret söylemediler falan yok öyle bişey itiraz ettiğiniz taktirde size ses kaydını dinletiyorlar eğer müşteri temsilcisi ücreti söylemediyse size ücretinizi iade ediyorlar. Hadi beni diyebilirsiniz sen kimsin arkadaşım diye. En basitinden şöyle söyliyim. Türkcell kurumsalın resmi sitesine girin zaten orada mevcut mobilnet firması.

SERVİSLER TURKCELL ANLAŞMALI BANKALAR ANLAŞMALI KURUMLAR
Kısa Mesaj göndererek FaturadanKontör (2797)
KontörSMS (2222)
Yapı Kredi-Hızlı Kontör (4422) -
Çağrı Merkezini arayarak Global Kontör Hattı (8035 ya da 0532 757 8035) Yapı Kredi
Garanti
Akbank
BankAsya
HSBC
DenizBank
TEB Mobilnet Kontör Hattı
755 88 88
Speak Kontör Hattı
755 44 44
*121# tuşlayarak Kontör*121#
- -
WAP'a bağlanarak KontörWAP
(wap.turkcell-im.com.tr)
Yapı Kredi Telemobil
(wap.ykb.com) -

bu yazı türkcell kurumsalın resmi internet sitesinde yazan yazılar isterseniz kendinizde girip bakabilirsiniz.

http://www.turkcell.com...t/nasilkontoralabilirim türkcell in bu sayfaasına girdikten sonra telefon sekmesini acın anlaşmalı kurumların içersinde yazıyor. tel numarası ile birlikte.

hadi bunuda kectim ağzınız var diliniz war. 444 0 535 numarasını arayın sorun bu kadar basit bişey. Biraz detaylı araştırın ondan sonra gelin buraya yazın taşeron firma vs. Araştırdığınız yerlere de dikkat edin taşeron sitelerde araştırmayın. Resmi sitelerde araştırın. Donanım Haber .com site cok geniş ve önemli bi site olduğu için bu sitede böyle bi acıklama yapmayı düşündüm. Herkese kolay gelsin. Cok güzel bi hizmet. 66 lire veriyorsunuz 2 yıl içersinde bu paranın 5 katını zaten cok rahat bir şekilde cıkartıyorsunuz. Türkcell in böyle bi hizmet vermesinden dolayı kutluyorum. Sırf bu kontör hattını actığı Türkcell kullanmaya devam ediyorm.

Cok güzel bi hizmet. 66 lire veriyorsunuz 2 yıl içersinde bu paranın 5 katını zaten cok rahat bir şekilde cıkartıyorsunuz.
nasıl çıkarıyoruz anlamadım biraz açarmısın konuyu.
hediye knt falanmı var?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Şubat 2010; 14:28:39 

Bilgilendirme için Sağol.

16 Mesaj
22 Şubat 2010; 23:03:00 

arkadaslar ne kadar kontör hediye etsede ilk başta yaptıkları laf ebeliği yapıp insanları oyuna getiryorlar siz siz olun kredi kartı numaranızı kart tarihiniz ad soyad ve güvnlik numaranızı kımseye vermeyın şifrenizi bilmeseler bile mail order sistemi ile veya internetteki e ticaret sitelerinde çatırr çatırr kullanırlar bilginize !!! ve çevrenizdekileride uyarmanızda fayda var bilmeyenler için .

522 Mesaj
23 Şubat 2010; 4:35:49 

Arkadaşlar şikayet edenler de haklı olabilir ama ben bu servisi yaklaşık 3 sendir kullanıyorum vede memnunum. Gece 12de arasamda o an kontörüm yükleniyor üstelik piyasadan da ucuz bi fiyata. Misal benim bulunduğum yerde 150 kontör 7558888 den 1 tl daha pahalıya satılıyor. Her ay 1 kere kendime 1 kerede arkadaşıma yüklüyorum yani ayda 2 tl yılda 24 tl kurtarıyorum. Hatta burda kimi uyanıklar normal kontör fiyatının üzerine 2 tl ekleyip satıyor. Bunun dışında her kontör yüklememde puan kazanıyorum yani yılda 100 kontör bedavaya geliyor. Üstelik üye olurken üyelik ücretini 3 yıl için 99tl olarak ödedim ekstra olarakta 150 kontör kazandım. Yargısız infaz yapmayalım lütfen. Telefonda konuşan müşteri temsilcileri baya uyanık farkındayım ama siz ne istediğinizi bildikten sonra hiçbir şekilde sizin bilginiz dışında para çekemezler. Bu hatlar kimileri için avantaj kimileri içinde dezavantaj. Ama burada bahsedilen kadar kötü de değil

Atam İzindeyiz. Ne Mutlu Türküm Diyene

522 Mesaj
23 Şubat 2010; 4:40:21 

Bu arada ek bir bilgi; ben bu hattan kontör yüklemesi yaptığım zaman telefonuma bilgilendirme mesajı geliyor kredi kartımdan para çekildiğine dair. Yani benden habersiz para çekilme veya kredi kartımın kullanılması gibi bi durum söz konusu değil. Yıllık aidatı beğenmeyenler için güzel bi kontör yükleme şekli değil ama rahatına düşkün olanlar için iyi bi servis.

Atam İzindeyiz. Ne Mutlu Türküm Diyene

84 Mesaj
25 Şubat 2010; 12:08:46 

Arkadaşlar, bu olay habersiz yapılacak bir şey değil, öyle olsa kayıtlardan anında ulaşılır "dolandırıcılığa" girer, öyle olsaydı 10 kere bunun sorumluları hapse girmişti. Açıkçası siz dinlemeden okeyliyorsunuz her şeyi ondan oluyor. Az evvel kontore ihtiyaç duydum ve arayayım dedim, abuk subuk şeyler söyledi yok her ay 250 kontor yükleme sözü verirsem şu olurmuş bu olurmuş, yok abuk subuk paketler, teşekkür ederim vazgeçtim dedim kapattım. Çıktım dışarı 2 adım ötedeki tekel bayiiden kontor kart alıp yükledim...

Her kurtlu baklavanın bir alıcısı vardır, bana uygun değilmiş, siz de keşke baştan dikkatlice dinleseydiniz benim gibi...

Hey, why so serious? Go Ahead Make My Millenium!

2269 Mesaj
26 Şubat 2010; 1:23:53 

banada msj gelmisti ben de aradim numarayi bana ucretsiz sigorta ile ucak bileti söyledi sadece kontur yüklemem yeterli dedi

500 konturda hediye gelecekmis her ay cekilis oluyormus plazma lcd vsvs bir cok ürün icin sans süreklide kontur hediye filan.

dedim ne oluyor böyle kendi kendime daha önceden de bir numara geldi hediye kazandiginiz diye turkcell adina dolandiricı cikti aradim sövdüm iyice . numarayi turcelle verdim ne oldu bilmiyorum.

tam kart bilgileirni verecem esime bir sorayim bahanesiyle dedim ben birazdan ararim sizi ben bekleirm burda diyor siz sorun daha adimi soyadimi verdim sadece bir de bilgileri girmek zor olur simdi halledelim gibisinden konusunca beni süphe aldi dedim bir daha sonra ararrim sizi oda sinirlendi ne isse
varmi bu iste bisey acikcasi banada saglikli gelmiyor cok magdur duydum bu sekilde en iyisi ya turcelli ariyip öyle kontur almak direk yada online islem merkezi yada kontur satan yerler

EN GÜZEL BİLGİSAYAR KASALARI VE VİDEOLARI
http://forum.donanimhaber.com/m_70758681/f_//tm.htm#70758681

5766 Mesaj
3 Mart 2010; 13:50:28 

Kontör hattının müşteri temsilcisi aramıştı beni de. Sağdan soldan çeşitli dolandırıcılık haberleri aldığım için güvenemedim. Aynı günün akşamı tekrar aradılar. İllegal bir durum olmadığına inandım ve kontör hattına üye oldum. Fakat üye olurken bana iki yıllık üyelik ücretinden bahsetmediler veya bahsetmiş olsalar da arada kaynadı. Kredi kartımdan 66 TL (üç taksit) üyelik ücreti kesildiğini görünce geri aradım ve üyeliğimin iptal edilmesini ve kesilen paranın geri ödenmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmenin band kaydını dinleyeceklermiş; eğer müşteri temsilcisi bana üyelik ücretinden bahsetmemişse geri ödeme yapacaklarmış.

Bu tür durumlar karşısında dikkatli olmak gerekir. Karşınızdaki kişi size bilgi verirken önemli olan hususları ya çok hızlı geçiyor ya da söylemiyor. Gerçi ben kendimi de kabahatli buluyorum bu konuda; olayı iyi araştırmadığım için.

Karşılıksız hizmet olmaz tabiki ama ben ne bileyim Türkcell' in müşterilerine kolaylık olsun diye yaptığı bir hizmet diye düşündüm ve tongaya düştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 3 Mart 2010; 13:59:45 >

326 Mesaj
4 Mart 2010; 15:32:45 

quote:

Orijinalden alıntı: YANLIZKURT32

Ben 3 sene daha kaydımı uzattım 4500 tl lik sigortam geldi poliçe numaram elimde vede pegasus hava yollarına ait uçak biletimide telefonla aradım olduğunu söylediler bence hiç bir problem yok herşey normaldir

yalancı

697 Mesaj
4 Mart 2010; 16:05:29 

quote:

Orijinalden alıntı: kontorhatti

Saygılar...

Tamam işte herşeyi kılıfına uydurarak milleti kazıklıyoruz diyorsun. Açık ve net söylüyorsun bunu. Verdiğiniz hizmet hizmet değil. Çalışanlarınız tatlı dille bi güzel kazıklıyor insanları

Normal İmza

2142 Mesaj
4 Mart 2010; 19:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: arma_ardosi

yalancı

99 TL'ye 3 sene kayıt uzatınca yurt içi uçak bileti ve kaza sigortası hediye ediyorlar. Gerek var mı o ayrı konu.

102 Mesaj
5 Mart 2010; 10:36:47 

Dün gelen msj : KONTOR HATTI ndan 100 kontor hediye!! TURKCELL yetkili satış kanalı 7558888 Kontor hattı özel müşteri temsilciniz KUBRA UYANIK sizi arayacaktır.

Arasın bakalım Kubra Hanımmı UYANIK,Yoksa Benmi..

inş telefonu suratıma kapatmazlarda şu sıkıcı günlerimde biraz eğlenirim..

ne tesadüf herseferinde kontorüm 99 un altına düşünce geliyor mesaj

138 Mesaj
11 Mart 2010; 10:32:07 

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

1 yıldan fazla bir süredir bunlara inanmayın diye defalarca kez söyledim.

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#21588887

Ben bu haberi daha önce niye okumadım ki alem ettiler kallem ettiler ben kandırdılar 1 kontür yüklemeden 64 tl kurtarayım diye uğraşıyorum bankamdan haber geldi kartından 64 tl kesildi haberin varmı deyince uyandım hemen kartımı iptal ettim aman uzak durun

668 Mesaj
31 Mart 2010; 16:46:11 

BEnide şimdi aradılar.İyiki bu yazıyı okumuşum.Benden kontor yuklemek ıcın ıstedıgınız zaman arayabılır ıstedıgınız zaman kontor ve avantajlar elde edebılırsınız dedı.İsmim soyısmım dogum tarıhımı ıstedı.En sonda SON AŞAMAYA GELDİK BUĞRA BEY dedi.( Ben aradıkları zaman bu yazıyı okumamıştım) Kartınız master mı visa mı dedı.Kıllandım.Master dedim.Kartınızın ılk 4 rakamını kapayın dedı 12 hanesını okuyun dedı sonrada arkadakı 3 hanelı kodu soyleyın dedı uyelıgınızı akttıfleştircem dedi.Hoba dedim ! Ben bu avantajdan yararlanmak ıstemıyorum dedım.15 dakıka boyunca nasıl yalvardı bir bilseniz...Dedi niye olmak ıstemıyosunuz dedı.Dedim ben bu işleri bilirim diye.Başınızdan gecen olayları bız bılmıyoruz dedı adam bizler sadece sizlerin kazanması için arıyoruz dedi.en az 15 dakka yalvardı adam.Bendeki de insanlık SURATINA kapatamıyorum telefonu.Ama o VİCDANSIZLAR milletten 1 gunde milyarlar elde ediyor.Haram zıkkım olsun.Adam, zaten konusmasıyla sıze guven verıyor.SAKIN ALDANMAYIN...

68 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:27:43 

Kontör hattında çaktırmdan yapılan asıl soygun. Şikayetvar'a gönderdiğim mesajı aynen yayınlıyorum
Siz siz olun uzak durun bu hattan, hatta turkcelden. Bende bu olaydan sonra artık numaramı taşımaya karar verdim

Selamlar
2 yıldır kullandığım ve kontör fiyatlarından bihaber olduğum için sürekli bana yedirilen bir kazığın, TL'ye geçtikten sonra farkına vardım.
01.04.2010 günü Turkcell kontör hattını arayarak 30 TL avantaj kart yüklemek istedğimi söyledim. Daha sonra kredi kartı ile miktarın çekilmesi kısmına gelince arkadaşımız 5.14*7 taksitle tutarın kartınızdan çekilmesini onaylıyor musunuz diye bir soru sordu. Bende miktar olarak 30 TL yüklemek istediğimi fakat kendisinin söylediği miktarın 36 TL ye denk geldiğini söyledim. Yeni tarife ve yüklenen TL fiyatlarından emin olmadığım için Ben 30 TL'lik yükleme yapmak istemiştim dedim ve karşımdaki kişiden "beyfendi bu şeklide oluyor" diye bir cevap aldım. Ve bende bu cevap üzerine 30 TL'lik değil de 36 TL'lik yükleme seçeneği var zannedip onayladım.
Daha sonra kontrol ettiğimde 30 TL yüklendiğini gördüm ve hemen geri arayıp şikayette bulunmaya çalıştım. Bu sefer karşıma çıkan diğer operaör arkadaş tamamen düz bir şekilde anlattıklarımı anlamaya bile çalışmadan bana yarım saat arkadaşını savunmaya çalıştı ve en sonunda ben kızıp bağırınca bir şikayet oluşturdu ve 5 iş günü içinde tekrar geri dönersem şikayetim ile ilgili bilgi alabileceğimi söyleyip kapattı.
Şimdi merak ettiklerim:
1-) Bana kredi kartından 7 taksit yapıldığı için bu 6 TL lik yüksek meblağın vade farkı olduğu söylendi. Bu yapılan apaçık bir soygun ve hırsızlık değilmidir?
2-) Yükleme işlemini yapan arkadaşın kartla taksit ve peşin seçeneklerini ve bu seçenekleri seçmem durumda arada oluşabilecek farklılıkları bana bildirmesi sorumluluğu değil midir?
3-) Operatör arkadaşın bana "Bu şekilde oluyor beyfendi" deyip olayı açıklamadan kapatması bir yanıltma ve manipule değil midir?
Hakkımı sonuna kadar arayıp daha sonra numaramı taşıyıp Turkcellden kurtulacağım.

__//EEnnteerokinazz\\__

111 Mesaj
27 Nisan 2010; 13:43:53 

SAKIN HA TL YÜKLE KRŞ.YÜKLE HATTINA ÜYE FİLAN OLMAYASINIZ

BURDAN TURKCELL İ VE TURKCEL KONTÖR HATTINI

KAZIK YEMEYİN BEN BİR APTALLIK YAPTIM SİZ SAKIN YAPMAYIN

6 Mesaj
27 Nisan 2010; 17:56:56 

Bu firmanin adinda turkcell gecmiyor geciyor diyen yalan soyler.. Bu firma sadece bir taseron olup tcell ile hicbir alakasi yoktur. Turkcell group sirketide degildir. Kendilerini oyle gosterirlersede inanmayin
Eger abonelik ucreti odemek vs istemiyorsaniz ve guvenle Kontor yuklemek istiyorsaniz, turkcell group sirketlerinden turkcellin cagri merkezi hizmetini veren global bilginin kontor yukleme kanalini oneririm. 8035. Ile ulasabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakshow -- 27 Nisan 2010; 18:00:18 >

2188 Mesaj
27 Nisan 2010; 20:59:56 

geçmiş olsun arkadaşım.önceden kontörlü hat kullandıgımda da beni de nerdeyse hergün arayıp kontör yükleyelim falan filan diyip duruyorlardı.

allahtan kanmamışım.

iPhone 5 64 GB

23 Mesaj
15 Mayıs 2010; 22:57:22 

Bu çağrı merkezinde daha önceden çalıştığım için sizlere ben olayı daha detaylı anlatayım arkadaşlar.Şimdi ortada dolandırıcılık olayı yoktur kesinlikle.755 88 88 Turkcell'in görevlendirmiş olduğu bir kontör hattıdır.Biz aradığımızda müşteriye zaten söylüyoduk sizi burdan arıyorum müsaitmisiniz diye.Eğer müsaitim derse görüşmemizi devam ettiriyoduk ve kontör hattı hakkında bilgi veriyorduk.Şimdi arkadaşlar ben yıllarca çalıştım o kurumda hediyeleri hadi boşverin(100 kontör hediye+ 500 puan) sizlere 7/24 hizmet sunuluyor ve siz kontörünüzü bir adım bile atmadan evinizden yüklüyosunuz ve servisi de aramak ücretsiz.Bu hizmetin karşılığı olarak da sizlerden 2 yıl için 66 lira kesiliyor.Bu size kesinlikle söyleniyor arkadaşlar bu konuda bana söylenmedi diyen arkadaşımız kesinlikle yalan söyler.Sonuçta sizin onayınız karşılığında yapılır bu işlemler ve size "onaylıyormusunuz" diye sorulur.Eğer siz onaylıyorum derseniz işlemleriniz başlatılır.66 lira kimisine çok gelir kimisine normal gelir.Tercih tamamen sizin elinizde olan bir şey.İstemiyorum dediğinizde kesinlikle sizin adınıza herhangi bir işlem yapılmaz yada kartınızdan para çekilmez.Sonuçta insanlar abuk sabuk yerlere paralar döküyorlar ve iki yıl içinde 66 lira bence çok değil.2 yıl için 66 lirayı çok görmeyenler gönül rahatlığıyla bu hatta üye olabilirler arkadaşlar içiniz rahat olsun...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mayıs 2010; 17:47:19 

Az önce beni de aradılar 66 lira üyelik ücreti olduğunu öğrenince kabul etmiyorum dedim 33 liraya düştüler kesinlikle kabul etmiyorum dedim bana diyor ayda 4 küsür lira çok mu dedim değil ama 1 kuruş bile ekstradan ödemem adam da konuştu durdu tam 17dk. Bana diyor 11 yıllık türkcell kullanıcısınız özel müşterimizsiniz bu kampanyadan yararlanmak isteyen milyonlarca müşterimiz sırada bekliyor öncelik siz değerli müşterilerimizin falan da filan... vay efendim neymiş 1 kişiyi referans gösterirsem 30lira kazancakmışım içerde zaten 500 puanım varmış o da 20 liraymış hemen hattıma yüklenecekmiş istemediğimi söyledim daha sonrada 150liram olduğunu söyledi nasıl adamlar bunlar ya nerdeyse kabul etmem için yalvaracaklardı...

907 Mesaj
21 Mayıs 2010; 1:54:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ikuscuk

Bu çağrı merkezinde daha önceden çalıştığım için sizlere ben olayı daha detaylı anlatayım arkadaşlar.Şimdi ortada dolandırıcılık olayı yoktur kesinlikle.755 88 88 Turkcell'in görevlendirmiş olduğu bir kontör hattıdır.Biz aradığımızda müşteriye zaten söylüyoduk sizi burdan arıyorum müsaitmisiniz diye.Eğer müsaitim derse görüşmemizi devam ettiriyoduk ve kontör hattı hakkında bilgi veriyorduk.Şimdi arkadaşlar ben yıllarca çalıştım o kurumda hediyeleri hadi boşverin(100 kontör hediye+ 500 puan) sizlere 7/24 hizmet sunuluyor ve siz kontörünüzü bir adım bile atmadan evinizden yüklüyosunuz ve servisi de aramak ücretsiz.Bu hizmetin karşılığı olarak da sizlerden 2 yıl için 66 lira kesiliyor.Bu size kesinlikle söyleniyor arkadaşlar bu konuda bana söylenmedi diyen arkadaşımız kesinlikle yalan söyler.Sonuçta sizin onayınız karşılığında yapılır bu işlemler ve size "onaylıyormusunuz" diye sorulur.Eğer siz onaylıyorum derseniz işlemleriniz başlatılır.66 lira kimisine çok gelir kimisine normal gelir.Tercih tamamen sizin elinizde olan bir şey.İstemiyorum dediğinizde kesinlikle sizin adınıza herhangi bir işlem yapılmaz yada kartınızdan para çekilmez.Sonuçta insanlar abuk sabuk yerlere paralar döküyorlar ve iki yıl içinde 66 lira bence çok değil.2 yıl için 66 lirayı çok görmeyenler gönül rahatlığıyla bu hatta üye olabilirler arkadaşlar içiniz rahat olsun...

Birkaç saat önce beni tuzağa düşürüp üye yaptılar. İçime kurt düştü. Bir baktım kredi kartımdan 2 yıl 66 ytl onay bekleyen ödeme var. Düşündüm. Ben bu fiyatı duyduğumu hatırlamıyorum. Acaba söyledilerde ben dargınlıktan ve trafikte olduğum için mi anlamadım ne! Sanmıyorum. Tamam onay verdim. Ama bu fiyattan bahsetmediler. Sanırım fiyattan başka bir şekilde kafama soktular. Bende okey dedim. Ama siz ne derseniz diyin ve güvenilir olsun. Yaptıklarını doğru bulmuyorum. 15 dk boyunca kafamızı ütülemeleri ve bazı ayrıntılardan bahsetmemeleri beni rahatsız etti.

66 ytl çok olsun yada olmasın. Sonuçta bu konu üstünde durmadan bana farklı bir rakam söyleyerek sonrada hediyeleriniz var diye kafanızı ütülemeleri doğru bulmuyorum. Neyse gün içinde hemen arayıp iptal işlemlerini başlattım. Parayı çekerken hemen onay vermeniz güzel. Ama geri iade edersen 10 gün sürmesi sizce doğrumu?

Genede size hak veriyorum. Kimse sizin kafanıza silah doğrultmuyor. Ama dediğim gibi son günlerde telefon pazarlamacığını ve İnternet ticareti vb. etik bulmuyorum. Karşındakinin anlamasını ve özümsemeden bir anda soğana çevrilmesi hiç hoş değil.

394 Mesaj
21 Mayıs 2010; 16:39:36 

benide aradılar kadın anlattı anlattı ben kredi kartı kullanmıyorum dedim görüşmeyi sonlandırdı

denizler imparatoru

51 Mesaj
21 Mayıs 2010; 19:35:31 

Arkadaşlar bizzat buranın çalışanıyım ve başımdan geçen bi diyaloğu yazıyorum sakın ola ki taraflı olarak böyle bişey yazdığımı da düşünmeyin.
M.T:Ben
X: Kişi

M.T:İyi günler tl yükle ben..... nası yardımcı olabilirim?
x:Kardeşim orda ne var ne yok yükle trafik kazası geçirdik kardeşim baygın ne olur acele et!!

Gerekli işlemler devamında yapılır olayın akıbetini bilmiyorum elbette ancak bu duruma düşen biri 66.00 tl lik tutarı pek önemsemez .Hekesi memnun etmek mümkün değil ama orda çalışan insanları dolandırıcılıkla suçlamak büyük terbiyesizliktir.

2919 Mesaj
21 Mayıs 2010; 20:56:52 

2 ay kadar önce aranmıştım bende Kontörhattı'ndan.15 dk boyunca kafamı ütülediler.66 lira söylendi bana operatör arkadaş tarafından fakat üyelik ücreti olduğu söylenmedi.Bilmem kaç liram varmış hesabımda,eski kullanıcıymışım,bana özelmiş gibisinden birçok şey söylediler.Kontörüm de bitmişti bari yükleyeyim dedim ve onay verdim.Görüşme sonlandı ve telefonuma karttan mesaj geldi limitimin yetersiz olduğuna dair.5 dk sonra tekrar aradılar ve limitimin yetersiz olduğu,borçlu olarak kaydımın gerçekleştirleceği söylendi.Onay verdim ve telefonu kapadım.Kontörün hala yüklenmediğini gördüm ve kontör hattını aradım.Bana o ücretin kontör değil üyelik parası olduğunu söylediklerinde hemen iptal edilmesini söyledim ve bana birkaç gün içinde döneceklerini söylediler.Fakat dönen olmadı.Bankayı aradığımda borçlu ödemenin iptal olduğunu gördüm.Uzun lafın kısası çok ucuz kurtuldum bu olaydan...

1 Mesaj
17 Haziran 2010; 16:57:45 

755 88 88 numaraya sakına bulaşmayın bunlar yolunacak kaz arayan bir şirketir. bana sormadan üyelik işlemi yaptılar . 2 ay uğraştıktan sonra benden alınan paranın tamamını geri aldım. eğer başınıza böyle bi şey gelirse interneten turcell sözsizde yazıp giriş yapın. sözsizdenin içinde şikayetim var bölümüne durumunuzu anlatıp bir kaç gün içinde 755 li numadan ararlar sizi ve konuşmalardan yine sonuç alamasanız durumun onların anlatığı şekilde olduğunu belirten bir mail yollasınlar . bununla beraber tüketici hakem heyetine müracat ediniz..
tüketici hakim hakem heyeti illerde valilik binasında ilçelerde kaymakamlık binasındadır. 05357070947