Şimdi Ara

755 88 88 Kontör Hattı Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
28.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 Şubat – 28 Mart 2008 tarihleri arasında, 755 88 88 Kontör Hattı’ ndan 500 kontör yükleyene 125 yerine 190, 1000 kontör yükleyene 300 değil tam 450 konbara kontörü.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/ozelavantajlar/kontorhattiuzerindenkontoryukleme

• arkadaşlar sakın bu kampanyaya kayıt olmayın.

1 sefer 100 kontör yüklediğiniz zaman 16 ytl kontör parası ilave olarakta 27 ytl işlem ücreti alıyorlar...
    kredi kartı hesap ekstresi geldiğinde şok olmayın.
  • o zaman
  • Öle bişy nasıl olur yaa

Yanlışın var
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Öle bişy nasıl olur yaa

Yanlışın var

az sonra şikayetvar.com dan alıntı yapacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Öle bişy nasıl olur yaa

Yanlışın var

yıllık ücrete dair bilgiler.
    1 sefer bile kontor yükletseniz yıllık ücret hesap ekstresinde karşınıza çıkıyor.

1.linki mutlaka okuyun. ona göre hareket edin.

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-7558888-0--0--247340-.html

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-kont%F6r+hatt%FD-0--0--264098-.html

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-kont%F6r+hatt%FD-0--0--263111-.html

• yıllık ücrete dair bilgiler.
    1 sefer bile kontor yükletseniz yıllık ücret hesap ekstresinde karşınıza çıkıyor.

1.linki mutlaka okuyun. ona göre hareket edin.

DUPEDUZ HIRSIZLIKKKK
  • kontör hattı tam bir kandırmaca sana birsürü şey sayıyo iii güzel senin lehine sonra dan diye 1 defaya mahsus 27 ytl alcaz dio sende yuh deyip kapatıosun..
  • Kontor hattı tam bir kandırmaca. Söyledikleri şeylere güvenmeyin.
    öncelikle 100 kontör yüklenmiyor. Abone olurken en kısa sürede 100 kontör yüklemenin kullanılabileceğini söylemişlerdi.
    Kontör hattına üye olurken Dışarıda kontörün ne kadara satıldığını sordu bana 39 ytl dediler. kendilerinde ne kadar olduğunu sordum 36,5 ytl dediler. ben de avantajlı olur diye üyelik ücretini ödemeyi kabul ettim. Sonrada öğrendim ki 39 ytl kontör hattına üye olmadan kontör hattından kontör yüklersek ödediğimiz miktarmış.
    Dün kontör hattını aradığımda bana 500 veya 1000 kontör yükleyenlere 6280 vereceklerini söylediler. Hemen yüklemedim tabi. Daha sonra öğrendiğime göre çekilişleymiş.
    Turkcell in kontör ile ilgili kampanyalarını kendi kampanyalarıymış gibi tanıtıp (sadece kendi servisleri üzerinden kontör yükleyenler yararlanabiliyorlarmış gibi) müşteri çekmeye çalışıyorlar.

• oh be! iyi ki cuzdanim ustumde yoktu aradiklarinda. kredi karti ve tc kimlik no'yu veremedim yarim kaldi. yarin aradiklarinda direk istemiyorum diyicem, 5 dakika konustu gerci kiz ama hayat acimasiz, soguk ve zalim.
  • Sakın üye olma. Bir Turkcell Extraya git *121# den kontör yüklemek istediğini söyle. Kredi kartınla talimat ver. *121# ücretsiz. Kontör hattında adamı soyuyorlar. sahtekarlık ve yalan kontör hattı. 30 sn de kontör yükleyeceklerini söylüyorlar üye olurken. Yüklemeye kalktığında 250 diyosun size 500 yükleyelim böyle avantajları var fln. deyip pazarlamacılık yapıyolar. 500 kontöre telefon hediye ediyoruz diyor ama çekilişle olduğunu söylemiyor. Bunların yaptığını bohçacılar yapmaz.
  • sagol hocam, valla ucuz yirtmisiz.
  • geçmiş olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

sagol hocam, valla ucuz yirtmisiz.
  • ben 250 kontörün fiyatını bilmiyordum. Beni kandırdılar 39 diye ben de 27 lirayı çıkartırız diye üye oldum. ama dolandırıcı bunlar.

quote:

Orjinalden alıntı: rapperist

kontör hattı tam bir kandırmaca sana birsürü şey sayıyo iii güzel senin lehine sonra dan diye 1 defaya mahsus 27 ytl alcaz dio sende yuh deyip kapatıosun..
  • BENDE KONTOR HATTININ MAGDURLARINDANIM 100 KON. YUKLEMEK İÇİN ARADIGIM DA İNANMAYACAKSINIZ AMA BENİ 1000 KONTORE İKNA ETTİLER 140 (KUSUR 3 TAKSİTLE)
    ASLIDA PEKDE PİŞMAN OLMADIM ŞİMDİ KONTORLERİ SATIYORUM PARCA KONTOR HESABI CIKARMAM LAZIM AZ DEĞİL 140 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: perfect0061

BENDE KONTOR HATTININ MAGDURLARINDANIM 100 KON. YUKLEMEK İÇİN ARADIGIM DA İNANMAYACAKSINIZ AMA BENİ 1000 KONTORE İKNA ETTİLER 140 (KUSUR 3 TAKSİTLE)
    ASLIDA PEKDE PİŞMAN OLMADIM ŞİMDİ KONTORLERİ SATIYORUM PARCA KONTOR HESABI CIKARMAM LAZIM AZ DEĞİL 140 YTL

aynı şeyden babamda müzdarip oldu vede üyelik ücretinden bahsetmemişler
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

arkadaşlar sakın bu kampanyaya kayıt olmayın.

1 sefer 100 kontör yüklediğiniz zaman 16 ytl kontör parası ilave olarakta 27 ytl işlem ücreti alıyorlar...
    kredi kartı hesap ekstresi geldiğinde şok olmayın.

o 27 lira bir sefere mahsus
  • quote:

Orjinalden alıntı: perfect0061

BENDE KONTOR HATTININ MAGDURLARINDANIM 100 KON. YUKLEMEK İÇİN ARADIGIM DA İNANMAYACAKSINIZ AMA BENİ 1000 KONTORE İKNA ETTİLER 140 (KUSUR 3 TAKSİTLE)

benide kandırmışlardı ama ben aradım aradaki farkı geri verdiler birde 3 taksit yaptılar
    iletişim değil pazarlama şirketi sanki.
    ama istediginde kontör yükleyebiliyorsun 2 dakika sürüyo baya güzel ama çok dikkatli olmak gerekli. dikkatli ve yavaş.

• Bana gelen kontörhattı mesajlarını iptal ettirmemin yolunu bilen var mı acaba?

Çok sıkıldım. Her gün mesaj atıyorlar nerdeyse yahu
  • 27YTL bir sefere mahsus denilmiş birkaç mesaj üst üste fakat o yıllık ücret yani her yıl alıyorlar.

Bana da geçen gün müşteri temsilcimiz şu saatte sizi arayacaktır diye bir mesaj geldi kontör hattından, dedikleri zamanda aradılar. Abone yapmak için demedikleri kalmadı, yok hediye veriyoruz çekilişle yok puan veriyoruz, çok karlı diye, en sonunda onaylıyormusunuz diye sorarken yıllık 27 YTL ücretten bahsetti onaylamıyorum o zaman dedim, sonra da neden vazgeçtiniz diye konuştu 2 saat. Bir telefonla kontör yüklüyorsunuz, uğraşmıyorsunuz filan dedi , en sonunda telefonla uğraşmama gerek yok bankama sms atarak yükleyebiliyorum üstelik para filan da almıyor diyince uğraşmaktan vaz geçti..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.