Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

Tebrikler castraelectro doğru bilmişsin

saol hacı sana sorduğum 99 lu şarkıyıda buldum sonunda
    Beyler bu arada hepiniz Enrique Iglesias sayfama davetlisiniz ekleme yapıcam bu gece

Hacı ben biliyordum o şarkıyı keşke sorsaydın ya. Neyse ben gelirim sayfaya.

Sordum zaten adam mp3 üyle insanları donduruyor metroda geçiyor hatta sözlerede winstayler microphone diyor dedim ama sen bilmediğini söylemiştin
  • Bende artık burda takılcam en azından bi kişiye yardım etsem yeterli aradıgın parcayı bulamamanın ne demek oldugunu ben anladım millet yaşamasın diye elimden geleni yapıcam :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tebrikler castraelectro doğru bilmişsin

saol hacı sana sorduğum 99 lu şarkıyıda buldum sonunda
    Beyler bu arada hepiniz Enrique Iglesias sayfama davetlisiniz ekleme yapıcam bu gece

Hacı ben biliyordum o şarkıyı keşke sorsaydın ya. Neyse ben gelirim sayfaya.

Sordum zaten adam mp3 üyle insanları donduruyor metroda geçiyor hatta sözlerede winstayler microphone diyor dedim ama sen bilmediğini söylemiştin

Valla klibini izlemişliğim yok ama sözden nasıl çıkartamadım bilmiyorum
  • Arkadaşlar bugün fenomende Dinledim....Aynı Alexandra Stan lollipap şarksıının Aynısı Gibiydi zaten bende O çalıyo zannettim Sonra şarkı Bi degişti Baya Hoşuma gitti Acaba Sarkının Adını Bİlen Var mı?

Arada sürekli m*da fu*k gibi bişey Söylüyo Küfürde ediyo olabilir...

--------AYNI BU ŞARKIYA BENZİYO AMA BU DEĞİL-----------

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Arkadaşlar bugün fenomende Dinledim....Aynı Alexandra Stan lollipap şarksıının Aynısı Gibiydi zaten bende O çalıyo zannettim Sonra şarkı Bi degişti Baya Hoşuma gitti Acaba Sarkının Adını Bİlen Var mı?

Arada sürekli m*da fu*k gibi bişey Söylüyo Küfürde ediyo olabilir...

--------AYNI BU ŞARKIYA BENZİYO AMA BU DEĞİL-----------

Sak Noel - Loca People olabilir mi acaba ?
  • "i ll be tempted veya tented on night with you , stay forever with your eyes , shining stars " gibi lyricsleri vardı bi bayan söylüyodu çok iyiydi , hi. duyan falan varmı
  • Selam arkadaşlar, uzun bir süre aradım ama bulamadım, fenomende arıyormu bilmiyorum. Roger Sanchez'in patlama yaptığı Here We Go Again stilinde bir şarkı powerfm de çalıyor. Konuşma ve bas üzerine kurulmuş mükemmel bir parça, sözlerinden argolar aklımda kaldı 1 kez dinleyince , genelde nakaratlarda f..k this **censored** ve motherf..ers. diyor bir ara tune table kırıldı cd olan varmı vs gibisinden konuşuyor vs vs. Kendi tarzında cıstak gümtek club gibi deil house a daha yakın.Bulabileceğimi sanmıyorum ama belki birileri denk gelmiştir ve adını biliyordur. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zugumax -- 5 Eylül 2011; 11:46:56 >
  • Bu gün yanlışlıkla tüm şarkıların ismini Sting - Englishman In New York yaptım hepsinin ismini buldum bitek rarın içindeki (1.şarı)Sting - Englishman In New York u bulamadım . Rarın içinde 2 tane şarkıvar 2.sinide bulursanır 10 numara olur
    6.44 mb şimdi niye diceksiniz 1. şarkı saten 5,81 mb diyeride saten şarkının çeğreğini kayıt yaptım

http://hotfile.com/dl/128902505/40f81bd/2_ark.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahramantark -- 5 Eylül 2011; 13:35:43 >
  • Herkese iyi forumlar bende fransızca rap bir şarkı arıyorum bon edit gibi kelimeler soyluyolardı zenci abiler ve 1 de bir abla arada karışıyordu şarkıya bulabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahramantark

Bu gün yanlışlıkla tüm şarkıların ismini Sting - Englishman In New York yaptım hepsinin ismini buldum bitek rarın içindeki (1.şarı)Sting - Englishman In New York u bulamadım . Rarın içinde 2 tane şarkıvar 2.sinide bulursanır 10 numara olur
    6.44 mb şimdi niye diceksiniz 1. şarkı saten 5,81 mb diyeride saten şarkının çeğreğini kayıt yaptım

Sting yazan şarkı Radio Killer - Lonely Heart. Diğer şarkı da tanıdık geliyor ama bir türlü çıkaramadım.
  • quote:

quote:
    Sting yazan şarkı Radio Killer - Lonely Heart. Diğer şarkı da tanıdık geliyor ama bir türlü çıkaramadım.

Saol saten 2. şarkıyı ben forumda 3,2 kez paylaştım kimse bulamadı
  • quote:

Bu gün yanlışlıkla tüm şarkıların ismini Sting - Englishman In New York yaptım hepsinin ismini buldum bitek rarın içindeki (1.şarı)Sting - Englishman In New York u bulamadım . Rarın içinde 2 tane şarkıvar 2.sinide bulursanır 10 numara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 5 Eylül 2011; 14:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weight

"i ll be tempted veya tented on night with you , stay forever with your eyes , shining stars " gibi lyricsleri vardı bi bayan söylüyodu çok iyiydi , hi. duyan falan varmı

• GHQSEN saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

Herkese iyi forumlar bende fransızca rap bir şarkı arıyorum bon edit gibi kelimeler soyluyolardı zenci abiler ve 1 de bir abla arada karışıyordu şarkıya bulabilirseniz sevinirim

Edit : Rap Değil Ama Başka ''Zenci - Fransız - Erkek - Arada Bayan'' Kombinasyonunu Tamamlayan Yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 5 Eylül 2011; 14:59:11 >
  • quote:

GHQSEN saol

Rica Ederim

• Soru Soran Arkadaşlar Hiç Değilse Bir 10 Sayfa Kadar Önceden Takip Ederseniz Konuyu Aynı Şarkıları Sormazsınız.

Hatta Eskiden Sadece Şarkı İsmi Yazarken Artık YouTube'dan Video Koyuyoruz, Tek Amacımız Size Kolaylık Sağlamak...

Lütfen Önceki Mesajları Kontrol Edin Mutlaka Aradığınız Şarkılar Çıkacaktır.

• Bugün denk geldimde vokal bayan ve sözlerin içinde ''dım dım dırıdım dım'' geçiyor.
    Diğer şarkıda ispanyolca veya italyanca sanıyorum ve buda bayan vokal. Sakin bir şarkı.

1. parça bulunur gibide 2. parça bu anlatımla bulunamaz gibi

Yardımcı olabilecek varsa şimdiden cok teşekkür ederim.
  • @Insurrection

2. parça Aylin Prandi - 24000 Baci olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Runaway. -- 6 Eylül 2011; 0:06:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

@Insurrection

2. parça Aylin Prandi - 24000 Baci olabilir mi ?

Hiç umudum olmayan parçayı buldunuz hocam ne desem az çok teşekkür ederim

diğer parçayıda umarım denk getirir kayda alırım.
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.