Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (964. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradığım şarkıyı 1 kadın 1 erkek söylüyor.İspanyolca veya Latin aksanları vardı.Basit ingilizce sözleri söylüyolardı.Nakaratta bir sözcüğün sonunu tekrar ediyorlardı.Sözcüğü şimdi hatırlamıyorum ama mesela salla la la la gibi bişey işte anlayın Kısa basit sözleri,latin aksanı bir yaz şarkısı.Çok güzel anlattım be
  • Valla bulamadım

• bu mu acaba?
  • Bu değil şarkıyı buldum.Akcent'in bir şarkısıymış.O değil de helal olsun valla tam benim anlattığım yoruma göre şarkı yazmışın.Resmen attığın şarkıyı anlatmışım
  • Bir ara baya bir hush hush çalıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah allah diye bir şarkı var garip ama şarkı technomu pop gibi birşey sporda duydum yada beyne oksijen gitmedi yanlış duydum varmı böyle birşey
  • yok hocam bu değil ama buda iyiymiş

bu arada şarkı seni bir tek diye bir şarkı var onun arapçası sanırım
  • Suan populer bir club sarkisi var bayan vokal var rihanna soyluyor sandim rihannanin sarkilarini arattim ama bulamadim nasi tarif etsem kulagima geldi birkac yerde sadece.have my money degil.

Eva simons-policeman evet sanirim bu şarkiydi aradigim shazam populerlerde buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 25 Eylül 2015; 13:06:03 >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben bir şarkı arıyorum 6-7 sene önce Fenomen'de çaldığında hep dinlerdim.

Şarkının aslı ; George Michael - Careless Whisper

Fenomen'de ise HipHop veya R&B gibi bi tarzda çalıyordu. Sesinden tahminimce bir zenci ve bir beyaz söylüyorlardı. Ritmi hızlıydı.

Bulan olursa ölene kadar duacısı olucam
  • aradığım üç şarkı şarkı var bulabilirseniz çok sevinirim
    1- Şarkıyı 2006 yılında metro fm de dinlemiştim nakaratında "wish right now" sözleri geçiyordu. (NOT: Şarkıda B.O.B - Airplanes melodisi var ama şarkı B.O.B - Airplanes değil )

2- Şarkıyı 2006-2007 yıllarında çok dinlerdim şarkının bir bölümünde kız "what you want what you want" diyordu. (NOT: DJ Snake - You Know You Like İt değil )

3- Bu yabancı şarkıyı bir kız söylüyor şarkı ya 90 ların sonunda yada 2000 lerin başında çıkmıştı şarkının sözleri yada melodisi aklımda değil ancak bir türk pop/rock grubu bu şarkının melodisini kullanarak "dandini dandini dastana" şarkısını piyasaya sürmüştü.
  • arkadaşlar kaç gündür düşündüğüm ama bulamadığım bir şarkı var klibi hatırlıyorum az çok adamın birisi otoparkta kızı izliyo sonra kaçırıyo fakat daha sonra kızın doğum günü olduğu ortaya çıkıyor electroydu sanırım şarkı lütfen yardımcı olun.
  • up lütfen arkadaşlar hala hatırlayabilmiş değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

selam herkese ..
    geçenlerde power tv de world chart bölümünde bir klip gördüm ses yoktu bir cafedeydim o yüzden klibi anlatıcam size ...
    klibin ana temasında bir tane melek var ok atıyor animasyon tarzında bir klip ,çocuk bankta oturuyor telefonuna bakıyor önünden bir kız geçiyor ve melek hemen oku atıyor çocuğa ,ikinci oku ise kız atması gerekirken onu da çocuğa atıyor ve çocuk kendine aşık oluyor detaylıca anlattım zaten izleyen varsa hatırlayacaktır .
    klibin ismini arıyorum :)

hocam bulabildin mi bende bir sarki ariyorum power tvde gordum ama adini goremedim i am the fool diye bisey anladigimi zannettim ama o degilmis senin klibe benziyordu sanki o yuzden soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

selam herkese ..
    geçenlerde power tv de world chart bölümünde bir klip gördüm ses yoktu bir cafedeydim o yüzden klibi anlatıcam size ...
    klibin ana temasında bir tane melek var ok atıyor animasyon tarzında bir klip ,çocuk bankta oturuyor telefonuna bakıyor önünden bir kız geçiyor ve melek hemen oku atıyor çocuğa ,ikinci oku ise kız atması gerekirken onu da çocuğa atıyor ve çocuk kendine aşık oluyor detaylıca anlattım zaten izleyen varsa hatırlayacaktır .
    klibin ismini arıyorum :)

hocam bulabildin mi bende bir sarki ariyorum power tvde gordum ama adini goremedim i am the fool diye bisey anladigimi zannettim ama o degilmis senin klibe benziyordu sanki o yuzden soruyorum

maalesef dostum bulamadım bir daha da araştırmadım ayrıca denk de gelmedim :)
  • bir turlu bulamadım, belki sorulmuş tur ama, bilen varsa şarkıyı soylerse sevinirim.
    http://dosya.co/w5m31v9glkbn/Ses_001.m4a.html

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_apache

bir turlu bulamadım, belki sorulmuş tur ama, bilen varsa şarkıyı soylerse sevinirim.

buldum.

chris thrace feat. kate linn - sing loud

• quote:

quote:

bir turlu bulamadım, belki sorulmuş tur ama, bilen varsa şarkıyı soylerse sevinirim.

buldum.

chris thrace feat. kate linn - sing loud

tam aradğım şarkı, başarılı !
  • Herkeze hayırlı günler ben bi şarkı arıyorumda şarkıda rombombi rom rombombi rom diye sölüyor kadının biri lütfen kimin sölediğine yardım edermisiniz.
  • https://www.youtube.com/watch?v=8L8EiJ8BxGk arkadaşlar şu şarkıyı shazam,soundhound denedim bulamadım bilen varsa sevinirim
  • adeleks kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=FICj0DrAfHA
  • 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.