Şimdi Ara

Gainward, Nvidia'nın 'ayrıcalıklı' ortaklar sınıfına geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Palit çatısı altında çalışmalarına devam eden popüler ekran kartı üreticilerinden Gainward, yeniden Nvidia'nın "ayrıcalıklı" partnerler listesine girecek gibi görünüyor. Bir süre öncesine kadar sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan firma, hatırlanacağı üzere Radeon HD 4800 serisi ile birlikte Nvidia'nın ayrıcalıklı ortaklar sınıfından ayrılarak ATi Radeon serisi ekran kartlarının üretimine de başlamıştı. GDDR5 bellekli Radeon HD 4850 gibi ilginç modellere de imza atan firmanın yeniden "sadece" Nvidia odaklı üretici olacağı belirtiliyor.

AMD-ATi tarafından arka arkaya anons edilen Radeon HD 4890 ve Radeon HD 4770 modellerine ilişkin herhangi bir girişimde bulunmayan Gainward'ın bazı dağıtıcıları da AMD-ATi serisinin devam etmeyeceğini bildirdiği belirtiliyor. yakın zamanda bu duruma açıklık getirmesi bekleniyor. Bu arada yine daha önce belirttiğimiz gibi Amerika operasyonlarına hız verecek olan firmanın Nvidia odaklı üretici pozisyonuna yeniden dönüş kararında bu açılımın etkili olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

• Pişman olacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: iscanthere

Pişman olacaktır

Allah Allah
  • quote:

Pişman olacaktır

tabe cnm kesin
  • bizim bir bilgisayar mühendisi abimiz var artık öyle bir ati fanatiği olmuş ki x1550, 9800 gt'den daha iyi ekran kartı diyor.
  • gt300 lerin ati yi sallayacağını önceden gördüğü için bence geri dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 26 Mayıs 2009; 22:23:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: d.granger
    bizim bir bilgisayar mühendisi abimiz var artık öyle bir ati fanatiği olmuş ki x1550, 9800 gt'den daha iyi ekran kartı diyor.

soyle dıplomayı yırtsın
  • Bencede GT300 ün sayesinde
  • Palit devam edecektir ATi üretmeye...
  • palıt gts250 nın tek yumurta ıkızı olmus buda nerde o sekıllı gaınward lar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 27 Mayıs 2009; 1:06:00 >

• ince hesaplar
  • saldırın nvidiacılar boş durmayın aticiler hücumm hücummm... anlamıyorum bende atide var nvidia da hanginizden olsam acaba tabi benim kullandığım markanın en iyisi olduğunu kanıtlamalıyım yoksa uyuyamam
  • quote:

Pişman olacaktır

Bir de ATIboy denince kızarlar. nVidia'nın kaç tane kartı elinde kaldı da "Pişman olacaktır" gibi saçma sapan bir yorum yapıyorsun. Ben de HD4870 alıp fabrika çıkışı bile bozuk, yazık ATI'ye demeyi bilirim.
  • toysoldier a katılıyorum sapphire hd4870 aldım 2 ay gta4 oynayamadım, neymiş bios hatalıymışta bioslanacakmışta bioslarken giderse garanti dışıymışta bilmem ne 10 numara satış sonrası hizmeti
  • herkesin görüşüne saygı duyarım ama bu firma neden daha fazla para kazanmak varken vazgeçmişler onu anlamadım ben madem?ondan öyle yazdım ben daha fazla para kazanmak varken. acaba kar mı edemedi ati tarafından?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.