Şimdi Ara

CANON MF4270 COK.FONK YAZICI TONER DOLDURULABİLİRMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CANON MF 4150 VE 4270 MODELLERİNE ACEBA TONER DOLDURBILIYORMUYUZ. BU URUNLERIN TONERİ ÇİPLİMİDİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM...

• tonerlerinde çip yoktur. hp nin q2612a model tonerine benzemektedir aynı şekilde dolumu vardır ve aynı tozu kullanırlar. tonerleride birbirine benzemektedir zaten. iyi makinadır tavsiye ederim. mf4270 modeli hepsiburada.com da 30 hazirana kadar indirimde.
  • hocam pekı bu yazıcılar kac sayfa cıktı verır galıba tonerlerı kucuk bunların yuzde 5 murekkep kullanmına gore 200 sy dıyor bu ne demek tam olarak benım cıktılar genelde test oldugu ıcın resım cok fazla ne kadar cıktı alırım sızce saygılar..
  • sanırım yazıcıları karıştırıyorsun. mf 4150 ve 4270 modeller lazer yazıcıdır yani tonerlidir, mürekkep püskürtmeli değildir. % 5 yoğunlukta ortalama 2500 sayfa alabilirsin. yazdıracağın dökümanlar belge tarzındaysa dahada fazla çıktı alabilirsin.
  • Arkadaşlar sizce bende kesinlikle canon 4270 almalımıyım ? Çipsiz mi toneri kolay mı ben kolları sıvasam doldurabilir miyim ? Haftada 2 toner gidiyor bi eczaneye. 500-1000 sayfa çıktı veren yazıcıları itelediler her doluma 25 lira para bayılıyorum.

arkdaşlar bide bu dediğiniz yazıcı hangisi ? kimi sitede 1500 lira kimi sitede 500 lira ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kambinan -- 3 Ocak 2011; 19:51:43 >
  • merhabalar.
    FX10 muadil toner sitemiz de 35 tl den 12A muadilsıfır toner 30 tl den satılmaktadır. ve garantili sıfır ithal ürünlerdir. bu muadil toneri türkiyede daha aşağı fiyata satan malesef yoküstelik bu muadil tonerler 2-3 dolum kabul ediyor. bazı firmalar sadece dolumunu 35-40 tl ye yaptırıyor. belki istanbulda dolum 25 tl civarı ama anaqdıluda malesef çok pahalı.
    FX10 ve 12a toner kullanan yazıcılar kısmen pahalı çünkü çipsiz, dolum yapılabiliyor ve muadili çok ucuzdur.
    teşekkürler
  • Dogru Pahalydyr
  • gold ink arkadaşım kendi reklamınızı yapıyorsunuz tamam gayet normal ama lütfen yanıltıcı olmayın bu tonerin dolum ücretini sizde gayet iyi biliyorsunuz istanbulda 20 lira ortalama ücreti piyasa yapmaya çalışanlar da 12-15 arası dolduruyor .Anadoluya gelince asıl istanbuldan çok daha ucuza yapılıyor .

bunu yazmamdaki sebep de daha öncede bir mürekkep kartuş tavsiyenizde de yanlış yönlendirme yapıyordunuz art niyet aramayın reklam yapın ama karalama yapmayın !!!!
  • merhabalar verceğim adresten yardım aldım ve gayet uygun fiyatları hatta net üzerinde çok fazla durduğum için diyebilirimki en uygun fyatlar.http://www.tonerdolummerkezi.com/654/CANON+MF4270+(MF-4270)+TONER+DOLUMU+FX10+(FX-10)+TONER+DOLUM_.002
  • Merhaba arkdaşım,evet MF4270 doldurulabiliyor.sana önereceğim linkte takip edebilirsin.Aradığın bütün cevapları bulabilirsin
    .http://www.tonerdolummerkezi.com/654/CANON+MF4270+(MF-4270)+TONER+DOLUMU+FX10+(FX-10)+TONER+DOLUM_.002
    http://www.tonerdolummerkezi.com/toner_dolumu_kartus_dolumu_ankara/toner_dolumu_kartus_dolumu_ankara_renkli_toner_dolumu.asp
  • yazıcıdan elimde var anakartı sıkıntısız kağıt almamam problemi var yaptırmak istiyorum yada satacağım dönüş yaparsınız buradan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.