Şimdi Ara

Nvidia, 3D Vision için yeni sürücü yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia oyun deneyimini arttırmak ve daha gerçekçi bir deneyim sağlamak adına geliştirdiği 3D Vision kiti için yeni bir sürücü yayımladı. Kullanıcılar arasında 3 boyutlu gözlük kiti olarak ta bilinen 3D Vision için hazırlanan 185.85 sürüm numaralı yeni sürücü, GeForce 8800, GeForce 9 (9600 GT ve üstü), GeForce 200 ve GeForce GT 140 serisi ekran kartlarıyla çalışabiliyor. v185.85 WHQL sürüm numaralı ekran kartı sürücüsünü içeren yeni paket dahilinde aşağıdaki oyunlara destek veriliyor.;

- AC-130: Operation Devastation

- Battlestations: Pacific

- Battlestations: Midway

- Dark Horizon

- Dark Sector

- DCS: Black Shark

- Death Track Resurrection

- Demigod

- Elven Legacy

- EVE Online

- Exodus from the Earth

- Igor the Game

- Legendary

- Leisure Suit Larry: Box Office Bust

- The Lord of the Rings: Conquest

- Major League Baseball 2K9

- Men of War

- Monsters vs. Aliens

- Perimeter II: New Earth

- Rise of the Argonauts

- Spider-Man: Friend or Foe

- Spider-Man: Web of Shadows

- Stormrise

- Street Fighter IV

- Tony Hawk's American Wasteland

- X3: Terran Conflict (PC)

Windows 7 versiyonu da bulunan yeni sürücüleri indirmek için
    aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

- GeForce 3D Vision CD v1.08 (Windows Vista 32 ve 64bit)

- GeForce 3D Vision CD v1.08 (Windows 7 32 ve 64bit)

• 199 dolar guzel fiyat almak istiyorum ama nvidia bu ürünü ne kadar destekler elimde patlar mı bilemiyorum.
  • muhteşem görüntü olduğuna eminim fiyatta bi dev ekrandan çok çok ucuz olduğuna göre iyi yaw :D
  • mavi kırmızı 3d gözlükleri olanlar bu deneyimi yaşayabilirler
  • Çalıştığı monitörün 120hz olması gerekiyor dimi bu cihazın?T260'da çalışma ihtimali yok yani ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbuzol

Çalıştığı monitörün 120hz olması gerekiyor dimi bu cihazın?T260'da çalışma ihtimali yok yani ?

Evet 120hz olması gerekiyor

Edit: Yanlış anlaşılma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 15 Mayıs 2009; 14:21:19 >
  • Güzel bir olay ama tek sorunum tam olarak desteklediği oyun listesi bu kadar mı :?: Açıkçası içinde gördüklerimin sadece LotR Conquest oynarım herhalde bu gözlükle ;) Hmm bu arada güzel güzel gelişicektir eminim
  • biraz daha bekliyelim. bu teknoloji gelişsin öyle alırız.
  • Desteklediği oyun listesi sadece bukadar değil elbette. Hemen hemen bir çok populer oyunu destekliyor. Nvidia'nin resmi sitesinden listeye bakabilirsiniz. ukarıda gördüğünüz liste yeni sürüm ile desteklenmiş oyunların listesi. İnşallah önümüzdeki aylarda bende almak istiyorum bu sistemi.
  • arkadaşlar saçmalamayalım 120hz destekli bir lcd olması gerekiyor. normal monitörlerde nasıl normal 3b gözlüklerle 3b görüntü alamıyorsanız bu gözlüklede alamazsınız. oyunları 3d imax film izliyormuş gibi oynamak için alırsınız bunu ama şahsi görüşüm pahalı olduğu ve gözleri yorduğudur. heleki benim gibi normaldede gözlük kullanıyorsanız bu ürün size hiç hitap etmiyor demektir. mantıklı düşünün.
  • bodyman denedın mı arkdasım nerden bılıyorsun göz yordugunu?
  • Gözü yoracağı kesin çünkü göze yakın nüfuz edecek..Bunu anlamak için kaşif olmaya yada test etmeye gerek yok tabi insan dışı bir gözünüz varsa bilemem...
  • süpersiniz be kardeşim. denemeden her şeyi çözüyorsunuz. e sizi silikon vadisine gönderelim adamlar akıllarındakı projeyı soylesın sız yapın bu olur yada yapmayın bu saçma dıye ayırın süper tasarruf olur.
  • parasi FaZLa geLir bna Ucuz bisi oLsa hmn aLirdim
  • zaman içinde artı, eksilerini göreceğiz nasıl olsa, haber için teşekkürler
  • Birkaç oyun için alınmış gibi olacak sanki...
  • arkadaşlar nvidianın kendi sitesinden sistem gereksinimleri incelemek ve merak eden arkadaşlar için :

http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D_Vision_Requirements.html

Deskteklediği oyunların listesi:

http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D_Vision_3D_Games.html

Burda da birkaç tane 3D film var:

http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D_Vision_3D_Movies.html

• quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

süpersiniz be kardeşim. denemeden her şeyi çözüyorsunuz. e sizi silikon vadisine gönderelim adamlar akıllarındakı projeyı soylesın sız yapın bu olur yada yapmayın bu saçma dıye ayırın süper tasarruf olur.

Bence sen süpersin neden dersen çok düşük IQ seviyeli birisi bile BODOS beyaz bir kağıdın gözünün yakınında tuttuktan belli biraz zaman sonra gözü yorduğunu bilir..Bu gözlüğü düşünemiyorum bile heleki uzun süre oyun oynayarak..Kısaca fanatiklik yapsanda yapmasanda sonucu değiştirmeyecek yoracağı net ve açıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espada1 -- 15 Mayıs 2009; 19:23:32 >
  • site yonetımı sagolun be adam bana düşük iq lu diyor siz benim yorumu siliyorsunuz bravo
  • espada1 sana gelince senin kafayla kitap okumakta yanlış nede olsa gözleri yoruyor herşey göz yoruyor ne diye bu alete laf atıyorsunuz anlamadım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.