Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (556. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.008
Cevap
782
Favori
1.601.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selamlar benimde bir film sorum var allah rızası için yardımcı olun. Cine5 te izlemiştim galiba küçükken. Salak ile avanak tarzındaydı sahile falan gidiyordu bunlar sonra azıcık içki ile sarhoş olan bir sosyete kız ile tanışıyorlardı. Lütfen yardımcı olun ne zamandır arıyorum bulamadım bu filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Kart 01 -- 11 Eylül 2015; 3:44:54 >
  • Beyler bir film vardı,film de bir temizlikci spor salonuna gidiyordu boks yapıyordu bunun zenci bir arkadaşı vardı bunu korumak için zenci hapis yatıyordu
    spor salonund anatreman yapan sarışın birisi vardı
    ana karakterin 2 kızı vardı karısından boşanmıştı
    barda kavga etmişti
    Planet sinemada yayınlanmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametabi55 -- 12 Eylül 2015; 11:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolukartalı

Yine süper bir filmin adını unuttum. 2. Dünya Savaşı yahudi sorununa ait filmdi. Filmde eksrim şampiyonu ve ailesi konu ediniyordu. Filmin başına özel formülü olan bir köylü her zaman ki formülü ile ilaç yaparken havaya uçuyordu. sonra çocuğu şehre göç ediyor torunları yahudi soykırımında ölüyor aileden çok az sağ kalıyordu

Bu olabilir mi?

• Adini hatirlamiyorum bi film vardi kafayi yicemmm yardimci olur musunuz?
    Yasli bir kadin grubu vardi bi tanesinin ogluyla kadinlardan biri bir seyler yasiyordu sonra aralarindaki aska donusuyodu en son genc adam evlenmek zorunda kaliyodu yasli kadinda intihar ediyoduuuu lutfenn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imrak1

Aynen the guardian teşekkür ettim

Rica ederim

• İyi günler. Birkaç yıl önce ATV de çıkmıştı sanırım. Aileye ve çocuklara hitap ediyordu. Bir genç vardı restaurant veya benzer bir yerin mutfağında çalışıyordu sanırım. Aladdin in lambası gibi birşey bulmuştu. Cin lambadan çıkıp çocuğu bir yerlere götürdü Mısır gibi. Asi bir prenses vardı. Çocuk hikayede Aladdin in yerinde oynuyor gibiydi. En son sahnede çocuk kendi zamanına dönüyordu ve kapının önüne geldiğinde asi prenses uçan halının üzerinde bekliyordu. Uçan halıya binip gittiler ve film bitti. Uzun zamandır arıyorum bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhabalar, aradığım bir film vardı. Çok beğenmiştim, fakat ismini hatırlayamıyorum. Filmde 2 farklı ülke vardı. Birisi normal Dünya'mız, diğeri ise uzaydaydı sanırım. Böyle uzaydaki ülkeden bizim Dünya'mıza geliyorlardı. Bir tane adam vardı bunların komutanıydı sanırım. Bir kılıç vardı çok güçlü bir kılıç. Ve bizim Dünya'mıza düşüyordu ve o komutandan başkası o kılıcı alamıyordu. Bilim adamları, FBI, ve diğer yerler bu kılıcı inceliyorlardı. Her şeyi denemişlerdi ama çıkaramamışlardı. Sanırım o komutanda Dünya'ya gelmişti ve başkalarına böyle şeyleri anlatmıştı farklı ülkeden olduğunu, uzayda olduklarını, komutan olduğunu falan. Ama kimse inanmamıştı. Ondan sonra, bazı çocuklar ve bir tane kız bu komutana yardım etmişti galiba ve kılıcı bulup komutan çıkartmıştı Dünya'dan ve kendi gezegenine dönmüştü. Oradaki kıza aşık olmuştu sanırım. Öyle bir şeydi. İzleyeli bayağı oldu, tam olarak hatırlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar...
  • Benim de adını hatırlayamadığım.bi film var yardımcı olursanız sevinirim
    Bi kadın savaş sırasında eşinin.öldüğüne dair bi.mektup alıyo ama eşinin mezarını yaptıramıyor.çünkü cenazeyi alamıyor.kadın hep eşine bi tören yapma arzusuda bi kadın var onunla röportaj yapmak için geliyor. Kadın. tüm hayat hikayesini anlatıyor sürekli geçmişé gidip geliyoruz.filmin sonunda röportaj için gelen kadın kadının eşinin.mezarını buluyor ve filmin sonunda kadın Eşine bir cenaze töreni yapıyor sonunda.biraz karışık oldu ama aklıma gelenleri anlatmaya çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: CoderScrappy

Merhabalar, aradığım bir film vardı. Çok beğenmiştim, fakat ismini hatırlayamıyorum. Filmde 2 farklı ülke vardı. Birisi normal Dünya'mız, diğeri ise uzaydaydı sanırım. Böyle uzaydaki ülkeden bizim Dünya'mıza geliyorlardı. Bir tane adam vardı bunların komutanıydı sanırım. Bir kılıç vardı çok güçlü bir kılıç. Ve bizim Dünya'mıza düşüyordu ve o komutandan başkası o kılıcı alamıyordu. Bilim adamları, FBI, ve diğer yerler bu kılıcı inceliyorlardı. Her şeyi denemişlerdi ama çıkaramamışlardı. Sanırım o komutanda Dünya'ya gelmişti ve başkalarına böyle şeyleri anlatmıştı farklı ülkeden olduğunu, uzayda olduklarını, komutan olduğunu falan. Ama kimse inanmamıştı. Ondan sonra, bazı çocuklar ve bir tane kız bu komutana yardım etmişti galiba ve kılıcı bulup komutan çıkartmıştı Dünya'dan ve kendi gezegenine dönmüştü. Oradaki kıza aşık olmuştu sanırım. Öyle bir şeydi. İzleyeli bayağı oldu, tam olarak hatırlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar...

Hikaye Thor a benziyor.

http://www.imdb.com/title/tt0800369/
  • haRumia kullanıcısına yanıt
    Buldum arkadaşlar Sakin konusma (2001)
    "Don't Say a Word"

http://www.imdb.com/title/tt0260866/
  • Baştan söyleyeyim filmin adı Zombieland değil....
    Benim bahsettiğim filmin adını zombieland olarak hatırlıyorum ama bakıyorum film aynı değil...
    Filmin konusu net olarak şöyle...
    '' Filmde genç bir grup bir cafede çalışıyorlardı sanırım. Nükleer bir virüs içeren fıçılar araç ile özel bir yere götürülüyor. Bu sırada bir fıçı düşüyor ve bu kafenin arka bahçesine geliyor. Çocuklar dondurma yaparken bu fıçıyı kullanıyor. Yedikten sonra hepsi birer zombie oluyor. ama zombie olduklarından habersizler çevredeki insanlar onlardan kaçıyor ama zombie olan herkes kendini normal yaşantısında gibi görüyor. filmi hatırlayan bilen varmı kafayı yiyeceğim
    günlerdir arıyorum görseller videolar filmler bulamadım :(
    bilen biri ne olur yardımcı olsun yaa
  • Merke21 M kullanıcısına yanıt
    Remember Sunday olabilir mi?

http://www.imdb.com/title/tt2770480/?ref_=ttmd_md_nm
  • kechy- K kullanıcısına yanıt
    My Husband Is Missing
    http://www.imdb.com/title/tt0081208/

olabilir mi?
  • iki tane çocuk vardı bunlar birinin evine gizlice girip orda silah buluyolardı sonra mahalledeki çocukları korkutuyorladı.Sonra bunlar banka soymaya gidiyodular.Biri dışarıda bisikletle bekliyodu.Diğeri içeri girip silah doğrultuyodu içerdeki amca teyzeler çocuk diye harçlık veriyodu buna.Bu da soydum deyip koşarak çıkıyodu altlıyodu bisikletin arkasına kaçıyodular.

Uzun zaman aradım bulamadım.Bilen varsa çok memnun olurum.
  • merhaba arkadaşlar size bi sahne üzerinden film sorucam. filmin fragmanini izlemiştim daha önce orda bi sahne beni çok etkiledi. bir markette süper market arabası içinde beyaz yumurtalar vardı. bu filmi bilen var mı 2013 veya 2014 yapımlı olması lazım
  • Arkadaşlar bir film vardı bu filmde bir müzisyen çocuk vardı ama bir adam vardı bu adam çocukları toplayıp dilendiriyordu ..filmin adında başarıya benzer bişi geçiyo olabilir yada müzisyen gibi bi Sözcük olabilir bilen varsa bana haber verebilir mi

• Merhaba

Bir film vardı TV de izlemiştimeskiden ssürekli yayınlanıyordu. Bir genç kadın vardı yalnız yaşıyordu bir apartman tarzı dairede. Bir de siyah bir kedisi vardı. Kadın çalışıyordu. Bir akşam eve geldiğinde elektrikler kesikti bir anda o siyah kedisi merdivenlerden mi ne atlamıştır kadın da çok korkmuştu. Sonra kadın bir günlük bulmuştu o günlük başka kadına aitti. Oranın önceki sahibi olabilir. Bu film neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Arkadaşlar bir film vardı bu filmde bir müzisyen çocuk vardı ama bir adam vardı bu adam çocukları toplayıp dilendiriyordu ..filmin adında başarıya benzer bişi geçiyo olabilir yada müzisyen gibi bi Sözcük olabilir bilen varsa bana haber verebilir mi

http://www.imdb.com/title/tt0426931/ ?
  • Sethlans kullanıcısına yanıt
    Evvet işte bu çok teşekkür ederim nasıl buldunuz acaba?

• haRumia kullanıcısına yanıt
    Hayır,bu kadar eski bi film değildi

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.