Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.027
Cevap
783
Favori
1.605.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde adını unuttuğum bir film var. İlk önce filmin geçtiği yerleri söyleyeyim. Başkarakterin kaldiği yıkık dökük bir bina var. Dünyanın bir tarafı lüks içinde yaşarken diğer tarafı yiyeceği zor buluyor. Film ise başkarakterin aldığı bir görev üzerine bir kiliseye gidiyor. Orada kandın rahibe ile özel güçleri olan güzel bir kızı dünyanın lüks tarafına götürüyor. Yolculuk sırasında silahlı çatışmalar ver başkarakterin girdiği bir mekanda yaptığı kafes döğüşü var. Hatırladığım kadarıyla kızın özel gücü ileriyi gorebilmesiydi. Bu arada başkarakter ise ünlü bir oyuncuydu ama kimdi hatırlamiyorum :D
    Filmi bilenler varsa ya da bulabilecek olan varsa lütfen yardım etsin.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaxmen4498

Merhaba
    Benimde adını unuttuğum bir film var. İlk önce filmin geçtiği yerleri söyleyeyim. Başkarakterin kaldiği yıkık dökük bir bina var. Dünyanın bir tarafı lüks içinde yaşarken diğer tarafı yiyeceği zor buluyor. Film ise başkarakterin aldığı bir görev üzerine bir kiliseye gidiyor. Orada kandın rahibe ile özel güçleri olan güzel bir kızı dünyanın lüks tarafına götürüyor. Yolculuk sırasında silahlı çatışmalar ver başkarakterin girdiği bir mekanda yaptığı kafes döğüşü var. Hatırladığım kadarıyla kızın özel gücü ileriyi gorebilmesiydi. Bu arada başkarakter ise ünlü bir oyuncuydu ama kimdi hatırlamiyorum :D
    Filmi bilenler varsa ya da bulabilecek olan varsa lütfen yardım etsin.
    Şimdiden teşekkürler.

• obili O kullanıcısına yanıt
    Kardeş çok çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bu filmi ariyordum. Tekrardan teşekkürler.

• 90 lı yıllarda bir film izlemiştim sanırım 2 senedir falan arıyorum hallmark channel kanalındaydı.Bir kız vardı yeni bir kasabaya taşınmıştı.Yeni bir okula başlamıştı falan.Okula girerken karşısındaki kızın gözleri kırmızı olmuştu.Kütüphane görevlisi sanırım kıza bir madalyon gibi bir şey vermişti bunun sayesinde büyü yapabiliyodu.Ama aynı madalyondan kötü kızda da vardı.İki madalyon birleşince çok büyük bir güç oluşuyodu.Kötü kız birleştirip ejderhaya falan dönüşüyodu.Hatırladıklarım bunlar lütfen yardım edin artık bulmak istiyorum....
  • arkdaşlar çok esk bir filim hatırlıyorum ama aklımda pek fazla bilgi yok tek hatırladıgım bir ölü var müzik dinledikçe hazineye giden hatta suyun altındada walkman le müzik dinleyerek gidiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: replay55

merhaba bir film soracağım eski filmlerden yanlış hatırlamıyorsam daha önce televizyonda yayınlanmıştı.
    3 tane adam var biri şişko ve bunlar tam hatırlamıyorum heralde havalimanında çalışıyorlar bu adamlardan birine güzel bir kadın aşık oluyor adamda pek yakışıklı değil bana neden aşık oldun diyor adam kadına sen çok güzelsin diyor oda sen çok iyi bir insansın diyordu bi ara kızı ailesi ile fln tanıştırıyor kızda onu evine götürüyor sonra bi anda annessi babası ve kız kardeşi geliyor kızın adam kanepeden kalkamıyor ve kızın babası ile el sıkışamıyordu bir ara kızla bir otel odasına gidiyorlar kız soyunuyor ve kız adama ayağını gösteriyor ben aslında çokta güzel değilim diyor ayağında 2 parmağının arasında örümcek ağı gibi bişey var onu gösteriyor adama adamda bumu seni çirkin yapan diyor ve adam gidiyordu sonra birbirlerine küsüp filmin sonuna doğru barışıyorlardı.

bu kadar hatırlıyorum biraz saçma oldu ama olsun bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

filmin adı (bu kız beni aşar)
    http://www.imdb.com/title/tt0815236/
  • Merhaba arkadaşlar. Aradığım filmde liseli öğrenciler vardı ve bu filmde yaramaz ve çalışkan olmayan bir de çocuk vardı. Geleneksel olarak Sezar hakkında yarışmalar yapılırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: baro4906

BEYLER BAYANLAR BENDE YAKLAŞIK 1 HAFTADIR BİR FİLM ARIYORUM.BUNDAN 5 SENE KADAR ÖNCE OLMALIYDI HERALDE SHOW TVDE İZLEMİŞTİM.FİLMİN ADI YARATIKLI CANAVARLI BİR ŞEYDİ HATIRLADIĞIM KADARIYLA.FİLMDE BİR AİLE VARDI.AİLEDEKİ BABAYI BİR ŞEY SOKUYORDU YADA BİR YİYECEKTEN BİR ŞEY BULAŞIP ADAM ADETA MUTASYONA UĞRUYORDU VE SPİDERMAN FİLMİNDEKİ O KÖTÜ DOKTORA BENZER BİR YARATIĞA DÖNÜŞÜYORDU.BÖYLE UZUN KOLLARI VARDI BİR SÜRÜ FİLAN.POLİSLERİ FİLAN ÖLDÜRÜYORDU HATTA EVİNİN ÖNÜNDE.BELKİ TAM ANLATAMADIM AMA AKLIMDA KALAN BUNLAR.BİR TÜRLÜ BULAMADIM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

bu film mi acabahttp://www.sinemalar.com/film/1382/yaratiklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanfarukk

5-6 sene önce izlemiştim gençlik filmiydi. kız ve erkek komşuydu kişilikleri ve aileleri çok tersti. bi şekilde bunlar bedenlerini değiştirmişlerdi yanlışlıkla.
    saçma birşey olsada o sıralar hoşuma gitmişti ismini bilen varsa yazarsa cok mutlu olurum ^_^

http://www.sinemalar.com/film/724/kiz-erkek-meselesi
    http://www.sinemalar.com/film/1355/sansa-bak
    muhtemelen 1. film ama değilse 2. film olabilir.
  • Bir film vardi.Fransiz filmiydi galiba.Adamin bir evi ve sergi salonu vardi.Bir gun mutfakta kahve icerken yere batiyordu ve gozunu farkli bir dunya da aciyordu.Sonra zirt birt oraya gidiyordu.Kendi imparatorlugunu kuruyordu hafif komedi tarziydi.Sonra imparatorlugunda isyan cikiyordu.Adam ressamdi galiba.Zaten ilk gittigi zaman nehire dusuyordu nehirden cikarken de elinde kahve sisesi vardi.Yardimci olursaniz sevinirim.

• Merhaba bir film vardı bir türlü bulamadım sizin aklınıza gelirse ve söylerseniz sevinirim. Filmde bir adam vardı büyük bir suç işlemişti avukatı onu kurtarabilecekken vicdanı yüzünden kurtarmamıştı ve adam yıllar sonra hapisten çıkınca avukattan intikam almaya gelmişti. Kızına falan yanaşmıştı. Filmin sonu tekne vari bir yerde geçiyor hatta. Bilen varsa söylesin lütfen bulmak için delirdim resmen.

• bir otelde aynı kata çıkmaya çalışıyorlar iki yabancı asansörle, rastgele kata basarak. bir kitap, bir not vardı filmde. sonra erkek evlenirken o not karşısına çıkıyor.

hatırladıklarım bu kadar. bulana çok dua ederim.
  • Bir korku - gerilim filmi arıyorum.Kalabalık bir arkadaş grubu karavan veya o tip bir araçla yola çıkmışlardı bir çiftlik gibi yerde durmuşlardı.

Bu çiftlikte korkutucu olaylar olmuştu.Yaratık gibi uçan birşey onları öldürüyordu.Sanıyorum bu yaratık 100 yılda bir tekrar doğuyordu.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konya_alii8a

arkdaşlar çok esk bir filim hatırlıyorum ama aklımda pek fazla bilgi yok tek hatırladıgım bir ölü var müzik dinledikçe hazineye giden hatta suyun altındada walkman le müzik dinleyerek gidiyordu

quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

Bir korku - gerilim filmi arıyorum.Kalabalık bir arkadaş grubu karavan veya o tip bir araçla yola çıkmışlardı bir çiftlik gibi yerde durmuşlardı.

Bu çiftlikte korkutucu olaylar olmuştu.Yaratık gibi uçan birşey onları öldürüyordu.Sanıyorum bu yaratık 100 yılda bir tekrar doğuyordu.

Şimdiden teşekkürler.

• Jeepers Creepers 2'ymiş teşekkürler.
  • Merhaba, parça parça hatırladığım bir kaç film var. Birinde trenden kaçan küçük bir kız gibi görünen ama hamile kalmaya çalışan bir (uzaylı?) yaratık vardı. Havuzda deniyordu vs. en son bunu yakalamaya çalışan ekipten birinden hamile kalıyordu sırtından dikenler kanatları vs. çıkıyordu, bir mağarada kıstırıp yok ediyorlardı.

Bir sahnede polis akademisinde olduğunu düşündüğüm ama bulamadığım bir sahne var. Bir kaç genç yoruluyorlar bir arkadaşlarınını ranzanın alt katına yatırıyorlar yatan eleman bir hışımla kalkıp çarşafı kaldırıyor ve çivili yatağı görüyor. Yatağın sahibi asyalı genç sırıtarak ne güzel değil mi tarzında bir şeyler diyordu.

Bir filmimizde ise the goonies tarzı bir ekip çoluk çocuğumuz askeri kampların arasında kaçmaya çalışıyorlardı bir el bombası ile aydınlatma direğini deviriyor, nehirden, ormandan kaçıyorlardı.

Bir çok filmi arayıp tarayıp buldum ama bu 3 filmde tıkandım kaldım.
  • 2. film Mucize olabilir mi?

http://www.imdb.com/title/tt0117333/
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    2. film polis akademisi de serinin hangisinde olduğuna bakarım birazdan...

seriye hızlı bi zapping durumu yaşamam lazım... an itibari ile film izliyorum bi yandan

unuturum diye naktım.. direk nokta ayışı o sahe çıktı ya

3. film.. back in training 1986 sahne 00:32:35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 6 Eylül 2015; 3:50:57 >
  • erol568 kullanıcısına yanıt
    http://m.imdb.com/title/tt0164912/

Küçük kardeşim. Serisi vardır.

• KKM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bulunacak 2 film kaldı. (şimdilik tabii )

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.