- x
***Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı ***
55 Cevap67030 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1041 Mesaj
9 Mayıs 2009; 2:58:48 

tertipler buluşalım, az kaldı, ayrıca burayla ilgili bilgisi olanlar varsa yazarlarsa çok sevinirim....

İzmir / Karşıyaka.... 35½
Toyota Auris D4D

1041 Mesaj
10 Mayıs 2009; 11:51:26 

hadi tertipler ykmu kimseee

Toyota Auris D4D

3 Mesaj
11 Mayıs 2009; 21:02:28 

var kardeş var benimde bornova çıktı acemilik msn ekle konusalım hsyn_bsra_30.06.2008@hotmail.com

11 Mesaj
12 Mayıs 2009; 0:06:37 

bende bornova kardeşim, jandarma eğitimi.... sercancetinel58@hotmail.com ekleyin arkadaşlar görüşelim...

1 Mesaj
12 Mayıs 2009; 19:07:01 

BENİMDE BORNOVA ---10.JANDARMA ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI.... msn crazy_tikko@hotmail.com BEKLİYORUM

BUCALI

89 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:17:15 

Beyler bende Bornova 10. Jandarma Alay Komutanlığına seçildim ikametgah Bornova/İzmir , Kütük Antalya/Kemer :D

Nerededir?
Nasıl ulaşılır?
Rahat mıdır?
Doğuya sürülmemek için ne yapmak gerekir?
(Bilgisayar ve elektrik teknisyeni, grafiker, programcı, kusursuz ingilizce,orta düzey almanca, biraz japonca) Bu saymış olduklarım çok kıymetli olduğum ve beni yanlarında tutmak isteyeceklerini mi yoksa kullanışlıdır diye doğuya süreceklerini mi belirtir?

Dizlerim sakattır, menisküs vardır (Gerekmedikçe ayakta durmamalı raporu vardır)
Rahat olurmuyum? Paso hava değişimleri ile kısa süre askerlik ile yırtabilirmiyim?
(Amacım yırtmak değil, sakat dizlerim ile rahat bir askerlik yapmak yazıcı olabilirim , mutfakta şahane patates soyarım amaç eğitimden kaçmak [ki bu dizlerle yaptırılması hiçbir açıdan yasal değil] )
Boya göre bir 10 kilo civarı fazlam olsada iri cüssem sayesinde adam ederiz bunu diye sağlıklıdır askerlik yapabilir dediler.

Haydi bakalım hayırlısı ,

msn: advancedq@msn.com

1041 Mesaj
12 Mayıs 2009; 23:47:19 

ekledim tertip genelde rahat bi yer deniyor ama gidip görcez bende karşıyaka/izmirliyim kütük aydın buraya düştüm bi kaç kişi varız hayırlısı bakalım... diğer sorularının cevaplarını bilmiyorum gidicez görücez

Toyota Auris D4D

2 Mesaj
14 Mayıs 2009; 3:28:58 

oyy tertıpler ızmır toplanmıs..ıstanbul cocugu eksık olmaz kı:) acemılık 10.alay orlarda gorusmek uzere..hepımıze sımdıden hayırlı olsn mu.. dıım gecmıs olsun mu dıım:D

...

68 Mesaj
14 Mayıs 2009; 16:27:12 

arkadaşlar ben acemiliğimi 10.alayda yaptım 89/1 dua edin 9uncu bölüğe düşmeyin düşerseniz paso silahla çamurun içinde sürünürsünüz bol bol ördek yürüyüşü yaparsınız he bide bol bol ot yolarsınız biz çok yolduk zeytinler olmaya başlamıştı bide zeytin toplarsınız hergün uygun adım yürürsünüz 5inci haftadan sonra hergün 2400 metre koşarsınız ALLAH kimseyi hüseyin çavuşun aline düşürmesin paso istikamet veriyo yada çök kalk yaptırır allah sabır versin size 10.alay batıya verir doğuya bi kişi bile gitmedi 89/1 lerden

1 Mesaj
17 Haziran 2009; 19:36:18 

slm beyler ben89/2 tertip sait yılmaz 6. bölük yani sosyete bölük.89/3 ler dua edinde 6. bölüğe düşün nebi baba gibi biri var burda.6. bölüğe düşünce görürsünüz o zaman farkını.diğer bölüklerde hep sürünürsünüz.detaylı bilgi içi
izmirli_sait_35@hotmail.com ekleyin...

2 Mesaj
1 Temmuz 2009; 18:31:41 

selam byler bende 89/2 tertıplerdenm tertıbm guzel soylemıs 6.boluk e dusersenız yasadınız 5,boluk e dusersenız ısınız fena=)egıtımde bırıncı 45 sayfa kıtap verıyorlar sonuna kdr ezberlemenız gerekıyor yoksa herturlu ıstıkamet alcak yuksek surunme=) ama alay olarak kral ınt cafesınden bılardosuna kdr var..5.boluge dusersenızde sımdıden solıym volkan uzman ıbrahım uzman on numaradır..ozcan yaramaz=)elıne dusmeyn.. panıkte yapmayn onemlı olan kapıdan gırmek gırdıkten sonra 1 hafta mallasırsınz sonra alısıosunuz.oncekı tertıpler ehlıyet getırmeyın dıe yazmıs..bu seferde meslekcılerın %10 u doguya dustu sofor dahıl gerı kalanlar batıya en cok ankara ıstanbul..ıyıce dusunun tasının derm doguya gıtmekte var yok dıosanız ehlıyetı getırmeyn=)

...

1041 Mesaj
4 Temmuz 2009; 14:13:59 

eveeet aradan geçen sürede bi kaç birşey aktarayım..

89/2 olarak 9.bölükte yaptım acemiliğimi bol bol süründük ettik hüseyin çavuşlada tanıştık sağolsun bol bol .ikti ama yüzbaşı daha beterdi ben meslekçi yazıldım kaçtım şu an diyarbakır'dayım bölge komutanlığına çok rahat bi yere düşmüşüm iyiki kaçmışım diyorum yeni teslim oldum buraya burası orduevi gibi bi yer herşey çok rahat çok güzel koguşlar klimalı insanların davranısları daha farklı acemi birliğinde çok ıstırap veriyolar insana şunuda ekliyeyim bizden sora gideceklere bornovaya..

meslekçi ve şöför yazılmassanız doğuya düşmessiniz. ehliyetiniz varsa götürmeyin birşey olmuyor bende şöför adayı yazıodu götürmedim meslekçi seçimlerinede girmeyin ben girdim ve diyarbakıra düştüm ben iyiki düşmüşüm diyorum ama burası diyarbakırın en rahat yeri merkezdeyim bi kere birde burası sosyal tesis oldugundan imkanları ve davranışları çok kebab çok rahat... şırnağa düşeni mi ararsınız, hakkariye düşeni mi ararsınız, tunceliye çıkanmı ararsınız yazılırsanız şöför meslekçi 10. alaydan heryere düşersiniz ama birşey yazılmassanız genelde batı en uzakta karadeniz diyolar ama eğitimi 9. bölük olarak konuşayım sıkıydı koşular olsun bol bol barfiks çektiriyolardı 10. bölük hele her gün sürünüyordu cocukların heryeri yara bere içindeydi biz o kadar olmasakta yinede sıkıydı uygun adım yürümekten bıkmıştım aldıgım son haberlere göre kalanlarda silahlı yürüyüş yapıyorlarmış yine törenmi ne varmış paso yürüyolarmış istikamet veriyolarmış falan aman aman acemilik berbattı benim için 10 kg verdim ben 30 günde şimdi iyiki usta yazılmışım diyorum vallahi ama şanslı yere düştüm ben.. düşecek olanlar birşey bilmiyorlar tedirginler bende aynıydım, yazdıklarımı dikkate alın ona göre önlem alın..

Toyota Auris D4D

1 Mesaj
8 Ağustos 2009; 21:50:37 

agustos tertıplerı bornova 10 er jandarma er egitimi ekleyın konusalım tertıplerım sensiz_olmuyor_iyiyureklim@hotmail.com

91 Mesaj
20 Eylül 2009; 0:24:38 

6,bölükten sevgiler yemin eden ey ssosyeteli elemanlar bi gözükün bakayım

Cpu: i7 4770K Motherboard: MSI z87 MPOWER Gpu: PowerColor r9 290x PCS+ Ram : 16GB 2133 mhz(OC) Storage: Samsung 840 EVO 250GB SSD Case:Carbide Series® Air 540

9 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:40:52 

arkadaşlar 10 alaya usta asker olarak düşmedikçe çok rahatsınız özellikle nebi üsteğmen varken 6 bölük sosyetedir diğerleri normal asker ancak düştükten sonra zevk almayı bilin yeterki 10.cu alay a kadro olarak gelmeyin 88/4

881 Mesaj
3 Aralık 2009; 8:23:01 

Bendenımda 10. alay bornova çıktı 4-5 aralıkta teslim olacam.
Burandan selamlar.

Eğitim Şart!!!
Nikon D70 18-70mm Kit/SIGMA 70-300 mm F-4-5.6 APO DG Makro/Nikon 50mm f/1.8/Lowepro Off RoaD/

881 Mesaj
29 Aralık 2009; 18:22:30 

Evet arkaşdaşlar şuan met edilen 9. bölükteyim eğitim sahası herye uzak marş söylemekten boğazlar işiti.Ama gel gelelim alayın durumu gele görüşüm süper.Hüseyin çavuşun sadece adı kalmış 89/4ler gayet güzel rahat bütün rütbeliler seviyeli davranıyo tabi sizde onalara kelek atmazsanız.Genel olarak forumda yazılanların aynısı geçerli 5. bölük eğitimde birinci 6. bölük sporda 7. bölük RDM.
4. haftaya girdik ben gayet memnun.Yemekler güzel.Hergün banyon var saat 4.30-5.30 arası haftada 2 gün akşam banyosu.Meslekci seçilemedim.Şuan gözümde büyüyen Ergün uzmanın eline düşmemek disiplin delisi.Her an istikamet şınav yada nöbet kitleye bilir.Genel görüş güzel biyer.
Meslekci arkadaşlardan soförler heryere gidebilir.Çaycılar-Erkek kuaförü-insaatçılar hep doğu.ama torna-teknik ressam garson grafiker ingizlice yada spor müzikler uğraşanlar hep batı.

Eğitim Şart!!!
Nikon D70 18-70mm Kit/SIGMA 70-300 mm F-4-5.6 APO DG Makro/Nikon 50mm f/1.8/Lowepro Off RoaD/

540 Mesaj
20 Ocak 2010; 13:27:01 

ohaa nebi baba duruyomu daha 6. bölükte ? ve hala üsteğmenmi? Birde astsubay vardı cemli birşey adı tam olarak hatırlamıyorum neydi adı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazygamer_wb -- 20 Ocak 2010; 13:28:28 >

sc2 nick: Harley
Code: 821
profile :
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1272453/1/Harley/

881 Mesaj
21 Ocak 2010; 13:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: crazygamer_wb

ohaa nebi baba duruyomu daha 6. bölükte ? ve hala üsteğmenmi? Birde astsubay vardı cemli birşey adı tam olarak hatırlamıyorum neydi adı?

Evet duruyo diye biliyorum adını 2-3 kez bi yerde duydum.
Ben 9. bölükteyim.Şuan için işler tıkırında denetimde de birinci olmuduk.Ortam gayet güzel boş zamanlar artmaya başladı.13 şubat cumartesi sabahı kimse kalmayacak burada.
Buraya gelecek arkaşlar varsa sorularına cevap verebilirim.
Mail tweenweb@hotmail.com facebooktan da mesajlaşabiliriz.

Eğitim Şart!!!

21 Mesaj
21 Ocak 2010; 15:49:56 

Nebi Üsteğmenimiz halen duruyor. Ağustos da yüzbaşı olacak ve başka birliğe gidecek. Ağustosdan sonra gelecekler 6. Bölük sosyete diye düşünmesinler çok farklı şeylerle karşılaşacaklar... Ancak 10. Alay acemilik yapılacak en iyi birliklerden biridir. Acemiyi severler burada :)

385 Mesaj
27 Mart 2010; 14:51:04 

selam gençlik izmir bornova 10 jandarma er eğitim alayı 6. bölükteyim yani sosyetede süper bi bölükteyiz herkese burdan saygılar nebi komutanın ellerinden öperim 90/1 tertipler şuan evcil iznindeyim yarın dönüyorum sorusu olanlar varsa cevaplayayım ...

1 Mesaj
24 Nisan 2010; 20:32:43 

mrblar bisey sormak istiyorum belki icinizden birisi bilir benim bir arkadasim izmir bornova er egitim 10'cu bolukte askerligini yapiyor ona ulasmak istiyorum internetten baktim ama numarasi cikmiyor icinizden bilen varmi bu numarayi, varsa rica etsem bana yazabilirmi cok acill.....

1 Mesaj
2 Mayıs 2010; 12:29:28 

10 alaya gelecek olan erler ben 6. bölükteydim yani sosyete bölük cok rahattım diger bölükler biraz sıkı su an dagıtımım eskişehire çıktı 90/1 lerden doguya düsen olmadı meslekçi seçilirseniz doguya düşersiniz bölük komutanımız nebi tasdemir baba adamdar allah razı olsun..

1 Mesaj
12 Mayıs 2010; 16:41:09 

ARKADASLAR BEN İSTANBULDA OTURUYORUM MAYIS 24 TE BORNOVA 10. ALAYA TESLIM OLACAGIM ,YAŞIM 30 BAZI NEDENLERDEN DOLAYI GEC GIDIYORUM ASKERE.HANGI BOLUGE DÜŞTÜM BILMIYORUM AMA ,GENEL ANLAMDA NASIL BIR YER MERAK EDIYORUM ,YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM,MSN IM : erdinckars@hotmail.com

1 Mesaj
10 Ağustos 2010; 18:22:31 

arkadaşlar orada SERDAR KARABALIK astsubay var baba adamdır size inanın cokk yardımcı olacaktır bizim dvrelerden 5 kişinin biletini o kesti adam insan evladı kafa zehir gibi asker babası SERDAR KARABALIK ASTSUBAY

4 Mesaj
1 Eylül 2010; 13:41:02 

Beyler benimde izmir 10.jandarma alayı ekleyin z.gkhan@windowslive.com

3 Mesaj
3 Kasım 2010; 8:36:18 

izmir bornova 10.jandarma alayi 90/4 arkadaslar anladıgım kadarıyla anlattıgınız rahat olan boluk 6.boluk sosyete :D ama simdi bizim zamanımızada tam tersi olmasın nebi komutan yoksa napcaz :D :(

102 Mesaj
3 Kasım 2010; 10:08:43 

quote:

Orijinalden alıntı: istanbuI

izmir bornova 10.jandarma alayi 90/4 arkadaslar anladıgım kadarıyla anlattıgınız rahat olan boluk 6.boluk sosyete :D ama simdi bizim zamanımızada tam tersi olmasın nebi komutan yoksa napcaz :D :(

Hocam 90/4 diyorsun da açıklanmadı ki daha ?

1 Mesaj
22 Kasım 2010; 11:50:35 

Merhaba arkadaşlar

90/4 İzmir bornova genel bilgileri sayenizde aldım İnşaAllah 6 ya düşeriz :)

Acemi olduğum için bir kaç bilgi isteyeceğim.

Ankaradayım Bornovaya izmir otobüsleri gidermi yoksa bir aktarmamı yapacağım.
Birde ilk olarak kapıdan içeri girdiğimizde neler olacak ne yapacağız

77 Mesaj
25 Kasım 2010; 13:03:06 

selam arkadaşlar bende cumartesi günü bu komutanlığa teslim olacağım acemi askerliğim için. yazılanlar sevindirici gerçekten. başka gidecek arkadaşlar varsa bilelim kaynaşalım, burda yapan arkadaşlardanda daha ayrıntılı bilgiler almayı isterim.

1 Mesaj
26 Kasım 2010; 10:45:45 

mrb ark bende bu cumartesi aranıza katılacağım acemi birlik neyse ama inş usta birlik çok güzel bi yer çıkar.........

1 Mesaj
12 Şubat 2011; 18:50:50 

bilader ben gebze darıcadan tanju digorlu bende bornova jandarma egıtım alyına duştum gelıyoruz saglam saglam tanju ekıncı kardeş bızım kapımız her zamn acık ayık olana

1 Mesaj
25 Mayıs 2011; 19:36:44 

şöför olarak giden herkes doğuya mı düşüyo nişanlım acemiliği şöför olarak gitti henüz bölüğü belli değil ama merak ettm ??

1 Mesaj
18 Ağustos 2011; 20:35:05 

ben 91/3 denizliden bekir.HERKEZE SELAM.İzmir bornovaya düştü acemilik.Nasıl bi yer yanımızda işe yarar ne görürmeliyiz yani askerlik hakkında bilgi verirseniz sevinirim.by_bekir_91@hotmail.com ekliyin konuşalım kaynaşalım:D
[font="Arial"][Kunye=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir_91 -- 18 Ağustos 2011; 21:00:22 >

1 Mesaj
19 Ağustos 2011; 11:11:36 

91.3 tertiplere slm izmir bornova ya gidecek kac kişiyiz aydin_eskil_68@hotmail.com ekleyin tanısalim

298 Mesaj
21 Ağustos 2011; 22:29:51 

10. Jandarma Er Eğitim Alayı dediğiniz yer Hacılarkırı ise benim zamanımda atların barındığı barakaları koğuş yapmışlardı orada yatıp kalkıyorduk yazında felaket sıcak olan bir yerdir alayın bir uyuz köpeği vardı ona selam vermeyen askere sürünme cezası verilirdi ( az süründürmedi it oglu it beni ) ama siz kafanıza takmayın o it çoktaaan ölmüştür

" Zihin fukara olursa, fikir ukala olur "

131 Mesaj
5 Eylül 2011; 11:31:08 

beyler buraya nasıl gidilir yazabilir misiniz?

12 Mesaj
28 Eylül 2011; 12:27:37 

kaçak olarak bugün teslim oldum ve cumartesi günü birliğime teslim olacam kısmetse, yazılanlar gerçekten çok sevindirici gidecek olan arkadaşlara kolay gelsin, benim gibi gidecek veya şuan orda olanlar yazarsa sevinirim... msn adresim:mehmet.yidirim01@windowslive.com

12 Mesaj
8 Ekim 2011; 9:40:26 

1.haftam 9 bölükteyim ve süper geçiyor günler meslekçi değilim inş doğu düşmez :) şuan askeriyenin cafesinden yazıyorum.

12 Mesaj
23 Ekim 2011; 12:46:49 

tam 25.günüm dağıtımların açıklanmasına yaklaşık 1 hafta var ve biraz heyecan oluyor ister istemez, günler geçiyor fakat bazen insanın canı çok fena sıkılıyor tertipler, şuan çarşıdayım kendinize iyi bakın görüşürüz :)

2553 Mesaj
23 Ekim 2011; 15:06:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mutluson

1.haftam 9 bölükteyim ve süper geçiyor günler meslekçi değilim inş doğu düşmez :) şuan askeriyenin cafesinden yazıyorum.

İnternet cafe mi var kışlanızda?Paralı mı?Nası yetiyor o kadar askere?

12 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:33:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

İnternet cafe mi var kışlanızda?Paralı mı?Nası yetiyor o kadar askere?

alay da internet cafe + bilardo salonu + fitness salonu var fakat bunların sadece bilardo ve cafe'si normal erler için, internetin saati 50 kuruş bilgisayarlarda kulaklık ve kamera yok ve çok sıra oluyo, bilardo saati 1 lira fazla sıra yok(tu),tu diyorum çünkü şimdi otogarın cafe'sinden yazıyorum dağıtım iznine çıktık bugün artık acemi değiliz :) atarsa karanlık bu arada Zonguldak İl Jandarma'ya çıktı dağıtım, doğuya giden pek olmadı.

311 Mesaj
10 Ağustos 2012; 11:34:11 

Selam millet acemiliği Bornova 10. Jandarma Komutanlığına çıkan arkadaşlar var mı?

1242 Mesaj
10 Ağustos 2012; 12:32:45 

quote:

Orijinalden alıntı: yke23

Selam millet acemiliği Bornova 10. Jandarma Komutanlığına çıkan arkadaşlar var mı?

Ben varım dostum. Pazar sabahı izmirde olacağım. Arkadaşım beni orada karşılayacak. Yerle ilgili daha net bir bilgiye ulaşamadım. Ama genel anlamda iyi diyorlar.

||DH Body Builders||The Walking Dead||GSMobiLe||Galatasaray||Google Chrome||347. Kısa Dönem Er||Lg 42LS575S 42" LedTV||Nikon D5100||

1 Mesaj
10 Ağustos 2012; 18:06:37 

Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı
bende varım kadeş...

16 Mesaj
10 Ağustos 2012; 20:03:28 

Bende aynı şekilde sabah izmir'de olucam. Aynı yerdeyiz. Hayırlısı olsun arkadaşlar.

311 Mesaj
11 Ağustos 2012; 11:32:58 

Hayırlısı olsun hepimiz için.Tam teslim tarihini öğrenemedim ben gerçi karşıyaka da oturuyorum şubeden bayramdan sonra dediler ama haftaya gel sülüsünü verelim falan dediler geç kalmayalım da sonra

Vatani görevim sebebiyle şirketten ayrılmş bulunmaktayım.Dönüşlerinizi
2124737373'e yapmanızı rica ediyorum.

Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Komutanlığı

www.peplr.com

16 Mesaj
11 Ağustos 2012; 19:02:09 

Hocam teslim tarihi normal erler için (uzun dönem erler) için bayramdan sonrası. Biz yedek subay adayları ve kısa dönem erlerin teslim tarihi yarın saat 17:00 son giriş saati. 12 Ağustos teslim yani sülüsle falan işin yok sen kısa dönem isen sana verdikleri evrağı götür yarın teslim ol aman diyim kaçırma tarihi :)

12 Mesaj
4 Aralık 2012; 13:00:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mutluson

alay da internet cafe + bilardo salonu + fitness salonu var fakat bunların sadece bilardo ve cafe'si normal erler için, internetin saati 50 kuruş bilgisayarlarda kulaklık ve kamera yok ve çok sıra oluyo, bilardo saati 1 lira fazla sıra yok(tu),tu diyorum çünkü şimdi otogarın cafe'sinden yazıyorum dağıtım iznine çıktık bugün artık acemi değiliz :) atarsa karanlık bu arada Zonguldak İl Jandarma'ya çıktı dağıtım, doğuya giden pek olmadı.

atarsa 1 başka söze gerek yok

1 Mesaj
10 Aralık 2012; 19:05:16 

tertip kısa dönem gidiyorum 12 aralık teslim oluyorum görüşelim İNŞALLAH TEL: 05456351464

1 Mesaj
6 Şubat 2014; 0:10:18 

Arkadslar bn 94/1gidiyorum nasil bir yer bana yardmci olurmsnz luftn rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

17524 Mesaj
9 Şubat 2014; 22:24:22 

quote:

Orijinalden alıntı: umut4545

Arkadslar bn 94/1gidiyorum nasil bir yer bana yardmci olurmsnz luftn rica ediyorum

93/4 olarak 7.bolukte tamamladim askerligimi acemi 22gun yaptim çekilecek bi çile degil orasi allah yardimcin olsun Koğuslar berbat kantin siralari hiç bitmiyo..

7.bolukte fatih ari uzmana dikkat edin..

93/4 KASIM TERTİPLER
Acemi Birlik; 10.Uncu Jandarma Egitim Alay Komutanlığı Bornova
Usta Birlik ; Destek Kıta Grup Komutanlıgı Ankara (Şoför)

2 Mesaj
19 Mart 2014; 18:08:37 

Merhaba. Kardesim bugün komutanlığa teslim oldu. Bolugu belli olmuş 6. Bölük mus. Devre kaybi olarak gittigi icin merak ettik.84 doğumlu. 6. Bölük nasildir bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim. Bide acemi birligi suresi ne kadar olur devre kaybi oldugu icin bilen varsa lutfen cevap yazsin.

6 Mesaj
18 Nisan 2014; 15:26:16 

Merhaba arkadaşlar

benim acemilik bornova 10. jandarma alay komutanlığına çıktı son durumu nasıldır? ben üniversite yi dondurmadan tecili bozdurdum yani okuyarak askerlik yapacagım ve izmirde yasıyorum :) çalıştıgım yer bornova yani dibime cıktı ben olayı suna bagladım acaba okuyorum diye sınav merkezine yakın bi yeremi düştüm ?

bilen varsa ve3 cevaplarsa sevinirim ayrıca 8 inde teslim olucam skype muratja ekleyin görüşelim :)

Murat Çengel

1 Mesaj
7 Mayıs 2014; 19:09:16 

acemi birligi ne kadar surer ?

461 Mesaj
19 Mayıs 2014; 22:31:03 

vah vah 75gün sayacaklar 30gün çarşıya çıkamayacaklar mübarek bunu okuduğunuzda muhtemelen haziran 7si olacaktır :D kendinizi çok şanslı sayın 5.bölüğe düşdüyseniz koğuşa dikkat heleki alt koğuş orada bol emek sarf ettim :D 92/2 tertip :D
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » ***Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı ***
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.672