Şimdi Ara

Nvidia, GeForce 185.85 WHQL sürücüsünü yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
6.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'nin Windows 7 odaklı sürücülerini duyurmasının ardından Nvidia'dan da beklenen yanıt geldi ve firma WHQL sertifikalı yeni sürücüsünü duyurdu. 185.85 sürüm numarasına sahip yeni sürücü, Windows XP ve Windows Vista'nın yanı sıra Windows 7 işletim sistemine de destek veriyor. 9.09.0408 sürüm numaralı PhysX yazılımıyla birlikte gelen yeni sürücü, GeForce 6, 7, 8, 9, 100 ve 200 serisi ekran kartlarıyla kullanılabiliyor. İşte GeForce 185.85 WHQL sürücüsünün detayları;

- GPGPU destekli uygulamalar için CUDA 2.2 desteği ile daha yüksek performans

- Geliştirilmiş GPU hızlandırmalı video kodlama kütüphanesi ve CyberLink PowerDirector 7, Nero Move it 1.5, LoilPU tao SuperLoiloScope MARS ve CyberLink MediaShow Espresso gibi uygulamalara destek.

- The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena için %25'e varan performans artışı.

- Crysis: Warhead'de antialiasing aktif %22'ye varan performans artışı.

- Fallout 3'te antialiasing aktif %11 performans artışı.

- Far Cry 2'de %14 performans artışı.

- Half-Life 2 motorunu kullanan oyunlarda Triple SLI ve Quad SLI için %30'a varan performans artışı.

- Mirror’s Edge'te antialiasing aktif %45'e varan performans artışı.

- Çok sayıda hata iyileştirmesi.

Editörün Notu: Performans karşılaştırması GeForce 182 serisi sürücülerle yapılan kıyaslamayı içeriyor.

GeForce 185.85 WHQL'i indirmek için gerekli linker;

- GeForce 185.85 WHQL (Windows XP 32bit)

- GeForce 185.85 WHQL (Windows XP 64bit)

- GeForce 185.85 WHQL (Windows Vista 32bit)

- GeForce 185.85 WHQL (Windows Vista 64bit)

- GeForce 185.85 WHQL (Windows 7 32bit)

- GeForce 185.85 WHQL (Windows 7 64bit)

• ekran kartım g80 8800 gts. şuan için driver sorunsuz.
  • Gün geçmiyor ki nvidia beni şaşırtmasın, valla tebrikler bu ne hız 1 hafta önce 185.81 çıkmıştı indirdim sürücüyü testler yarın sakin kafayla

Not:Nvidia seni seviyorum
  • Nvidia öncü, geri kalanların hepsi takipçidir.
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena için %25'e varan performans artışı.

olması iyi olmuş.Nvidia çalışıyor bekletmiyor müşterisini helal olsun alkışlar
  • Site de 106 mb diyo fakat sürücüyü indirdim 44 mb indi neden böyle oldu anlamadım
  • ben 182.50 driverini kaldirmadan bunu kurdum performansimi etkiler mi bu ? bildigim kadari ile nvidia'da ati'deki driver kaldirarak yeni versionu kurma gibi bi olaya ihtiyac yok ama yanlis biliyorsam duzeltin ben de driveri kaldirip komple bastan kurayim ona gore. kartim gtx 285 amp bu arada. bi onemi varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 8 Mayıs 2009; 1:13:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.adr

bildigim kadari ile nvidia'da ati'deki driver kaldirarak yeni versionu kurma gibi bi olaya ihtiyac yok ama yanlis biliyorsam duzeltin ben de driveri kaldirip komple bastan kurayim ona gore. kartim gtx 285 amp bu arada. bi onemi varsa.

ATI'de bu ihtiyacın olduğunu nereden çıkardınki? Tam tersine yakın zamana kadar Nvidia'da kaldırmaya gerek vardı ama artık yok.
  • nvidia a hiç birzaman kaldırma gereği duymadım ben ama

4870 kullanırken her seferinde olmasada driver üzerine driver kurunca ekran kartını tanımıyordu tamamen silip öyle kurmak gerekiyordu
  • 4870 1gb kullanirken setupta tavsiye ediyordu en iyi performans icin. ordan cikardim abi
  • O tavsiyenin başka birşey için olduğuna inanıyorum zira adamlar mevcut bir driver varken üzerine kurulum yaptığınızda restart bile atmanız gerekmediğini belirtiyorlardı, o kadar ciddiye almışlardı o işi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

quote:

bildigim kadari ile nvidia'da ati'deki driver kaldirarak yeni versionu kurma gibi bi olaya ihtiyac yok ama yanlis biliyorsam duzeltin ben de driveri kaldirip komple bastan kurayim ona gore. kartim gtx 285 amp bu arada. bi onemi varsa.

ATI'de bu ihtiyacın olduğunu nereden çıkardınki? Tam tersine yakın zamana kadar Nvidia'da kaldırmaya gerek vardı ama artık yok.

direk ustune mi kuralim yani uninstall yapmadan?
    eminmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabbitweed

quote:

quote:

eminmisin

ben hep üstüne kurarım daha bi sorun çıkmadı

• guzel drıver
  • quote:

Orjinalden alıntı: Denizler İmparatoru

quote:

Orjinalden alıntı: rabbitweed

quote:

quote:

eminmisin

ben hep üstüne kurarım daha bi sorun çıkmadı

sorun cikmistir ama belki sen farkedememissindir :)

• yoo üstelik öncekini kurduğum yere kurarım bana eski dosyalarla değiştirisinmi der bende evet derim kurar
  • uninstal ederim olmadı driver sweper ile temizler restart ederim sora kurarım kafam rahat olsun =) isterim
  • Eski sürücünün üzerine kurarım şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yeni sürücü için teşekkürler Nvidia. Haber için teşekkürler fx57.
  • Bu driver ile bi önceki driverı deneyip olumlu yada olumsuz bi fark gören oldu mu???
  • ben soyleyeyim dun gece CS:Source actim yeni driveri eskisinin ustune kurup, abuk sabuk beyaz cizgi bug'i oldu ama cok degil ufak ufak.. sonra driveri kaldirip bastan kurdum. simdilik sorun yok gibi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.