Şimdi Ara

evimde bana 64 bit windossu kuracak arkadasa 30 ytl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evimde bana 64 bit windossu kuracak arkadasa 30 ytl
    milyonda1@hotmail.com

• valla kardeş bende kurmaya çalıştım ama hiç bir "cd key"'i kabul etmiyor...mecbur devam ettim 32 bite
  • Şehir neresi
  • 32 bit xp den ne farkı var kurulum biri söylesin Allah aşkına... kurulum gayet basit hiç bir fark yok
  • ist .k.cekmece cennet mah.
  • Valla bizim burdan istanbula otobüs parası 30 YTL zaten
  • bence kafa buluyo imzasındaki o sistemli biri windows kuramıyosa ölsün.
  • arkadaslar bende yalan yok yeminle ayıptır yazması format bile atmadım şimdiye kadar riske girmekte istemem baya sarkım var 30gb secme hepsi teklifimde cidiyim.kuranlar arkadasın dedigi gibi ne farkkı var 32 bitten acaba merak ettim.sistemi bugun kurdurdum adamlarda dogrumu kurdu bilmem sabah getirdim sistemi bende başlarındaydım akşama kadar sürdü:) neyse belki kurulumunda hatra varmı diyede söyler diye düşündüm hala beklemedeyim.dedigim gibi ist.cennet mah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: santanio

bence kafa buluyo imzasındaki o sistemli biri windows kuramıyosa ölsün.

Haksız değilsin bea...
    Ne farkı var ki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: milyondabir

arkadaslar bende yalan yok yeminle ayıptır yazması format bile atmadım şimdiye kadar riske girmekte istemem baya sarkım var 30gb secme hepsi teklifimde cidiyim.kuranlar arkadasın dedigi gibi ne farkkı var 32 bitten acaba merak ettim.sistemi bugun kurdurdum adamlarda dogrumu kurdu bilmem sabah getirdim sistemi bende başlarındaydım akşama kadar sürdü:) neyse belki kurulumunda hatra varmı diyede söyler diye düşündüm hala beklemedeyim.dedigim gibi ist.cennet mah.

ne yani adamlar su senin imzandaki sistemi bir gundemi topladilar eger oyleyse sen makinayi kasaptan almissin senin imzandaki makinayi kurmak 1 saat ten fazla surmez hocam
    64 bosver devam et 32 64 dun suruculerini bulacaksin bilmemne birdunya is ugrasma hic dertsiz basina dert alirsin
  • kardeş çok tsk edeyim sana konuyuda kapatalım bari
  • http://forum.donanimhaber.com/m_3275731/mpage_1/key_windows%252Ckuracak//tm.htm#3275731

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 7 Şubat 2008; 12:16:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.