Şimdi Ara

o/c yapamiom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar imzamdaki sistemle oc yapamiyorum çünkü ne zaman biosa girsem herhangi bir ayarı değıştirsem veya clear cmosyapsam win çöküyo sorun ramlerimde bozuk değller ama bu anakartla kingston ramler sorun çıkartıyo haberiniz olsun şimdi ben param olmadığından 512mb twinmos ram almayı düşünüyorum biliyorum twinmoslar iyi oc olmuyo ama bölenli olarak kullanırım yeterki böyle saçmalıklarla karşılaşmıyım sizce ram değişimi sorunuma çare olurmu bide size danışıyım dedim

acaba adata ramler iimidir hem fiyatlarıda uygun?

• Benim asus a7v8x-x'te de aynı sorun oluyor.Ben hem twinmos 3200 hemde kingston 2700 ile denedim 200 fsb'ye aldığım an windows çöküyor...
  • o/c apmak gönül + zaman işidir, iyice okuman lazim o/c yapamiyorum adi altinda başlik açarak olmaz. bende bir başlik açsam elimde renkli firçalarim var tualim var Van Gogh gibi resim yapamiyorum desem ne düşünürsün.
  • federal kardeşim sen yanlış anlaşsın ben oc yi bilmedğimden yapamıyorum demiyorum ram sorunundan yapamıyorum diyorum
  • VAY KASALARIMIZ AYNI NASI MEMNUNMUSUN ACABA

AYRICA BENDE İMZAMDAKİ RAMLERLE GAYET İYİ GİDİYORUM AMA TWİNMOS CHİP SETLİ ALMA ONLAR KAKA
  • orchun kardeşim kasamdon çok menunum p4 1.6 tıda kullanıyodun amd ye taktım power banamısın demedi valla bu fiyata çok iyi kasa.
    twinmos çiplilerin ne kötülüğünü gördün söylermisin
  • valla twinmos chipsetliler biraz daha fazla ısınıyo ve fazla o/c olmuyolar biraz kısmışlar guzlerini benimki mesela 50 d serisinden buz gibi çalışıyo canavarlar ve standart soğutma ile 225 de gunluk kullanabiliyorum ramleri bi de sanırım twinmos chipsetliler cl3.0 hızında(tam emin deilim) benimkiler cl2.5

bide bu kasanın powerı gerçekte kaç watt biliyomusun benimkinin ustunde 500 watt yazıyo ama bi de gerçek watt var o ne kadar
  • Imzamdaki sistemle Twinmos ramleri bölenli kullanabiliyorum, sorun yok.
  • iyi o zaman bu hafta sonu bi twinmos ram alayım sizce en iyi seri hangisi
    benimkinde 480 watt yazıyo başka bişey yazmıyo bilmiyorum kaç watt olduğunu ama yarın resmini atarım sende at bakalım kasalar aynı modelmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxoverxxx

iyi o zaman bu hafta sonu bi twinmos ram alayım sizce en iyi seri hangisi
    benimkinde 480 watt yazıyo başka bişey yazmıyo bilmiyorum kaç watt olduğunu ama yarın resmini atarım sende at bakalım kasalar aynı modelmi

utt veya bh-5 al en iyileri onlar bide kasanı kaça nerden aldın bana link verebilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poweruser0 -- 15 Haziran 2005, 19:14:41 >
  • yaaa hani beğenmiyodun benim kasayı ne oldu neyse bilmiyom link felan gittim kadıköye aldım ben bu gece 2 gibi resimleri atacam kasanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxoverxxx

yaaa hani beğenmiyodun benim kasayı ne oldu neyse bilmiyom link felan gittim kadıköye aldım ben bu gece 2 gibi resimleri atacam kasanın

ben öyle birşey demedim senin alacağın everest kasayı beğenmemiştim ayrıca sene başında birisi sınıfta amd alma enayi intel çok daha iyi diye bi taraflarını yırtıyordu hatırlatırım sana
  • ben o 775 pin olanlardan sözediyodum hem sen yalan söyleme ben neon lamba pırpır yapıyo dediğimde kinayeli olarak "e bilmem artık diyodun"power için
    neyse bunlar bizim kişisel sorunlarımız burada tartışmamız yanlış seninle sonra görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxoverxxx -- 15 Haziran 2005, 23:13:41 >
  • ya walla benim de bugün win çöktü bu anakartta bişey var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.