Şimdi Ara

Mr. and Mrs. Smith (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben filmi bugün izledim biraz daha kısa yapsalar kesinlikle 10 üzerinden 9 alabilicek kadar iyi derdim bana biraz uzun gibi geldi. Filime 10 üzerinden 8 veriyorum ve gitmenizi tavsiye ediyorum, sizin de yorumlarınız bekliyorum

Brad Pitt ile Angelina Jolie'yi biraraya getiren ve aralarında aşk dedikoduları çıkmasına yol açan "Mr. And Mrs. Smith", mutlu bir evlilik sürdüren John ve Jane Smith'in birdenbire evliliklerini test edecekleri, zor bir durumla karşılaşmalarıyla yaşanan karmaşayı konu alıyor. Dışarıdan bakıldığında, sıradan bir Amerikan banliyösü ailesi görünümündeki Smith'ler, aslında birbirlerinden çok büyük bir sır saklamaktadırlar: Her ikisi de, birbirlerine rakip iki örgüt için kiralık katil olarak çalışmaktadır. Bu durum, uzun süre evliliklerine fazladan bir heyecan katmamıştır belki, ama yeni işlerinde birbirlerini öldürmekle görevlendirilince işler biraz karışır.

Mr. and Mrs. Smith (2005)

http://www.sinema.com/film_ozetbilgiler.aspx?FilmID=5618
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• iyi
  • dedikodu çıkaracak kadar warmış yahuu. angeline jolie için gittiğim bir filim daha. yani brad pitt ile angelina jolie yi filimden çıkar geriye hiçbişi kalmıyo. fason bi filim ama insan ağzı açık izliyo işte...
  • Bu dünyanın adaletinin olmadığını bi kez daha anlıyosun bu hatunu görünce...
  • film iyiydi komiki
    taki o sondaki malkoçoğlu sahnesine kadar
    yahu sanki oyunda ölümsüzlük hilesi girmiş gibiydiler
    çok abartmışlar
    ama güzeldi

baya komikti ince espriler vardı
  • bence cok yakısıyorlar yaaa evlensinler bir de filmde makaslama yapmıslar sıcak sahneler varmıs yonetmen son anda makas atmıs hepsine gıcık herif
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkandvn

bence cok yakısıyorlar yaaa evlensinler bir de filmde makaslama yapmıslar sıcak sahneler varmıs yonetmen son anda makas atmıs hepsine gıcık herif

hadi yaa.. abi kesin onlar wardır nette biraz aramak lazım.. hatta hemen aramaya basliorum bulunca haber weririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: bomert

quote:

Orjinalden alıntı: volkandvn

bence cok yakısıyorlar yaaa evlensinler bir de filmde makaslama yapmıslar sıcak sahneler varmıs yonetmen son anda makas atmıs hepsine gıcık herif

hadi yaa.. abi kesin onlar wardır nette biraz aramak lazım.. hatta hemen aramaya basliorum bulunca haber weririm

bulunca bize de haber ver

• Bırakın şimdi cıbıll sahneleri film güzeldi,komikti ama şu ikisinin bir olup swat'a karşı gelmeleri abartıydı..
  • 1. Jolie çok çirkin bir kadın
    2. Film boktan
  • Film fena değil, 10 üzerinden 8 veririm. izlenebilitesi yüksek. Bunda angelina`nın da katkısı az değil tabi.
  • quote:

Bırakın şimdi cıbıll sahneleri film güzeldi,komikti ama şu ikisinin bir olup swat'a karşı gelmeleri abartıydı..

+1

bir de tutuklu çocuğu binadan alıp-çıkmaları abartılıydı

ama güzeldi yinede
  • izlenebilite???
  • Fena degildi , ama izledigim en kotu Brad Pitt filmi diyebilirim.
  • evt mustaa yine doğru söylüyo..
    mustaa izlenebilite nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandacuum -- 28 Haziran 2005, 17:06:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pandacuum

iyi

• quote:

Orjinalden alıntı: pandacuum

evt mustaa yine doğru söylüyo..
    mustaa izlenebilite nedir?

iznelibilite bir milletin bir ırkın felsefik olarak biçim almış evrim geçirmi$ şeklidir ki bizi bozar !
  • izlenebilirlik=izlenebilite=izlenebility=watchibility, işte evrim bu
  • Film geyik eğlendiriyor ama sinemada izlenebilecek bir film değil. Tam beğenecektim ve filmden mutlu halde çıkacaktım ama final shnesi olayı kopardı aşırı saçma buldum. Yani o barakanın içine girdikten sonra çıkmalarını beklemeleri sıçış . ombalar havada uçuo ama kimse oraya bomba atmayı roketatar çakmayı düşünemiyo, ya çok sıçıştı be abi, 2 kişiyi vuramıolar uzak mesafeden o kadar adam. Matrixten bile saçma .Böyle sahnelerde referans EQUILIBRIUMDUR abi zaten ondan esinlenmişler biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: comp_mad

Film fena değil, 10 üzerinden 8 veririm. izlenebilitesi yüksek. Bunda angelina`nın da katkısı az değil tabi.

sen benı aglattın allahada senı guldursun:)))) İZLENEBİLİTE BU NE YAW
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.