Şimdi Ara

Yahşi Batı (2010) | Cem Yılmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
0
Favori
37.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Aksiyon / Komedi
    Yönetmen : Ömer Faruk Sorak
    Senaryo : CEm Yılmaz
    Yapımcı : Fida Film ve CMYLMZ Fikirsanat

Oyuncular : Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Ozan Güven, Selma Ergeç, Demet Evgar, Süleyman Turan, Yılmaz Köksal, Cansu Dere , Uğur Polat, Mazlum Çimen, Tuncay Özinel, Dilek Çelebi, Ferdi Sancar

Konusu: 1800'lü yıllarda padişah tarafından Amerika'ya gönderilen iki Türk'ün başından geçenleri anlatıyor.

Fragman :

Gösterim Tarihi : 1 Ocak 2010

______________________________________________________________________________________

Zafer Algöz, katıldığı programda Cem Yılmaz ile birlikte çekecekleri kovboy filminin ismini açıkladı.

Zafer Algöz, SKYTÜRK'te 'Kamuran Tapul ile Kırmızı Halı' programına oyuncu Fadik Sevin Atasoy ile birlikte katıldı. Cem Yılmaz'ın AROG filminde rol alan Zafer Algöz, ünlü şovmenin yaz aylarında yeni filmini çekeceğini ve kendisinin de rol alacağını söyledi.

Basında da yer aldığı gibi Cem Yılmaz'ın bir kovboy filmi yapacağını anlatan Zafer Algöz, filmin ismini de açıkladı.

Cem Yılmaz'ın filminin isminin 'Yahşi Batı' olacağını belirten Algöz, "Bu sefer bir yerli kovboy filmi olacak. Ağustos ayının başında başlayacağız. Zaten hikayeyi Cem aylar öncesinden AROG setinde de anlatıyordu.

Giderek onu geliştirmiş bir şekilde. İsmi 'Yahşi Batı'. 2-3 gün önce de birlikteydik, senaryoyu baştan sona kadar anlattı. Bu sefer yine çok güleceğiz, öyle görünüyor"
    diye konuştu.

Cem Yılmaz'ı da öven Zafer Algöz, "Benim için Türkiye'de bir numara. Onun yaptığı her işte küçücük bir rol bile oynamak benim için çok büyük mutluluk" dedi.

Kaynak: Televizyon Gazetesi

_______________________________________________________________________________________-

Film setinden ilk görüntüler:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Cem Yılmaz'dan ''Her Şey Çok Güzel Olacak'' tadında bir film bekliyoruz.
  • Aklımda komik bir kovboy filminin nasıl olabileceğini canlandırdım da ortaya güzel bir yapım çıkacak gibi. Ama tek temennim az küfürle çok güldürmeleri.
  • Gereksiz boş bir film daha geliyor...
  • Yine mi
  • filmin ismi bile hersey cok güzel olacak yada hokkabaz gibi bir film olmayacağını ..geyik bir film olacağını gösteriyor.. giede iş yapar.. iyide bir film olur..ama bu ikisi gibi olmaz o ayrı... komik olmayan komedi filmi cekmekten sıkılmıyoruz nedense..
  • Film 2009 da mı çıkacak ? Konu başlığı 2009

Ağustos'da başlayacaklarmış çekimlere, 2010 dan nce gelmez
  • Bu adam ne yaparsa yapsın izlenir. Türkiye'de öyle bir potansiyele sahip. Ki bence hakediyor da. Türkiye'de gerçek komedi yapan ender insanlardan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bu adam ne yaparsa yapsın izlenir. Türkiye'de öyle bir potansiyele sahip. Ki bence hakediyor da. Türkiye'de gerçek komedi yapan ender insanlardan.

Bencede öyle yanlız western türünde taklit yapımlar yerine daha değişik konuları uygulasa daha iyi olur
  • quote:

Bu adam ne yaparsa yapsın izlenir. Türkiye'de öyle bir potansiyele sahip. Ki bence hakediyor da. Türkiye'de gerçek komedi yapan ender insanlardan.

+1 oraya çıkıp bööyt demiyo en azından
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0 ®h Negatif

quote:

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

quote:

+1

+1
  • Filmini Ali Taner Baltacı'yla birlikte çekmeye hazırlanan Yılmaz, İstanbul sınırlarında bir western kasabası kurmak için uygun mekan arıyor.

Aralık ayında gösterime giren 'A.R.O.G' filmiyle 3 milyon 702 bin 640 izleyiciyi sinemaya çeken ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez arayı çok açmadan yeni filminin hazırlıklarına başladı.

Yılmaz, senaryosunu bitirmek üzere olduğu 'Yahşi Batı' adlı filmi için temmuzda 'motor' diyecek! 'Hokkabaz' ve 'A.R.O.G' filmlerinde yönetmen koltuğunu Ali Taner Baltacı'yla paylaşan ünlü komedyen, 'Yahşi Batı'yı da Baltacı'yla birlikte çekecek. Film için Cem Yılmaz'la birlikte mekan arayışlarına devam ettiklerini söyleyen Baltacı, bu kez İstanbul içinde set kurmak istiyor.

SÜRPRİZ BİRİ VAR!

'A.R.O.G' ve 'G.O.R.A'da olduğu gibi geniş bir arazi üzerine set kuracaklarını belirten ünlü yönetmen, 'Yahşi Batı' için belirlenecek mekanda büyük bir 'Western Kasabası' inşa edeceklerini söyledi.

Baltacı, komediwestern tarzındaki filmde western klişelerini ti'ye alacaklarını da anlattı. Filmin senaryosunu yazan Cem Yılmaz ise bu kez 'Arif' karakterinden tamamen kurtularak, bambaşka bir tipleme çizecek. Yılmaz, bu filmde yanına adını sır gibi sakladığı bir partner alarak, iki kahramanın komedisini anlatacak. 'Yahşi Batı'nın 2010 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

http://www.gercekgundem.com/?p=194904

• içinde cem yılmaz var ise izlenmesi gerekir.
  • kötü olacak gibime geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***Respect***

quote:

Orjinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

quote:

+1

+1

+1

• ben başarılı bir film bekliyorum her zamanki gibi
  • Kıskananlar cekemeyecek filmi her zamanki gibi.

Ben Cem Yılmaz'dan iyi bir film cıkacagına inanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: knotaqram34

Kıskananlar cekemeyecek filmi her zamanki gibi.

Ben Cem Yılmaz'dan iyi bir film cıkacagına inanıyorum.

Katılıyorum
  • PHI tamamiyle katılıyorum , Cem Yılmaz'sa izlerim arkadaş ..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.