Şimdi Ara

The Godfather II inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
38.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360

Sakın bunu kişisel algılama, bu sadece bir iş ”. GodFather ’ın oyununu incelerken bu akıllara kazınmış sözü söylememek ayıp olurdu herhalde. İlk oyunuyla bizleri karanlık bir dunyanın içersine sokan GodFather , bakalım 2. oyunuyla kimlerin canını yakıyor ?

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: 2.8 GHz işlemci hızı Intel / ya da denk bir AMD işlemci

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 2 GB RAM)

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6800 / Ati X1600 Pro veya daha yüksek bir ekran kartı

Boş Alan: 9 GB disk alanı

• Video da sorun mu var ?

Edit : Düzeldi. Güzel inceleme ama en azından bir yarım puan daha fazla alabilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 18 Nisan 2009; 0:06:01 >
  • Erdinç abi süpersin.Teşekkürler
  • Elinize saglik.
  • Tam zamanında gelen bir inceleme.Ben de yarın dvd'ye yazacaktım oyunu,izliyorum hemen teşekkürler
  • Grafik için bence 7 puan çok fazla
  • elinize sağlık güzel olmuş ben olsam 7 bile vermezdim
    bu sefer "oyunları oynadığımız sisteme bilmemne kasa ev sahipliği yapıyor" cümlesini duysaydım kafayı yicektim iyiki sistemi açıklamamıssınız
  • Sağolasın
  • Sakın Bunu Kişisel Algılama Bu Sadece Bizim Gevşekliğimiz : Bugfather 2

Gene Üzerinde Durulmamış Baştansavma Yapılmış Bi Oyun. Üzerinde Çalılmayacaksınız Bari Godfather Adını Kirletmeyin. Bırakın Başka Firmalar Daha İyisini Yapsın.

Teşekkürler Herzamanki Gibi Süper İnceleme Olmuş...

Ama Bence 6.5 Bu Oyun İçin Fazla Gibi. 10/5'i Geçebilecek Bi Oyun Değil Bana Göre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 18 Nisan 2009; 0:24:39 >
  • Süpersin Erdinç abi eline sağlık.
  • Ağzına sağlık
  • grafikleri screenshot olarak görünce oyun bana güzel geldi fakat sadece pcde oynancak tarzda bi oyun ps3 için almaya değmez.
  • İlk oyuna nazaran biraz bozulmalar olmuş fazla gelişmiş ve o eski BABA havası biraz gitmiş ortak çalışmalar güzel bir düşünce olmuş oyun canlı tutulmuş oyun bittikten sonra bile adamlarına görev verip banka soymak olsun adam öldürmek olsun çok zevkli çok fazla bug oyun hatası var grafik bence rezalet müzikler fazla cıstak kısaca biraz korozyona uğramış , yani I. e nazaran II. fazla modern.
  • teşekkürler
  • inceleme çok güzel emeğinize sağlık ama Godfather II için aynı şeyi söyliyemiycem çünkü gerçekten vasat bi oyun olmuş.
  • GTA4 ün yanından bile geçemez..
  • berbat bi oyun
    godfather 1 daha güzeldi valla
    bu adamlar geriliomu ?
  • Güzel bir inceleme daha

Oyun gerçekten çok vasat ilk görevleri yaptım sonra daha da oynamadım , hep aynı işleri yapma ve çok kötü olan araba kullanımı insanı bi zaman sonra çok sıkıyor
  • inceleme için elinize sağlık.Oyun tırıvırı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.