Şimdi Ara

DH Knight Online Sevmeyenler Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dandik oyun bekle biz geliyoz.nereseni severler bu oyunun anlamıyorum.bende oynadım bok gibi la.grafikler vasat ok adıyo adam yay kıpırdamıyo .bug desen oyun zaten bug üstüne kurulu.sesler vasat .karakter,npc ve yaratık animasyonları berbat,hikaye hadi neyse ama genel not 10 üzerinden 1 falan eğer sizde kılsanız knighta gelin haykıralım hellyeaaaaaah işte imza:
    [center][image]https://store.donanimhaber.com/89/d4/68/89d4689236879e239d25950f32f84ade.jpg[/image][center] [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_31113916/mpage_1/key_//tm.htm#31113916][color=red][b]DH Knight Online Sevmeyenler Grubu[/color][/b][/link][/center]

1.thecosmiclighthouse
    2.taskaya.ppb
    3.Arukard
    4.BLu-Ray
    5.x264

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecosmiclighthouse -- 17 Nisan 2009; 21:55:04 >

• Aga 10 k pls
  • Var zaten böyle bir grup
  • 2 sene oynadım.şu an harcadığım 2 seneye acıyorum sadece.gerçekten berbat bir oyun.
  • grafik :0
    adalet :0
    düzen :0
    fakat...
    PVP(Player vs Player) : 10
    Aldıgın haz : 10

• aga düpe yapalımmı
  • Ekle beni, dünya üzerindeki en kötü online oyun ve dünya üzerindeki en büyük sömürü aracı.
    Bir de neden sadece Türklerin yonadığıda ayrı bir soru?(3 -5 tane ecnebide var gelçi haklarını yemeyelim.)
    Bu arada KOda pvp süper diyenler hayatlarında başka bir online oyun oynamışlarmı merak ettim(SRO Lİneage vs bu tür oyunlar değil çünkü bunların hepsinin pvp altyapısı aynıdır)
    Ko gibi oyunların pvpsi vasattan daha kötüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokomatif Portakal -- 17 Nisan 2009; 21:34:11 >
  • DH Tarihinde en çok açılan fan club sanırım
  • ßaşka ßir firmanın elinde olsa çok ses getirebilecek kaliteli ßir oyun çok zevki ayrıca grafik falan kötü diyenler ßen sorun göremedim ßug mug diyenler firma kötü naparsın ama ßence gayet güzel oyun tabi ßizim kiler oyunun içine s.ıçıyorlar o ayrı tabi.ßana kalırsa adam gibi bir firma alsa oyunu az daha modifiye etse ßelirli sınırlar çekilse gayet güzel olurHa oynuyormuyum knight bırakalı 1 yıl oldu böylesi daha rahat oynarken sinir sitres hırs ne ararsan vardı ßence anti knight değilde antik2network diye açın grubu

• siz oyundan anlamıyorsunuz
  • gardeşş ekle plzzz
  • ekle
  • en başa ekle onu üyesi yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arukard

Ekle beni, dünya üzerindeki en kötü online oyun ve dünya üzerindeki en büyük sömürü aracı.
    Bir de neden sadece Türklerin yonadığıda ayrı bir soru?(3 -5 tane ecnebide var gelçi haklarını yemeyelim.)
    Bu arada KOda pvp süper diyenler hayatlarında başka bir online oyun oynamışlarmı merak ettim(SRO Lİneage vs bu tür oyunlar değil çünkü bunların hepsinin pvp altyapısı aynıdır)

oynadım rahat ol. Sro, WoW, Cabal.

Orda PvP denen şey item ve lvl'dir.

Playerlik namına bişi yok. amele gibi bas hızlı hızlı tuşlara. knightte öyle değil ama playerlik önemli bi faktör.

• quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho_1

quote:

Orjinalden alıntı: Arukard

Ekle beni, dünya üzerindeki en kötü online oyun ve dünya üzerindeki en büyük sömürü aracı.

oynadım rahat ol. Sro, WoW, Cabal.

Orda PvP denen şey item ve lvl'dir.

Playerlik namına bişi yok. amele gibi bas hızlı hızlı tuşlara. knightte öyle değil ama playerlik önemli bi faktör.

Sro içinde bunu diyosun ya yarıldım ya

naptın 30 lv de bıraktın mı

• Charı hacklenen geliyo kulüp açıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: MavimsiDünya

Charı hacklenen geliyo kulüp açıyo

• quote:

Orjinalden alıntı: MavimsiDünya

Charı hacklenen geliyo kulüp açıyo

koya karşı olabilirsinizde ondaki pvp ruhuhiçbir oyunda yok. ko oynayan biri çok rahat alışamaz diğer oyunlara
  • İlk üye ben olmalıydım
    Ekle benide.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

DH Tarihinde en çok açılan fan club sanırım

en fazla 2 haftası var yeni bir anti knight fan club'ın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.