Şimdi Ara

327. DÖNEM 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI ARDAHAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25'İNCİ MKNZ.P.TUG.K.LIĞI ARDAHAN'a Düşen arkadaşlar burda toplanalım kısa bi zamanımız var en azından şimdiden tanıdık birileri olsun kafamızda...

• bende aynı yere düştüm..sakaryadan erzincana otobüse bilet aldım ama,kars a uçak biletimi alsaydım keşke??
  • Ben Tabzonluyum burdan 40TL ile 5 saate direk ardahan otobüsü buldum artık hayırlısı olsun hakkımızda yaz mevsimine rast getirdik ardahan çıktı orda en az 2 ay daha kış sürer :D :D
    bu arada adım ihsan orada görüşmek üzere...
  • görüşürüz inş kardeşim.bende murat.. bu arada ben pazar günü erzincan toplama yerinde olacam.bi sıkıntı olmaz inşallah.
  • benimde ardahan arkadaşlar ben ığdıra bilet aldım c.tesi akşamı yola çıkacam sabah 8 de ığdırda olurmuşum ordan ardahana artık. saat 5 kadar oyalanıp öle gidecem tugaya gelmek isteyen varsa 05059296595 çay ısmarlayabilirim tertipler biriniz arasın lütfen
  • Bende kabul toplama yeri boş o nedenle direk Ardahana Gidiyorum ama bu Tugay Komutanlığının tam adresini bi türlü bulamıyorum...
  • slm tertipler. ben de Trabzon Araklıdanım. Toplanma yerim Erzincan yazıyor ama erzincana gitmekten daha kolay Ardahana gitmek onun için direk gidişi tercih edeceğim inşallah bir sıkıntı çıkmaz. şimdiden hayırlı tezkereler tüm tertiplere.
  • İZMİR 9 eylül ekonometri den:

pazar günü 8 de uçuyom karsa. ordan ardahan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkankilicoglu -- 11 Nisan 2009; 23:43:05 >
  • Beyler Ardahan Aziziye Kışlasındayım Hazırlıklar tamamlandı dört gözle bekliyoruz sizi :) sanırım 235 kişi gelecekmiş .. Birkaç Saat Sonra herkes burada olmaya başlar yavaş yavaş :)
  • geldik ama pek bişey göremedik. bi gece kaldıktan sonra göle'ye gönderildik. 3 gündür de buradayız yavaş yavaş asker oluyoruz. şansısız biraz burası türkiyenin en soğuk yeriymiş. rakım 2300 diyolar. yemeklerimiz de pek beğenilecek tarzda değil. ama askerlik işte. emredersiniz diyip devam ediyoruz. ;).

şimdiden tüm arkadaşlarıma hayırlı tezkereler diliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.