Şimdi Ara

Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi(anlatım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler böyle bir şeye ihtiyaç duyulacağını varsayarak böyle bir şey hazırlamak istedim öncelikle banlanan hesaplarınızın nedenleri itiraz etme v.b gibi oyun,forum,ödeme gibi konularda başvuracağınız destek sistemidir

Önceliklewww.metin2.org adresine giriyoruz...Anasayfadan foruma geçiş için resimdeki yeri tıklatmanız yeterli olacaktır...

İkinci olarak forum sayfasında aşşağıda bulunan Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi ne giriyoruz...

Üçüncü işlemimizde Hangi konu hakkında soru sormak istiyorsunuz? seçeneğinden eğer oyunla ilgili bir problemimiz varsa oyun forumlaysa forum yada ep alımında bir sorun çıktıysa yada ep almak için ne yapmam lazım gibi sorular soracaksanız ödemeyi seçiniz biz oyunla ilgili soralım...

4. olarak oyunu seçtikten sonra karşımıza ufak bir forum niteliğinde sayfa çıkıyor
    Hangi sunucuda oynuyorsun ? : Sunucunuz
    Hesap ismi : Oyuna giriş yaparken kullandığımız hesap ismi
    E-mail Adresi : Hesabın kayıtlı olduğu mail adresi
    Konu başlığı : Herhangi birşey olabilir size kalmış...
    Sorunun tanımı : Neyle ilgili sorununuz varsa anlattığınız bölümdür
    Eklentiler : Herhangi bir konuda şikayet veyahut birini şikayet etmek için çektiğiniz resimleri buraya ekleyebilirsiniz bu konu hakkındaki kurallar...

*Resim en fazla 256 KB olabilir
    *JPG,JPEG,GİF,PNG,BMP
    Bu kurallara uyulmadığı taktirde cevabınız resim olmadan yollanacaktır...

5. ve son olarak forumu doldurup ''göndermek'' butonuna tıkladıktan sonra yazmış olduğunuz mail adresine Anahtar ve Denetim Rakamı gönderilecektir burdan ticketinizi kontrol edebilir ilgili Gmlerin istediği bilgileri tekrar burdan doldurup verebilirsiniz eğer gm ler ticketinize cevap yazarlarsa mailinize bu konu hakkında bilgie gelecektir

Kendi çapımda bir anlatım yapmak istedim umarım yardımcı olabilir kesinlikle resimler ve anlatım bana aittir...

DH-METİN2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 8 Temmuz 2009; 17:45:31 >

• Keşke 1 ay önce açsaydın bu topiği o zaman çok yardımcı olurdun.

Yinede sağol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IaMChak0

Keşke 1 ay önce açsaydın bu topiği o zaman çok yardımcı olurdun.

Yinede sağol.

Bir dahaki sefere artık
  • 1 kez kullanmıştım, video gönderirken videoyu yükleyip adresi mesajda belirtmeniz gerekiyor, rar olarak kabul edilmiyormuş, ben rar olarak yollamıştım ama kabul etmişler . Cevap gelmeyince kabul etmediler sanıp wmv olarak da yollamıştım ona cevap gelmedi.

Ayrıca dosya.tc de gönderdiğiniz dosyanın kaç kez indirildiğini görebiliyorsunuz, 1 kez ben indirmiştim rarsız olarak göndermek için, 3 kez yöneticiler indirmiş sanırım .

Ayrıca foruma kayıt olmanıza gerek yoktur .
    http://support.metin2.org/
    adresinden gönderebilrsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooRop. -- 1 Nisan 2009; 17:12:06 >
  • Çeyun bilgiler için saol onları atlamıştım ben yinede faydalı olur hile şikayetleri v.b için
  • çok saolun bide video almak için hangi programı indirmem lazım yani nasıl video çekebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

çok saolun bide video almak için hangi programı indirmem lazım yani nasıl video çekebilirim

Gamecam programını araştır arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ViCt0R

quote:

çok saolun bide video almak için hangi programı indirmem lazım yani nasıl video çekebilirim

ViCt0R ya valla çok saol ya ne sorduysam ilk cevaplıyan sen oluyosun
  • Rica ederim sen saol
  • Gamecam'ı da anlatabilir misin acaba?

Ellerine sağlık bu arada...
  • Resimler Sana Ait Olabilir Ama Anlatım Çalıntı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ank_yer_6

Gamecam'ı da anlatabilir misin acaba?

Ellerine sağlık bu arada...

Evet en kısa zamanda bu video almayıda anlatacağım tabi önce anlatan olmassa. bir sorun var gamecamda nickler pek belli olmuyor ya ss alcaz yada büyüteç felan bişeyler olcak
    @cikogfb anlatım ve resimler tamamen bana aittir kesinlikle hiç bir alıntı kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 9 Nisan 2009; 17:06:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ViCt0R

quote:

O programı hiç anlamadım.En iyisi Fraps fakat onunda yeni versiyonunu bir türlü bulamadım :)
  • Video gönderme şekli malesef değişti ..
    Artık xfire ile alınıp yollanacakmış ..

http://board.metin2.org/index.php?page=Thread&threadID=82901
  • ya ben gerekli bilgileri girdim videoyu da koydum göndermek tuşuna bastım ama yollanmadı kitlendinasıl çözebilirim
  • Tahminime göre ya kriterler uymamıştır yada senin internet tarayıcında bir sorun çıkmıştır
  • nası ya şimdi benim gönderememin sebebi gamecam olmasımıben xfire dan video almayı anlamadım
  • quote:

nası ya şimdi benim gönderememin sebebi gamecam olmasımıben xfire dan video almayı anlamadım

Yeni video yollama sistemini bilmiyorum fakat sen gamecamdan bir video alıp bunu bir sunucuya yükleyip(rapid vs.)ticketine koyup yolladıysan mutlaka gider tekrar yollamayı dene. ama bişey yapcaklarını sanmam çünkü xfire geçmiş sistem
  • Ya ben küfürden 2033 e kadar ban yedim..Arkadaş hileden ban yedi 2019..Gittim bir dolu küfür salladım support.metin2 den..1 saat sonra cevap geldi: Gerekli ceza verilmiştir Saygılar

Acaba çarı 2133 e kadar banlarlar mı ? merak ediyorm:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: legolsm

Ya ben küfürden 2033 e kadar ban yedim..Arkadaş hileden ban yedi 2019..Gittim bir dolu küfür salladım support.metin2 den..1 saat sonra cevap geldi: Gerekli ceza verilmiştir Saygılar

Acaba çarı 2133 e kadar banlarlar mı ? merak ediyorm:)

Bakma onlar sallamasyon knighttada 999 gün verirler yani 3 yıla denk gelir fakat açılmaz hesap o kadar ban vermelerinin sebebi Anne babaya küfür etmiş olmandan dolayıdır ki kişiye hakaret 3 gün bandır tabi sen aile değerlerine küfür etmişsin aferin sana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.