Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi(anlatım)
24 Cevap3053 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2889 Mesaj
1 Nisan 2009; 1:31:46 

İyi günler böyle bir şeye ihtiyaç duyulacağını varsayarak böyle bir şey hazırlamak istedim öncelikle banlanan hesaplarınızın nedenleri itiraz etme v.b gibi oyun,forum,ödeme gibi konularda başvuracağınız destek sistemidir

0

Öncelikle www.metin2.org adresine giriyoruz...Anasayfadan foruma geçiş için resimdeki yeri tıklatmanız yeterli olacaktır...

0

İkinci olarak forum sayfasında aşşağıda bulunan Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi ne giriyoruz...

0

Üçüncü işlemimizde Hangi konu hakkında soru sormak istiyorsunuz? seçeneğinden eğer oyunla ilgili bir problemimiz varsa oyun forumlaysa forum yada ep alımında bir sorun çıktıysa yada ep almak için ne yapmam lazım gibi sorular soracaksanız ödemeyi seçiniz biz oyunla ilgili soralım...

0

4. olarak oyunu seçtikten sonra karşımıza ufak bir forum niteliğinde sayfa çıkıyor
Hangi sunucuda oynuyorsun ? : Sunucunuz
Hesap ismi : Oyuna giriş yaparken kullandığımız hesap ismi
E-mail Adresi : Hesabın kayıtlı olduğu mail adresi
Konu başlığı : Herhangi birşey olabilir size kalmış...
Sorunun tanımı : Neyle ilgili sorununuz varsa anlattığınız bölümdür
Eklentiler : Herhangi bir konuda şikayet veyahut birini şikayet etmek için çektiğiniz resimleri buraya ekleyebilirsiniz bu konu hakkındaki kurallar...

*Resim en fazla 256 KB olabilir
*JPG,JPEG,GİF,PNG,BMP
Bu kurallara uyulmadığı taktirde cevabınız resim olmadan yollanacaktır...

0

5. ve son olarak forumu doldurup ''göndermek'' butonuna tıkladıktan sonra yazmış olduğunuz mail adresine Anahtar ve Denetim Rakamı gönderilecektir burdan ticketinizi kontrol edebilir ilgili Gmlerin istediği bilgileri tekrar burdan doldurup verebilirsiniz eğer gm ler ticketinize cevap yazarlarsa mailinize bu konu hakkında bilgie gelecektir

Kendi çapımda bir anlatım yapmak istedim umarım yardımcı olabilir kesinlikle resimler ve anlatım bana aittir...

DH-METİN2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 8 Temmuz 2009; 17:45:31 >

* Dexter * Lost * Arrow * House M.D * Friends * How I Met Your Mother * Prison Break * Spartacus * Game of Thrones * Da Vinci's Demons * The Mentalist * The Walking Dead * Revolution * Shameless * Sherlock * Breaking bad * Suits * The Big Bang Theory * Chuck * Person Of Interest * Southpark * Kyle XY * Two and Half Man * Blue Mountain State * Community * Supernatural * Fringe * The Blacklist * Hannibal

806 Mesaj
1 Nisan 2009; 17:06:44 

Keşke 1 ay önce açsaydın bu topiği o zaman çok yardımcı olurdun.

Yinede sağol.

Söndü...

ARABESK Destek Hattı-
25.06.09

2889 Mesaj
1 Nisan 2009; 17:08:56 

quote:

Orjinalden alıntı: IaMChak0

Keşke 1 ay önce açsaydın bu topiği o zaman çok yardımcı olurdun.

Yinede sağol.

Bir dahaki sefere artık

* Dexter * Lost * Arrow * House M.D * Friends * How I Met Your Mother * Prison Break * Spartacus * Game of Thrones * Da Vinci's Demons * The Mentalist * The Walking Dead * Revolution * Shameless * Sherlock * Breaking bad * Suits * The Big Bang Theory * Chuck * Person Of Interest * Southpark * Kyle XY * Two and Half Man * Blue Mountain State * Community * Supernatural * Fringe * The Blacklist * Hannibal

1040 Mesaj
1 Nisan 2009; 17:22:52 

1 kez kullanmıştım, video gönderirken videoyu yükleyip adresi mesajda belirtmeniz gerekiyor, rar olarak kabul edilmiyormuş, ben rar olarak yollamıştım ama kabul etmişler . Cevap gelmeyince kabul etmediler sanıp wmv olarak da yollamıştım ona cevap gelmedi.

0

Ayrıca dosya.tc de gönderdiğiniz dosyanın kaç kez indirildiğini görebiliyorsunuz, 1 kez ben indirmiştim rarsız olarak göndermek için, 3 kez yöneticiler indirmiş sanırım .

0

Ayrıca foruma kayıt olmanıza gerek yoktur .
http://support.metin2.org/
adresinden gönderebilrsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeyun -- 1 Nisan 2009; 17:12:06 >

| ASUS M4A79T Deluxe | AMD Phenom II X4 @3200MHz | EVGA GTX570 HD | CORSAIR 2x4GB Vengeance 1600MHz CL9 Dual Kit | Western Digital 1TB WD10EARS Seagate 250GB 410AS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | Samsung SyncMaster 2333T 23" Full HD |
facebook indir

2889 Mesaj
1 Nisan 2009; 18:20:00 

Çeyun bilgiler için saol onları atlamıştım ben yinede faydalı olur hile şikayetleri v.b için

1218 Mesaj
2 Nisan 2009; 17:55:44 

çok saolun bide video almak için hangi programı indirmem lazım yani nasıl video çekebilirim

2889 Mesaj
2 Nisan 2009; 18:13:19 

quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

çok saolun bide video almak için hangi programı indirmem lazım yani nasıl video çekebilirim

Gamecam programını araştır arkadaşım

1218 Mesaj
2 Nisan 2009; 20:07:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ViCt0R

ViCt0R ya valla çok saol ya ne sorduysam ilk cevaplıyan sen oluyosun

2889 Mesaj
3 Nisan 2009; 1:00:11 

Rica ederim sen saol

14135 Mesaj
9 Nisan 2009; 16:26:05 

Gamecam'ı da anlatabilir misin acaba?

Ellerine sağlık bu arada...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Nisan 2009; 16:58:31 

Resimler Sana Ait Olabilir Ama Anlatım Çalıntı

2889 Mesaj
9 Nisan 2009; 17:04:53 

quote:

Orjinalden alıntı: ank_yer_6

Gamecam'ı da anlatabilir misin acaba?

Ellerine sağlık bu arada...

Evet en kısa zamanda bu video almayıda anlatacağım tabi önce anlatan olmassa. bir sorun var gamecamda nickler pek belli olmuyor ya ss alcaz yada büyüteç felan bişeyler olcak
@cikogfb anlatım ve resimler tamamen bana aittir kesinlikle hiç bir alıntı kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 9 Nisan 2009; 17:06:04 >

Uzaklaştırılmış
10 Nisan 2009; 0:05:45 

quote:

Orjinalden alıntı: ViCt0R

O programı hiç anlamadım.En iyisi Fraps fakat onunda yeni versiyonunu bir türlü bulamadım :)

1040 Mesaj
10 Nisan 2009; 0:28:56 

Video gönderme şekli malesef değişti ..
Artık xfire ile alınıp yollanacakmış ..

http://board.metin2.org...e=Thread&threadID=82901

| ASUS M4A79T Deluxe | AMD Phenom II X4 @3200MHz | EVGA GTX570 HD | CORSAIR 2x4GB Vengeance 1600MHz CL9 Dual Kit | Western Digital 1TB WD10EARS Seagate 250GB 410AS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | Samsung SyncMaster 2333T 23" Full HD |
facebook indir

1218 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:21:47 

ya ben gerekli bilgileri girdim videoyu da koydum göndermek tuşuna bastım ama yollanmadı kitlendi nasıl çözebilirim

2889 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:27:38 

Tahminime göre ya kriterler uymamıştır yada senin internet tarayıcında bir sorun çıkmıştır

1218 Mesaj
18 Nisan 2009; 18:39:41 

nası ya şimdi benim gönderememin sebebi gamecam olmasımı ben xfire dan video almayı anlamadım

2889 Mesaj
18 Nisan 2009; 21:41:06 

quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

nası ya şimdi benim gönderememin sebebi gamecam olmasımı ben xfire dan video almayı anlamadım

Yeni video yollama sistemini bilmiyorum fakat sen gamecamdan bir video alıp bunu bir sunucuya yükleyip(rapid vs.)ticketine koyup yolladıysan mutlaka gider tekrar yollamayı dene. ama bişey yapcaklarını sanmam çünkü xfire geçmiş sistem

144 Mesaj
23 Nisan 2009; 22:07:44 

Ya ben küfürden 2033 e kadar ban yedim..Arkadaş hileden ban yedi 2019..Gittim bir dolu küfür salladım support.metin2 den..1 saat sonra cevap geldi: Gerekli ceza verilmiştir Saygılar

Acaba çarı 2133 e kadar banlarlar mı ? merak ediyorm:)

2889 Mesaj
24 Nisan 2009; 9:55:53 

quote:

Orjinalden alıntı: legolsm

Ya ben küfürden 2033 e kadar ban yedim..Arkadaş hileden ban yedi 2019..Gittim bir dolu küfür salladım support.metin2 den..1 saat sonra cevap geldi: Gerekli ceza verilmiştir Saygılar

Acaba çarı 2133 e kadar banlarlar mı ? merak ediyorm:)

Bakma onlar sallamasyon knighttada 999 gün verirler yani 3 yıla denk gelir fakat açılmaz hesap o kadar ban vermelerinin sebebi Anne babaya küfür etmiş olmandan dolayıdır ki kişiye hakaret 3 gün bandır tabi sen aile değerlerine küfür etmişsin aferin sana

1656 Mesaj
28 Mayıs 2009; 13:31:15 

Xantium tarafından bugün iletime cevap geldi cevapta gm taklidi diyor
ben gm taklidi yapmadımki bir de sınırsız ban yemişim yahu bu gmler carları banlayıp daha sonra soyuyorlar bunlara ne kadar itiraz etsek de boşuna. oyunu bıraktım.
karahanlı online diye bir oyun 31 Mayıs 2009'da açılacakmış bu oyuna başlamayı düşünüyorum.
İnşallah buranın gmleri daha insaflı olur.
Bir de şu var Samarra serverinde 82 lvl simeqol diye bir oyuncu var hileden dolayı adam 4-5 kez ban yedi ve 2 gün gecince açıldı bu nasıl oluyor para ile mi açıyorlar çarlarını?

منده صغار ايكى جهان من بو جهانه صغمازام

گوهر لامکان منم كون و مکانه صغمازام

Mende sigar iki cahan, men bu cahane sigmazam,
Gövheri lamekan menem, kövnü mekane sigmazam.

2889 Mesaj
28 Mayıs 2009; 18:45:42 

quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

Xantium tarafından bugün iletime cevap geldi cevapta gm taklidi diyor
ben gm taklidi yapmadımki bir de sınırsız ban yemişim yahu bu gmler carları banlayıp daha sonra soyuyorlar bunlara ne kadar itiraz etsek de boşuna. oyunu bıraktım.
karahanlı online diye bir oyun 31 Mayıs 2009'da açılacakmış bu oyuna başlamayı düşünüyorum.
İnşallah buranın gmleri daha insaflı olur.
Bir de şu var Samarra serverinde 82 lvl simeqol diye bir oyuncu var hileden dolayı adam 4-5 kez ban yedi ve 2 gün gecince açıldı bu nasıl oluyor para ile mi açıyorlar çarlarını?

Eğer suçsuz olduğunu ispat etmişşe açtırabilir metin2 gm leri kimseye hak tanımaz bunu birçok kez tanık oldum eğer sanada gm taklidi yapmışsın diye kanıtla şikayet gelmişse banlamışlardır onlar senin hesabındaki itemleri napsınlar ne diye soysunlar eğer ben yapmadım diyorsanki diyorsun hesabına başka biri girmiş ve küfür etmiş evet ne kadar suçlu olmasakta hesabımızın güvenliği bizden soruluyor onlarda haklı olarak böyle bir şikayet üzerine seni banlıyor cevap kesinlikle gelir üslubunuzu bozmayın yeter

2889 Mesaj
28 Mayıs 2009; 18:47:42 

Edit : tarayıcı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 28 Mayıs 2009; 19:04:13 >

Uzaklaştırılmış
30 Mayıs 2009; 10:36:50 

ya uff ya ben ticket attım cevabı 1 ay sonra geldi

1218 Mesaj
25 Haziran 2009; 17:35:44 

ya bencede banlatın hile yapanları onlar haksızlık yapıo buna göz yummayın bu arada ViCt0R +1 gm ler sizin ezik itemlerinizi naapsın onlar +9 kraliyet zırhıyla geziolar

Edit:Ya bi de gm lere sürekli ticket atsak olurmu elimde 15 tane hile yapan adamın ss si varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaderknight -- 25 Haziran 2009; 18:33:58 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Metin 2 » Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi(anlatım)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453