Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ankara'da hangi özel servise gidiyorsunuz. önerebileceğiniz yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

quote:

Orijinalden alıntı: dalio

quote:

arkadaşlar 30 bin bakımı ne fiyat aldınız ?

2013 model makyajlı kasa için.

Yağ fiyatları çok arttı...yetkili serviste 800 tl, özelde 400 tl ye halledersin

sanirim 6 lt yag aliyor. 4 lt si 60 tl . 90 tl ye geliyor snrm ya. eger yanls bilmiyorsam

walla yağ işi karışık...benim usta değişim işi dahil, 200 tl demişti....piyasada bir sürü yağ var...kutulu olanı var, açık olanı var...her kafadan bir ses çıkıyor yani.

• dalio D kullanıcısına yanıt
    senin usta baya uçmuş. 4 litresi 60 tl GM marka yağından zaten. 6 litre yağ alıyor hesabını yap artık.
  • Merhaba ben de yeni aldım siyah karbon renk. 55.000km de. Araç ağırbaşlı biraz Bana saçma gelen 2 özellik var biri auto farlar biri de ön kapı açık lambadının yanmaması. Auto farların nasıl otomatik diye adlandırıldığını anlamadım. Hep yanıyor farlar buunların dışında sürücü koltuğunda hafif gıcırdamalar var. Aracı alınca bakıma girdi. 60.000 km için. Aküyü değiştirdim orjinal biraz tuzluymuş. Bakım 700₺ akü 450₺ 😬. Şimdi torpido içindeki klima açma plastiğimin olmadığını farkettim nereden bulunabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

senin usta baya uçmuş. 4 litresi 60 tl GM marka yağından zaten. 6 litre yağ alıyor hesabını yap artık.

100 e yağı aldık diyelim, kaça değiştirilir...yukarıdan ekleme değil de, önce eski yağ boşaltılacak, yenisi eklenecek vs...bu işin işçiliği için de 50 tl alınır herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağı metro'dan alırsan ücretsiz değiştiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1034parsel

Merhaba ben de yeni aldım siyah karbon renk. 55.000km de. Araç ağırbaşlı biraz Bana saçma gelen 2 özellik var biri auto farlar biri de ön kapı açık lambadının yanmaması. Auto farların nasıl otomatik diye adlandırıldığını anlamadım. Hep yanıyor farlar buunların dışında sürücü koltuğunda hafif gıcırdamalar var. Aracı alınca bakıma girdi. 60.000 km için. Aküyü değiştirdim orjinal biraz tuzluymuş. Bakım 700₺ akü 450₺ 😬. Şimdi torpido içindeki klima açma plastiğimin olmadığını farkettim nereden bulunabilir

Keşke mutlu akü alsaydın, çok daha uygun fiyata, ben mutlu almıştım. Menmunum...

• quote:

quote:

100 e yağı aldık diyelim, kaça değiştirilir...yukarıdan ekleme değil de, önce eski yağ boşaltılacak, yenisi eklenecek vs...bu işin işçiliği için de 50 tl alınır herhalde.

30 bin bakim

hava,yag,mazot,polen filtresi
    motor yagi
    4 adet balata degisimi

475 tl

1.sinif muadil urunleri. gm degil.

burdan hesabini yap iste.

• İstanbul bostancı sanayide önerebileceğiniz özel servis var mı bakımlar için. Garanti bitti.

• komutan16 K kullanıcısına yanıt
    Evet serviste gaza geldik işte kaç liraydı ki fark acaba

• quote:

quote:

quote:

30 bin bakim

hava,yag,mazot,polen filtresi
    motor yagi
    4 adet balata degisimi

475 tl

1.sinif muadil urunleri. gm degil.

burdan hesabini yap iste.

Bu fiyata teknik kontroller vs dahil mi, yani genel bir check up da yapıyor mu? Eğer öyleyse ve memnunsan servisten, pm den arkadaşın bilgilerini rica edeyşm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşarlar sonunda muradıma erdim ve bugün izmirden 2013 model 15.000 kmde makyajlı siyah captiva satın alarak adınıza katıldım

Öncelikle arac bana göre ve verdiğim paraya göre mükemmel.

Ben yalovada yaşıyorum. Aracı izmirden bugün aldım. Aracı aldığımda aracı fulledim 384 km gidip Yalovaya ulaştığımda tekrar fulledim. 120 tl mazot aldı arkadaşlar.Km de 312 kr yaktı. Bu rakam yolbilgisayarı verisi değil, pompa ölçümüdür.

Yolda ortalama 110-130 km arasında hız yaptım.

Ben bu aracı gerçekten çok beğendim. (MAŞALLAH) Ve almayı düşünen arkadaşlar için tavsiye ederim.

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

• quote:

Orijinalden alıntı: terran48

Arkadaşarlar sonunda muradıma erdim ve bugün izmirden 2013 model 15.000 kmde makyajlı siyah captiva satın alarak adınıza katıldım

Ben yalovada yaşıyorum. Aracı izmirden bugün aldım. Aracı aldığımda aracı fulledim 384 km gidip Yalovaya ulaştığımda tekrar fulledim. 120 tl mazot aldı arkadaşlar.Km de 312 kr yaktı. Bu rakam yolbilgisayarı verisi değil, pompa ölçümüdür.

Ben bu aracı gerçekten çok beğendim. (MAŞALLAH) Ve almayı düşünen arkadaşlar için tavsiye ederim.

kaca aldiniz acaba. hayrli olsun

• quote:

Arkadaşarlar sonunda muradıma erdim ve bugün izmirden 2013 model 15.000 kmde makyajlı siyah captiva satın alarak adınıza katıldım

Bizler 3-5 yıldır bu aracı öve öve bitiremedik....belki de alıştık, ondan aynı şeyleri yazıyoruz...ama yeni araç alan arkadaşların yorumları çok daha yol gösterici...bu nedenle özellikle son 1 yıldır bu aracı alan arkadailar izlenimlerini, beğenilerini, ya da oılumsuz buldukları yönleri yazarsa daha faydalı olur.

Bence şu anda fp olarak 1-2 yaşındaki araçlar içinde tartışmasız en iyi büyük SUV (1700 kg üzeri, dizel otomatik 2.0 araçlar için döylüyorum).

• quote:

quote:

kaca aldiniz acaba. hayrli olsun

Teşekkür ederim
    Arabayı 87000 aldım.

• Ama vergisi çokmuş biraz
    6 aylık 1300 tl vergi
    kaskoda yaptım oda 2000 tl
  • terran48 kullanıcısına yanıt
    Bu captivaya özgü bir şey değil ama :)

kazasız belasız kullnın inşallah
  • teşekkür ederim

• Hayirli olsun. Aramiza hos geldiniz...

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.