Eren Holding Lacoste İndirim Mağazası
36 Cevap69131 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1534 Mesaj
23 Mart 2009; 9:38:06 

Herkese Selam,

Sıcak fırsatlarda ilk başlığım hatalar olursa affola :)

İkitellide bulunan Eren Holding Aş. senede 2 kere birkaç hafta fabrika satış mağazası şeklinde bu mağazayı açıyor. İçinde Lacoste,Burberry,Swatch,Calvin Klein gibi markalar bulunduran mağazada ürünlerin fiyatları oldukça ucuz.Lacoste polo yaka tshirler 60 Tl'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Gömleklerde 75 TL civarlarında. Şirketle herhangi bir ilgim yok. Başlığı yararlanmak isteyenler olur düşüncesi ile açtım.

Ulaşım için;

Eren Holding Ulaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuTDaCRaP -- 23 Mart 2009; 9:32:39 >

407 Mesaj
23 Mart 2009; 9:44:05 

ne zaman başladı bu indirim günleri.geçen sene faydalanmıştım çok iyi fiyatlar vardı.ama locoste mağzasında görüştüğüm satıcı arkadaş bu sene sadece davetle müşteri alacaklarını söyledi.belkide yanlış biliyodur.

1534 Mesaj
23 Mart 2009; 9:49:08 

quote:

Orjinalden alıntı: emir341907

ne zaman başladı bu indirim günleri.geçen sene faydalanmıştım çok iyi fiyatlar vardı.ama locoste mağzasında görüştüğüm satıcı arkadaş bu sene sadece davetle müşteri alacaklarını söyledi.belkide yanlış biliyodur.

2 hafta olmuştu ben Cumartesi gittiğimde. Ama yinede gerçekten güzel ve alınabilecek ürünler vardı :) Cuma,Cumartesi,Pazar bazı kartlara taksitte yapıyorlar. Advantage ile 6 taksitte aldım ben alacaklarımı. 28 Mart Cumartesi son günüydü sanırım. Sabah 09:00-18:00 arası çalışıyorlar diya hatırlıyorum.

284 Mesaj
23 Mart 2009; 10:55:56 

Cuma giden arkadaşıma o gün başlağını söylemişler. 21-28 mart arasındaymış sanırım

468 Mesaj
23 Mart 2009; 11:03:57 

biz ankarada olanlar için biraz ayrıntı yazabilir misiniz lütfen? mesela 60tlden başlayan fiyatlarla polo yaka demişsiniz, fiyat neye göre yükseliyor? ürünler hatalı mı değil mi? renk ve beden muhtemelen kısıtlıdır da, mesela sadece 4ler ve 8ler falan mı kalmış :)

763 Mesaj
23 Mart 2009; 11:43:52 

bu parayı thisörte kim verirbe başlangıcı 60 ytl imiş gider 10tl den istedigim yerden 1 parasına 6 tane alırım.

63 Mesaj
23 Mart 2009; 11:56:58 

burayı biliyorum ,bunlar önce müsterilerine davetiye yolluyolar once onları alıyorlar içeri, onlar 1 hafta orayı talan ettikten sonra normal halka acıyorlar ama insanları sıraya filan sokuyorlar 10 ar 10ar içeri alıyolar bi tshirt almak icin sıraya girmeye degmez bence

1534 Mesaj
23 Mart 2009; 13:00:40 

quote:

Orjinalden alıntı: aragorn991402

biz ankarada olanlar için biraz ayrıntı yazabilir misiniz lütfen? mesela 60tlden başlayan fiyatlarla polo yaka demişsiniz, fiyat neye göre yükseliyor? ürünler hatalı mı değil mi? renk ve beden muhtemelen kısıtlıdır da, mesela sadece 4ler ve 8ler falan mı kalmış :)

60 tlden başlayan polo yaka tişörtlerden bir tane aldım üründe herhangi bir hata yok. Ben şahsen iri bir insan olduğum için 7-8 bedenlere baktım ama küçük bedenlerdede baya bir çeşit var ama detaylı bakamadım.

1534 Mesaj
23 Mart 2009; 13:03:17 

quote:

Orjinalden alıntı: siluet

burayı biliyorum ,bunlar önce müsterilerine davetiye yolluyolar once onları alıyorlar içeri, onlar 1 hafta orayı talan ettikten sonra normal halka acıyorlar ama insanları sıraya filan sokuyorlar 10 ar 10ar içeri alıyolar bi tshirt almak icin sıraya girmeye degmez bence

Tshirt almak için sıraya falan girmiyorsun. Herşey reyonlarında bedenlerine göre ayrılmış şekilde asılı duruyor. İstediğin gibi bakabiliyorsun. Deneme kabinleri kısıtlı olduğu için orda biraz sıra var. Birazda kasalarda. Cumartesi günü rahat bir şekilde alışverişimi yaptım.

63 Mesaj
23 Mart 2009; 13:15:40 

ben 7-8 sene once gittigimde o sekildeydi degismis olabilir ..oyle oldugu icin bi daha gitmedim ama dediginiz gibiyse sıcak fırsatmıs ..tesekkurler

452 Mesaj
23 Mart 2009; 14:17:27 

Arkadaşlar bende Erenler tekstilden bir çok kez alışveriş yaptım şunu söyliyim öncelikle çok güzel ve kaliteli şeyler bulmak mümkün ama zor. Şöyleki lacoste den alışveriş yapanlara davetiye veriyolar sadece 2 gün davetliler giriyor içeri ve çoğu bu davetli ve ordaki çalışanlar tarafından alınıyor burda önemli olna ilk açıldığı günlerde gitmek gerekiyor ve birde el çabukluğu bir kere her bedene göre bir şeyler bulmak mümkün zaten eskiden karışık olan yeri şimdi beden beden ayırıyolar ama genede millet beğendiği şeyleri aralara sıkıştırıyor klasik türk zihniyeti işte. Taktik şudur beğendiğiniz bedenin sırasına geçip elinizle tek tek bütün modelleri açarak ilerliyeceksiniz beğendiklerinizi çekip alıcaksınız sonrada bi tezgahın üstünde tekrar bakıcaksınız bunu yapmak yorucu oluyor çünkü baya sıkışık bi durum söz konusu hem insan bakımından hemde baya bi seçenek var tıkış tıkış anlıyacağınız. Çok güzel şeyler bulabileceğiniz gibi 5 sene öncede gittiğimde gördüğüm gömleği görmekte mümkün hatta aynı şeyleri 5er 6ar kez görüyorsunuz. Diğer markalarda çok çok ucuz olmamasıyla beraber normale göre uygun ama model kısıtlı lacoste hariç diğer reyonlarda ürüne bakmak daha kolay. Şimdi burdan yok değermi veririm parasını dükkandan alırım yada giderim başka mağazadan o paraya 6 tane alırım diyenler olucaktır tabi ama bu tercih meselesidir ilgilenler için bilgi vermek istedim sadece. Herkeze iyi alışverişler

Her Canlı Bir Gün Mutlaka Ölümü Tadacaktır.

2615 Mesaj
23 Mart 2009; 14:34:54 

Gidip kaliteli güzel şeyler bulmak gerçekten zor iş ama millet ucuz lacoste delisi olup gidip alıyolar kalitesiz ürünleri kendini bilenler için gerçekten bişiler çıakbiliyor...

BOZBAYKUŞLAR @respect

2416 Mesaj
23 Mart 2009; 16:41:03 

bir timsah için o eziyete giremem

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

1274 Mesaj
23 Mart 2009; 16:55:39 

orası cok ilginc biyer ya 50 ytl ye çuvala timsah amblemini bassalar millet kapıs kapıs alıyor.

AMD PHENOM II X3 720 B.E 2.8 GHZ@3.2/ SAPPHİRE 780G PURE BOARD/ATI RADEON HIS 5870/SAMSUNG XL2370 LED MONITOR/PATRIOT 2*2 1066 MHZ RAM/LOGITECH MX3200/HIGH POWER PERFORMANCE 600W/1 T.B C.B HDD

137 Mesaj
22 Eylül 2009; 2:18:21 

arkadaşlar bu lacoste kış sezonu hala açılmadı mı ne zaman açılacak????

2416 Mesaj
22 Eylül 2009; 14:08:00 

6 EKİM

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

104 Mesaj
22 Eylül 2009; 14:33:33 

arkadaşlar tam olarak nerde ve aksaraydan nasıl gidebilirim. adresi tarif ederseniz çok sevinirim.

2416 Mesaj
22 Eylül 2009; 15:18:43 

Yanibosna otobüsüne bin son durakta in ordan biraz yürümen gerekecek ama araban varsa basın ekspres yolundan gözüküyor bina .Daha önce alanların yazıları biraz fikir verir sanırım.Şaka bir yana bende mont alasım var ordan

YENİBOSNADA BULUNAN VE SENEDE İKİ DEFA AÇILAN EREN tekstilE AİT LACOSTE OUTLET PAZAR GÜNÜNE KADAR AÇIKTIR.ÜSTELİK DÜŞÜK FİYATLARIN YANI SIRA KREDİ KARTINA 3 TAKSİT YAPIYORLAR.BAZI FİYATLAR;

KISA KOLLU POLO YAKA:70 TL
UZUN KOLLU POLO YAKA:80-110 TL
BİSİKLET YAKA TSHRT:60 TL
KISA KOLLU GÖMLEK:60 TL
MONTLAR:200-300 TL
KAZAKLAR:100 YTL

Yaklaşık 2 yıl önce buraya gitmiştim. Kalburüstü tabaka davetiye ile davet ediliyor öncelikle.. 3-5 gün onların sömürmesi bekleniyor,davetiyesi olmayan alınmıyor. Ben böyle bir gün gitmiştim, millet çılgınca dolduruyordu, adeta yarış içindelerdi.. 40-50 tl nin altında bir iğne bile görmedim, dumur yaşamıştım. 3-5 milyarlık faturalar tereddütsüz ödenip çıkılıyordu.. Fiyatlar bana göre outlet için oldukça yüksek idi ama toplum psikolojisi midir nedir 500 küsur harcayıp çıkmıştım bende
Aldığım şeyler şu anda ne durumda derseniz, döküldü gitti.. Davetiye imkanı olmasına rağmen bir daha oraya gitmedim.. Burası için zaten normalde marka giyinen kalburüstünün outleti diyebiliriz. Normalde 300 verip aldığı gömleği burada 100'e bulunca deli danalar gibi saldıran marka esiri olmuş bu zavallı tüketim grubu, dudak uçuklatan faturaları gözlerini kırpmadan ödeyip ülkemizin cari açığına katkıda bulunmaktalar

Adres
Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Bahçelievler/İstanbul P.K. 34530

Telefon
(212) 639 89 00

Araba ile E-5 den havalimanı-yenibosna sapağından gir, havalimanı yoluna değilde direk devam et, güneşli sapağına gir ilk sağdan devam et, birinci değil, 2. soldaki sokakta,

322 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:14:09 

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#34171969

burda konuşmuştuk arkadaşlar bu konuyu yardımcı olabilir belki.. 6ekimde açılıyor

322 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:18:36 

quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

Yanibosna otobüsüne bin son durakta in ordan biraz yürümen gerekecek ama araban varsa basın ekspres yolundan gözüküyor bina .Daha önce alanların yazıları biraz fikir verir sanırım.Şaka bir yana bende mont alasım var ordan

YENİBOSNADA BULUNAN VE SENEDE İKİ DEFA AÇILAN EREN tekstilE AİT LACOSTE OUTLET PAZAR GÜNÜNE KADAR AÇIKTIR.ÜSTELİK DÜŞÜK FİYATLARIN YANI SIRA KREDİ KARTINA 3 TAKSİT YAPIYORLAR.BAZI FİYATLAR;

KISA KOLLU POLO YAKA:70 TL
UZUN KOLLU POLO YAKA:80-110 TL
BİSİKLET YAKA TSHRT:60 TL
KISA KOLLU GÖMLEK:60 TL
MONTLAR:200-300 TL
KAZAKLAR:100 YTL

Yaklaşık 2 yıl önce buraya gitmiştim. Kalburüstü tabaka davetiye ile davet ediliyor öncelikle.. 3-5 gün onların sömürmesi bekleniyor,davetiyesi olmayan alınmıyor. Ben böyle bir gün gitmiştim, millet çılgınca dolduruyordu, adeta yarış içindelerdi.. 40-50 tl nin altında bir iğne bile görmedim, dumur yaşamıştım. 3-5 milyarlık faturalar tereddütsüz ödenip çıkılıyordu.. Fiyatlar bana göre outlet için oldukça yüksek idi ama toplum psikolojisi midir nedir 500 küsur harcayıp çıkmıştım bende
Aldığım şeyler şu anda ne durumda derseniz, döküldü gitti.. Davetiye imkanı olmasına rağmen bir daha oraya gitmedim.. Burası için zaten normalde marka giyinen kalburüstünün outleti diyebiliriz. Normalde 300 verip aldığı gömleği burada 100'e bulunca deli danalar gibi saldıran marka esiri olmuş bu zavallı tüketim grubu, dudak uçuklatan faturaları gözlerini kırpmadan ödeyip ülkemizin cari açığına katkıda bulunmaktalar

Adres
Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Bahçelievler/İstanbul P.K. 34530

Telefon
(212) 639 89 00

Araba ile E-5 den havalimanı-yenibosna sapağından gir, havalimanı yoluna değilde direk devam et, güneşli sapağına gir ilk sağdan devam et, birinci değil, 2. soldaki sokakta,

hocam valla aynen bende bir mont bakıcam,geçen sene siyah montları vardı boyları hafif uzun kaban gibi.fiyatlarını tam hatrlamıyorum ama max 300 olması lazımdı. ayrıca bu sene davetiye olayı olmayacakmış,herkese 6 ekim sabah 9 ile aakşam 6 arasında açık olacakmış.uzun zamandır beklemekteyim,izmirden gitcez arkadaşlarla arabaya doluşup

2416 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:21:38 

kesin gidecek arkadaş varsa L beden mont siparişim olacak siparişte ciddiyim acayip kalabalık olur orası .

Lacoste nin paul shark tarzı montu güsle olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 22 Eylül 2009; 17:21:28 >

2416 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:48:56 

lpg li araçları feribota almıyorlar diye duydum arac lpg li ise yani izmirden gelirken

322 Mesaj
22 Eylül 2009; 19:38:36 

quote:

lpg li araçları feribota almıyorlar diye duydum arac lpg li ise yani izmirden gelirken

yok canım öyle birşey alıyorlar

322 Mesaj
22 Eylül 2009; 19:41:42 

quote:

kesin gidecek arkadaş varsa L beden mont siparişim olacak siparişte ciddiyim acayip kalabalık olur orası .

Lacoste nin paul shark tarzı montu güsle olurdu.

ben hallederim,200 se 250 den valla sabahtan gidip mağazaya ilk giren olmak istiyorum hakkaten ya acaba sadece kısa kollu polo yaka tshrt alsam satabilirmiyim forumda 10-15 tl farkla? maksat masrafımız çıksın

153 Mesaj
22 Eylül 2009; 22:43:54 

Kapalı feribotlara lpg li araç alınmıyor, açıklara alınıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: senechaux

yok canım öyle birşey alıyorlar

psn: sgulerer

322 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:07:02 

yok feribot diyince aklıma hep eskihisar-topçular geldiği için alıyorlar dedim

2416 Mesaj
23 Eylül 2009; 8:09:21 

işte izmire gitme niyetimiz var eskihisardaki içi açık feribotlara alıyorlarmı yani bende boşuna etrafı dolanacaz diye üzülüyordum. alıyorlarsa harika yaw

mont için fahiş fiyata alamam dogrusu polo yaka tshırtleri satabilirsin zira forumda orjinal ürünü uygun fiyata almak isteyen bir yıgın adam var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 23 Eylül 2009; 8:09:18 >

322 Mesaj
23 Eylül 2009; 23:20:57 

quote:

işte izmire gitme niyetimiz var eskihisardaki içi açık feribotlara alıyorlarmı yani bende boşuna etrafı dolanacaz diye üzülüyordum. alıyorlarsa harika yaw

mont için fahiş fiyata alamam dogrusu polo yaka tshırtleri satabilirsin zira forumda orjinal ürünü uygun fiyata almak isteyen bir yıgın adam var

hocam o yığın nerde bir tarif etsene,hedef kitlemi belirleyim bende ya araba tüplüyse feribota hiç 45 verme,45 tl ye körfezde iki tur atarsın bence

5405 Mesaj
15 Eylül 2010; 15:12:50 

Bu sonbahar kampanyası ne zaman başlayacak acaba?

finding nemo
Canon eos 40D
Canon 70-200mm L
f/4 IS USM

1173 Mesaj
15 Eylül 2010; 15:23:23 

arkadaşlar peki normal mağazalarında polo yaka uzun koll veya kısa kollu tshirt ne kadar.ben us polo association (sütçü beygiri) dan alıyorum polo tshırtlerimi 30-40 ytl arasında değişiyo ?

Izmir University Of Economics - Logistic Management

1457 Mesaj
15 Eylül 2010; 15:26:47 

125 fln sanırım

584 Mesaj
15 Eylül 2010; 15:27:10 

Bayram sonrasını bekleyin derim...

Ben suyumu kazandımda içtim...Ekmeğimi böldümde yedim...

1693 Mesaj
15 Eylül 2010; 15:30:23 

138 tl ye %25 indirimle satıyolardı fakat normal fiyatlara döndüler sanırım ve tek çekim yanlız boynerlerde lacoste ayakkabıları var onları taksitle %5 bakit indirimle alabilirsiniz...

Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır, Toprak; uğranda ölen varsa Vatandır...

1880 Mesaj
15 Eylül 2010; 21:53:12 

oo konu hortlamış
alakasız bi soru olucakama..
Lacoste giysilerimizi kuru temizemeye vermeden evimizde en ii hangi deterjanlar ile yıkamalıyız..

32 Mesaj
17 Eylül 2010; 1:20:48 

Yokmu bir gelisme eylul sonu ekim ortasına kadar beklıyorum

963 Mesaj
4 Mart 2011; 2:08:55 

eee bir mart ayı daha geldi, başlar yakında ...

1848 Mesaj
4 Mart 2011; 4:34:08 

Başlarsa bu konu tekrar üste çıkarılır yada yeni konu açılır, başlamadan başlığı üste taşıyarak insanları yanlış yönlendirmeniz yanlış.

nyan
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344