Şimdi Ara

a101 raboom orta boy kumaş valiz 65 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internetteki valizlere göre bana uygun geldi, büyük boy ve kabin boyu da mevcut. sizce alınır mı ?

• Mağazada gördünüz mü valizi pek kaliteli değil ben geçen bakmıştım.
  • Ben kabin boy 90 tl olani aldim, yarin gelir bakalim
  • Egeli3543 E kullanıcısına yanıt
    Hocam kalitesiz derken kirilacak gibi miydi ? Avikcasi beni 2 3 yil goturse yetecek bi valiz ariyorum
  • Uçağa binmeyecekseniz alınır...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    2ay sonra uçuşum var büyük boy valiz arıyorum ucuz ve kaliteli valiz önerir misiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

2ay sonra uçuşum var büyük boy valiz arıyorum ucuz ve kaliteli valiz önerir misiniz arkadaşlar
    https://urun.n11.com/buyuk-boy/fossil-buyuk-boy-kaliteli-kumas-valiz-b-fslvlz1102-P300826943

Buyrun...Mobile özel 200 lira...Yorumları iyi değil ama başka çok sayıda valiz var,illaki birisi işe yarar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 24 Mart 2019; 12:20:7 >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Evet çok zayıf ve sert pek dayanmaz bana göre ama istersen yakındaki bir 101 markete bak
  • Küçük boyunu aldım ben de A101'den, 55 liraya. Çekme kulübü falan çok kalitesiz, tekerlekleri falan da keza. Alacak arkadaşlar şubeden bakıp alsınlar.
    bu orjinal değil biliyorsunuz dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

bu orjinal değil biliyorsunuz dimi
    Bu paraya orijinal olması imkansız zaten...
  • Ben kabin boyunu aldım 100e30 indirim verdiği dönemde.Bana 60TL civarına mal oldu. Bu fiyata haliyle bedava oldu ancak 90TL verilir mi diye sorarsanız piyasaya bakınca verilir diyebilirim.
    O yuzden sicak firsatlardayiz hocam, imkansizlari var edebilmek icin...
  • A101 deki kabin boy valiz geldi, fena degil idare eder gibi plastigi çok sert değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pet_Bardak -- 25 Mart 2019; 17:17:43 >

• Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    Foto goruntulenemiyor hocam
  • Yukluyorum gozukmuyor, anlamadım
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Yuklendi fotoğraf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.