Şimdi Ara

BizBize Destek Tarifesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Güncel fiyatlardır, sabit ücret yok..

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/destek.aspx

Bu tarifede olursanız mutlaka bu paketi alın: ====> Bizbize Destek Paketleri Kampanyası:

BizBize Destek Kampanyası ile müşterilerimiz artık daha fazla konuşacaklar, mesajlaşacaklar ve doya doya internete girecekler!

Bizbize Destek Konuşma Paketi ile 20 TL'ye Turkcell'lilerle 1.500 dakika ve her yöne 500 dakika toplam 2000 dakika!

Ayda 10 TL'ye Bizbize SMS Paketi ile Turkcell'lilere 9.000 SMS ve 100 MMS ve her yöne 1.000 SMS toplam 10.000 SMS! Ayda 10 TL'ye Bizbize İnternet Paketi ile 1 GB internet!​​​

Bizbize Destek Tarifesi’ndeki gazi, gazi eşleri, malul ve engelli vatandaşlarımız yurt içi her yöne dakikası sadece 20 kuruşa konuşup, süper avantajlarla mesajlaşıyorlar. ​

11.10.2012 Mesaj güncellenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 11 Ekim 2012; 21:55:15 >

• bilgilendirdigin için saol
  • Bu tarifedeki aboneler de Cayma Bedelli Kontratlardan yararlanabilmektedir. Ben de ufak bir ekleme yapayım istedim.

• Nasıl faydalanabiliyorlar? cayma bedelli kontratlarda, konuşma paketlerini taahhüt ediyosun, bizbize destekte konuştuğun kadar ödüyosun, yanlış mı biliyorum acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: izmirdenbirisi

Bu tarifedeki aboneler de Cayma Bedelli Kontratlardan yararlanabilmektedir. Ben de ufak bir ekleme yapayım istedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dyleck

Nasıl faydalanabiliyorlar? cayma bedelli kontratlarda, konuşma paketlerini taahhüt ediyosun, bizbize destekte konuştuğun kadar ödüyosun, yanlış mı biliyorum acaba?

quote:

Bu tarifedeki aboneler de Cayma Bedelli Kontratlardan yararlanabilmektedir. Ben de ufak bir ekleme yapayım istedim.

her tarifede konustuğun kadar ödüyosun ama istersen bunun üzerine konuşma paketide alabiiliyorsun.cayma bedelli ile ister ücretli paket satın alabilirsin uygun fiyata, ister ücretsiz paket sadece turkcelde kalma taahhütü ile. umarım anlatabilmişimdir
  • Her tarifede konuştuğun kadar ödemiyorsun, örneğin H600 paketinde 79TL ödüyosun bunun üzerinden ister 3 ay bedava kampanyasına ister 12ay boyunca %25 indirimli kampanyaya katılıyorsun, yani bu pakette konuştuğun kadar ödemiyorsun hiç konuşmasanda 79 ödüyosun ve bunun üzerinden taahhüte giriyorsun, bi paketin olmazsa neyin taahhütünü vericeksin? canım3ü, H600 ve Bizbize hepimiz ALO PAKETLER le cayma bedelli kontratlar kampanyasına girersin, BİZBİZE DESTEK le giremezsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmet_d

quote:

Nasıl faydalanabiliyorlar? cayma bedelli kontratlarda, konuşma paketlerini taahhüt ediyosun, bizbize destekte konuştuğun kadar ödüyosun, yanlış mı biliyorum acaba?

quote:

her tarifede konustuğun kadar ödüyosun ama istersen bunun üzerine konuşma paketide alabiiliyorsun.cayma bedelli ile ister ücretli paket satın alabilirsin uygun fiyata, ister ücretsiz paket sadece turkcelde kalma taahhütü ile. umarım anlatabilmişimdir

• Güzel ya diğer operatörlerde bu gibi bir hizmet yok, Turkcelle teşekkürler, aynı zamanda cayma bedelli alabilirler. dakika paketleri 31 mart son gün
  • http://www.turkcell.com.tr/bireysel/turkcellliolmak/TurkcellliOlmakistiyorum/caymabedellikontratlar

Linkteki 4. teklife katılabilir, Bizbize Destek tarifesindeki aboneler.

Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayınız.

quote:

Her tarifede konuştuğun kadar ödemiyorsun, örneğin H600 paketinde 79TL ödüyosun bunun üzerinden ister 3 ay bedava kampanyasına ister 12ay boyunca %25 indirimli kampanyaya katılıyorsun, yani bu pakette konuştuğun kadar ödemiyorsun hiç konuşmasanda 79 ödüyosun ve bunun üzerinden taahhüte giriyorsun, bi paketin olmazsa neyin taahhütünü vericeksin? canım3ü, H600 ve Bizbize hepimiz ALO PAKETLER le cayma bedelli kontratlar kampanyasına girersin, BİZBİZE DESTEK le giremezsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmet_d

quote:

quote:

• Teklif 4: 12 ay kontratlı paketsiz teklif

12 ay boyunca Turkcell abonesi olma taahhüdü veren aboneler aşağıdaki seçeneklerden birinden yararlanabilirler. Hediye edilen dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir ve devredilemez.

* 300 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 180 dk konuşma seçeneği
    * 300 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 120 dk konuşma seçeneği
    * 200 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 120 dk konuşma seçeneği
    * 200 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 90 dk konuşma seçeneği
    * 120 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 45 dk konuşma seçeneği
    * 120 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 60 dk konuşma seçeneği
    * 100 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 40 dk konuşma seçeneği
    * 100 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 45 dk konuşma seçeneği
    * 60 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay Turkcell içi 25 dk konuşma seçeneği
    * 60 TL cezai bedelli 12 ay boyunca her ay her yöne 15 dk konuşma seçeneği

Şimdi ben bunlardan birini seçersem , tek şart sadece 12 boyunca Turkcelli olarak kalmak mı olacak? Ve faturama fazladfan bi ücret yansımayacak değil mi?

• Evet.

Konuyla ilgili detayları bulabileceğiniz linkhttp://forum.donanimhaber.com/m_27685467/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirdenbirisi -- 13 Mart 2009; 9:32:24 >
  • işte bu yenilik para kazanmak için deil yardım ıcındır up
  • Dediğiniz gibi aslında abone çekmek ve 1 yıl boyunca bırakmamak için yapılmış bir teklif :) , satabil bir abone yapısı oluşturmak isteniyor aslında :) yeni gelenlerin kaçmaması için :) Daha sonra kaliteye alışacaklar ne de olsa :) Turkcell hat almamı kolaylaştıran bir seçenekti.
  •  BizBize Destek Tarifesi

Güncel fiyatlardır, sabit ücret yok..

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/destek.aspx

Bu tarifede olursanız mutlaka bu paketi alın: ====> Bizbize Destek Paketleri Kampanyası:

BizBize Destek Kampanyası ile müşterilerimiz artık daha fazla konuşacaklar, mesajlaşacaklar ve doya doya internete girecekler!

Bizbize Destek Konuşma Paketi ile 20 TL'ye Turkcell'lilerle 1.500 dakika ve her yöne 500 dakika toplam 2000 dakika!

Ayda 10 TL'ye Bizbize SMS Paketi ile Turkcell'lilere 9.000 SMS ve 100 MMS ve her yöne 1.000 SMS toplam 10.000 SMS! Ayda 10 TL'ye Bizbize İnternet Paketi ile 1 GB internet!​​​

Bizbize Destek Tarifesi’ndeki gazi, gazi eşleri, malul ve engelli vatandaşlarımız yurt içi her yöne dakikası sadece 20 kuruşa konuşup, süper avantajlarla mesajlaşıyorlar. ​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 11 Ekim 2012; 21:44:32 >

• turkcellin sitesinde kampanyanın 31 /12/2012 ye kadar olduğu yazılıyor...acaba en son üye olabilme tarihi mi bu..yoksa indirimli konuşmanın son tarihi mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.